КВАДРАТНИ АКРИЛНИ ОГЛЕДАЛА ЗА ДЕКОРАЦИЈА (3+1 ГРАТИС)

1,590.00 ден 799.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 791.00 ден + Бесплатна Достава

КВАДРАТНИ АКРИЛНИ ОГЛЕДАЛА ЗА ДЕКОРАЦИЈА (3+1 ГРАТИС)

1,590.00 ден 799.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 791.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 6 reviews
83%
(5)
17%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ј
Јована Андонова

Без разлика дали имате модерен декор или класичен стил, овие огледала совршено ќе се вклопат во секој амбиент.

Л
Лара Лазарова

Чувствувам дека просторијата станала поголема и посветла со огледалата.

Љ
Љубица Донева

Огледалата се од лесен акрилен материјал, што ги прави лесни за ракување а и за поставување. Сама ги наместив,а ми се допаѓа и тоа што не можат да се скршат, бидејќи јас имам мали деца 🙂

Б
Билјана Давчевски

Сега можам да доградам повеќе области од мојот дом со стилски огледала кои не се кршат 😄

И
Ивана Маџова

Можете лесно да ги поставите каде што сакате, создавајќи приспособлив и персонализиран простор по ваш вкус.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава