МЕТАЛЕН ОТСТРАНУВАЧ НА ВЛАКНА ЗА ТКАЕНИНИ (1+1 ГРАТИС)

1,190.00 ден 599.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 591.00 ден + Бесплатна Достава

МЕТАЛЕН ОТСТРАНУВАЧ НА ВЛАКНА ЗА ТКАЕНИНИ (1+1 ГРАТИС)

1,190.00 ден 599.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 591.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 6 reviews
83%
(5)
17%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Svetlana Mileva

Poracav eden za mene, eden za mojata majka... Mnogu prakticen proizvod treba sekoj da go ima vo kukjata!

T
Teodora Kostadinova

Mnogu lesno se koristi, sto mi e najvazen del, da ne me bolat racete

В
Васко Тодевски

Брзо, лесно и ефикасно, толку.

П
Петрова Слободанка

Многу ми се погоди за тој балтонот што го имам, ги отстранува чупките насобрани 🙂

М
Марковска Милена

Без разлика дали се работи за меки или груби ткаенини, резултатите се секогаш извонредни.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава