ТРИАГОЛЕН РОТИРАЧКИ МОП ЗА ЧИСТЕЊЕ (1+1 ГРАТИС)

1,690.00 ден 899.00 ден -47% Попуст
Заштедувате: 791.00 ден + Бесплатна Достава

ТРИАГОЛЕН РОТИРАЧКИ МОП ЗА ЧИСТЕЊЕ (1+1 ГРАТИС)

1,690.00 ден 899.00 ден -47% Попуст
Заштедувате: 791.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
71%
(5)
29%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
N
Natalia

Вистински спас за чистење на големи простории. Благодарение на должината на рачката, можам да стигнам до сите делови од собата без никакви проблеми.

K
K.V.

Ротирачката глава ми овозможува брзо и лесно да се движам низ просторијата, отстранувајќи ја целата нечистотија од подот. Микрофибер влакната се многу впиваат и го оставаат подот чист и сув.

С
Снежана Стојкова

Исклучително практичен и вреден производ. Благодарение на микрофиберот, површините во мојот дом се беспрекорно чисти и без траги од прашина. Долгата рачка ми овозможува да чистам дури и високи површини без да користам скала.

Т
Ташева Марјана

Благодарение на неговата ротирачката триаголна глава, флексибилност и мобилност, можам лесно да исчистам дури и тешко достапни места како што се аглите и рабовите. Овој моп навистина ми ги олесни домашните работи.

M
M.J.

Долгата рачка ми овозможува да чистам без да се наведнувам и да го напрегам грбот. Овој џогер е навистина неопходна алатка во секое домаќинство.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава