МИКРОФИБЕР ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРАШИНА ПОД МЕБЕЛ (1+1 ГРАТИС)

999.00 ден 599.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 400.00 ден + Бесплатна Достава

МИКРОФИБЕР ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРАШИНА ПОД МЕБЕЛ (1+1 ГРАТИС)

999.00 ден 599.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 400.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
100%
(7)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
V
V.

Оваа метла е неопходна за секакво чистење, од подот до таванот, што ги олеснува моите секојдневни задачи 😄

D
Dragana Mitrova

Оваа четка ми овозможува лесно да ги чистам високите полици, таваните и други површини кои се потешко достапни за мене. Нема да мора да се наведнувате или да користите дополнителни алатки за чистење на тие делови.

N
Nottingham

Благодарение на микрофиберот, оваа метла е многу ефикасна за собирање прашина, влакна и други нечистотии. Можете да го користите за чистење на тесни места, зад радијатори, зад мебел....

К
Каролина Х.

Микрофибер влакната се многу ефикасни во собирањето прашина и влакна, а со тоа го олеснуваат процесот на чистење.

Б
Благица Тодоровска

Благодарение на телескопскиот дизајн, можам да ја прилагодам должината на четката според моите потреби и да стигнам дури и до највисоките или најтесните простори.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава