ТВ КОМОДА (120 X 34 X 24 CM)

5,199.00 ден 2,999.00 ден -43% Попуст
Заштедувате: 2,200.00 ден + Бесплатна Достава

Боја

ТВ КОМОДА (120 X 34 X 24 CM)

5,199.00 ден 2,999.00 ден -43% Попуст
Заштедувате: 2,200.00 ден + Бесплатна Достава

Боја

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
N
Naumovski Goran
STRAMOTA!!!

OVA KOMODA KOGA KJE JASOSTAVISH EDINSTVENO MOZESH DA JA STAVISH VO ONIE KUKLENI KUJKI SHO SI IGRAT DECATA SO NIV!!!!

R
Rozi Mileva
Super izrabotka

Lesno se vklopi vo dnevnata soba, dizajnot e eleganten i ednostaven, mi se dopagja kako ja razubavuva sobata 🙂

N
Nadica Bogoeva

Posebno mi se dopagja dizajnot na komodata, site kabli se uredno skrieni i se stoi organizirano..

M
Mitko Jordanov

Склопувањето беше брзо и лесно, во пратката беа вклучени сите потребни делови.

K
Keesha Hills

Со тие димензии, комодата обезбедува доволно простор за сместување на сите уреди, играчки и други потреби.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава