СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ И ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ (1+1 ГРАТИС)

899.00 ден 599.00 ден -34% Попуст
Заштедувате: 300.00 ден + Бесплатна Достава

СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ И ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ (1+1 ГРАТИС)

899.00 ден 599.00 ден -34% Попуст
Заштедувате: 300.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Д
Дино Стефановски

Воодушевен сум од овој чистач!! Брзо и темелно ги отстранува дамките и им дава целосно обновување на моите бели чевли.

М
Марко Димитријоски

Со овој чистач, моите бели патики изгледаат како нови. Ги отстранува дамките и нечистотијата ефикасно и без напор.

С
Славе Стојков

Најдобар производ за избелување и чистење на бели патики!

d
ddaa

Моите патики станаа светло бели и изгледаат целосно обновени.

С
Соња Симоновска

Брзо ја отстранува нечистотијата и ја враќа нивната првобитна белина.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава