Extra Popust

Дупло Задоволство

ДУПЛО ПОПУСТ

Бесплатна достава за

2 до 3 работни дена

Плаќање после достава

на курирска служба

Враќање на производ

до 14 дена по достава

Најпопуларни производи

Купувај според категории

Дом и Градина Мебел Здравје и Убавина Кујна Спорт и Рекреација Гаџети

Сите наши производи

-53% Попуст
СОЛАРЕН ЛЕД РЕФЛЕКТОР СО СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ 1,199.00 ден 2,550.00 ден
СОЛАРЕН ЛЕД РЕФЛЕКТОР СО СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ Осветли и зголеми ја безбедноста на твојот имот! ⚡ Заштити го твојот дом и двор, осветли и зголеми ја безбедноста со многу силен LED соларен рефлектор со сензор за движење. Нема потреба од користење на електрични жици за инсталирање на LED рефлекторот, тој доаѓа со соларен панел кој собира доволно енергија за негово непречено функционирање. Може да се прицврсти за 5 секунди на која било површина. Предности при користење на нашиот производ Долготрајни LED светилки - LED светилките не само што се економични бидејќи не трошат енергија, туку можат да траат и многу долго (живот од околу 100.000 светлосни часови). Имајќи предвид дека рефлекторот се вклучува само кога детектира движење, тогаш просечниот работен век е околу 5 години. Се полни со сончева енергија - Лед рефлекторот има соларен систем, така што работи бесплатно без дополнително напојување. Светли до 15 метри напред, а има продолжетоци кои светат и од страна, така што овде имаш практично 4 рефлектори во еден. Автоматско осветлување - Вградените сензори овозможуваат автоматско вклучување и исклучување на рефлекторите во зависност од присуството на движење. Ова ја зголемува безбедноста на просторот и дава практично решение за осветлување на места каде што е потребно само во одредени временски периоди. Лесно се инсталира - Може да се прицврсти за 5 секунди на која било површина. ''Со издржливост и минимални трошоци за одржување, дефинитивно би ги препорачал овие соларни LED рефлектори на секој што бара сигурно, економично и еколошки решение за осветлување.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Дамјан Х. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Соларниот LED рефлектор со сензор може да се користи за осветлување на дворовите и градините, обезбедувајќи сигурност и естетско искуство. Со поставување на овој рефлектор со сензор на влезната врата или патеката од домот, можеш да обезбедиш видливост и безбедност во текот на ноќта. За комерцијални или станбени згради, овие рефлектори се одлично решение за осветлување на паркинг места, овозможувајќи ефикасно користење на просторот и зголемување на безбедноста. Со поставување на овие рефлектори покрај патеки, премини или скали, можеш да обезбедиш јасна видливост и безбедност за минувачите, особено ноќе или во услови на слаба видливост. Технички карактеристики: Материјал: ABS пластика; Моќност на соларни панели: 20W; Потрошувачка на енергија на LED: 5W; Класа на водоотпорност: IP65.   Нарачајте го производот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
МАЛА СПА ТУШ ГЛАВА СО 6 РЕЖИМИ НА ПРСКАЊЕ 899.00 ден 1,490.00 ден
МАЛА СПА ТУШ ГЛАВА СО 6 РЕЖИМИ НА ПРСКАЊЕ Мал спа туш со шест различни функции за прскање со вода! Овој мал спа туш го трансформира твоето секојдневно туширање во вистинско искуство на релаксација и луксуз. Благодарение на шестте различни функции за прскање со вода, можеш да го прилагодиш твоето искуство со туширање споредтвоите желби и потреби. Предности при користење на нашиот производ Чувство на луксуз - Овој мал спа туш обезбедува чувство на луксуз во удобноста на твојот дом, овозможувајќи ти да се освежиш и опуштиш како во вистински спа центар. Заштеда на простор - Благодарение на неговата компактна големина, овој туш е идеален избор за помала бања или туш кабина, обезбедувајќи ти функционалност и удобност без да бараш многу простор. Подобрено искуство при туширање - Со 6 различни функции за прскање вода, овој туш овозможува персонализирано искуство при туширање, прилагодувајќи се на твоите преференции и потреби. Економично користење на вода - Овој туш е дизајниран со фокус на ефикасноста на водата, давајќи ти удобно туширање додека штедиш вода, што е еколошки и придонесува за пониски сметки за вода. ''Лесно се инсталира и прилагодува, а различните поставки за спреј го задоволуваат секое мое расположение!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марта Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Без разлика дали сакаш релаксирачки дождлив туш или пулсирачка масажа, овој туш ќе те освежи и ревитализира, правејќи го секое туширање вистинско задоволство. Со шест различни функции за прскање вода, овој туш го решава проблемот со недостатокот на персонализација и приспособување на стандардните тушеви, давајќи им можност на корисниците да уживаат во оптималното искуство при туширање секој пат. Придонесува за оптимизација на корисничкото искуство и им овозможува на корисниците да заштедат драгоцено време и напор при секоја употреба. Технички карактеристики: Матријал: високо квалитетна пластика; Димензии: 8.3 x 7.2 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
СЕТ ПРАКТИЧНИ КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА (100 ПАРЧИЊА) 599.00 ден 990.00 ден
СЕТ ПРАКТИЧНИ КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА (100 ПАРЧИЊА) Совршена заштита за сите твои останати оброци! Кесите за складирање храна се суштински додаток во секоја кујна што овозможува ефикасно пакување, складирање и заштита на храната. Изработени од висококвалитетни материјали кои се отпорни на влага, мириси и пенетрација на воздух, овие кеси обезбедуваат оптимална заштита за сите видови храна. Предности при користење на нашиот производ Продолжена свежина - Кесите за складирање на храна ефикасно ја задржуваат свежината на храната, продолжувајќи го нивниот рок на траење и спречувајќи губење на вкусот. Одржување на хигиена - Со користење на кеси за покривање на храната, ја одржуваш хигиената на твоите оброци, спречувајќи ја контаминацијата од надворешни фактори како прашина, инсекти или микроорганизми. Едноставна организација - Систематската употреба на кесите за складирање храна овозможува полесна организација во фрижидер или оставата, што ја олеснува идентификацијата и пристапот до различни видови храна. Повеќенаменска употреба - Кесите за складирање храна обезбедуваат повеќенаменска функционалност, тие можат да се користат за складирање на остатоци, замрзнување или транспорт на храна на патувања, што ги прави незаменлив додаток во и надвор од кујната. ''Посебно сум импресиониран од нивната повеќенаменска употреба - ги користам за пакување ручеци за работа, замрзнување остатоци, па дури и за организирање на мојот фрижидер.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Оливер Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Кесите за складирање храна се идеални за пакување и складирање на остатоци, спречувајќи губење на свежината и вкусот. Користи ги овие кеси за безбедно транспортирање на храната до работа, патувања или излети, обезбедувајќи твоите оброци да останат свежи и вкусни. Кесичките се погодни за замрзнување на различни намирници, како овошје, зеленчук и месо, заштитувајќи ги од смрзнување и одржувајќи ја нивната свежина. Користи ги за да го организираш твојот фрижидер и да ја чуваш свежата храна одвоена и заштитена. Технички карактеристики: Материјал: ПЕ; Природна должина: 12 см; Должина на истегнување: 42 см.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
КОМПЛЕТ КАЛНИЦИ ЗА КОЛА (2 ПАРЧИЊА) 599.00 ден 990.00 ден
КОМПЛЕТ КАЛНИЦИ ЗА КОЛА (2 ПАРЧИЊА) Заштити го твојот автомобил од кал! 🚙🌨💦 Иновативно решение дизајнирано да го заштити твојот автомобил од нечистотија, кал и други остатоци од патот. Направен од висококвалитетни материјали, овој производ обезбедува сигурна заштита за твоите бандажи и каросерија, заштитувајќи ги од гребнатини, корозија и оштетувања предизвикани од кал и камења. Инсталирањето е брзо и лесно, а универзалниот дизајн овозможува совршено да се вклопи на повеќето возила! Предности при користење на нашиот производ Зачувување на естетиката - Нашите штитници на тркалата гарантираат дека твојот автомобил секогаш ќе изгледа сјајно и професионално. Продолжена издржливост - Со намалување на абењето и корозија предизвикани од кал и прашина, нашиот производ го продолжува животниот век на твоите тркала и каросерија. Лесна монтажа - Со брза и лесна инсталација, нашите штитници за тркала ти овозможуваат да заштедиш време и енергија, без потреба од специјални алатки или сложени процедури Универзална компатибилност - Со својот приспособлив дизајн, нашиот производ одговара на повеќето автомобили, давајќи им можност на широк опсег на корисници да уживаат во неговите придобивки без оглед на марката или моделот на возилото. ''Инсталирањето беше лесно, а по првите возења забележав разлика, моите бандажи остануваат чисти, а тркалата без кал.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марјан Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Нашиот производ обезбедува исклучителна заштита од прскање на вода и кал што може да се насобира на тркалата при возење во влажни или снежни услови. Обезбедува дополнителна заштита од карпи, гранки и други остри предмети што може да ги оштетат твоите бандажи или боја. Го спречува таложењето на снег и мраз на тркалата, што ја подобрува тракцијата и контролата на возилото. Технички карактеростики: Материјал: полипропиленска пластика; Применлива положба: предни и задни тркала.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-39% Попуст
МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ СО АВТОМАТСКО ЗАТЕМНУВАЊЕ 899.00 ден 1,459.00 ден
МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ СО АВТОМАТСКО ЗАТЕМНУВАЊЕ Заштита и јасна видливост! Нашиот шлем со автоматско затемнување е суштинска алатка за сите заварувачи кои сакаат да ја подобрат својата продуктивност и заштита за време на заварувањето. Со автоматско затемнување на стаклото им овозможува на корисниците јасно да го видат заварувањето без напор и без рачно прилагодување, со што се подобрува ефикасноста и прецизноста. Предности при користење на нашиот производ Автоматско затемнување - Нашата автоматска маска за заварување обезбедува моментално затемнување на стаклото за време на моментите на заварување, овозможувајќи им на корисниците јасно да го видат процесот на заварување без напор и без потреба од рачно прилагодување. Повеќенаменска употреба - Може да се користи и за други задачи кои бараат заштита на очите од силна светлина, како што се сечење метал, брусење или дури и работа на сончеви места, што го прави суштинска алатка во работилницата или градилиштето. Подобрена продуктивност - Благодарение на автоматското затемнување и јасната видливост, корисниците можат да заваруваат со поголема прецизност и ефикасност, што резултира со подобрена продуктивност и квалитет на заварот. Удобност и приспособливост - Нашата маска за заварување доаѓа со удобни и прилагодливи прилагодливи ремени и перничиња за брадата, што им овозможува на корисниците да го носат долги временски периоди без непријатност. ''Го користам веќе неколку недели и импресиониран сум од неговите перформанси.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Кире Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Нашиот шлем за автоматско заварување е идеален за професионални заварувачи кои бараат сигурна заштита и високи перформанси при секое заварување. Овој шлем е неопходен алат во работилниците и фабриките каде се изведуваат работи за заварување, обезбедувајќи сигурност и удобност при секојдневната работа. За поправки и одржување на терен, нашата маска им овозможува на техничарите ефикасно да ги извршуваат задачите за заварување со висока прецизност и заштита. Технички карактеристики: Затемнување: 8 нивоа; Материјал на екранот: поликарбонат; Големина 23 x 22 x 36 cm; Работен век 2-3 години; Тежина 340гр.   Нарачајте го производот веднаш со 38% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
ПРАКТИЧНА И ПРЕНОСЛИВА ПИКНИК МАСИЧКА - МИНИ ПОСЛУЖАВНИК 499.00 ден 899.00 ден
ПРАКТИЧНА И ПРЕНОСЛИВА ПИКНИК МАСИЧКА - МИНИ ПОСЛУЖАВНИК Преклопен пикник послужавник што заштедува простор! Нашата преклоплива мини маса за пикник е совршен додаток на секое патување на отворено. Со неговиот пренослив дизајн и едноставното склопување, можеш да уживаш во удобен оброк каде и да одиш. По употреба, едноставно преклопи го и стави го во твојата торба или багажникот на автомобилот. Предности при користење на нашиот производ Преносливост и практичност - Преклопен послужавник за пикник нуди удобност за лесен транспорт и складирање. Неговиот склоплив дизајн му овозможува да се преклопи во компактна големина, што го прави идеален за излети, кампување, излети на плажа или каква било авантура на отворено каде што просторот е ограничен. Стабилност и издржливост - И покрај неговата природа на преклопување, добро дизајнираната маса за пикник обезбедува стабилна поддршка за храна и пијалоци. Разновидност во употреба - Без разлика дали уживаш во оброк во парк, се релаксираш на плажа или организираш скара во дворот, преклопната масичка служи за повеќе намени. Заштеда на простор - Неговиот преклоплив дизајн овозможува лесно складирање кога не се користи, минимизирајќи го нередот и ослободувајќи вреден простор за други активности или предмети за време на собири на отворено. ''Компактниот дизајн ми овозможува лесно да го носам со себе при секое патување на отворено, а цврстата конструкција обезбедува стабилна површина за сите мои потреби.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Столе П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеално решение за излети во паркови, шуми или на плажа, обезбедувајќи стабилна површина за послужување храна и пијалоци за време на релаксирани излети во природа. Совршен додаток за кампување и планинарење, кој ти овозможува да уживаш во оброците на отворено, без оглед на теренот или условите. Корисно решение за излети дома, на балкон или во градина, обезбедувајќи практична површина за оброци на отворено, без потреба од постојан мебел. Технички карактеристики: Материјали: ABS, нерѓосувачки челик; Големина кога се отвора: 12 x 41,7 x 13 cm; Кога се складира: 12 x 41,7 x 1 cm; Тежина на производот: прибл. 0,35 kg; Боја по случаен избор на магационер (плава, зелена, кафена, бела).   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-37% Попуст
ОСВЕЖУВАЧКИ МИКРОФИБЕР ПЕШКИР ЗА ТЕРЕТАНА И СПОРТ 499.00 ден 790.00 ден
ОСВЕЖУВАЧКИ МИКРОФИБЕР ПЕШКИР ЗА ТЕРЕТАНА И СПОРТ Твојот совршен придружник за вежбање! 🧊💦 Нашата крпа за ладење од микрофибер е задолжителен додаток за секој кој редовно вежба во теретана или се занимава со спортови на отворено. Овој иновативен пешкир обезбедува бројни придобивки што го прават твојот тренинг поудобен и поефикасен. Нашата микрофибер крпа не е само за теретана или спортски активности - тој е идеален и за возрасни кои уживаат во лежерните летни прошетки! Предности при користење на нашиот производ Брзо ладење - Со натопување на крпата во вода и истиснување, обезбедува моментално олеснување и ладење за време на интензивни тренинзи или спортски активности, овозможувајќи брзо намалување на телесната температура. Ултра-апсорпција - Со висока апсорпција на влага, овој пешкир ефикасно ја апсорбира потта и влагата од кожата. Мек и нежен за кожата - Изработен од квалитетни микрофибер, овој пешкир е нежен за кожата и дава чувство на мекост и удобност, што го прави секој тренинг уште попријатен. Практичен и пренослив - Со компактен дизајн, овој пешкир е лесно пренослив и лесно може да се вклопи во торба за вежбање или спортски ранец, што го прави совршен придружник за секој тренинг или спортски настан. ''Само ја натопувам во вода, ја исцедувам и ја ставам околу вратот и веднаш чувствувам олеснување. Брзо ја впива потта и ме прави да се чувствувам подобро кога пешачам или вежбам!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Павлинка Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за употреба за време на тренинг во теретана или фитнес центар, овој пешкир обезбедува моментално освежување и удобност додека вежбаш. Совршен придружник за трчање, возење велосипед или која било друга спортска активност на отворено во топлите летни денови, обезбедувајќи освежување и ослободување од топлина. Неопходен додаток за релаксирачки денови на плажа, обезбедувајќи моментално освежување и удобност додека се сончаш или се забавуваш во вода. Пренослив и практичен, овој пешкир е идеален за патување и авантура на отворено, обезбедувајќи освежување и удобност каде и да си. Технички карактеристики: Материјал: мешавина на материјали што вклучува полиестер синтетички влакна како и најлон. Големина: 88cm x 30cm.   Нарачајте го производот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
ДЕТСКА ИГРАЧКА - ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ 1,249.00 ден 2,290.00 ден
ДЕТСКА ИГРАЧКА - ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ Вежбање и забава во едно! 🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♂️ Нашето интелигентно јаже за скокање за деца е револуционерен производ кој комбинира физичка активност со забава и интерактивно учење. Овој иновативен уред е дизајниран да им обезбеди на децата сеопфатно фитнес искуство кое го поддржува нивниот развој и напредок. Предности при користење на нашиот производ Го подобрува здравјето - Интелигентното јаже за скокање за деца поттикнува физичка активност и координација на движењата, придонесувајќи за целокупното здравје и развој на детето. Обезбедува интерактивно учење - Оваа иновативна машина комбинира забава и учење, нудејќи интерактивни игри и предизвици кои ги поттикнуваат менталните способности и концентрацијата кај децата. Прилагодено на нивоата на фитнес - Со различни нивоа на брзина на вртењето и приспособливи опции за тренинг, јажето му овозможува на секое дете да напредува според своите способности и да ги достигне своите фитнес цели. Безбедно и лесно за користење - Оваа интелигентна машина обезбедува стабилност и безбедност за време на вежбањето, додека интуитивниот дизајн го прави лесен и забавен за користење. ''Ја купив играчката затоа што ме потсети на моето време кога игравме со јаже. Сега имаат уште една занимација децета за помалку да седат на компјутерите!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Данка Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за деца кои сакаат да се забавуваат и да вежбаат на отворено во исто време, обезбедувајќи им интерактивно искуство кое ја поттикнува физичката активност и развојот на моторните вештини. За време на летните кампувања, нашата интелигентна машина за скокање им овозможува на децата забавна и здрава активност што ги одржува ангажирани и ја поттикнува нивната креативност додека ја истражуваат природата. За семејни излети и активности на отворено, нашето јаже за прескокнување е одличен начин целото семејство да ужива во вежбањето и забавата на свеж воздух. Технички карактеристики: Материјал: пластика; Номинален напон: 3,7V; Влез: 5V/1A; Моќност на моторот: 5W; Прилагодување на брзината: 1-10 брзини; Капацитет на батеријата: 1500 mAh (вклучено); Брзина на прескокнување на јаже: 70-160 вртежи во минута/минута; Батерија за далечински управувач: 1 x CR3032 копче батерија; Големина на машината за прескокнување: 13cm x 9cm (приближно); Должина на стап со јаже: 70 см (приближно).   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
ТЕЧНОСТ ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ 599.00 ден 999.00 ден
ТЕЧНОСТ ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ Иновативна формула за подмачкување на прозорци! Со редовна употреба, лубрикантот овозможува лесно отворање и затворање на прозорците, правејќи го секое патување поудобно и без напор. Освен што го олеснува движењето на прозорецот, нашиот лубрикант обезбедува и заштита од корозија и оксидација на металните делови на прозорецот. Предности при користење на нашиот производ Непречено отворање и затворање - Нашиот лубрикант им овозможува на прозорците лесно да се лизгаат без триење или чкрипење, што го прави секое патување поудобно. Продолжен век на траење на прозорците - Со редовна употреба, нашиот лубрикант ги одржува гумените заптивки и механизмите на прозорците во оптимална состојба, продолжувајќи го нивниот животен век и намалувајќи ја потребата за скапи поправки. Заштита од корозија - Специјалната формула на нашиот лубрикант ги штити металните делови на прозорецот од корозија и оксидација, заштитувајќи ги од штетните надворешни влијанија како што се влагата и солта на патот. Отпорност на вода - Нашиот лубрикант формира заштитен слој на површината на прозорецот што ја отфрла влагата и го спречува навлегувањето на водата, обезбедувајќи суви и безбедни ентериери на возилата дури и при дождливи услови. ''Редовно го користам овој лубрикант како дел од мојата рутина за одржување на возилото и многу сум задоволен од резултатите!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Љупчо П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е специјално дизајниран да обезбеди непречено отворање и затворање на прозорците на автомобилот, намалувајќи го триењето и абењето на деловите на механизмот. Лубрикантот ги штити гумените заптивки од сушење и пукање, одржувајќи ги флексибилни и функционални, што спречува вода и влага да навлезат во внатрешноста на возилото. Специјалната формула на лубрикантот формира заштитен слој на металните делови на прозорецот, обезбедувајќи им заштита од корозија и оксидација, особено на возила често изложени на влажни или солени услови. Редовната употреба на лубриканти ги одржува стаклата на автомобилот во совршена состојба, правејќи ги посветли и продолжувајќи го нивниот естетски и функционален век. Технички карактеристики: Количина: 120 ml.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-53% Попуст
ЧЕТКА ЗА ЗДРАВА КОСА И КОЖА НА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 1,250.00 ден
ЧЕТКА ЗА ЗДРАВА КОСА И КОЖА НА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ (1+1 ГРАТИС) Отстрани ги влакната на твоето домашно милениче! 🐶 Нашиот чешел за негување миленичиња е суштинска алатка за одржување на сјајот и здравото крзно на твоето домашно милениче. Со специјално дизајнирани влакна кои се нежни за кожата, оваа четка ефикасно ги отстранува мртвите влакна и заплетките, намалувајќи го осипувањето околу твојот дом. Предности при користење на нашиот производ Ефикасно отстранување на крзно - Нашиот чешел за чистење миленичиња ефикасно го отстранува распуштеното крзно од твоето домашно милениче, намалувајќи го осипувањето и одржувајќи го твојот дом почист. Нежна за кожата на домашно милениче - Дизајниран со заоблени влакна, нашиот чешел нежно го пробива крзното на твоето домашно милениче без да предизвика непријатност или иритација на неговата кожа. Мултинаменска употреба - Покрај чистењето на влакната од домашни миленици, нашата четка може да се користи и за чистење на ткаенини, теписи и други површини, обезбедувајќи ти повеќенаменска алатка за одржување на твојот дом чист. Практичен дизајн - Ергономски обликуваната рачка овозможува удобно држење за време на чистењето, додека компактната големина овозможува лесно складирање и транспорт. ''Четките се нежни за неговата кожа, а сепак многу ефикасни за отстранување на мртвите влакна. Забележав дека кожата на мојот миленик стана многу поздрава и помалку сува!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгица Ф. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Отстранување на мртви влакна и јазли за одржување на здраво крзно и кожа на домашно милениче. Стимулација на циркулацијата на крвта во кожата, што придонесува за здравјето на кожата и здрав раст на косата. Отстранување на нечистотија, прашина и други нечистотии од косата на миленикот, што ја подобрува хигиената. Технички карактеристики: Материјал: ABS/Силикон; Тежина: 54 g; Големина: 53 х 26 х 190мм.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-57% Попуст
ГРАДИНАРСКИ АЛАТ ЗА ОБРАБОТКА НА ПОЧВА И САДЕЊЕ 499.00 ден 1,150.00 ден
ГРАДИНАРСКИ АЛАТ ЗА ОБРАБОТКА НА ПОЧВА И САДЕЊЕ Твојот клуч за беспрекорна градина! 🌱 Нашата алатка за сеење е задолжителен додаток за секој страствен градинар кој бара ефикасен и практичен начин да ја подобри својата градина или двор. Со својот иновативен дизајн и исклучителна функционалност, оваа алатка овозможува прецизно сеење на семето или дури и ширење на ѓубрива со лесно и без напор. Предности при користење на нашиот производ Прецизно сеење - Нашата алатка со ракави овозможува прецизно сеење на семиња или ширење на ѓубрива, обезбедувајќи рамномерна дистрибуција и оптимален раст на растенијата. Лесно користење - Со ергономски дизајн и лесни материјали, нашата алатка овозможува лесно користење без напор, што го прави секој чекор во градината полесен и поефикасен. Мултинаменска - Освен за сеење семе, нашата рачна алатка може да се користи и за рамномерно ширење на ѓубриво, семиња или други материјали, што го прави исклучително корисен во различни градинарски активности. Долготрајна издржливост - Направена од висококвалитетни материјали, нашата рачна алатка е исклучително издржлива и отпорна на абење, обезбедувајќи долготрајно градинарско уживање со минимално одржување. ''Како долгогодишен земјоделец секогаш барам алатки кои ќе ми ја олеснат работата, а оваа алатка е токму она што ми недостасуваше. Ергономскиот дизајн овозможува удобно држење дури и при долготрајна употреба!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Митко И. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа алатка е идеална за прецизно сеење семиња од секаков вид, што ти овозможува брзо и лесно да засадите растенија во твојата градина или градина. Оваа алатка е совршена за рамномерно ширење на ѓубриво по површината на почвата, обезбедувајќи им на вашите растенија оптимални хранливи материи. Ако сакаш да го обновиш или подобриш твојот тревник, оваа алатка ќе ти овозможи лесно да сееш семе од трева без неправилности и со минимален напор. За контрола на штетници или плевел, оваа алатка може да биде корисна за рамномерно ширење на инсектициди или хербициди по почвата, обезбедувајќи ефикасна заштита за твоите растенија. Технички карактеристики: Материјал: јаглероден челик (отпорен на абење, цврст и не е лесен за кршење); Димензии: 40.5 x 9 x 8 x 6.5 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
МАГИЧНА ТЕЧНОСТ ЗА ЛОВЕЊЕ РИБИ 599.00 ден 1,099.00 ден
МАГИЧНА ТЕЧНОСТ ЗА ЛОВЕЊЕ РИБИ Примамлива течност која ги привлекува рибите за неколку секунди! 🎣🐟 Формулирана со внимание, оваа течност комбинира високо атрактивни ароми и вкусови кои се неодоливи за различни видови риби. Ова е особено корисно за риболовците кои сакаат да експериментираат со различни техники, бидејќи оваа течност може да ја подобри привлечноста на секоја мамка! Предности при користење на нашиот производ 🎣 Ја зголемува ефикасноста - Оваа течност привлекува риба со својот примамлив мирис и вкус, зголемувајќи ги шансите за успешен улов. 👌🏼 Универзална употреба - Може да се користи со различни мамки и техники на риболов, обезбедувајќи разновидност во риболов за различни видови риби. 🐠 Ја подобрува привлечноста - Специфичните состојки во оваа течност помагаат да се привлечат риби дури и во тешки услови, како што се заматена или ладна вода. 🐟 Лесен за употреба - Брзо се шири во водата, што го прави лесен за употреба и практичен додаток за риболовците од сите нивоа на вештини. ''Овој производ стана моја тајна состојка за успешен улов!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Горан Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е идеален за риболов на езера бидејќи со својот примамлив мирис и вкус ја привлекува рибата од длабочините на водата, а со тоа ги зголемува шансите за успешен улов. На реките, каде што рибите често се расфрлани на различни места, оваа течност за мамка може да биде клучна за привлекување риби во твојата област, правејќи го риболовот поефикасен. За конкурентните риболовци, оваа течност може да биде тајната состојка за успех на натпреварите, привлекувајќи повеќе риби и зголемувајќи ги твоите шанси за победа. 🎣 Едноставна примена! Лесно се нанесува на мамки и брзо се шири на водата, привлекувајќи различни риби. Ова ја прави нашата течност практична и ефективна за риболовците! Технички карактеристики: Количина: 100ml.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ХАРТИЕНИ НЕБЕСКИ ЛАМПИОНИ (2+1 ГРАТИС) 799.00 ден 1,590.00 ден
ХАРТИЕНИ НЕБЕСКИ ЛАМПИОНИ (2+1 ГРАТИС) Небески лампиони за родендени, свадби, момински забави и годишнини! Небесните лампиони се прекрасен избор за секоја посебна прослава. Овие однапред направени лампиони создаваат магична атмосфера додека летаат на небото, што ги прави совршени за родендени, свадби, годишнини и други важни настани. Одличен додаток и пријатно изненадување кое ќе те доближи до твоите желби! Предности при користење на нашиот производ Романтична атмосфера - Небеските лампиони креираат впечатливи сцени на небото, додавајќи романтична и магична атмосфера на било кој посебен настан како што се роденданите, свадбите или годишнините. Лесна употреба - Пакетот вклучува 3 лампиони спремни за користење, со јасни упатства за запалување. Тие се достапни и идеални за брзо додавање на елегантен детал на било која прослава. Визуелен спектакл - Кога се запалат, овие небески лампиони креираат магична сцена додека летаат на небесните простории, што обезбедува незаборавно искуство како за набљудувачите. Еколошки прифатливи - Изработени од биоразградливи материјали, овие лампиони се еколошки прифатливи и не претставуваат ризик за животната средина, правејќи ги безбедни за користење надвор. ''Небесните фенери беа апсолутно фантастични на мојата последна роденденска забава! Лесни беа за палење и употреба, дефинитивно ќе ги користам повторно на мојот следен настан!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Јасмина Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Небесните лампиони се идеален избор за да додадеш романтичен шмек на твојата свадбена церемонија, создавајќи магична атмосфера за да го одбележите вашиот голем ден. За роденденски забави на отворено, небесните лампиони додаваат уникатен елемент на забава и возбуда, создавајќи извонредна и магична атмосфера. За парови кои бараат романтичен начин да прослават посебен ден, небесните лампиони се совршен избор за создавање приватна и магична атмосфера. Технички карактеристики: Материјал: хартија отпорна на пламен; Димензии: 83 x 47 x 32 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-43% Попуст
3 ВО 1 МАСТЕР СЕТ МЕТЛИ ЗА ЧИСТЕЊЕ 1,099.00 ден 1,899.00 ден
3 ВО 1 МАСТЕР СЕТ МЕТЛИ ЗА ЧИСТЕЊЕ 3 Во 1 сет кој заштедува простор! Овој практичен комплет метли за чистење е се што ти треба за да го одржуваш твојот дом чист и уреден. Се состои од три основни алатки: метла, четка за под и кутија за ѓубре, сите во едно компактно пакување. Неговиот компактен дизајн го прави идеален за мали простори или тесни простори, додека ергономскиот дизајн овозможува лесно и удобно ракување. Предности при користење на нашиот производ Повеќенаменска функционалност - Овој комплет четки за чистење обезбедува три различни алатки во едно - метла, четка за под и шпатула, што ти овозможува ефикасно да чистиш различни површини со само еден сет. Заштеда на простор - Благодарение на неговиот компактен дизајн, овој комплет овозможува ефикасно чистење со минимално зафаќање на простор, идеално за помали простори или тесни простории. Висококвалитетни материјали - Изработен од издржливи материјали, овој комплет четки обезбедува долготрајна употреба без губење на ефикасноста или квалитетот, обезбедувајќи сигурност и издржливост. Лесно користење - Ергономски дизајниран, секој дел од овој сет овозможува лесна и удобна работа, правејќи го чистењето брзо, ефикасно и помалку заморно. ''Компактниот дизајн ми овозможува лесно да ги чистам и најтесните места во мојот дом!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Сандра Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој комплет четки за чистење е идеален за луѓе кои живеат во мали станови или соби каде што секој сантиметар од просторот е важен. Компактниот дизајн овозможува ефикасно чистење без потреба од повеќе алатки или складирање на обемни средства за чистење. Корисно решение за одржување на чистотата и редот без потреба од големи, неумешни средства за чистење. Компактниот дизајн овозможува лесно маневрирање и чистење дури и во тесни простори, додека мултифункционалноста заштедува простор и го олеснува чистењето на различни површини. Технички карактеристики: Материјал: ABS + PP + челична цевка; Димензии: 92 x 26 x 10 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
USB ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН ФЕНЕР СО 4 РЕЖИМИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ 599.00 ден 999.00 ден
USB ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН ФЕНЕР СО 4 РЕЖИМИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ Ултра моќен фенер со 4 режими на осветлување и USB полнење! Без разлика дали често одиш во природа, немаш осветлување во дворот или често поправаш нешто - овој фенер ќе ги надмине сите батериски ламби и ќе ги замени старите светилки со кабли. USB паметно полнење, полнење во секое време, насекаде. Ултра моќно осветлување со 4 режими: силно осветлување, средно осветлување, трепкање и странично светло. Предности при користење на нашиот производ Моќно осветлување - Oваа рачно фенерче обезбедува моќно осветлување што обезбедува јасна видливост дури и во најтемните средини, што го прави идеален за кампување, планинарење, итни ситуации и други активности. Мултифункционален - Идеален за механички поправки, осветлување на гаражата, кампување, за итно осветлување, пешачење, велосипедизам, ноќен риболов, лов, ноќно трчање и други активности на отворено. 4 режими на осветлување - Со 4 различни режими на осветлување - високо, средно, ниско и трепкачко - оваа светилка обезбедува различни опции за осветлување што може да се прилагодат на различни потреби и ситуации. Стабилно и брзо полнење - USB паметно полнење, полнење во секое време, насекаде. ''Компактниот дизајн е исклучително практичен - лесно се вклопува во торба или ранец, што го прави идеален за патување и кампување.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Стојан К. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Ова светло е идеално за кампување бидејќи обезбедува моќно осветлување и различни режими на осветлување, што го прави суштинска алатка за осветлување на твојот камп или ноќни авантури во природа. Со својата моќна светлина и компактен дизајн, оваа светилка е совршена за пешачење или планинарење, обезбедувајќи јасна видливост на патеките и патиштата во темница. Во случај на итни ситуации како што се прекини на струја или потреба од осветлување во случај на поплави или бури, оваа светилка може да биде вреден извор на светлина и безбедност. Работниците на терен или во затворени простории можат да го користат ова светло како моќно и преносливо осветлување за различни работи или поправки, обезбедувајќи им видливост и безбедност што им се потребни. Технички карактеристики: Материјал: ABS; Димензии: 14 x 5cm; Работен век: 20000H; Вградена литиумска батерија 18650 1200 mAh (вклучена).   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
АНАТОМСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ ОД МЕМОРИ ПЕНА 699.00 ден 1,250.00 ден
АНАТОМСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ ОД МЕМОРИ ПЕНА Ја елиминира болката поради лошото држење на телото за време на спиењето! 💤😴 Дали често се будиш вкочанет, уморен и ненаспан? Оваа перница удобно ги поддржува твоите нозе и колена за да обезбеди правилна положба за спиење и да ги елиминира болните точки на притисок. Револуционерната мемориска пена овозможува перницата лесно да се прилагоди на телото и ќе се погрижи секогаш да ти биде удобно. Препорачана од физиотерапевти, лекари, спортски тренери и хиропрактичари! Предности при користење на нашиот производ Олеснување на болката - Правилната положба за спиење што ја дава оваа перница е наједноставното решение за болки во грбот. Квалитетен сон - Ти овозможува да спиеш подеднакво удобно на колковите, грбот и стомакот. Исклучително удобна - Перницата совршено се прилагодува на линијата на твоето тело и ти овозможува целосна удобност. Го намалува стресот и вкочанетоста - Твојот сон ќе биде подобар и помирен. Ќе ја подобри циркулацијата на крвта и ќе го намали чувството на стрес и вкочанетост по будењето. ''Болката што порано беше неподнослива сега стана минато, и се чувствувам освежена и одморена откако ќе ја користам оваа перница.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгана В. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Релаксација на нозете по напорен ден на работа или физичка активност. Помош при одржување на соодветната позиција на телото за време на спиењето со ставање меѓу колената за поддршка на 'рбетот и колковите. Обезбедување соодветна поддршка на нозете за време на спиењето за да се намали притисокот и да се подобри квалитетот на спиењето. Помагање во одржувањето на соодветната положба и намалувањето на тензиите во нозете и мускулите на грбот. Технички карактеристики: Материјал: мемори пена; Димензии: 24 cm x 24 cm x 14 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
АЛАТКА ЗА ДОСТИГНУВАЊЕ ВИСОКИ ПРЕДМЕТИ 599.00 ден 999.00 ден
АЛАТКА ЗА ДОСТИГНУВАЊЕ ВИСОКИ ПРЕДМЕТИ Најефективната алатка за достигнување на високи места! 🦾 Оваа алатка за достигнување на високи места е неопходен додаток за секој што сака да ги олесни своите дневни задачи и да обезбеди безбедност при ракување со предмети на високи места. Без разлика дали за дами кои е тешко да се достигнат високи места во нивниот дом или постари луѓе кои имаат ограничена мобилност, оваа алатка обезбедува практично решение за секојдневните потреби. Предности при користење на нашиот производ Зголемена погодност - Оваа алатка овозможува лесен пристап до високи места, правејќи ги дневните задачи поедноставни за жени кои имаат проблем со високи предмети или за постарите лица кои се соочуваат со ограничувања на подвижноста. Повеќенаменска употреба - Со способност за ротација на 360 степени, оваа алатка е исклучително прилагодлива и може да се користи за фаќање, подигање и манипулирање со предмети со различни форми и големини. Практичен дизајн - Со својот дизајн на преклопување, оваа алатка лесно може да се пренесе и чува, што обезбедува практичност и компактност кога не се користи. Покрај тоа, ергономската рачка обезбедува удобно држење на телото и го намалува заморот при употреба. Подобрена безбедност - Го намалува ризикот од повреди што може да се појават при обидот да се достигнат високи предмети или предмети на недостапни места. ''Најважно од се, се чувствувам многу побезбедно користејќи ја оваа алатка.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Христина Б. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Дофаќање на високи садови од кујнски ормани. Избирање предмети од горните полици во бањата без потреба да се искачуваш. Преземање играчки или книги од високи полици во детската соба. Собирање на отпад или ѓубре во гаражата или лисјата. Преземање алатки или материјали од високи полици во работилница или магацин. Технички карактеристики: Материјал: алуминиумска легура + висока јачина ABS и TPR; Големина кога е склопена: приближно. 42см, расклопена: 81 см; Ширина на штипалката: 10cm.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-44% Попуст
ПОДЛОГА СО ТРКАЛЦА ЗА ОМЕСТУВАЊЕ ТЕШКИ ПРЕДМЕТИ 899.00 ден 1,590.00 ден
ПОДЛОГА СО ТРКАЛЦА ЗА ОМЕСТУВАЊЕ ТЕШКИ ПРЕДМЕТИ Полесно движење на тешки предмети! 🏡🛠👌🏼 Рачното и самостојно носење тешки работи може трајно да го оштети твоето здравје! Болките во грбот, исчашувањата и тешките скршеници најчесто се предизвикани од нагли движења или кревање тешки предмети. Овој проблем можеш лесно да го спречиш со користење на оваа подлога со тркала за носење тешки предмети како што се апарати за вода, боци со плин или, уште потешки, фрижидери, машини за перење и слично. Предности при користење на нашиот производ Мултинаменска - Наменета е како подлога за подигнување, пренесување или подместување тешки уреди како машина за перење, машина за сушење, фрижидер, машина за садови, замрзнувачи и други гломазни предмети. Заштита на подот - Специјално дизајнираните тркала помагаат да се спречи оштетување на подот, како што се гребнатини или траги, за време на процесот на движење на тешки предмети. Намален ризик од повреда - Ја намалува потребата за кревање тешки предмети, што може да го намали ризикот од повреди на грбот, мускулите и зглобовите за време на процесот на движење. Цврста конструкција - Метална конструкција со пластична основа за да не дојде до оштетување на уредите и 4 тркалца распоредени на ќошињата за лесно движење. ''Тркалата овозможуваат тешките товари лесно да се преместуваат од место до место без никаков напор.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Томи Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеална за олеснување на процесот на движење, овозможувајќи полесно преместување на мебел, апарати и други тешки предмети од еден стан или куќа во друга. Во индустриски и комерцијални средини, овој производ е од суштинско значење за ефикасно преместување на големи товари во складишта или магацини, со што се оптимизира просторот и се зголемува продуктивноста. За секојдневните потреби на домаќинството, како што се преместување фрижидер, машина за перење или други тешки апарати, оваа подлога е корисна алатка што ги прави домашните обврски помалку заморни. Во градежната индустрија, овие тркалца се неопходни за ефикасно движење на градежни материјали и опрема на градилиштата, овозможувајќи им на работниците брзо и лесно да преместуваат тешки товари на различни локации. Технички карактеристики: 4 x тркала со ротација од 360 степени; Максимално оптоварување: 150кг; Димензии: 57см х 57 см; Висина: 10 см; Прилагодлива големина.   Нарачајте го производот веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
ПРАКТИЧНА МИНИ СТАЛАЖА ЗА ОБУВКИ 499.00 ден 899.00 ден
ПРАКТИЧНА МИНИ СТАЛАЖА ЗА ОБУВКИ Организирај ги твоите чевли и искористи го просторот во ходникот! Го најдовме најпрактичниот и најефикасен начин за организирање и чување на чевлите. Оваа склоплива сталажа за чевли ти овозможуваат да складираш голем број чевли во еден компактен простор. Овој производ е идеален за луѓе кои имаат голема колекција на чевли и малку простор за складирање. Сталажата е склоплива и може да се надоградува како слагалица! Предности при користење на нашиот производ Подобра организација - Со оваа сталажа, твоите чевли секогаш ќе бидат организирани и лесно достапни. Издржлив материјал - Сталажата е изработена од пластика и нерѓосувачки челик - таа е долготрајна и издржлива. Мала и практична - Димензиите на сталажата се 58 x 42 x 18,5 cm. - лесно се вклопува во мали простории како ходник или бања/тоалет. Четири нивоа - Сталажата има 4 нивоа на кои можеш да поставиш чевли, во просек по два пара чевли се вклопуваат на секое ниво. ''Склопувањето беше брзо и лесно, дури и за некој како мене, кој не е највешт со такви работи.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Војадин Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа практична и склоплива сталажа е совршена за организирање чевли во ходникот. Намали го нередот и олесни го пристапот до твоите омилени чевли кога треба да излезеш од дома. Организирај ги чевлите, чизмите и патиките за да можеш лесно да го најдеш вистинскиот пар без да пребаруваш наоколу. Ако живееш во стан со ограничен простор, оваа преклопна сталажа ќе ти помогне максимално да го искористиш просторот. Кога не се користи, лесно се преклопува и складира. Технички карактеристики: Материјал: пластика, нерѓосувачки челик; Димензии: 58 x 42 x 18,5 cm. Простор за 8 пара обувки.   Нарачајте го производот веднаш со 33% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-37% Попуст
ПРАКТИЧНИ КАЛАПИ ЗА ПОДГОТОВКА НА ВАРЕНИ ЈАЈЦА (18 ПАРЧИЊА) 599.00 ден 950.00 ден
ПРАКТИЧНИ КАЛАПИ ЗА ПОДГОТОВКА НА ВАРЕНИ ЈАЈЦА (18 ПАРЧИЊА) Брзо подготви го твојот омилен рецепт! 🥚🍳 Нема повеќе неред и губење време за отстранување на лушпи од јајца. Излупи ги јајцата, стави ги во калапите, затвори ги со капачињата и стави ги во топла вода. Подготви го твоето идеално варено јајце, 4-6 минути за меко до средно варено и до 14 минути за тврдо варени, брзо загревање за заштеда на време, свежо и хранливо со подеднакво греење! Предности при користење на нашиот производ Лесни за користење - Само скрши го и истури го јајцето во калапот и стави го да се свари. Ќе заврши за само неколку минути и никогаш повеќе нема да губиш време да ја лупиш лушпата. Нелеплива внатрешност - Специјално дизајнирани да спречат лепење. Јајцето само ќе се лизне кога ќе го отвориш. Идеални за сите видови специјалитети - Без разлика дали сакаш варени јајца или омлет, корпата ќе ти помогне да ги реализираш твоите кулинарски идеи. Здрави оброци - Додавај интересни зачини и зеленчук пред да ги ставиш да се варат и подготви здрав и хранлив појадок за твоите најмили, интересно декорирана закуска за твојата прослава итн. '' Благодарение на нив приготвувам разни рецепти за доручек!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марија Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овие силиконски калапи се идеални за брзо подготвување варени јајца за појадок или ужина, што ти овозможува лесен начин да уживаш во совршено сварените јајца секој пат. Овие калапи може да се користат за подготовка на различни јадења со јајца, како омлети или печени јајца во рерна, што ти дава можност да експериментираш со нови рецепти. Овие калапи овозможуваат приготвување на јајцата без потреба од дополнителни масти или масло, што ги прави поздрав избор на оброк за целото семејство. Технички карактеристики: Материјал: силикон, палстика. Сетот вклучува: 18 x силиконски калап за подготовка на јајца; 3 x сепаратор за јајца.   Нарачајте го производот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-48% Попуст
КУТИЈА ЗА ЕЛИМИНИРАЊЕ МИРИСИ НА ВЛАГА ВО ГАРДЕРОБЕРИ 599.00 ден 1,150.00 ден
КУТИЈА ЗА ЕЛИМИНИРАЊЕ МИРИСИ НА ВЛАГА ВО ГАРДЕРОБЕРИ Брзо и ефикасно ја апсорбира влагата! ✨ Ти го претставуваме апсорберот за влага во гардероба, твоето ултимативно решение за одржување на свежа гардероба без мирис. Кажи им збогум на мирисите и влагата со овој иновативен производ дизајниран за ефикасна борба против влагата и нејзините придружни мириси. Предности при користење на нашиот производ Ги намалува непријатните мириси - Кутијата ефикасно ги елиминира непријатните мириси предизвикани од влагата, правејќи ги твоите кабинети посвежи и попријатни. Заштита од влага - Брзо и рамномерно ја апсорбира вишокот на влага, заштитувајќи ја твојата облека и другите предмети од штетните ефекти на влагата, како што се оштетување на ткаенината. Подолго времетраење на гардеробата - Зачувај го квалитетот на твојата гардероба и чевли со помош на кутија која ја спречува влагата, продолжувајќи ја нивната свежина и употребливост. Лесен за користење - Безбеден и лесен за употреба - само стави ја кутијата во плакарот и уживај во свежината без непријатни мириси и влага. ''Живеејќи во влажна средина, отсекогаш се борев со мирисите и влагата што влијае на мојата облека, но со овој производ забележав значително подобрување во свежината на мојот плакар и облека!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Ружица Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Одржување на свежа гардероба во влажни услови. Заштита од непријатни мириси во шкафовите. Спречување на развој на мувла и мувла на облеката. Сушење чевли и облека по дождливи денови или перење. Технички карактеристики: Тежина на артиклот: 0,197kg Големина на производот: 6 x 13,3 cm; Материјал на производот: TPR+PP+калциум хлорид.   Нарачајте го производот веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
РОТИРАЧКА МИНИ СУШАРА ЗА ДОЛНА ОБЛЕКА 599.00 ден 1,190.00 ден
РОТИРАЧКА МИНИ СУШАРА ЗА ДОЛНА ОБЛЕКА Заштеди простор со нашата иновативна закачалка! 🧦 Ти претставуваме иновативна закачалка со ротација од 360 степени, совршена за сушење на твојата долна облека, чорапи и други ситни алишта. Овој мултифункционален производ е дизајниран за ефикасно сушење на твоите алишта додека заштедува простор и го одржува интегритетот на ткаенината. Предности при користење на нашиот производ Максимизирање на просторот - Со можност за ротирање за 360 степени, оваа закачалка овозможува оптимално користење на просторот, што го прави поорганизиран и повидлив. Ефикасно сушење - Оваа закачалка ти овозможува брзо да ги исушиш долната облека и чорапите со едноставно закачување, со што ја елиминира потребата од користење машина за сушење. Практична употреба - Елиминирај ја потребата од простор за хоризонтално сушење алишта, користејќи ја оваа повеќенаменска закачалка што заштедува простор. Идеална е за станови со ограничен простор. Функционалност за повеќе намени - Освен за сушење долна облека, оваа закачалка може да се користи и за складирање на алиштата во плакарот, со што максимално се користи функционалноста на производот. ''Не само што е брзо и ефикасно сушењето, туку ми заштедува и многу простор во мојот стан!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Катица А. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Совршен додаток за станови или куќи со ограничен простор за сушење. Одлично решение за брзо сушење на долна облека и чорапи без потреба од употреба на машина за сушење. Пренослива опција за сушење алишта додека патуваш или кампуваш. Ефикасен начин да ја одржувате твојата гардероба уредна и организирана без да зафаќате многу простор. Технички карактеристики: Материјал: ABS; Големина на расклопување: 62 х 24см.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
СОБИРАЧ НА ВЛАКНЕНЦА ОД МАШИНА ЗА АЛИШТА (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 1,099.00 ден
СОБИРАЧ НА ВЛАКНЕНЦА ОД МАШИНА ЗА АЛИШТА (1+1 ГРАТИС) За чисти алишта без влакненца! 👔🧦✨ Корисен додаток на машината за перење што брзо и ефикасно ги отстранува влакната од домашни миленици и топчиња што се формираат на твојата облека за време на перењето. Откако ќе ги ставиш алиштата во машината за перење или во сушара, сè што треба да направиш е да го вметнеш овој иновативен чистач и оставаш да го собере вишокот. Предности при користење на нашиот производ ✨ Чисти алишта без влакненца - Филтерот ефикасно ги собира влакненцата и други ѓубренца од алиштата, осигурувајќи дека твојата облека ќе излезе од машината за перење без несакани влакна. 💦 Подобри перформанси на машината за перење - Ги одржува филтрите на машината за перење чисти, што може да ја подобри ефикасноста на машината и да ја намали потребата за поправки. 👌🏼 Ефикасно ја отстранува косата за време на перењето - Филтерот за влакна ја извршува својата функција без да ја оштети твојата облека. Ефикасно и без напор ги отстранува влакната од домашно милениче, косата, како и сите несакани остатоци во машината за перење. 👔 Одлична можност за чистење облека - Покрај тоа што ефикасно собира влакна и мониста од облеката, оваа практична работа спречува формирање дамки од омекнувач на ткаенина. ''Мојата облека веќе излегува целосно чиста од машината за перење, без траги од влакна и ѓубренца.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Моника Ф. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Отстранување на влакна од облеката за време на перење во машина. Заштита на облеката од оштетувања предизвикани од акумулација на влакна. Подобрување на перформансите на машината за перење со одржување на филтерот чист. Намалување на потребата за повторно перење алишта поради присуството на влакна, со што се заштедува вода и струја. Технички карактеристики: Материјал: pp + полиестер; Големина: 9,2cm x 17,5cm.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-42% Попуст
УНИВЕРЗАЛНА ГЛАВА ЗА ТРИМЕР СО НАЈЛОНСКИ ПЕРКИ 699.00 ден 1,199.00 ден
УНИВЕРЗАЛНА ГЛАВА ЗА ТРИМЕР СО НАЈЛОНСКИ ПЕРКИ Надгради го твоето искуство во косење! 🌾 Оваа исклучително ефикасна глава овозможува брзо и прецизно сечење благодарение на нејзиниот робустен дизајн и висококвалитетните најлонски перки. Предности при користење на нашиот производ Ефикасност - Најлонските перки на оваа глава за тример обезбедуваат ефикасно сечење, овозможувајќи ти брзо да ја средуваш тревата и плевелот со леснотија, заштедувајќи ти време и напор за време на одржувањето на тревникот. Разновидност - Дизајнирана да одговара на повеќето модели на тример, оваа универзална глава за тример нуди разноврсност, обезбедувајќи компатибилност со твојата постоечка опрема и елиминирајќи ја потребата од повеќе прицврстувања. Издржливост - Изградена со висококвалитетни материјали, вклучително и издржливи најлонски перки, оваа глава за тример е изградена да трае, нудејќи долгорочна сигурност и перформанси дури и кога се справуваш со погуста трева. Прецизност - Дизајнот на најлонските перки овозможува прецизно отсекување, овозможувајќи ти да постигнеш чисти и полирани рабови долж патеките, цветните леи и другите карактеристики за уредување, подобрувајќи го целокупниот изглед на твјот надворешен простор. ''Совршено се вклопува на мојот тример без никакви проблеми, и ми се допаѓа што е компатибилен со различни модели.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Љупчо К. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеално решение за сечење трева по рабовите, патеките и другите недостапни површини. Овозможува прецизно чистење околу дрвја, грмушки и други пречки во дворот или градината. Ефикасно се справува со отстранувањето на плевелот и другата несакана вегетација на помали површини. Обезбедува можност за прецизно завршување на рабовите и детално уредување околу цветните леи и други украсни елементи. Технички карактеристики: Дијаметар на главата: околу 11 см; Висина: околу 9 см; Тежина: околу 346g.   Нарачајте го производот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
ИНОВАТИВНА ГЛАВА ЗА ТРИМЕР СО СИНЏИРИ 999.00 ден 1,850.00 ден
ИНОВАТИВНА ГЛАВА ЗА ТРИМЕР СО СИНЏИРИ Новиот моќен тример со синџири! 🌾🌱 Овој додаток за косилка ти дава можност да го одржуваш твојот двор на едноставен и ефикасен начин. Благодарение на синџирот за тример, можеш брзо и прецизно да ги исечеш рабовите на тревата, како и да ја отстраниш густата вегетација и плевелот. Неговата исклучителна издржливост гарантира долгорочна употреба, додека неговата разновидност ти овозможува да извршуваш различни задачи со само една алатка. Предности при користење на нашиот производ Ефикасност - Со додатокот за тример, можеш брзо и ефикасно да се справиш со цврстата трева и плевелите, заштедувајќи ти драгоцено време и напор за одржување на тревникот. Разноврсност - Овој додаток ја трансформира твојата косилка во разноврсна алатка способна да се справи со различни задачи, од средување на рабовите на тревата до чистење на густата четка и вегетација. Прецизност - Тримерот со синџир обезбедува прецизно сечење, овозможувајќи ти лесно да постигнеш уреден и полиран изглед на твојот тревник. Кажете им збогум на нерамните рабови и обрасните области. Издржливост - Изграден да трае, овој додаток е дизајниран да ги издржи строгостите на надворешна употреба, обезбедувајќи долгорочна сигурност и перформанси. Можеш да му веруваш дека ќе се справи со тешките задачи за уредување без да се загрози квалитетот. ''Го препорачувам на сите кои бараат ефикасна алатка за уредување на дворот!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Ристо П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Помага за прецизно средување на рабовите на тревата долж патеките и тротоарите. Ефикасно се справува со отстранување на густата вегетација и плевел на тешко достапни места. Обезбедува можност за брзо и темелно одржување на големи површини со трева. Овозможува лесно чистење околу дрвја, грмушки и други пречки во дворот. Технички карактеристики: Материјал: нерѓосувачки челик; Димензии: 6 x 16 cm; Тежина 250g.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-48% Попуст
КОМПЛЕТ ЗА ДЕМОНТИРАЊЕ НА ВНАТРЕШНОСТА НА ВОЗИЛATA 1,199.00 ден 2,290.00 ден
КОМПЛЕТ ЗА ДЕМОНТИРАЊЕ НА ВНАТРЕШНОСТА НА ВОЗИЛATA Револуционизирај ја внатрешноста на автомобилот со сетот за демонтирање! 🛠 Комплетот за расклопување на внатрешноста на автомобилот е суштинска алатка која го олеснува чистењето, одржувањето и поправките на внатрешноста на твоето возило. Овој сет обично содржи различни алатки и додатоци дизајнирани ефикасно да ракуваат со делови од внатрешноста на автомобилот без оштетување или гребење. Предности при користење на нашиот производ Лесно одржување - Сетот што овозможува полесно чистење и одржување на внатрешноста на автомобилот, што го прави одличен избор за одржување на хигиена и уредност. Прецизно ракување - Со правилно дизајнирани алатки во комплетот, можеш прецизно да ракуваш со сите делови од внатрешноста на автомобилот без оштетување, што помага да се зачуваат естетиката и функционалноста. Заштеда на време и пари - Користењето на комплет за расклопување ти овозможува сам да вршиш мали поправки или да замениш делови без потреба од посета на сервисен центар, што ти заштедува време и пари. Повеќекратна употреба - Покрај чистењето и одржувањето, комплетот за расклопување може да се користи и за инсталирање додатоци или персонализирање на внатрешноста на автомобилот, давајќи ти поголема флексибилност и креативност во прилагодувањето на возилото според твоите потреби. ''Со овој комплет чистењето на внатрешноста стана брзо и лесно, а поправките или замените на делови станаа возможни без потреба од посета на мајстор.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Горан Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Сетот за расклопување е идеална алатка за детално чистење на тапацирот, панелите, отворите за воздух и другите делови од внатрешноста на автомобилот, овозможувајќи отстранување на прашина, дамки и нечистотија на ефикасен начин. Со користење на овој сет, сопствениците на автомобили можат редовно да ја одржуваат чистотата на внатрешноста на возилото, што придонесува за создавање поздрава и попријатна средина за патниците. Комплетот за расклопување овозможува пристап до скриените делови од внатрешноста на автомобилот без оштетување, што го олеснува извршувањето на помали поправки или заменување на делови како звучници, прекинувачи или панели. Без разлика дали се работи за инсталација на навигациски системи, стерео или дополнително осветлување, комплетот за расклопување ги обезбедува потребните алатки за прецизно ракување со каблите и прицврстувачите, со што се олеснува процесот на инсталација и се намалува ризикот од оштетување. Технички карактеристики: Тип на материјал: пластика; Должина на алатки: различна. Сетот вклучува: 12 x Алатки за расклопување на внатрешни облоги; 7 x Алатки за отстранување на радио, клуч; 2 x Пластичен отстранувач на прицврстувачи; 1 x Пренослива торба за складирање.   Нарачајте го производот веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
СОЛАРНА ЅИДНА СВЕТИЛКА СО ВОДООТПОРНА ЗАШТИТА 599.00 ден 999.00 ден
СОЛАРНА ЅИДНА СВЕТИЛКА СО ВОДООТПОРНА ЗАШТИТА Водоотпорно куќиште и повеќе режими на осветлување! ☀ Соларната ѕидна светилка е практично и функционално решение за осветлување на надворешните простори на твојот дом или деловен објект. Оваа светилка комбинира ефикасна соларна технологија со модерен дизајн за да обезбеди сигурно безбедносно осветлување во текот на ноќта, притоа придонесувајќи за естетиката на околината. Предности при користење на нашиот производ Ефективно безбедносно осветлување - Соларната ѕидна светилка обезбедува сигурно осветлување во надворешните области, помагајќи да се детектираат потенцијалните закани и да се одржува безбедна околината. Отпорност на временските услови - Со водоотпорно куќиште, оваа светилка е отпорна на дожд, снег и други временски услови, овозможувајќи долгорочна употреба дури и во екстремни услови. Високо ефикасни соларни панели - Благодарение на високата конверзија на соларните панели, оваа светилка ефикасно ја користи сончевата енергија, што резултира со долго траење на осветлувањето и намалување на трошоците за електрична енергија. Приспособливи режими на осветлување - Со 3 различни режими на осветлување, корисниците можат да ги приспособат светлосните ефекти според нивните потреби, обезбедувајќи повеќе опции за различни ситуации и преференции. ''Водоотпорното куќиште е навистина издржливо и дури по неколку бури, светилка се уште е беспрекорна работи.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Костадин Х. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Соларната ѕидна светилка е идеална за осветлување на патеки и скали околу дом или деловна зграда, обезбедувајќи безбедност и олеснување на движењето во текот на ноќта. Овој производ се користи како безбедносно осветлување за осветлување на влезните врати, дворови или други површини на отворено за откривање на потенцијални закани и избегнување на несакани посетители. Соларната ѕидна светилка се користи и како декоративен елемент во надворешните простори, додавајќи естетски шмек на дворот, градината или терасата во вечерните часови. Благодарение на соларната технологија, оваа светилка користи обновлив извор на енергија, намалувајќи ја потрошувачката на електрична енергија и придонесувајќи за зачувување на животната средина. Технички карактеристики: Димензии: 186 mm x 175 mm x 65 mm; Вградена литиумска батерија 800/1200 mAh; Ултра светли LED диоди; 3~5m индукциско растојание; 120° Широкоаголно осветлување.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
SPIDERMAN РАКАВИЦА - ИГРАЧКА ЗА СУПЕРХЕРОЈСКИ АВАНТУРИ 599.00 ден 1,099.00 ден
SPIDERMAN РАКАВИЦА - ИГРАЧКА ЗА СУПЕРХЕРОЈСКИ АВАНТУРИ Ракавица - фрлач на пајажина што ќе ги воодушеви твоите малечки! 🕷🕸 Фрлачот на мрежата - Спајдермен е совршена играчка за сите мали обожаватели на овој омилен суперхерој. Инспириран од легендарниот лик Спајдермен, овој фрлач им овозможува на децата повторно да ја доживеат возбудата од авантурите со суперхерои во удобноста на нивниот дом. Предности при користење на нашиот производ Играчка што инспирира имагинативна игра - Фрлачот на мрежа поттикнува креативна игра кај децата, овозможувајќи им повторно да ги доживеат своите омилени сцени од филмовите за Спајдермен или да создадат свои авантури. Физичка активност и координација - Оваа играчка ги поттикнува децата да бидат физички активни, а истовремено развиваат моторни вештини и координација на движењата. Учење преку игра - Преку играњето со играчката Спајдермен, децата можат да развијат креативност, логично размислување и стратешки вештини, додека го истражуваат светот на суперхероите и пречките што мора да ги надминат. Зголемување на самодовербата - Преку авантурите со Спајдермен, децата имаат можност да се чувствуваат како суперхерои, што може да ја зголеми нивната самодоверба и чувството за лична сила и способност. ''Ја купив оваа играчка за мојот 5 годишен син кој е голем обожавател на суперхерои, многу е среќен и леснотијата на користење му овозможува да се чувствува како вистински суперхерој.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Борче М. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Децата можат да ја користат ракавицата за имагинативна игра дома, создавајќи свои суперхеројски авантури во удобноста на нивниот дом. Оваа играчка може да биде одличен додаток на роденденските забави, обезбедувајќи им на децата интерактивна забава и повторно доживување на нивните омилени моменти. Оваа играчка може да биде идеален подарок за децата кои сакаат суперхерои, давајќи им можност да се чувствуваат како нивните омилени ликови од стрипови и филмови. Технички карактеристики: Материјал: пластика; Алатка за мрежа: 15 x 7,2 x 4,5 cm; Ракавица: прибл. 22 x 13 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
ИГРАЧКА КАФЕЗ СО РАСПЕАНИ ПТИЦИ 599.00 ден 999.00 ден
ИГРАЧКА КАФЕЗ СО РАСПЕАНИ ПТИЦИ Оживеј го твојот дом! 🐥 Кафезот со распеани птици и реалистични движења е магична играчка која ја внесува магијата на природата директно во твојот дом. Инспириран од природниот свет, овој кафез овозможува уникатно искуство на распеани птици со додавање на реални движења, оживувајќи го просторот во кој се наоѓа. Предности при користење на нашиот производ Автентично искуство во природата - Кафезот со распеани птици обезбедува автентично искуство во удобноста на твојот дом, овозможувајќи ти да уживаш во звуците и движењата на птиците без да го напуштиш домот. Релаксација и намалување на стресот - Пеењето на птиците е познато по својата релаксирачка и терапевтска моќ. Оваа играчка обезбедува релаксирачка атмосфера која може да помогне да се намали стресот и да се подобри целокупната благосостојба. Развој на аудитивни и визуелни вештини - Преку интеракција со кафезот децата можат да развијат аудитивни и визуелни вештини. Набљудувањето на реалистичните движења на птиците и слушањето на нивното пеење го поттикнува перцептивниот развој кај децата. Декоративен додаток за домот - Освен што ќе ти овозможи забава и релаксација, кафезот со распеани птици може да биде и декоративен додаток за твојот дом. Неговиот елегантен дизајн ја надополнува внатрешноста на просторот и создава пријатен амбиент. ''Звуците на птиците се неверојатно реални, а движењата додаваат дополнително ниво на автентичност.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Гордана Ф. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Создавање релаксирачка атмосфера во домот или канцеларијата. Додавање природен шарм во внатрешниот простор. Обезбедување терапевтско искуство за луѓето кои уживаат во звуците на природата. Комбинацијата на звуци на птици и реални движења може да придонесе за сетилен развој кај децата, особено развивање на нивните слух и визуелни способности. Овој производ може да послужи како инспирација за различни игри и сценарија кои децата можат да ги смислат, што ја поттикнува нивната креативност и имагинација. Технички карактеристики: Пластичен материјал; Тежина на производот: 120g; Големина на производот: 13 x 10 x 10cm; Батерија: 3 AA батерии (треба да се обезбедат).   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ПАМЕТЕН КАТАНЕЦ СО АЛАРМ ЗА БЕЗБЕДЕН ДОМ 750.00 ден 1,490.00 ден
ПАМЕТЕН КАТАНЕЦ СО АЛАРМ ЗА БЕЗБЕДЕН ДОМ Паметниот катанец ја осигурува твојата безбедност каде и да си! 🔐 Паметниот катанец со аларм е револуционерно решение за безбедноста на твојот имот, дизајниран да обезбеди неспоредлива заштита од кражба и неовластен пристап. Со комбинација на напредна технологија и практичен дизајн, овој катанец е идеален за сите оние кои сакаат да го обезбедат својот дом, велосипед или кој било друг вреден предмет. Предности при користење на нашиот производ Континуирана заштита - Паметниот катанец со аларм обезбедува континуирана заштита на твојот имот, осигурувајќи дека сте секогаш мирни и безбедни. Максимална мобилност - Со оваа брава можеш без грижа да ја истражуваш околината или да го оставиш велосипедот на јавни места, знаејќи дека алармот ќе се вклучи доколку некој се обиде да го украде. Лесен за користење - Интуитивно дизајниран и лесен за користење, овој катанец обезбедува високо ниво на безбедност без потреба од комплицирани поставки или инсталација. Универзална заштита - Овој паметен катанец не е само за велосипеди и домови - може да се користи за заштита на твојот багаж, алатки, па дури и врати од гардероба, обезбедувајќи ти повеќекратни придобивки и безбедност во различни ситуации. ''Она што особено го ценам е лесното користење, без комплицирани поставки или инсталации.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Давид С. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Кога го оставаш велосипедот на јавно место, како паркинг или улица, оваа брава со аларм обезбедува дополнителна безбедност. Активирањето на алармот ги одвраќа потенцијалните крадци, додека цврстата конструкција на катанецот спречува кражба или манипулација. Со тоа што ќе го поставиш на врати или прозорци, можеш дополнително да ја зајакнеш безбедноста на твојот дом. Кога патуваш, често наидуваш на потреба да го обезбедиш твојот багаж, особено на јавни места како аеродроми или автобуски станици. Во работилници или гаражи, каде што често чуваш вредна опрема и алатки, овој катанец може да биде исклучително корисен. Активирањето на алармот те предупредува за каква било несакана активност, овозможувајќи ти да ја одржуваш безбедноста на твојот имот. Технички карактеристики: Големина: околу 10 x 9.50 x 3.20cm; Материјал: легура на алуминиум. Пакетот вклучува: 1 x катанец; 3 x клучеви; 4 x батерии.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-47% Попуст
СПЕЦИЈАЛНА РАКАВИЦА СО ЦРЕВО ЗА КАПЕЊЕ МИЛЕНИЧИЊА 799.00 ден 1,490.00 ден
СПЕЦИЈАЛНА РАКАВИЦА СО ЦРЕВО ЗА КАПЕЊЕ МИЛЕНИЧИЊА Омилена алатка на секој сопственик на домашно милениче! 💦 Специјалната ракавица со црево за капење миленичиња е нешто поради што повеќе нема да ја мразиш оваа обврска, ниту ти, ниту твоето домашно милениче! Овој рачен туш можеш да го поврзиш и со градинарското црево, а можеш да го користиш и во бањата. Ракавицата е двојно корисна, супер практична за сапунирање на кучето додека се тушира. Предности при користење на нашиот производ Поефикасно капење - Благодарение на дизајнот кој лесно се прилагодува на раката, овој чаур ти овозможува ефикасно да го миеш твоето домашно милениче без да истураш дополнително вода. Повеќенаменска употреба - Оваа ракавица не е само за капење, може да се користи и за масажа и четкање истовремено на твоето домашно милениче, давајќи му дополнителна грижа и внимание. Детално миење и чистење - Со помош на оваа ракавица ќе можеш да допреш до коренот на влакната и на крајот темелно да го исчеткаш твоето куче. Универзална величина - Благодарение на ремените за затегнување, оваа ракавица одговара на сите, без разлика на големината на раката. ''Благодарение на овој иновативен производ, капењето на нашето куче стана многу полесно и позабавно искуство и за нас и за нашиот миленик.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Ѓорги Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Ракавицата за капење миленичиња им овозможува на сопствениците ефикасно да ги мијат своите кучиња и мачки во удобноста на нивниот дом. Овој производ го олеснува процесот на капење, што го прави помалку стресен и за домашно милениче и за сопственикот, а истовремено обезбедува ефикасно чистење. Со својот ергономски дизајн и способноста да се приспособи на различни големини на раце, ракавицата ја олеснува работата на персоналот во салонот, овозможувајќи им брзо и темелно да ги мијат домашните миленици. Неговата флексибилност овозможува нежно миење и чистење на чувствителните делови од телото на овие животни, обезбедувајќи им хигиенска нега без стрес. Технички карактеристики: Материјал: 100% силикон; Должина на цревото: 2.6M.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-54% Попуст
МИНИ МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА ВО КОЛА (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 1,290.00 ден
МИНИ МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА ВО КОЛА (1+1 ГРАТИС) Телефонот е секогаш при рака без да се загрози безбедноста во сообраќајот! Овој магнетен држач за телефон е идеално решение за одржување на твојот мобилен уред безбеден и практичен во автомобилот. Направен од висококвалитетни материјали, овој држач е исклучително цврст и стабилен, обезбедувајќи сигурна поддршка за твојот телефон додека возиш! Магнетната сила е доволно силна за да обезбеди цврсто држење на уредот дури и на нерамни патишта или при ненадејни движења. Предности при користење на нашиот производ Безбедно користење на телефонот - Колку пати ти се случило итно да ти треба телефон додека возиш, но едноставно не е безбедно да ги тргнеш рацете од воланот за да го земеш! Затоа ти претставуваме држач кој ќе биде максимално прилагоден на твоите потреби додека возиш! Идеално решение за GPS - Следи ја мапата преку GPS без да го тргнеш погледот и да го нарушуваш сообраќајот. Држачот за телефон ќе ти го олесни и побезбедно патувањето на непознат терен! Погоден за нерамни патишта - Слободно остави го телефонот на држачот дури и кога поминуваш преку нерамни патишта! Не постои таква сила што ќе ја ослаби силата на држачот. Твојот телефон е во сигурни раце. За пријатно и безбедно возење - Олесни го секое патување - класично возење низ градот или подолги патувања во или надвор од земјата. ''Не само што е многу лесно поставувањето на телефонот на држачот, туку и магнетната сила е неверојатно силна, што обезбедува стабилно држење на телефонот дури и кога се вози по нерамни патишта.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Христо Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој магнетен држач за телефон е идеален за употреба во автомобилот, овозможувајќи им на возачите безбедно и удобно да го држат својот мобилен уред додека возат. Со овој држач за телефон, возачите можат безбедно да го држат својот мобилен уред на место, овозможувајќи им да останат фокусирани на патот додека возат. Држачот им овозможува на возачите лесно да го стават телефонот во оптимална положба за следење на навигацијата, со што го олеснува возењето по непознати патишта и ја намалува потребата да го тргнеш погледот од патот. Со користење на овој држач, возачите ги ослободуваат рацете за да управуваат со воланот и да вршат други важни активности додека возат, како што се менување брзини или контролни функции на контролната табла. Технички карактеристики: Материјал: ABS + мека силиконска гума + магнецитно стакло. Боја: по наш избор.   Нарачајте го производот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
Екстра Попуст

Колекции

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава