ПРАКТИЧНА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОДОВИ

799.00 ден 549.00 ден -32% Попуст
Заштедувате: 250.00 ден + Бесплатна Достава

ПРАКТИЧНА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОДОВИ

799.00 ден 549.00 ден -32% Попуст
Заштедувате: 250.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 12 reviews
83%
(10)
17%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
В
Васка Манчева

Користејќи ја оваа четка, моите подови и теписи никогаш не изгледале подобро. Се чувствувам горда секогаш кога ќе ги погледнам, сето тоа благодарение на оваа неверојатна четка, а и на мене се разбира 😄😄

С
Сања Велкова

Благодарение на метлата, дамките буквално се „распрснуваат“ под четката. Ова го забрзува процесот на чистење и ми заштедува време што вообичаено го губам за чистење.

С
Силвана Димова

Со оваа четка и малку вода можете да ги отстраните дури и најдлабоките дамки. Ова значи помалку употребени хемикалии и подобра грижа за животната средина.

L
L.B.

Рачката е удобна за држење, што значи дека можам да ја користам долго време без да ги заморувам рацете. Дизајнот е навистина добро осмислен.

Г
Гордана Китанова

Оваа четка не е само за плочки и теписи, јас ја користам и за чистење на кујната, бањата, па дури и надворешните површини. Една метла за многу различни задачи!

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава