Extra Popust

Дупло Задоволство

ДУПЛО ПОПУСТ

Бесплатна достава за

2 до 3 работни дена

Плаќање после достава

на курирска служба

Враќање на производ

до 14 дена по достава

Најпопуларни производи

Купувај според категории

Дом и Градина Мебел Здравје и Убавина Кујна Спорт и Рекреација Гаџети

Сите наши производи

Немаме залиха -45% Попуст
ПАМЕТЕН И ПРИЛАГОДЛИВ ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН (1+1 ГРАТИС) 799.00 ден 1,450.00 ден
ПАМЕТЕН И ПРИЛАГОДЛИВ ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН (1+1 ГРАТИС) Незаменлив додаток за безбедност и удобност! 🚙 Овој паметен држач за телефон ти помага безбедно да го користиш телефонот додека возиш. Практичниот дизајн на клипот овозможува лесна употреба, универзален за сите телефони. Држачот е прилагодлив и приспособлив и одговара на сите смартфони без разлика на моделот и големината. Компактен и многу лесен за поставување, тој е идеален за патување како и за секојдневна употреба. Предности при користење на нашиот производ Прилагодлив - Држачот е прилагодлив и приспособлив и одговара на сите смартфони без разлика на моделот и големината. Флексибилните рачки на држачот го прават компатибилен со повеќето мобилни телефони. Лесен за користење - Исклучително лесно се поставува, идеално за користење навигација и зборување додека возиш. Управувај повици без раце - Ти овозможува да ги држиш двете раце на воланот и да зборуваш истовремено. Обезбеди ја твојата и безбедноста на твоето семејство следејќи ја маршрутата и користејќи гласовни инструкции на телефонот. Спречува оштетување на телефонот - Бидејќи телефонот останува во држачот без да се движи, нема да падне во автомобилот при брзо возење, и затоа нема да биде оштетен, распукан или изгребан. ''Овој држач за телефон е токму она што ми требаше за безбедно и удобно возење. Инсталирањето беше лесно, а телефонот останува цврсто и безбедно во текот на возењето.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Трајче М. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Користење на телефонот за навигација додека возиш. Повици без раце додека си зад воланот. Слушање музика или подкасти додека возиш. Користење на апликации како Waze или Google Maps за следење информации за сообраќајот. Технички карактеристики: Материјал: ABS + силикон; Димензии (приближно): 95 x 67 x 93mm.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-32% Попуст
2 ВО 1 ЛУСТЕР-СВЕТИЛКА СО ВЕНТИЛАТОР 1,499.00 ден 2,190.00 ден
2 ВО 1 ЛУСТЕР-СВЕТИЛКА СО ВЕНТИЛАТОР Твојата луксузна оаза на удобност! 🏡✨ Со елегантен дизајн и функционалност, оваа светилка не само што обезбедува осветлување, туку и ја освежува просторијата со помош на вграден вентилатор. Оваа светилка е енергетски ефикасна, намалувајќи ја потрошувачката на енергија и трошоците за твојата сметка за електрична енергија. Предности при користење на нашиот производ Двојна функционалност - Овој лустер 2-во-1 комбинира елегантно осветлување со удобност на вентилаторот, давајќи ти оптимална контрола врз атмосферата во твојот дом во текот на сите сезони. Прилагодлив комфор - Со далечинскиот управувач, можеш лесно да ги прилагодиш осветлувањето и брзината на вентилаторот од удобноста на твојот кауч или кревет, давајќи ти целосна удобност и контрола. Енергетска ефикасност - Интеграцијата на осветлувањето и вентилаторите во еден уред ти овозможува да ја намалиш потрошувачката на енергија и трошоците за твојата сметка за електрична енергија, правејќи го овој производ економичен и одржлив. Естетска хармонија - Елегантниот дизајн на овој производ додава естетски шмек во твојот ентериер, комбинирајќи ја функционалноста со стилот за да создаде хармонична атмосфера во твојот дом. ''Воодушевен сум од оваа ламба. не само што е прекрасно осветлувањето, туку и вентилаторот совршено ја освежува просторијата.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драган Б. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Освежување на просторот за време на топлите летни денови со комбинирање на осветлување и вентилација. Создавање удобна атмосфера во спалните соби, обезбедување оптимална температура и осветлување за релаксација. Подобрување на амбиентот во трпезариите или дневните соби, овозможувајќи контрола над осветлувањето и вентилацијата за време на социјални собири. Создавање елегантни ентериери во ресторани, кафулиња или хотели, комбинирајќи ја функционалноста и естетиката за подобро искуство на гостите. Технички карактеристики: Материјал: ПП; Големина: 26 x 12см; Боја: жолта, бела; Напон: 86-265V; Моќност на вентилаторот: 4w; Тежина: 640 g. Пакетот вклучува: 1 x 2 во 1 лустер-вентилатор; 1 x далечински управувач; 1 x парче ароматерапија.   Нарачајте го производот веднаш со 31% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
ИНОВАТИВНА СИЛИКОНСКА ПОДЛОГА ЗА ПЕЧЕЊЕ (30 X 40 CM) (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 999.00 ден
ИНОВАТИВНА СИЛИКОНСКА ПОДЛОГА ЗА ПЕЧЕЊЕ (30 X 40 CM) (1+1 ГРАТИС) Без лепење, без напор, само совршени резултати! 🥘👩🏻‍🍳 Оваа подлога спречува храната да се залепи на површината, што го олеснува процесот на печење и чистење. Трансформирај го твоето печење со силиконска подлога без лепење, без напор, само совршени резултати! Предности при користење на нашиот производ Нелеплива подлога - Силиконската подлога гарантира дека храната не се лепи на површината за време на печењето, што ти овозможува лесно да ги отстраниш готовите јадења. Лесно чистење - Благодарение на нејзината непорозна површина, оваа подлога лесно се чисти само со влажна крпа или миење под млаз вода, што го олеснува одржувањето на хигиената во кујната. Повеќекратна употреба - Силиконскиот материјал на оваа подлога ја прави исклучително разноврсна, што ти овозможува да ја користиш не само за печење, туку и како основа за развлекување тесто или правење слатки задоволства. Издржлива - Издржливиот силиконски материјал гарантира долготрајна употреба без пукање, кршење или деформација, обезбедувајќи ти сигурна поддршка за печење долг временски период. ''Силиконскиот материјал спречува лепење на храната и овозможува рамномерно печење без потреба од додавање маснотии или хартија за печење.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгица Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Печење колачи, бисквити и колачи без потреба од додавање маснотии. Подготовка на крцкави топчиња, леб и пица. Готвење печен зеленчук, како што се компири или пиперки. Правење крекери, грицки и дехидрирано овошје. Технички карактеристики: Материјал: силикон; Димензии: 30 x 40 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-35% Попуст
ПРЕНОСЕН ЕЛЕКТРИЧЕН МАСАЖЕР НА ВИБРАЦИИ 1,499.00 ден 2,290.00 ден
ПРЕНОСЕН ЕЛЕКТРИЧЕН МАСАЖЕР НА ВИБРАЦИИ Ослободи се од стресот и опушти ги мускулите! 💆🏼‍♀️ Со овој електричен масажер за стапала, можеш да си подариш моменти на релаксација дома по напорниот ден. Со само неколку минути користење, можеш да го ублажиш стресот и заморот во стапалата, да ја подобриш циркулацијата и да ги ревитализираш твоите уморни стапала. Предности при користење на нашиот производ Релаксација на стапалата - Овој масажер користи вибрации за да ги релаксира мускулите на стапалата и да ја ублажи напнатоста по напорниот ден. Подобрена циркулација - Вибрациите на масажерот го стимулираат протокот на крв во стапалата, ја подобруваат циркулацијата и го намалуваат отокот. Намалување на стресот - Масажата на стапалата помага да се намали стресот и анксиозноста, обезбедувајќи чувство на релаксација и благосостојба. Прилагодливи поставки - Со различни брзини и интензитети на вибрации, овој масажер ти овозможува да ја прилагодиш масажата според индивидуалните потреби и преференции. ''Вибрациите се силни, но пријатни, обезбедувајќи длабока мускулна релаксација. компактен е и лесен, што го прави идеален за патување или употреба дома.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Сања И. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Мускулна релаксација после напорен ден или физичка активност. Намалување на стресот и напнатоста во телото. Подобрување на циркулацијата на крвта. Ублажување на болки во мускулите и зглобовите. Технички карактеристики: Материјал: силика гел; Димензии: 17.5 x 9 cm; Батерија: 2000mAh.   Нарачајте го производот веднаш со 34% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-37% Попуст
АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ОШТЕТЕНИТЕ ВРВОВИ НА КОСАТА 1,899.00 ден 2,999.00 ден
АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ОШТЕТЕНИТЕ ВРВОВИ НА КОСАТА Постигни свиленкаста мазна коса со нашиот безжичен тример! 💇🏻‍♀️ Безжичниот тример за отстранување на оштетените врвови на косата е револуционерна алатка за сите оние кои сакаат да постигнат беспрекорна фризура без оштетувања и расцветени врвови. Овој тример е дизајниран за ефикасно отстранување на сувата, распарчена или оштетена коса, оставајќи ги зад себе мазни и здрави врвови. Предности при користење на нашиот производ Ефикасно отстранување на оштетените врвови - Без разлика дали се работи за сува, оштетена или распарчена коса, безжичниот тример овозможува брзо и ефикасно отстранување на проблематичните делови од косата, ревитализирајќи ја твојата фризура. Практичност на безжичниот дизајн - Благодарение на безжичниот дизајн, можеш слободно да маневрираш со тримерот без ограничувања на кабелот, што го олеснува користењето и овозможува поголема флексибилност за време на обликувањето на косата. Прецизно и безболно потстрижување - Со остри ножеви и прецизен дизајн, овој тример ти овозможува прецизно да ги отстраниш оштетените врвови без ризик од кинење или оштетување, давајќи ти мазни и прави врвови. Повеќенаменска употреба - Овој тример не е само за отстранување на расцепканите врвови, може да се користи и за обликување, израмнување или обновување на косата, што го прави незаменлив алат во твојата рутина за нега на коса дома. ''Благодарение на безжичниот дизајн, можам да го користам секаде. Лесен е за употреба и совршен за одржување!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марија Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Трајче М. Овој производ е идеален за редовно отстранување на оштетените врвови на косата за да се зачува нејзиното здравје и сјај. Ако твојата коса изгледа безживотно и оштетено, овој производ може да помогне да се отстранат оштетените области и да се врати сјајот и мекоста. Благодарение на неговиот безжичен дизајн, овој производ е удобен за користење во движење, овозможувајќи ти да ја одржуваш твојата коса да изгледа свежа и стилски каде и да си. Технички карактеристики: Крати само 0,6 см коса; Третманот на косата трае само 10-15 минути; Материјал: пластика, нерѓосувачки челик; Влезен напон 5V/1A; Работен напон 3,7V 0,2A; Номинална моќност 3W; Литиумска батерија 3,7V 500mAh; Должина на USB кабел: 1M.   Нарачајте го производот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
СОЛАРЕН ОТФРЛАЧ НА ПТИЦИ СО СВЕТЛОСНО ЗВУЧЕН АЛАРМ 1,699.00 ден 2,800.00 ден
СОЛАРЕН ОТФРЛАЧ НА ПТИЦИ СО СВЕТЛОСНО ЗВУЧЕН АЛАРМ Ефикасна заштита на твојата градина! 🚨🚫🦅 Овој уред ја комбинира сончевата енергија со трепкаво црвено светло и звучен аларм за да ги одврати птиците и другите штетници, заштедувајќи ги твоите растенија и посеви од оштетување. Напојуван од соларна енергија, отфрлачот на птицата е еколошки и не бара дополнителни трошоци за електрична енергија исто така е корисно за одбивање на други штетници, давајќи ти сеопфатна заштита на твојот имот. Предности при користење на нашиот производ Ефикасна заштита на твојата градина - Овој соларен отфрлач на птици користи комбинација од трепкачки светла и звучни аларми за ефикасно да ги одврати птиците и другите штетници од твојата градина, заштитувајќи ги твоите растенија и култури од оштетување. Сончева ефикасност - Напојуван од соларна енергија, овој отфрлач на птици е еколошки и економичен, не бара дополнителни трошоци за електрична енергија и работи автономно, ослободувајќи те од грижата за замена на батерии или полнење. Лесно користење - Лесен за поставување и употреба, овој отфрлач на птици не бара посебни вештини или алатки за инсталирање. Едноставно стави го уредот на саканото место, вклучи го и уживај во заштитата на твојата градина од несакани посетители. Повеќенаменска апликација - Покрај заштитата на твојата градина од птици, овој отфрлач може да биде корисен и за одвраќање на други штетници како глодари или диви животни, што го прави разноврсно решение за заштита на твојот дом или имот. ''Црвеното светло и звучниот аларм ефикасно ги одбиваат птиците, правејќи ја мојата градина мирна и безбедна. Го препорачувам!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Георги Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е наменет да ја заштити градината од напади на птици, спречувајќи ги да ги оштетат растенијата, посевите или цветните леи. Корисен е за отфрлање на птиците од овоштарникот, заштитувајќи го плодот од птици кои можат да го оштетат и да го намалат приносот. Идеално решение за одбивање птици од балкони или тераси, заштита на чувствителните растенија или мебел од нивните напади. Може да се користи за заштита на надворешните области како што се градинарски ресторани или кафулиња, правејќи ги поудобни за гостите со тоа што ќе ги чувате несаканите посетители како што се гулабите или врапчињата.   Технички карактеристики: Соларен панел: поликристален соларен епоксиден - 5V*200mA; LED: 8 LED диоди; Димензии: 18 x 10cm.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-43% Попуст
УЛТРАЗВУЧЕН СОЛАРЕН БРКАЧ НА ШТЕТНИЦИ 999.00 ден 1,750.00 ден
УЛТРАЗВУЧЕН СОЛАРЕН БРКАЧ НА ШТЕТНИЦИ Заштити го твојот имот од глодари и шетници! 🌱🏡 Реши го проблемот паметно и безбедно со соларниот ултразвучен растерувач на кртови и други глодари. Емитира ултразвучни бранови со висока фреквенција и на тој начин ја обезбедува површината од несаканите животни на брз, лесен и едноставен начин. Идеален е за птици, змии, глувци, зајаци, верверички, кртови, лисици, диви кучиња и мачки, како и други животни. Предности при користење на нашиот производ Соларно полнење - Распространувачот има соларен панел на врвот што ја полни вградената батерија. Откако ќе го инсталираш, не треба да се грижиш за замена на батериите! Не е штетен - Растерувачот емитува бранови со ниска фреквенција кои се одбивни за животните кои се приближуваат до 9 метри. Не користи отрови и електрошокови и не е опасен за другите членови на домаќинството! Обезбедува секаков вид на површини - Без разлика дали сакаш да го поставиш во твојата градина, двор или овоштарник, соларниот распрскувач ќе се погрижи да бидеш секогаш безбеден. Издржлив - Растерувачот е дизајниран да ти служи со години - изработен е од алуминиум и силна пластика и е 100% водоотпорен! ''Јас сум многу задоволен од неговата ефикасност, покрај тоа што е лесен за употреба, тој работи тивко и дискретно, без да го нарушува секојдневниот живот.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Стојан Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Трајче М. Овој производ е ефикасен во одбивањето на глувци, стаорци и други глодари од домаќинството, заштитувајќи го твојот дом од потенцијална штета и контаминација. Корисна алатка за одбивање птици како гулаби, врапчиња и други птици кои можат да предизвикаат оштетување на земјоделските култури. Помага да се отфрлат змиите од дворови, градини или други површини на отворено, обезбедувајќи дополнителен слој на заштита од опасните змии. Корисна алатка за одбивање зајаци, верверички, бенки, лисици и други животни кои можат да ги оштетат вашите растенија, зеленчук или цветни леи во градината. Технички карактеристики: Ултразвучна фреквенција: 25 kHz; Аларми: 120 dB; Зафатена површина: 9M; Големина на производот: 37,5 x 15 x 8,5 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-54% Попуст
КОМБИНИРАН ДИГИТАЛЕН МЕРАЧ НА ТЕМПЕРАТУРА, ВЛАЖНОСТ И ВРЕМЕ 699.00 ден 1,490.00 ден
КОМБИНИРАН ДИГИТАЛЕН МЕРАЧ НА ТЕМПЕРАТУРА, ВЛАЖНОСТ И ВРЕМЕ Ултра практичен комбиниран мерач на температура, влажност и време. 🌡 Овој термометар со хигрометар и часовник е совршен додаток за твојот дом или канцеларија. Со голем дисплеј кој овозможува јасно и лесно отчитување на температурите и влажноста, како и моменталното време, овој уред ти обезбедува сеопфатни информации за удобен простор за живеење. Предности при користење на нашиот производ 🌡 Точно следење на температурата и влажноста - Овој термометар со хигрометар ти овозможува прецизно да ги следиш температурата и влажноста во твојот дом, обезбедувајќи ти вредни информации за одржување на удобна клима. 📲 Голем дисплеј за лесно читање - Со својот голем дисплеј, овој термометар овозможува лесно и брзо читање на податоците за температурата и влажноста, без напрегање на очите, што го прави идеален за луѓе од сите возрасти. 💦 Мултифункционалност - Покрај следењето на температурата и влажноста, овој уред служи и како часовник, обезбедувајќи ти практична функција за постојано следење на времето. ✨ Елегантен дизајн кој се вклопува во секој ентериер - Со својот модерен и елегантен дизајн, овој термометар ќе додаде софистициран допир на твојот дом или канцеларија, истовремено обезбедувајќи корисни функции за подобрување на твојот животен простор. ''Големиот дисплеј го олеснува читањето на температурата и влажноста, а часовникот е додаток кој сметам дека е неверојатно корисен.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Трајче М. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот:  Овој производ е идеален за следење на температурата и влажноста во различни простории во твојот дом за да обезбеди удобна атмосфера за твоето семејство. Кристи го овој производ за одржување на оптимални климатски услови во канцелариската средина, подобрување на продуктивноста и удобноста на вработените. Стави го овој производ во спалната соба за да ја следите температурата и влажноста на воздухот во текот на ноќта, обезбедувајќи мирен и удобен сон. Овој производ е корисна алатка за следење на климата во оранжериите или просториите за одгледување растенија, што ти овозможува да одржувате оптимални услови за раст и развој на растенијата. ✨ Се вклопува во секоја соба Благодарение на неговата безжична функционалност и компактниот дизајн, овој мерач е исклучително практичен и приспособлив, овозможувајќи ви да ги следиш клучните фактори на животната средина каде било во или околу твојот дом. Технички карактеристики: Изборни мерни единици помеѓу °F или °C; Опсег на мерење на внатрешната температура: -14 до 122 °F (-10 до 50 °C); Опсег на мерење на надворешната температура: -58 до 194 °F (-50 до 90 °C); Точност на температурата: ± 1,8°F (± 1°C); Опсег на мерење на влажност: 20 до 99 % RH; Точност на влажноста: ± 5,0 %RH.   Нарачајте го производот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-49% Попуст
УНИВЕРЗАЛНА АЛАТКА ЗА СЕЧЕЊЕ КАШКАВАЛ 1,190.00 ден 2,290.00 ден
УНИВЕРЗАЛНА АЛАТКА ЗА СЕЧЕЊЕ КАШКАВАЛ Практично решение за совршено подготвени оброци! 🧀🥓 Оваа мултифункционална алатка за сечење сирење, кашкавал и други сувомеснати производи е совршен додаток во твојата кујна, обезбедувајќи ти практично решение за лесно и прецизно сечење на различни видови храна. Со својот повеќенаменски дизајн, оваа алатка ти овозможува брзо и ефикасно сечење нудејќи ти поголема флексибилност и удобност при подготовката на оброците. Предности при користење на нашиот производ Повеќенаменска употреба - Овој мултифункционален сечач за сирење и храна ти овозможува лесно да сечеш и исечеш различни видови храна, вклучувајќи сирење, кашкавал и друго сувомеснато, што ти дава поголема флексибилност во кујната. Лесно чистење - Овој мултифункционален сечач за сирење и храна лесно се чисти, заштедувајќи ти време и напор по употребата. Едноставно измиј ја алатката со сапун и вода или стави ја во машина за миење садови за брзо да ја вратиш алатката во употреба. Лесна замена на жица - Благодарение на едноставниот механизам за замена на жица, овој секач овозможува брза и лесна замена на жиците, што ти заштедува време и овозможува непречена работа без прекини. Издржлива конструкција - Изработена од висококвалитетни материјали, оваа алатка за сечење е издржлива и долготрајна, обезбедувајќи ти доверливост и издржливост за долг период на употреба. ''Сечилата се исклучително остри, што резултира со прецизни и рамномерни сечења, чистењето е исто така лесно, што ја прави мојата кујна многу поефикасна и попродуктивна!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драга Ф. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој мултифункционален сечко за храна е идеален за секојдневна употреба во домаќинството, што го олеснува подготвувањето на оброците и овозможува брзо и ефикасно сечење на различни видови храна. Благодарение на неговиот компактен дизајн, овој сецко е совршен придружник за излети, кампување или патување, овозможувајќи ти лесно да подготвуваш оброци на отворено. Угостителските работници можат да го користат овој сецко за храна за професионално да подготвуваат оброци за разни настани и прослави, обезбедувајќи квалитетни услуги и задоволувајќи ги потребите на своите клиенти. Технички карактеристики: Материјал: нерѓосувачки челик; Димензии: 24 x 21 x 13 x 7.7cm; Тежина: 450g.   Нарачајте го производот веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-44% Попуст
ПРАКТИЧНА КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ И ЧУВАЊЕ ЈАЈЦА 499.00 ден 890.00 ден
ПРАКТИЧНА КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ И ЧУВАЊЕ ЈАЈЦА Совршено решение за практично чување јајца! 🍳 Овој иновативен проѕирен организатор за јајца е идеално решение за складирање и организирање на твоите јајца. Со својот уникатен дизајн, овој практичен производ не само што ги зачувува твоите јајца долго време, туку и максимално го користи просторот во твојот фрижидер или кујнски кабинет. Предности при користење на нашиот производ Спречува кршење на јајцата - Кутијата за чување јајца гарантира дека твоите јајца остануваат свежи подолго време, благодарение на неговиот иновативен дизајн кој го минимизира контактот и спречува кршење. Го максимизира просторот - Со својот компактен и ефикасен распоред, ова решение за складирање го максимизира просторот во твојот фрижидер или кујнски кабинет, овозможувајќи ти да организираш и складираш повеќе јајца без да зафаќаат вреден простор. Лесен пристап - Дизајнот на фиоката за тркалање овозможува лесен пристап до твоите јајца, овозможувајќи ти брзо да ги вратиш секогаш кога ви треба. Разновидна употреба - Надвор од нејзината примарна функција како кутија за складирање јајца, садот за тркалање може да се користи и за организирање други мали предмети, нудејќи разновидност и практичност во организацијата на твојата кујна. ''Дното за тркалење на јајцата е генијално решение кое го олеснува пристапот без никаков ризик од оштетување или кршење.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марика Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа кутија за складирање јајца е идеална за секојдневна употреба во домаќинството, овозможувајќи ти да ги организираш твоите јајца на практичен начин и да ги одржуваш свежи подолго време. Рестораните и кафулињата може да ја користат оваа кутија за ефикасно да ги организираат своите резерви со јајца во кујната, што ќе го олесни персоналот и ќе ја подобри ефикасноста на деловното работење. Луѓето кои се свесни за исхраната можат да ја користат оваа кутија за да го организираат снабдувањето со јајца на ефикасен начин, со што ќе придонесат за здрава исхрана. Технички карактеристики: Материјал на производот: пластика; Големина на производот: 32cm x 7,6cm x 5,5cm.   Нарачајте го производот веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-32% Попуст
3L ФРИТЕЗА ЗА ПРЖЕЊЕ СО ЕРГОНОМСКА РАЧКА 2,799.00 ден 4,099.00 ден
3L ФРИТЕЗА ЗА ПРЖЕЊЕ СО ЕРГОНОМСКА РАЧКА Уживај во совршено пржени оброци! 🍟 Оваа фритеза е совршен додаток во твојата кујна, овозможувајќи ти брзо и лесно да подготвиш вкусни оброци. Со капацитет од 3,0 литри, има доволно простор за истовремено подготвување големи количини храна за целото семејство или гостите на забава или за сендвичари. Предности при користење на нашиот производ Прецизна контрола на температурата - Оваа фритеза ти овозможува прецизно да ја прилагодиш температурата на пржење, овозможувајќи ти да постигнуваш совршено крцкави резултати секој пат. Моќни перформанси - Со моќен грејач од 2000 W, оваа фритеза брзо ја достигнува саканата температура и ја одржува стабилна за време на пржењето, овозможувајќи ти брзо да подготвуваш вкусни оброци. Ергономски дизајн со ладен допир - Дизајниран имајќи ја предвид ергономијата и безбедноста, оваа фритеза има површина со ладен допир која останува ладна на допир дури и при долготрајна употреба, обезбедувајќи ти безбедност и удобност за време на твоите кулинарски активности. Простран капацитет - Со капацитет од 3,0 литри, оваа фритеза ти овозможува да подготвуваш големи количини храна одеднаш, што го прави идеален за семејни оброци или забави или сендвичари. ''Ми овозможува брзо и лесно да можам да подготвам оброци за целото семејство, дефинитивно го препорачувам на секој што бара сигурно и ефикасно решение за пржење храна дома!“ - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Дарија Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: За професионални кујни, оваа фритеза може да биде корисна опрема за брзо подготвување на пржена храна во ресторан или други угостителски објекти. Оваа фритеза е идеална за подготовка на оброци за целото семејство, овозможувајќи ти брзо да пржиш големи количини храна за да ги задоволите потребите на сите членови на семејството. За дружења со пријателите или семејни прослави, оваа фритеза е совршен избор за подготовка на вкусни јадења. За брзи и лесни оброци во текот на работната недела, оваа фритеза ти овозможува брзо да подготвиш вкусни оброци без потреба од долги и комплицирани процеси на готвење. Технички карактеристики: Моќност: 2000W; Капацитет: 3L; Конструкција: Не'рѓосувачки челик; Прилагодлив термостат до 190°C; Димензии: 23 x 39 x 21,5 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 31% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-51% Попуст
СИГУРНОСЕН ПАРИЧНИК ЗА КАРТИЧКИ 499.00 ден 999.00 ден
СИГУРНОСЕН ПАРИЧНИК ЗА КАРТИЧКИ Совршена комбинација на практичност и елеганција! 💳 Паричникот за картички обезбедува ефикасно решение за складирање и организирање на твоите картички. Со повеќе прегради специјализирани за картички, ти овозможува лесен пристап до секоја картичка без пребарување. Предности при користење на нашиот производ Ефикасна организација на картички - Машкиот паричник специјализиран за картички овозможува ефикасна организација на твоите картички на едно место. Со повеќе слотови за картички, ти го олеснува наоѓањето и пристапот до секоја картичка без напор. Минималистички дизајн - Тенкиот и компактен дизајн на овој паричник го прави идеален за носење во џеб или торба без да додаваш дополнителна тежина. Безбедност на картичките - Цврстото затворање обезбедува сигурно држење на твпоите картички, спречувајќи ги случајно да паднат или изгубат. Стилски додаток на твојот стил - Овој паричник за картички обезбедува стилски додаток на твојот секојдневен изглед. Без разлика дали си во свечен или секојдневен амбиент, овој паричник ќе додаде софистициран допир. ''Со повеќе прегради, лесно можам да ја најдам секоја картичка без да барам!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марјан Ѓ. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: RFID заштита – создава невидлив штит кој ја одбива електромагнетната енергија која ја испраќаат RFID читачите за нелегално преземање лични информации, така што твоите картички ќе бидат безбедни. Дизајниран за визит картички, платежни картички, лична карта, возачка дозвола и сите други картички кои ти се потребни. За деловните луѓе кои често патуваат или присуствуваат на состаноци, овој производ обезбедува пригоден начин за организирање на нивните визит-картички, како и картички за хотелски соби или авионски билети, овозможувајќи им брз и лесен пристап до основните информации. Технички карактеристики: Боја: црна; Димензии: 7 x 2 x 10cm; Нето тежина: 0,07кг; Материјал: еко кожа, алуминиум; Универзален за мажи и жени; Паричникот се затвора со копче.   Нарачајте го производот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-42% Попуст
ТУРБАН ЗА БРЗО СУШЕЊЕ НА КОСАТА 499.00 ден 850.00 ден
ТУРБАН ЗА БРЗО СУШЕЊЕ НА КОСАТА Побрзо до совршено сува коса! 💦 Благодарение на специјално дизајнираната текстура, овој пешкир брзо ја апсорбира вишокот на вода од косата, што го намалува времето на сушење и го олеснува процесот на обликување на фризурата. Предности при користење на нашиот производ Брзо сушење - Овој пешкир ефикасно ја апсорбира влагата од косата, овозможувајќи побрзо сушење и намалувајќи го времето потребно за стилизирање. Намалување на оштетувањето на косата - Деликатната текстура на овој пешкир го намалува триењето и абењето на косата за време на процесот на сушење, со што се намалува ризикот од оштетување и кршење. Полесно обликување на косата - Брзата апсорпција на влагата овозможува полесно обликување на косата и постигнување на посакуваниот стил, правејќи го секојдневното обликување побрзо и поедноставно. Квалитетен материјал - Овој пешкир е изработен од висококвалитетни материјали кои овозможуваат крпата брзо да се исуши по употребата, што го спречува развојот на непријатни мириси и ја продолжува неговата издржливост. ''Не само што ја апсорбира водата брзо, туку и значително го намалува времето на сушење со фенот.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Лора Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за употреба после туширање или миење на косата дома. Совршен за патување и брзо сушење на косата во движење. Одличен избор за употреба во теретана или спа по тренинг или пливање. Корисно за професионални фризери или стилисти кои сакаат ефикасно да ја исушат косата на своите клиенти. Технички карактеристики: Материјал: корално руно; Димензии: 65 x 25 cm; Боја: плава, розева.   Нарачајте го производот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
АПСОРБИРАЧКА ПРОСТИРКА ЗА ВО БАЊА 599.00 ден 1,099.00 ден
АПСОРБИРАЧКА ПРОСТИРКА ЗА ВО БАЊА Зачекори во безбедноста и удобноста! 💦 Со својата инстантна способност за апсорпција и анти-лизгачки својства, поставувањето на оваа простирка не само што те одржува безбеден во бањата, туку и додава луксуз и удобност на секој момент. Предности при користење на нашиот производ Максимална удобност - Оваа подлога обезбедува неверојатна мекост и удобност под твоите нозе, создавајќи простор во кој секој чекор станува вистинско задоволство. Разновидност во употреба - Покрај тоа што е совршена за бања, оваа мултифункционална подлога може да се користи и како килим во спалната соба, додавајќи топлина и удобност во секој дел од твојот дом. Ефикасна апсорпција - Со висок степен на апсорпција, оваа подлога брзо и ефикасно ја апсорбира влагата, одржувајќи ја твојата бања или соба секогаш сува и уредна. Неспорна безбедност - Специјално дизајнирана со карактеристики против лизгање, оваа подлога обезбедува стабилност и безбедност, што ја прави идеална за секоја просторија, вклучувајќи ја и бањата. ''Совршен спој на функционалност и стил, веднаш издигнувајќи го изгледот и безбедноста на мојата бања.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Радмила Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: За секојдневна употреба во бањата. Идеална за семејства со деца поради нејзината функција против лизгање. Одличен избор за стари лица или лица со посебни потреби поради зголемената безбедност. Совршена за употреба во бањи, хотели или други јавни бањи за одржување на хигиената и безбедноста. Технички карактеристики: Димензии: 40 x 60 cm; Материјал: кадифен; Боја: кафена.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-44% Попуст
МУЛТИНАМЕНСКО ЕЛЕКТРИЧНО ДИЈАГНОСТИЧКО ПЕНКАЛО ЗА ВОЗИЛА 1,299.00 ден 2,290.00 ден
МУЛТИНАМЕНСКО ЕЛЕКТРИЧНО ДИЈАГНОСТИЧКО ПЕНКАЛО ЗА ВОЗИЛА Решавај ги електричните проблеми на твоето возило брзо и лесно! Пенкалото за тестирање на поларитетот е суштинска алатка за сите сопственици на возила и техничари вклучени во дијагностиката на електричните системи во автомобилите. Овој компактен уред овозможува брзо и прецизно тестирање на поларитетот во електричните кола, што е од клучно значење за идентификување и решавање на проблемите во електричниот систем на возилото. Предности при користење на нашиот производ Брзо откривање проблеми - Пенкалото за тестирање на поларитетот овозможува брзо идентификување на проблемите во електричните кола, а со тоа го намалува времето потребно за дијагноза и поправка. Зголемена ефикасност на поправка - Со јасна индикација за поларитетот, корисниците можат прецизно да ја лоцираат точката на дефект и ефикасно да ги решат електричните проблеми во нивните возила. Безбедност при работа - Употребата на тест пенкало овозможува безбедно тестирање на електричните кола без ризик од краток спој или оштетување на возилото, давајќи им на корисниците поголемо чувство на безбедност за време на работата. Заштеди време и пари - Брзото откривање на проблемите и точната локација на дефектот им овозможува на возачите и техничарите ефикасно да ги решаваат електричните проблеми без потреба од скапи и одземаат многу време посети на сервисот, со што се заштедува и време и пари. ''Оваа алатка е неверојатно разноврсна и лесна за употреба. Со само еден уред можете да извршите широк спектар на тестови.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Димче К. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Дава можност брзо да се дијагностицираат електричните проблеми во возилата, што овозможува поефикасно одржување и поправки. Им овозможува на техничарите брзо и прецизно да ги тестираат електричните системи во возилата на клиентите, што доведува до зголемена работна ефикасност. Овој производ овозможува брзо идентификување на електричните проблеми во возилата и им ги обезбедува потребните информации за квалитетно одржување и сервисирање на возилата. Технички карактеритсики: Материјал: пластика, метал; Заштита од преоптоварување: 8А (кога струјата надминува 8А, оваа ставка автоматски ќе се исклучи.); Максимален напон и струја: 12V; Должина: прибл. 26,5 x 9 x 4 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
3 ВО 1 АЛАТКА ЗА МЕРЕЊЕ И СЕЧЕЊЕ ГИПС КАРТОН 999.00 ден 1,850.00 ден
3 ВО 1 АЛАТКА ЗА МЕРЕЊЕ И СЕЧЕЊЕ ГИПС КАРТОН Мерна лента, маркер и секач во едно! 🛠👌🏼 Намали ја појавата на грешки и со тоа зголеми го обемот на работа благодарение на непогрешливата алатка што ја имаш со тебе! Речиси секој сликар, столар или кој било друг занаетчија ќе ја препорача оваа алатка како нешто без кое не може да си го замисли работниот ден. Секачот е совршено наострен и ти овозможува максимална прецизност! Предности при користење на нашиот производ Мултифункционална алатка - Идеална е и за подни плочки, теписи, линолеум, дрвени подови, изолација, ткаенина за сечење, иверица и друго. Лесен за користење - Без комплицирани делови и сложен механизам за работа! Мери со метар, означи со молив, сечи со сечило! Лесно цртање - Оваа алатка овозможува и прецизно позиционирање, цртање прави линии, цртање кругови и слично. Измери ја должината - Користи го вградениот метар за мерење на должината, висината или длабочината на кабинетите, плочките, таблите или кој било друг предмет и материјал. Означи го местото - Стави го моливот во горниот дел и лесно направи целосно права линија или совршен круг и за неколку секунди пресечи го обележаното место. Исечи ја таблата - Со помош на мерна лента и молив префрли ја измерената должина или пронајди ја средината без мака и исечи го обележаниот дел за само неколку секунди. ''Едноставниот дизајн овозможува за лесна употреба, а квалитетната конструкција гарантира издржливост, без сомнение, ова е задолжителна алатка за сите градежни проекти кои вклучуваат работа со гипс картон.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Томи П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Обезбедува прецизност и ефикасност при сечење гипс картон на градилиштата. Овозможува лесно и прецизно да изведуваат разни проекти за дома. Го олеснува процесот на реновирање на простор кој вклучува инсталирање или менување на гипс картон. Корисна е и за столари кои работат на конкретни проекти кои бараат прецизно сечење на гипс картон. Технички карактеристики: Материјал: нерѓосувачки челик; пластика; Димензии: 23 x 7 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-53% Попуст
СОЛАРЕН ЛЕД РЕФЛЕКТОР СО СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ 1,199.00 ден 2,550.00 ден
СОЛАРЕН ЛЕД РЕФЛЕКТОР СО СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ Осветли и зголеми ја безбедноста на твојот имот! ⚡ Заштити го твојот дом и двор, осветли и зголеми ја безбедноста со многу силен LED соларен рефлектор со сензор за движење. Нема потреба од користење на електрични жици за инсталирање на LED рефлекторот, тој доаѓа со соларен панел кој собира доволно енергија за негово непречено функционирање. Може да се прицврсти за 5 секунди на која било површина. Предности при користење на нашиот производ Долготрајни LED светилки - LED светилките не само што се економични бидејќи не трошат енергија, туку можат да траат и многу долго (живот од околу 100.000 светлосни часови). Имајќи предвид дека рефлекторот се вклучува само кога детектира движење, тогаш просечниот работен век е околу 5 години. Се полни со сончева енергија - Лед рефлекторот има соларен систем, така што работи бесплатно без дополнително напојување. Светли до 15 метри напред, а има продолжетоци кои светат и од страна, така што овде имаш практично 4 рефлектори во еден. Автоматско осветлување - Вградените сензори овозможуваат автоматско вклучување и исклучување на рефлекторите во зависност од присуството на движење. Ова ја зголемува безбедноста на просторот и дава практично решение за осветлување на места каде што е потребно само во одредени временски периоди. Лесно се инсталира - Може да се прицврсти за 5 секунди на која било површина. ''Со издржливост и минимални трошоци за одржување, дефинитивно би ги препорачал овие соларни LED рефлектори на секој што бара сигурно, економично и еколошки решение за осветлување.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Дамјан Х. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Соларниот LED рефлектор со сензор може да се користи за осветлување на дворовите и градините, обезбедувајќи сигурност и естетско искуство. Со поставување на овој рефлектор со сензор на влезната врата или патеката од домот, можеш да обезбедиш видливост и безбедност во текот на ноќта. За комерцијални или станбени згради, овие рефлектори се одлично решение за осветлување на паркинг места, овозможувајќи ефикасно користење на просторот и зголемување на безбедноста. Со поставување на овие рефлектори покрај патеки, премини или скали, можеш да обезбедиш јасна видливост и безбедност за минувачите, особено ноќе или во услови на слаба видливост. Технички карактеристики: Материјал: ABS пластика; Моќност на соларни панели: 20W; Потрошувачка на енергија на LED: 5W; Класа на водоотпорност: IP65.   Нарачајте го производот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-47% Попуст
МАЛА СПА ТУШ ГЛАВА СО 6 РЕЖИМИ НА ПРСКАЊЕ 799.00 ден 1,490.00 ден
МАЛА СПА ТУШ ГЛАВА СО 6 РЕЖИМИ НА ПРСКАЊЕ Мал спа туш со шест различни функции за прскање со вода! 🚿 Овој мал спа туш го трансформира твоето секојдневно туширање во вистинско искуство на релаксација и луксуз. Благодарение на шестте различни функции за прскање со вода, можеш да го прилагодиш твоето искуство со туширање споредтвоите желби и потреби. Предности при користење на нашиот производ 💆🏼‍♀️ Чувство на луксуз - Овој мал спа туш обезбедува чувство на луксуз во удобноста на твојот дом, овозможувајќи ти да се освежиш и опуштиш како во вистински спа центар. 👌🏼 Заштеда на простор - Благодарение на неговата компактна големина, овој туш е идеален избор за помала бања или туш кабина, обезбедувајќи ти функционалност и удобност без да бараш многу простор. ✨ Подобрено искуство при туширање - Со 6 различни функции за прскање вода, овој туш овозможува персонализирано искуство при туширање, прилагодувајќи се на твоите преференции и потреби. 🏡 Економично користење на вода - Овој туш е дизајниран со фокус на ефикасноста на водата, давајќи ти удобно туширање додека штедиш вода, што е еколошки и придонесува за пониски сметки за вода. ''Лесно се инсталира и прилагодува, а различните поставки за спреј го задоволуваат секое мое расположение!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марта Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Без разлика дали сакаш релаксирачки дождлив туш или пулсирачка масажа, овој туш ќе те освежи и ревитализира, правејќи го секое туширање вистинско задоволство. Со шест различни функции за прскање вода, овој туш го решава проблемот со недостатокот на персонализација и приспособување на стандардните тушеви, давајќи им можност на корисниците да уживаат во оптималното искуство при туширање секој пат. Придонесува за оптимизација на корисничкото искуство и им овозможува на корисниците да заштедат драгоцено време и напор при секоја употреба. Технички карактеристики: Матријал: високо квалитетна пластика; Димензии: 8.3 x 7.2 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
СЕТ ПРАКТИЧНИ КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА (100 ПАРЧИЊА) 599.00 ден 990.00 ден
СЕТ ПРАКТИЧНИ КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА (100 ПАРЧИЊА) Совршена заштита за сите твои останати оброци! ✨ Кесите за складирање храна се суштински додаток во секоја кујна што овозможува ефикасно пакување, складирање и заштита на храната. Изработени од висококвалитетни материјали кои се отпорни на влага, мириси и пенетрација на воздух, овие кеси обезбедуваат оптимална заштита за сите видови храна. Предности при користење на нашиот производ 🍉 Продолжена свежина - Кесите за складирање на храна ефикасно ја задржуваат свежината на храната, продолжувајќи го нивниот рок на траење и спречувајќи губење на вкусот. ✨ Одржување на хигиена - Со користење на кеси за покривање на храната, ја одржуваш хигиената на твоите оброци, спречувајќи ја контаминацијата од надворешни фактори како прашина, инсекти или микроорганизми. 🥘 Едноставна организација - Систематската употреба на кесите за складирање храна овозможува полесна организација во фрижидер или оставата, што ја олеснува идентификацијата и пристапот до различни видови храна. 👨🏼‍🍳 Повеќенаменска употреба - Кесите за складирање храна обезбедуваат повеќенаменска функционалност, тие можат да се користат за складирање на остатоци, замрзнување или транспорт на храна на патувања, што ги прави незаменлив додаток во и надвор од кујната. ''Посебно сум импресиониран од нивната повеќенаменска употреба - ги користам за пакување ручеци за работа, замрзнување остатоци, па дури и за организирање на мојот фрижидер.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Оливер Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Кесите за складирање храна се идеални за пакување и складирање на остатоци, спречувајќи губење на свежината и вкусот. Користи ги овие кеси за безбедно транспортирање на храната до работа, патувања или излети, обезбедувајќи твоите оброци да останат свежи и вкусни. Кесичките се погодни за замрзнување на различни намирници, како овошје, зеленчук и месо, заштитувајќи ги од смрзнување и одржувајќи ја нивната свежина. Користи ги за да го организираш твојот фрижидер и да ја чуваш свежата храна одвоена и заштитена. ✨ Лесно употребливи Секоја кеса е дизајнирана да овозможи практично и ефикасно складирање храна. Овие кеси се исто така многу флексибилни и лесно се прилагодуваат на различни форми на храна, што го олеснува складирањето. Технички карактеристики: Материјал: ПЕ; Природна должина: 12 см; Должина на истегнување: 42 см.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
КОМПЛЕТ КАЛНИЦИ ЗА КОЛА (2 ПАРЧИЊА) 599.00 ден 990.00 ден
КОМПЛЕТ КАЛНИЦИ ЗА КОЛА (2 ПАРЧИЊА) Заштити го твојот автомобил од кал! 🚙💦 Иновативно решение дизајнирано да го заштити твојот автомобил од нечистотија, кал и други остатоци од патот. Направен од висококвалитетни материјали, овој производ обезбедува сигурна заштита за твоите бандажи и каросерија, заштитувајќи ги од гребнатини, корозија и оштетувања предизвикани од кал и камења. Предности при користење на нашиот производ ✨ Зачувување на естетиката - Нашите штитници на тркалата гарантираат дека твојот автомобил секогаш ќе изгледа сјајно и професионално. 👌🏼 Продолжена издржливост - Со намалување на абењето и корозија предизвикани од кал и прашина, нашиот производ го продолжува животниот век на твоите тркала и каросерија. 🛠 Лесна монтажа - Со брза и лесна инсталација, нашите штитници за тркала ти овозможуваат да заштедиш време и енергија, без потреба од специјални алатки или сложени процедури 🚙 Универзална компатибилност - Со својот приспособлив дизајн, нашиот производ одговара на повеќето автомобили, давајќи им можност на широк опсег на корисници да уживаат во неговите придобивки без оглед на марката или моделот на возилото. ''Инсталирањето беше лесно, а по првите возења забележав разлика, моите бандажи остануваат чисти, а тркалата без кал.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марјан Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Нашиот производ обезбедува исклучителна заштита од прскање на вода и кал што може да се насобира на тркалата при возење во влажни или снежни услови. Обезбедува дополнителна заштита од карпи, гранки и други остри предмети што може да ги оштетат твоите бандажи или боја. Го спречува таложењето на снег и мраз на тркалата, што ја подобрува тракцијата и контролата на возилото. 🛠 Лесно прилагодување Инсталирањето е брзо и лесно, а универзалниот дизајн овозможува совршено да се вклопи на повеќето возила! Технички карактеростики: Материјал: полипропиленска пластика; Применлива положба: предни и задни тркала.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
ПРАКТИЧНА И ПРЕНОСЛИВА ПИКНИК МАСИЧКА - МИНИ ПОСЛУЖАВНИК 499.00 ден 899.00 ден
ПРАКТИЧНА И ПРЕНОСЛИВА ПИКНИК МАСИЧКА - МИНИ ПОСЛУЖАВНИК Преклопен пикник послужавник што заштедува простор! Нашата преклоплива мини маса за пикник е совршен додаток на секое патување на отворено. Со неговиот пренослив дизајн и едноставното склопување, можеш да уживаш во удобен оброк каде и да одиш. По употреба, едноставно преклопи го и стави го во твојата торба или багажникот на автомобилот. Предности при користење на нашиот производ Преносливост и практичност - Преклопен послужавник за пикник нуди удобност за лесен транспорт и складирање. Неговиот склоплив дизајн му овозможува да се преклопи во компактна големина, што го прави идеален за излети, кампување, излети на плажа или каква било авантура на отворено каде што просторот е ограничен. Стабилност и издржливост - И покрај неговата природа на преклопување, добро дизајнираната маса за пикник обезбедува стабилна поддршка за храна и пијалоци. Разновидност во употреба - Без разлика дали уживаш во оброк во парк, се релаксираш на плажа или организираш скара во дворот, преклопната масичка служи за повеќе намени. Заштеда на простор - Неговиот преклоплив дизајн овозможува лесно складирање кога не се користи, минимизирајќи го нередот и ослободувајќи вреден простор за други активности или предмети за време на собири на отворено. ''Компактниот дизајн ми овозможува лесно да го носам со себе при секое патување на отворено, а цврстата конструкција обезбедува стабилна површина за сите мои потреби.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Столе П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеално решение за излети во паркови, шуми или на плажа, обезбедувајќи стабилна површина за послужување храна и пијалоци за време на релаксирани излети во природа. Совршен додаток за кампување и планинарење, кој ти овозможува да уживаш во оброците на отворено, без оглед на теренот или условите. Корисно решение за излети дома, на балкон или во градина, обезбедувајќи практична површина за оброци на отворено, без потреба од постојан мебел. Технички карактеристики: Материјали: ABS, нерѓосувачки челик; Големина кога се отвора: 12 x 41,7 x 13 cm; Кога се складира: 12 x 41,7 x 1 cm; Тежина на производот: прибл. 0,35 kg; Боја по случаен избор на магационер (плава, зелена, кафена, бела).   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-37% Попуст
ОСВЕЖУВАЧКИ МИКРОФИБЕР ПЕШКИР ЗА ТЕРЕТАНА И СПОРТ 499.00 ден 790.00 ден
ОСВЕЖУВАЧКИ МИКРОФИБЕР ПЕШКИР ЗА ТЕРЕТАНА И СПОРТ Твојот совршен придружник за вежбање! 🧊💦 Нашата крпа за ладење од микрофибер е задолжителен додаток за секој кој редовно вежба во теретана или се занимава со спортови на отворено. Овој иновативен пешкир обезбедува бројни придобивки што го прават твојот тренинг поудобен и поефикасен. Нашата микрофибер крпа не е само за теретана или спортски активности - тој е идеален и за возрасни кои уживаат во лежерните летни прошетки! Предности при користење на нашиот производ Брзо ладење - Со натопување на крпата во вода и истиснување, обезбедува моментално олеснување и ладење за време на интензивни тренинзи или спортски активности, овозможувајќи брзо намалување на телесната температура. Ултра-апсорпција - Со висока апсорпција на влага, овој пешкир ефикасно ја апсорбира потта и влагата од кожата. Мек и нежен за кожата - Изработен од квалитетни микрофибер, овој пешкир е нежен за кожата и дава чувство на мекост и удобност, што го прави секој тренинг уште попријатен. Практичен и пренослив - Со компактен дизајн, овој пешкир е лесно пренослив и лесно може да се вклопи во торба за вежбање или спортски ранец, што го прави совршен придружник за секој тренинг или спортски настан. ''Само ја натопувам во вода, ја исцедувам и ја ставам околу вратот и веднаш чувствувам олеснување. Брзо ја впива потта и ме прави да се чувствувам подобро кога пешачам или вежбам!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Павлинка Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за употреба за време на тренинг во теретана или фитнес центар, овој пешкир обезбедува моментално освежување и удобност додека вежбаш. Совршен придружник за трчање, возење велосипед или која било друга спортска активност на отворено во топлите летни денови, обезбедувајќи освежување и ослободување од топлина. Неопходен додаток за релаксирачки денови на плажа, обезбедувајќи моментално освежување и удобност додека се сончаш или се забавуваш во вода. Пренослив и практичен, овој пешкир е идеален за патување и авантура на отворено, обезбедувајќи освежување и удобност каде и да си. Технички карактеристики: Материјал: мешавина на материјали што вклучува полиестер синтетички влакна како и најлон. Големина: 88cm x 30cm.   Нарачајте го производот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
ДЕТСКА ИГРАЧКА - ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ 1,249.00 ден 2,290.00 ден
ДЕТСКА ИГРАЧКА - ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ Омилена игра која никогаш не излегува од мода!🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♂️   Нашето интелигентно јаже за скокање за деца е револуционерен производ кој комбинира физичка активност со забава и интерактивно учење. Овој иновативен уред е дизајниран да им обезбеди на децата сеопфатно фитнес искуство кое го поддржува нивниот развој и напредок. Предности при користење на нашиот производ 🏃🏻‍♂️ Физичка активност - Интелигентното јаже за скокање за деца поттикнува физичка активност и координација на движењата, придонесувајќи за целокупното здравје и развој на детето. 🚸 Интерактивно учење - Оваа иновативна машина комбинира забава и учење, нудејќи интерактивни игри и предизвици кои ги поттикнуваат менталните способности и концентрацијата кај децата. 👧🏼 Прилагодено за секоја возраст - Со различни нивоа на брзина на вртењето и приспособливи опции за тренинг, јажето му овозможува на секое дете да напредува според своите способности и да ги достигне своите фитнес цели. 👌🏼 Безбедно и лесно за користење - Оваа интелигентна машина обезбедува стабилност и безбедност за време на вежбањето, додека интуитивниот дизајн го прави лесен и забавен за користење. ''Ја купив играчката затоа што ме потсети на моето време кога игравме со јаже. Сега имаат уште една занимација децета за помалку да седат на компјутерите!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Данка Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за деца кои сакаат да се забавуваат и да вежбаат на отворено во исто време, обезбедувајќи им интерактивно искуство кое ја поттикнува физичката активност и развојот на моторните вештини. За време на летните кампувања, нашата интелигентна машина за скокање им овозможува на децата забавна и здрава активност што ги одржува ангажирани и ја поттикнува нивната креативност додека ја истражуваат природата. За семејни излети и активности на отворено, нашето јаже за прескокнување е одличен начин целото семејство да ужива во вежбањето и забавата на свеж воздух. 📱 Лесно управување! Со иновативен систем за далечинско управување, прилагодувањето на брзините никогаш не било полесно. Те става во целосна команда само со притискање на копче! Технички карактеристики: Материјал: пластика; Номинален напон: 3,7V; Влез: 5V/1A; Моќност на моторот: 5W; Прилагодување на брзината: 1-10 брзини; Капацитет на батеријата: 1500 mAh (вклучено); Брзина на прескокнување на јаже: 70-160 вртежи во минута/минута; Батерија за далечински управувач: 1 x CR3032 копче батерија; Големина на машината за прескокнување: 13cm x 9cm (приближно); Должина на стап со јаже: 70 см (приближно).   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
ТЕЧНОСТ ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ 599.00 ден 999.00 ден
ТЕЧНОСТ ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ Иновативна формула за подмачкување на прозорци! Со редовна употреба, лубрикантот овозможува лесно отворање и затворање на прозорците, правејќи го секое патување поудобно и без напор. Освен што го олеснува движењето на прозорецот, нашиот лубрикант обезбедува и заштита од корозија и оксидација на металните делови на прозорецот. Предности при користење на нашиот производ Непречено отворање и затворање - Нашиот лубрикант им овозможува на прозорците лесно да се лизгаат без триење или чкрипење, што го прави секое патување поудобно. Продолжен век на траење на прозорците - Со редовна употреба, нашиот лубрикант ги одржува гумените заптивки и механизмите на прозорците во оптимална состојба, продолжувајќи го нивниот животен век и намалувајќи ја потребата за скапи поправки. Заштита од корозија - Специјалната формула на нашиот лубрикант ги штити металните делови на прозорецот од корозија и оксидација, заштитувајќи ги од штетните надворешни влијанија како што се влагата и солта на патот. Отпорност на вода - Нашиот лубрикант формира заштитен слој на површината на прозорецот што ја отфрла влагата и го спречува навлегувањето на водата, обезбедувајќи суви и безбедни ентериери на возилата дури и при дождливи услови. ''Редовно го користам овој лубрикант како дел од мојата рутина за одржување на возилото и многу сум задоволен од резултатите!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Љупчо П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е специјално дизајниран да обезбеди непречено отворање и затворање на прозорците на автомобилот, намалувајќи го триењето и абењето на деловите на механизмот. Лубрикантот ги штити гумените заптивки од сушење и пукање, одржувајќи ги флексибилни и функционални, што спречува вода и влага да навлезат во внатрешноста на возилото. Специјалната формула на лубрикантот формира заштитен слој на металните делови на прозорецот, обезбедувајќи им заштита од корозија и оксидација, особено на возила често изложени на влажни или солени услови. Редовната употреба на лубриканти ги одржува стаклата на автомобилот во совршена состојба, правејќи ги посветли и продолжувајќи го нивниот естетски и функционален век. Технички карактеристики: Количина: 120 ml.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-53% Попуст
ЧЕТКА ЗА ЗДРАВА КОСА И КОЖА НА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 1,250.00 ден
ЧЕТКА ЗА ЗДРАВА КОСА И КОЖА НА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ (1+1 ГРАТИС) Отстрани ги влакната на твоето домашно милениче! 🐶 Нашиот чешел за негување миленичиња е суштинска алатка за одржување на сјајот и здравото крзно на твоето домашно милениче. Со специјално дизајнирани влакна кои се нежни за кожата, оваа четка ефикасно ги отстранува мртвите влакна и заплетките, намалувајќи го осипувањето околу твојот дом. Предности при користење на нашиот производ Ефикасно отстранување на крзно - Нашиот чешел за чистење миленичиња ефикасно го отстранува распуштеното крзно од твоето домашно милениче, намалувајќи го осипувањето и одржувајќи го твојот дом почист. Нежна за кожата на домашно милениче - Дизајниран со заоблени влакна, нашиот чешел нежно го пробива крзното на твоето домашно милениче без да предизвика непријатност или иритација на неговата кожа. Мултинаменска употреба - Покрај чистењето на влакната од домашни миленици, нашата четка може да се користи и за чистење на ткаенини, теписи и други површини, обезбедувајќи ти повеќенаменска алатка за одржување на твојот дом чист. Практичен дизајн - Ергономски обликуваната рачка овозможува удобно држење за време на чистењето, додека компактната големина овозможува лесно складирање и транспорт. ''Четките се нежни за неговата кожа, а сепак многу ефикасни за отстранување на мртвите влакна. Забележав дека кожата на мојот миленик стана многу поздрава и помалку сува!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгица Ф. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Отстранување на мртви влакна и јазли за одржување на здраво крзно и кожа на домашно милениче. Стимулација на циркулацијата на крвта во кожата, што придонесува за здравјето на кожата и здрав раст на косата. Отстранување на нечистотија, прашина и други нечистотии од косата на миленикот, што ја подобрува хигиената. Технички карактеристики: Материјал: ABS/Силикон; Тежина: 54 g; Големина: 53 х 26 х 190мм.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-57% Попуст
ГРАДИНАРСКИ АЛАТ ЗА ОБРАБОТКА НА ПОЧВА И САДЕЊЕ 499.00 ден 1,150.00 ден
ГРАДИНАРСКИ АЛАТ ЗА ОБРАБОТКА НА ПОЧВА И САДЕЊЕ Твојот клуч за беспрекорна градина! 🌱 Нашата алатка за сеење е задолжителен додаток за секој страствен градинар кој бара ефикасен и практичен начин да ја подобри својата градина или двор. Со својот иновативен дизајн и исклучителна функционалност, оваа алатка овозможува прецизно сеење на семето или дури и ширење на ѓубрива со лесно и без напор. Предности при користење на нашиот производ Прецизно сеење - Нашата алатка со ракави овозможува прецизно сеење на семиња или ширење на ѓубрива, обезбедувајќи рамномерна дистрибуција и оптимален раст на растенијата. Лесно користење - Со ергономски дизајн и лесни материјали, нашата алатка овозможува лесно користење без напор, што го прави секој чекор во градината полесен и поефикасен. Мултинаменска - Освен за сеење семе, нашата рачна алатка може да се користи и за рамномерно ширење на ѓубриво, семиња или други материјали, што го прави исклучително корисен во различни градинарски активности. Долготрајна издржливост - Направена од висококвалитетни материјали, нашата рачна алатка е исклучително издржлива и отпорна на абење, обезбедувајќи долготрајно градинарско уживање со минимално одржување. ''Како долгогодишен земјоделец секогаш барам алатки кои ќе ми ја олеснат работата, а оваа алатка е токму она што ми недостасуваше. Ергономскиот дизајн овозможува удобно држење дури и при долготрајна употреба!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Митко И. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа алатка е идеална за прецизно сеење семиња од секаков вид, што ти овозможува брзо и лесно да засадите растенија во твојата градина или градина. Оваа алатка е совршена за рамномерно ширење на ѓубриво по површината на почвата, обезбедувајќи им на вашите растенија оптимални хранливи материи. Ако сакаш да го обновиш или подобриш твојот тревник, оваа алатка ќе ти овозможи лесно да сееш семе од трева без неправилности и со минимален напор. За контрола на штетници или плевел, оваа алатка може да биде корисна за рамномерно ширење на инсектициди или хербициди по почвата, обезбедувајќи ефикасна заштита за твоите растенија. Технички карактеристики: Материјал: јаглероден челик (отпорен на абење, цврст и не е лесен за кршење); Димензии: 40.5 x 9 x 8 x 6.5 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
МАГИЧНА ТЕЧНОСТ ЗА ЛОВЕЊЕ РИБИ 599.00 ден 1,099.00 ден
МАГИЧНА ТЕЧНОСТ ЗА ЛОВЕЊЕ РИБИ Примамлива течност која ги привлекува рибите за неколку секунди! 🎣🐟 Формулирана со внимание, оваа течност комбинира високо атрактивни ароми и вкусови кои се неодоливи за различни видови риби. Ова е особено корисно за риболовците кои сакаат да експериментираат со различни техники, бидејќи оваа течност може да ја подобри привлечноста на секоја мамка! Предности при користење на нашиот производ 🎣 Ја зголемува ефикасноста - Оваа течност привлекува риба со својот примамлив мирис и вкус, зголемувајќи ги шансите за успешен улов. 👌🏼 Универзална употреба - Може да се користи со различни мамки и техники на риболов, обезбедувајќи разновидност во риболов за различни видови риби. 🐠 Ја подобрува привлечноста - Специфичните состојки во оваа течност помагаат да се привлечат риби дури и во тешки услови, како што се заматена или ладна вода. 🐟 Лесен за употреба - Брзо се шири во водата, што го прави лесен за употреба и практичен додаток за риболовците од сите нивоа на вештини. ''Овој производ стана моја тајна состојка за успешен улов!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Горан Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е идеален за риболов на езера бидејќи со својот примамлив мирис и вкус ја привлекува рибата од длабочините на водата, а со тоа ги зголемува шансите за успешен улов. На реките, каде што рибите често се расфрлани на различни места, оваа течност за мамка може да биде клучна за привлекување риби во твојата област, правејќи го риболовот поефикасен. За конкурентните риболовци, оваа течност може да биде тајната состојка за успех на натпреварите, привлекувајќи повеќе риби и зголемувајќи ги твоите шанси за победа. 🎣 Едноставна примена! Лесно се нанесува на мамки и брзо се шири на водата, привлекувајќи различни риби. Ова ја прави нашата течност практична и ефективна за риболовците! Технички карактеристики: Количина: 100ml.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ХАРТИЕНИ НЕБЕСКИ ЛАМПИОНИ (2+1 ГРАТИС) 799.00 ден 1,590.00 ден
ХАРТИЕНИ НЕБЕСКИ ЛАМПИОНИ (2+1 ГРАТИС) Небески лампиони за родендени, свадби, момински забави и годишнини! Небесните лампиони се прекрасен избор за секоја посебна прослава. Овие однапред направени лампиони создаваат магична атмосфера додека летаат на небото, што ги прави совршени за родендени, свадби, годишнини и други важни настани. Одличен додаток и пријатно изненадување кое ќе те доближи до твоите желби! Предности при користење на нашиот производ Романтична атмосфера - Небеските лампиони креираат впечатливи сцени на небото, додавајќи романтична и магична атмосфера на било кој посебен настан како што се роденданите, свадбите или годишнините. Лесна употреба - Пакетот вклучува 3 лампиони спремни за користење, со јасни упатства за запалување. Тие се достапни и идеални за брзо додавање на елегантен детал на било која прослава. Визуелен спектакл - Кога се запалат, овие небески лампиони креираат магична сцена додека летаат на небесните простории, што обезбедува незаборавно искуство како за набљудувачите. Еколошки прифатливи - Изработени од биоразградливи материјали, овие лампиони се еколошки прифатливи и не претставуваат ризик за животната средина, правејќи ги безбедни за користење надвор. ''Небесните фенери беа апсолутно фантастични на мојата последна роденденска забава! Лесни беа за палење и употреба, дефинитивно ќе ги користам повторно на мојот следен настан!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Јасмина Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Небесните лампиони се идеален избор за да додадеш романтичен шмек на твојата свадбена церемонија, создавајќи магична атмосфера за да го одбележите вашиот голем ден. За роденденски забави на отворено, небесните лампиони додаваат уникатен елемент на забава и возбуда, создавајќи извонредна и магична атмосфера. За парови кои бараат романтичен начин да прослават посебен ден, небесните лампиони се совршен избор за создавање приватна и магична атмосфера. Технички карактеристики: Материјал: хартија отпорна на пламен; Димензии: 83 x 47 x 32 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-43% Попуст
3 ВО 1 МАСТЕР СЕТ МЕТЛИ ЗА ЧИСТЕЊЕ 1,099.00 ден 1,899.00 ден
3 ВО 1 МАСТЕР СЕТ МЕТЛИ ЗА ЧИСТЕЊЕ 3 Во 1 сет кој заштедува простор! Овој практичен комплет метли за чистење е се што ти треба за да го одржуваш твојот дом чист и уреден. Се состои од три основни алатки: метла, четка за под и кутија за ѓубре, сите во едно компактно пакување. Неговиот компактен дизајн го прави идеален за мали простори или тесни простори, додека ергономскиот дизајн овозможува лесно и удобно ракување. Предности при користење на нашиот производ Повеќенаменска функционалност - Овој комплет четки за чистење обезбедува три различни алатки во едно - метла, четка за под и шпатула, што ти овозможува ефикасно да чистиш различни површини со само еден сет. Заштеда на простор - Благодарение на неговиот компактен дизајн, овој комплет овозможува ефикасно чистење со минимално зафаќање на простор, идеално за помали простори или тесни простории. Висококвалитетни материјали - Изработен од издржливи материјали, овој комплет четки обезбедува долготрајна употреба без губење на ефикасноста или квалитетот, обезбедувајќи сигурност и издржливост. Лесно користење - Ергономски дизајниран, секој дел од овој сет овозможува лесна и удобна работа, правејќи го чистењето брзо, ефикасно и помалку заморно. ''Компактниот дизајн ми овозможува лесно да ги чистам и најтесните места во мојот дом!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Сандра Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој комплет четки за чистење е идеален за луѓе кои живеат во мали станови или соби каде што секој сантиметар од просторот е важен. Компактниот дизајн овозможува ефикасно чистење без потреба од повеќе алатки или складирање на обемни средства за чистење. Корисно решение за одржување на чистотата и редот без потреба од големи, неумешни средства за чистење. Компактниот дизајн овозможува лесно маневрирање и чистење дури и во тесни простори, додека мултифункционалноста заштедува простор и го олеснува чистењето на различни површини. Технички карактеристики: Материјал: ABS + PP + челична цевка; Димензии: 92 x 26 x 10 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
USB ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН ФЕНЕР СО 4 РЕЖИМИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ 599.00 ден 999.00 ден
USB ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН ФЕНЕР СО 4 РЕЖИМИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ Ултра моќен фенер со 4 режими на осветлување и USB полнењ! ⚡ Без разлика дали често одиш во природа, немаш осветлување во дворот или често поправаш нешто - овој фенер ќе ги надмине сите батериски ламби и ќе ги замени старите светилки со кабли. Ултра моќно осветлување со 4 режими: силно осветлување, средно осветлување, трепкање и странично светло. USB паметно полнење, полнење во секое време, насекаде! Предности при користење на нашиот производ ✨ Моќно осветлување - Oваа рачно фенерче обезбедува моќно осветлување што обезбедува јасна видливост дури и во најтемните средини, што го прави идеален за кампување, планинарење, итни ситуации и други активности. 🏡 Мултифункционален - Идеален за механички поправки, осветлување на гаражата, кампување, за итно осветлување, пешачење, велосипедизам, ноќен риболов, лов, ноќно трчање и други активности на отворено. 💡 4 режими на осветлување - Со 4 различни режими на осветлување - високо, средно, ниско и трепкачко - оваа светилка обезбедува различни опции за осветлување што може да се прилагодат на различни потреби и ситуации. ⚡ Стабилно и брзо полнење - USB паметно полнење, полнење во секое време, насекаде. ''Компактниот дизајн е исклучително практичен - лесно се вклопува во торба или ранец, што го прави идеален за патување и кампување.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Стојан К. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Ова светло е идеално за кампување бидејќи обезбедува моќно осветлување и различни режими на осветлување, што го прави суштинска алатка за осветлување на твојот камп или ноќни авантури во природа. Со својата моќна светлина и компактен дизајн, оваа светилка е совршена за пешачење или планинарење, обезбедувајќи јасна видливост на патеките и патиштата во темница. Во случај на итни ситуации како што се прекини на струја или потреба од осветлување во случај на поплави или бури, оваа светилка може да биде вреден извор на светлина и безбедност. Работниците на терен или во затворени простории можат да го користат ова светло како моќно и преносливо осветлување за различни работи или поправки, обезбедувајќи им видливост и безбедност што им се потребни. Технички карактеристики: Материјал: ABS; Димензии: 14 x 5cm; Работен век: 20000H; Вградена литиумска батерија 18650 1200 mAh (вклучена).   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
АНАТОМСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ ОД МЕМОРИ ПЕНА 699.00 ден 1,250.00 ден
АНАТОМСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ ОД МЕМОРИ ПЕНА Ја елиминира болката поради лошото држење на телото за време на спиењето! 💤😴 Дали често се будиш вкочанет, уморен и ненаспан? Оваа перница удобно ги поддржува твоите нозе и колена за да обезбеди правилна положба за спиење и да ги елиминира болните точки на притисок. Револуционерната мемориска пена овозможува перницата лесно да се прилагоди на телото и ќе се погрижи секогаш да ти биде удобно. Препорачана од физиотерапевти, лекари, спортски тренери и хиропрактичари! Предности при користење на нашиот производ Олеснување на болката - Правилната положба за спиење што ја дава оваа перница е наједноставното решение за болки во грбот. Квалитетен сон - Ти овозможува да спиеш подеднакво удобно на колковите, грбот и стомакот. Исклучително удобна - Перницата совршено се прилагодува на линијата на твоето тело и ти овозможува целосна удобност. Го намалува стресот и вкочанетоста - Твојот сон ќе биде подобар и помирен. Ќе ја подобри циркулацијата на крвта и ќе го намали чувството на стрес и вкочанетост по будењето. ''Болката што порано беше неподнослива сега стана минато, и се чувствувам освежена и одморена откако ќе ја користам оваа перница.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгана В. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Релаксација на нозете по напорен ден на работа или физичка активност. Помош при одржување на соодветната позиција на телото за време на спиењето со ставање меѓу колената за поддршка на 'рбетот и колковите. Обезбедување соодветна поддршка на нозете за време на спиењето за да се намали притисокот и да се подобри квалитетот на спиењето. Помагање во одржувањето на соодветната положба и намалувањето на тензиите во нозете и мускулите на грбот. Технички карактеристики: Материјал: мемори пена; Димензии: 24 cm x 24 cm x 14 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
АЛАТКА ЗА ДОСТИГНУВАЊЕ ВИСОКИ ПРЕДМЕТИ 599.00 ден 999.00 ден
АЛАТКА ЗА ДОСТИГНУВАЊЕ ВИСОКИ ПРЕДМЕТИ Најефективната алатка за достигнување на високи места! 🦾 Оваа алатка за достигнување на високи места е неопходен додаток за секој што сака да ги олесни своите дневни задачи и да обезбеди безбедност при ракување со предмети на високи места. Без разлика дали за дами кои е тешко да се достигнат високи места во нивниот дом или постари луѓе кои имаат ограничена мобилност, оваа алатка обезбедува практично решение за секојдневните потреби. Предности при користење на нашиот производ Зголемена погодност - Оваа алатка овозможува лесен пристап до високи места, правејќи ги дневните задачи поедноставни за жени кои имаат проблем со високи предмети или за постарите лица кои се соочуваат со ограничувања на подвижноста. Повеќенаменска употреба - Со способност за ротација на 360 степени, оваа алатка е исклучително прилагодлива и може да се користи за фаќање, подигање и манипулирање со предмети со различни форми и големини. Практичен дизајн - Со својот дизајн на преклопување, оваа алатка лесно може да се пренесе и чува, што обезбедува практичност и компактност кога не се користи. Покрај тоа, ергономската рачка обезбедува удобно држење на телото и го намалува заморот при употреба. Подобрена безбедност - Го намалува ризикот од повреди што може да се појават при обидот да се достигнат високи предмети или предмети на недостапни места. ''Најважно од се, се чувствувам многу побезбедно користејќи ја оваа алатка.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Христина Б. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Дофаќање на високи садови од кујнски ормани. Избирање предмети од горните полици во бањата без потреба да се искачуваш. Преземање играчки или книги од високи полици во детската соба. Собирање на отпад или ѓубре во гаражата или лисјата. Преземање алатки или материјали од високи полици во работилница или магацин. Технички карактеристики: Материјал: алуминиумска легура + висока јачина ABS и TPR; Големина кога е склопена: приближно. 42см, расклопена: 81 см; Ширина на штипалката: 10cm.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
Екстра Попуст

Колекции

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава