СИЛИКОНСКИ САМОЛЕПЛИВИ 6 ВО 1 ДРЖАЧИ (2+1 ГРАТИС)

890.00 ден 450.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 440.00 ден + Бесплатна Достава

СИЛИКОНСКИ САМОЛЕПЛИВИ 6 ВО 1 ДРЖАЧИ (2+1 ГРАТИС)

890.00 ден 450.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 440.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 5 reviews
80%
(4)
20%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Н
Ненад Стојанов

Дизајнот на овие куки е дискретен, што значи дека лесно се вклопуваат во секој ентериер. Тие не го расипуваат изгледот на ѕидот, туку го прават уреден и организиран.

Љ
Љ.Ч.

Тие можат да држат различни предмети со различна тежина, од лесни до малку потешки. Без разлика дали се работи за чанти, наметки или крпи, овие куки се сигурни и издржливи.

L
Liliana E.

Лесна инсталација без дупчење или неред. Самолепливи се, што значи дека не морам да ги дупчам ѕидовите или да оставам дупки. Само ги лепам и толку! Без хаос или компликации.

М
Марија Димитриева

Идеални за употреба во различни области, вклучувајќи ја кујната и бањата. Нема повеќе да се грижам за влагата во бањата, моите предмети се безбедни и на место.

E
Elena Hoeffnagel

Исклучително практични куки за организирање простор!

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава