ФЛАСТЕРИ ЗА ВРАСНАТИ НОКТИ

799.00 ден 499.00 ден -38% Попуст
Заштедувате: 300.00 ден + Бесплатна Достава

ФЛАСТЕРИ ЗА ВРАСНАТИ НОКТИ

799.00 ден 499.00 ден -38% Попуст
Заштедувате: 300.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 5 reviews
60%
(3)
40%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
С
Славе Марковски

Нивната доверливост ми овозможи итно олеснување и ми овозможи да се вратам на моите секојдневни активности без непотребни проблеми.

М
Милена

Она што особено ми се допаѓа кај овие фластери е што тие не само што ги ублажуваат моменталните проблеми со вродениот нокт, туку и го спречуваат неговото повторно искривување. Тоа е навистина клучно за долгорочно решавање на овој проблем.

И
Ивана Стојанович

Удобност при носење и брза промена.
Овие лепенки се многу удобни и не ги попречуваат секојдневните активности. Исто така, лесно се менуваат..

З
Зорица Илјазоска

Посакувам да ги знаев овие фластери порано. Нивната едноставна апликација ми овозможува да се грижам за моите дома, без да морам да одам на лекар.

B
Baka Blazo

Овие фластери се вистинско олеснување за секој кој се соочува со проблемот со враснати нокти. Нивната брза реакција и ефективноста во ублажувањето на непријатноста е навистина импресивна.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава