HDTV ВНАТРЕШНА АНТЕНА 4К

899.00 ден 599.00 ден -34% Попуст
Заштедувате: 300.00 ден + Бесплатна Достава

HDTV ВНАТРЕШНА АНТЕНА 4К

899.00 ден 599.00 ден -34% Попуст
Заштедувате: 300.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
Dimitrijoski Darko
Odlicna

Antenata e odlicna.Fali priklucok za vo Tv,originalniot od samata antena e kako obicna zica,ke vi treba plus dodatok za da vi funkcionira

П
Петровски Александар
Оштетен производ

Го добив производот со оштетено пакување, видливо е дека е претходно користен и истиот не функционира.

Z
Zoran
Antena

dali imate sobna antena za radio , na primer , mini sistemi , priemot e ocaen po celo Skopje koj ima mini ili mikro sistemi , pogotovo vo urbana sredina so visoki zgradi

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава