ЏОГЕР СО МЕХАНИЗАМ ЗА АВТОМАТСКО ЦЕДЕЊЕ

899.00 ден 450.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 449.00 ден + Бесплатна Достава

ЏОГЕР СО МЕХАНИЗАМ ЗА АВТОМАТСКО ЦЕДЕЊЕ

899.00 ден 450.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 449.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 12 reviews
75%
(9)
25%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
С
Слободанка Богданова

Овој чистач навистина ја врши работата темелно, не остава траги, дамки или вода на подот. Микрофибер крпата брзо апсорбира течност, оставајќи го подот сјаен и чист.

А
Адриана

Го користам ова средство за чистење секој ден бидејќи е навистина лесен за употреба. Сега чистењето не само што е побрзо, туку и помалку макотрпно.

В
Весна Јанева

Без разлика на мојата висина или големината на просторот што го чистам, овој чистач е секогаш прилагоден за максимална удобност.

M
M.I.M.Z.

Автоматското цедење ја прави целата процедура за чистење на подот неверојатно лесна. Без напор или мака, можат брзо и темелно да се исчистат сите површини.

В
Василија Христова

Овој чистач е навистина револуционерен, се ротира за 360°, што ми овозможува лесно да допрам дури и до најскриените агли. Нема повеќе потреба да го преместувам мебелот или да го вртам телото во непријатни позиции.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава