-41% Попуст
СИЛИКОНСКА НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА ЗА ПЕЧЕЊЕ ВО AIR FRYER 20CM (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 999.00 ден
СИЛИКОНСКА НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА ЗА ПЕЧЕЊЕ ВО AIR FRYER (1+1 ГРАТИС) Крцкави и вкусни оброци секој пат! 😋 Ø ➡ 20CM   Извонреден додаток во твојата кујна, која ќе го револуционизира начинот на кој подготвуваш крцкави и вкусни оброци без потреба од додавање масло. Благодарение на нејзиниот нелеплив дизајн, храната нема да се залепи за основата, што го олеснува чистењето на твојот Air Fryer. Предности при користење на нашиот производ ✅ Безбедно и здраво готвење - Силиконската подлога е изработена од висококвалитетен, нетоксичен материјал кој е безбеден за употреба во фризерот за воздух. Овозможува подготовка на крцкави и вкусни оброци без потреба од додавање маснотии и масло, а со тоа го намалува внесот на калории и масти, правејќи го твојот оброк поздрав и побалансиран. 👌🏼 Повеќекратна употреба - Силиконската подлога е дизајнирана да може повторно да се употребува, овозможувајќи ти да ја користиш повторно, заштедувајќи пари. Отпорна на високи температури и абење, оваа подлога ќе ти овозможи долгорочна и сигурна употреба без губење на квалитетот. ✨ Лесно чистење и одржување - Заборавете на лепењето на храната за тавата или печењето. Силиконската подлога го спречува лепењето на крцкавата храна, што го олеснува чистењето и одржувањето на вашиот Air Fryer. Само измиј го во топла вода со сапуница или стави ја во машина за миење садови и ќе биде како нова за следната употреба. 💯 Универзална употреба - Оваа повеќенаменска силиконска подлога може да се користи не само во Air Fryer, туку и во обична рерна или микробранова печка.. Без разлика дали подготвуваш пилешко, зеленчук, риба или колачи, оваа подлога ќе даде исклучителни резултати и ќе обезбеди рамномерно печење и крцкавост. ''Маснотиите не остануваат или прскаат на внатрешната страна на уредот, што значително го олеснува подоцнежното чистење. Исто така, забележав дека топлината е рамномерно распоредена низ основата, што значи дека секое парче храна е со еднаков квалитет и вкус.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Верица Т. 👆🏼📲💬📈💞Погледнете дел од нашите позитивни коментари⭐⭐⭐⭐⭐ 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеалена за секој кој сака да го подобри квалитетот на готвењето на крцкавата храна, вклучувајќи зеленчук, месо и слатки. Основата спречува храната да се залепи на дното на уредот, што резултира со рамномерно печена и вкусна храна. Спречува прскање и капење на маснотии и други состојки од внатрешната страна на уредот. Ова го олеснува чистењето и одржувањето на апаратот, правејќи го готвењето уште попријатно искуство. Нејзиниот универзален дизајн овозможува совршено да одговара на повеќето уреди на пазарот, без разлика на брендот или големината. Технички карактеристики: Материјал: нетоксичен силикон за храна; Соодветна температура: -40 -240℃; Димензии: Ø20cm.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
САМОЛЕПЛИВА ПВЦ ТРАКА ЗА БАЊА (1+1 ГРАТИС) 499.00 ден 899.00 ден
САМОЛЕПЛИВА ПВЦ ТРАКА ЗА БАЊА (1+1 ГРАТИС) Ефикасно решение за заштита од мувла, влага и нечистотија! Ние го најдовме совршеното решение за проблемите со мувла во твојот дом! Се лепи за сите споеви помеѓу елементите како што се мијалник, када, туш, тоалет, работ на прозорецот, мијалник и плочка, за да спречи навлегување на вода, да спречи создавање мувла и црни дамки, и секако да ти заштеди време на постојано чистење. Предности при користење на нашиот производ Заштита од влага - Овој производ е одличен начин да се спречи влагата да навлезе во аглите на бањата. ПВЦ материјалот е водоотпорен и издржлив, така што овој облик ќе ги заштити ѕидовите и плочките од влага. Лесна инсталација - Самолепливата трака е лесна за монтирање и не бара употреба на лепак. Едноставно отстрани ја заштитната фолија и залепи ја калапот на ѕидот или плочката во аглите. Естетски изглед - Лесно може да се вклопи во дизајнот на твојата бања. Исто така, неговиот тенок и дискретен дизајн убаво ќе се вклопи во аглите и нема да го оштети естетскиот изглед на бањата. Лесно одржување - Оваа ПВЦ трака е многу лесна за одржување и чистење. Едноставно избриши ја со влажна крпа и тоа е се што е потребно за да ја одржуваш твојата бања чиста и уредна. ''Без разлика колку често ja користите туш кабината или кадата, оваа трака ефикасно ќе го спречи навлегувањето на вода во аглите и на тој начин ќе се заштитат ѕидовите и плочките и нема да се појавува мувла. А истовремено го подобрува и изгледот на бањата!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Славица Ф. ⭐ Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Погодна за сите површини, мијалник, када, туш, тоалет, работ на прозорецот, мијалник и плочка, Заштита на аглите од влага, околу вц школката, кадата, туш кабината или мијалникот. Естетско подобрување на изгледот на твојата бања. Лесни за одржување и чистење, што ги прави идеални за употреба во бањи. Само избриши ја со влажна крпа и тоа е сè што е потребно. Технички карактеристики: Должина 3М Ширина 3.5 cm   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-59% Попуст
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РАЧЕН КУЈСНКИ СЕЦКО 499.00 ден 1,199.00 ден
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РАЧЕН КУЈСНКИ СЕЦКО Полесно сецкање на храната од било кога!🥗👌🏼 Со овој рачен сецко брзо, едноставно и безбедно ќе ги подготвиш сите намирници кои ти се потребни за здрав и вкусен оброк! Прецизноста, како главна карактеристика на овој сецко, овозможува повеќе од 30 начини на сечкање на храната на еднакви делови. Предности при користење на нашиот производ 🍅 Прецизно сечење - Прецизноста, како главна карактеристика на овој сецко, овозможува повеќе од 30 начини на сечкање на храната на еднакви делови. 👌🏼 Уникатен дизајн - Дизајниран за лесно ракување без струја или батерии, што го прави практичен и употреблив. 💪🏻 Лесно ракување - Прилагоди ја дебелината на сечилото, стави овошје или зеленчук во држачот и исечи ги на саканите парчиња. 🥗 Мултифункционалност - Исечи зелка, компири, кромид, лимони или кое било друго овошје и зеленчук што ти доаѓа при рака. ''Фантастичен производ за секој кој поминува многу време во кујната. Овој уред е многу лесен за употреба и ви овозможува лесно сечкање на секаков вид храна.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Маре Т. ⭐ Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Го олеснува процесот на сецкање, намалувајќи го времето и напорот потребни за подготовка на храната. Ти овозможува брзо сечење на секаков вид храна. Ги штити твоите прсти од остри ножеви додека сецкаш храна. Овој производ е специјално дизајниран да ти обезбеди сигурност и заштита при употреба. Овозможува прецизно сечкање на храната со иста големина и форма. Лесно се одржува и чисти, бидејќи лесно се расклопува и може да се пере во машина за садови. Начин на употреба: Започни со склопување на секачот според упатствата на производителот. Стави ги подготвените состојки во садот на сецкото. Погрижи се да не го преполниш, бидејќи тоа може да влијае на процесот на сечкање. Избери го соодветнатниот додаток за твојата задача. Притисни ја рачката надолу неколку пати со едната рака а со другата притискај го зеленчукот, сечкачот ефикасно ќе го исецка зеленчукот на мали парчиња за подготовка на разни јадења како што се салати, супи или прилози. Технички карактеристики: Сечила од нерѓосувачки челик 30 начини на сецкање со различна дебелина и големина Компактно складирање Боја: зелена/сива (по наш избор)   Нарачајте го производот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-36% Попуст
ЕЛЕКТРИЧНА МЕЛНИЦА ЗА МЕСО 3000W 2,499.00 ден 3,890.00 ден
ЕЛЕКТРИЧНА МЕЛНИЦА ЗА МЕСО 3000W Подготви совршени плескавици, ќебапи или пита со мелено месо! 👨🏼‍🍳   Сакаш да направиш вистински, домашни вкусни колбаси? Нема проблем, сега конечно можеш да го направиш тоа брзо и лесно! Електричната мелница за мелење месо, пиперки или домати е неверојатен помагател во кујната кој ќе ти овозможи да приготвиш прекрасни јадења или пак домашен вкусен ајвар. Предности при користење на нашиот производ 🥩 Брза и ефикасна подготовка на месо - Мелницата за месо овозможува брза и ефикасна подготовка на месо за различни рецепти. Без разлика дали подготвуваш ќофтиња, колбаси или само сакаш сам да смелеш свежо говедско месо, оваа машина ќе ти заштеди време и труд. ⚡ Супер моќна - Остри сечила кои ти овозможуваат да го исечкаш месото со голема леснотија. Навистина е повеќенаменска и може да се користи за многу задачи во кујната. 👌🏼 Компактен и лесен дизајн - Дизајнот на нашата електрична мелница е направен за ракување со една рака брзо и лесно! ⏩ Наменета за брзо и темелно мелење - Со максимална моќност од 3000W, овој моќен апарат ќе го измели секое месо и ќе подготви вкусни колбаси и ролати. Капацитет 1,65 кг/мин. ''Прво, брзината и леснотијата на мелење се навистина импресивни. Сега можам да подготвам свежа и вкусна смеса за ќофтиња или колбаси за само неколку минути.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгица Г. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Мелницата за месо е идеална за подготовка на разни јадења со месо како што се ќофтиња, колбаси, плескавици и шпагети со мелено месо. Овој производ го олеснува мелењето месо и ти овозможува брзо да подготвиш вкусни оброци за семејството и пријателите. Ако сакаш да експериментираш во кујната, мелницата за месо е одлична алатка за креирање на сопствени рецепти. Можеш да комбинираш различни видови месо, да додадеш зачини, зеленчук и други состојки за да создадеш уникатни вкусови и текстури. Доколку сакаш целосна контрола врз состојките што ги користиш во твојата исхрана, машината за мелење месо ти овозможува да избереш свежо месо што ќе го има во твоите оброци. Ова ти помага да ги избегнеш адитивите и конзервансите кои понекогаш се наоѓаат во меленото месо купено во продавница. 👩🏻‍🍳 Полесна и побрза подготовка Сакаш да направиш сарма, лазањи, полнети пиперки, ќофтиња или пита со месо? Сок од домати? Зошто да не! Кога ги имаш вистинските алатки и помагала подготовката на храна ќе биде многу полесна и побрза. Технички карактеристики: Моќност 3000W; Ножеви од нерѓосувачки челик. Сетот содржи: 1 x Моќна мелница 2500W со едно сечило од нераѓосувачки челик; 1 x Помагач за туркање месо; 1 x Додаток за полнење колбаси.   Нарачајте го производот веднаш со 35% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ПРОСПОСОБЛИВ И ПРАКТИЧЕН ОРГАНИЗЕР ЗА САДОПЕР (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 1,190.00 ден
ПРОСПОСОБЛИВ И ПРАКТИЧЕН ОРГАНИЗЕР ЗА САДОПЕР (1+1 ГРАТИС) Твојот совршен асистент во организација на кујната! Конечно се појави решение кое ќе ги задоволи потребите на сите домаќинки! Создади здрава животна средина, спречи бактериите да се размножуваат! 💧 Не собира вода - Никој не сака бигор и мувла, затоа прилагодливиот организатор има мали отвори кои служат за одводнување. Сега конечно можеш да бидеш сигурен дека вишокот вода ќе заврши во мијалникот, а не на подот или работната маса. ✅ Совршен за сите мијалници - Нашиот организатор се поставува за само неколку секунди, а благодарение на прилагодливиот дизајн се вклопува во сите видови мијалници. ✨ Долготраен и висококвалитетен - Организаторот е изработен од висококвалитетна ABS пластика и е исклучително долготраен. ⚒ Прилагодлива должина - Должината на организаторот е прилагодлива, така што одговара на големината на мијалникот од 31 до 49,5 см. ''Овој организатор навистина го промени начинот на кој го организирам мојот простор. Не само што е практичен, туку е и неверојатно приспособлив, што го прави совршен за различни намени.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марта Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Прилагодливиот дизајн ти овозможува да го поставиш во мијалникот за подобра организација. Овој организатор одлично се вклопува во кујнскиот мијалник и може да се користи за организирање детергенти за миење садови, сунѓери, четки и други потреби. По миењето на кујнскиот прибор, овој организатор може да послужи како одлична површина за сушење чисти лажици, вилушки и ножеви. Ќе ти овозможи да го одржуваш мијалникот и кујната чисти и организирани. Технички карактеристики: Димензии: 36-50 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-34% Попуст
ХАРТИЕНИ ПОДЛОГИ ЗА ПЕЧЕЊЕ ВО AIR FRYER (100 ПАРЧИЊА) 599.00 ден 899.00 ден
 ХАРТИЕНИ ПОДЛОГИ ЗА ПЕЧЕЊЕ ВО AIR FRYER (100 ПАРЧИЊА) Совршено решение за чисто и здраво готвење! Заборави на лепењето на храната за подлогата, оваа хартија го спречува лепењето, намалувајќи го ризикот од прскање или несакан неред! Tи овозможува лесно да подготвуваш храна без да се грижиш за темелно чистење после оброк. Нема потреба од макотрпно чистење, ова значително ќе ти заштеди време и напор! Предности при користење на нашиот производ Безбедно печење - Хартијата гарантира дека твојата храна нема да се лепи за решетката, што го прави печењето побезбедно и почисто. Полесно чистење - Благодарение на оваа хартија, ја намалувате потребата за чистење на Air Fryerot, а со тоа заштедуваш време и напор. Здрава исхрана - Со Airfryer хартијата ја намалуваш потребата од додавање масло, што резултира со помалку калории и поздрави оброци. Крцкав резултат - Храната со оваа хартија добива крцкава текстура, без потреба од дополнителни масти и масла. ''Отсекогаш се мачев со чистење на фритезата по употреба, но сега веќе се е полесно благодарение на овој производ!!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Сузана Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Хартиените подлоги за печење овозможуваат брзо и лесно чистење по употреба. Стави ја подлогата пред да готвиш и едноставно отстрани ја откако ќе завршиш, со што ќе заштедиш време и ќе го олесниш чистењето. Помагаат да се задржи вишокот сок и маснотии што се ослободуваат за време на готвењето во фритезата, со што се одржува чистотата и се продолжува животниот век на фритезата. Со нивно користење можеш да спречиш лепење на храната на дното што ќе го олесни отстранувањето на храната и одржувањето на фритезата. Дополнителен слој на хигиена и чистота при подготовката на храната, намалувајќи го ризикот од бактерии и контаминација. Технички карактеристики: Димензии: 16 x 4.5 cm; Материјал: хартија (за еднократна употреба).   Нарачајте го производот веднаш со 33% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-53% Попуст
ВГРАДЕН ДОЗЕР ЗА ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ 799.00 ден 1,690.00 ден
ВГРАДЕН ДОЗЕР ЗА ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ Најнов додаток за твојот кујнски мијалник! Иновативно решение кое ќе го подобри твоето искуство во кујната. Овој практичен додаток ти овозможува да заштедиш пари и да одржуваш високо ниво на хигиена. Едноставната инсталација и употреба го прават овој диспензер идеален избор за модерни кујни! Предности при користење на нашиот производ Економичност и практичност - Вградениот дозер за течен сапун ти овозможува да заштедиш пари бидејќи ја елиминира потребата да купуваш посебни шишиња со сапун. Исто така е практичен бидејќи ти овозможува да го пушташ сапунот директно од мијалникот, без да посегнуваш по други шишиња. Хигиената на прво место - Со вградениот дозер за сапун, можеш да одржуваш високо ниво на хигиена во кујната. Сапунот е лесно достапен и можеш да го користиш секогаш кога миеш садови, што помага да се отстранат бактериите и нечистотијата. Естетски изглед и просторна организација - Вградениот дозер за сапун обезбедува естетски изглед и чиста, организирана работна површина. Го елиминира нередот од шишињата со сапун на мијалникот и ја прави твојата кујна визуелно попривлечна. Лесен за инсталирање и употреба - Вградениот дозер за сапун лесно се инсталира на твојот постоечки мијалник и е едноставен за употреба. Откако ќе се инсталира, можеш едноставно да го наполниш со течност за миење садови и лесно да го исфрлите сапун со едно притискање. ''Мојата работна површина изгледа чисто и организирано, без неред од шишиња со сапун кои претходно беа расфрлани. Сапунот е секогаш при рака, што го прави миењето садови побрзо и поефикасно.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Маја Р. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Вградениот дозер за сапун е направен за совршено да се вклопи во современите кујни со стилски и функционален дизајн. Додава допир на елеганција и практичност, правејќи ја твојата кујна модерна и софистицирана. Рестораните и професионалните кујни можат многу да имаат корист од вградениот дозер за сапун за кујнскиот мијалник. Го олеснува и забрзува миењето садови, зголемувајќи ја ефикасноста и продуктивноста во работната средина. Одличен избор за комерцијални објекти како што се кафулиња, ресторани, хотели и други јавни простори. Технички карактеристики: Материјал: нерѓосувачки челик + силикон + пластика; Одговара за дијаметар на мијалник помеѓу 2,5~4cm.   Нарачајте го производот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
ДВОСТРАНА НЕЛЕПЛИВА ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ 699.00 ден 1,290.00 ден
 ДВОСТРАНА НЕЛЕПЛИВА ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ Иновативна двострана керамичка тава за совршенство од секоја страна! 🥞🍳 Двостраната тава за палачинки, со својот иновативен дизајн, е идеално решение за љубителите на совршено печени палачинки, омлети или мекици. Оваа тава е опремена со две нелепливи керамички површини кои ти овозможуваат да ги приготвуваш палачинките од двете страни истовремено. Предности при користење на нашиот производ ✌🏼 Двострана погодност - Со иновативен двостран дизајн и структура на преклопување, оваа тава ти овозможува да ја печеш палачинката од двете страни истовремено, обезбедувајќи побрз и полесен начин за совршено зготвени палачинки. 🥞 Совршена симетрија - Дизајнот на преклопување овозможува рамномерно печење и златно-кафеава боја од двете страни на палачинката, обезбедувајќи естетски привлечен изглед и вкус што ќе го воодушеви секој љубител на храна. 🍳 Повеќекратна употреба - Покрај палачинки, тавата може да се користи за подготовка на различни јадења, како што се омлети, палачинки со овошје или зеленчук, обезбедувајќи широк спектар на кулинарски можности во еден практичен уред. ✨ Лесно чистење - Благодарение на керамичката обвивка, храната не се лепи на површината на тавата, што го олеснува чистењето. Доволно е само да ја избришеш со влажна крпа за да ја одржуваш тавата во чиста состојба. 🔥 Издржливост и рамномерна дистрибуција на топлина - Тавата е направена од висококвалитетен материјал, обезбедувајќи издржливост и рамномерна дистрибуција на топлина. Ова гарантира дека секоја палачинка ќе биде совршено приготвена! ''Неверојатно е што палачинките не се лепат на површината на тавата, што го олеснува процесот на чистење по подготовката на оброкот. Исто така, структурата на преклопување на тавата е исклучително практична, и палачинките се навистина превкусни!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Теодора Ц. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа двострана тава е совршена за оние кои сакаат брз и вкусен појадок. Печењето палачинки од двете страни истовремено го прави процесот на подготовка побрз, овозможувајќи ти да уживаш во свежи палачинки без да губиш многу време. Оваа тава ќе ти помогне да подготвиш совршени, симетрични палачинки кои ќе ги воодушеват сите присутни. Со нејзината двострана функционалност, можеш да ја користиш за подготовка на различни јадења како што се омлети, палачинки со овошје, зеленчук или месо, мекици и друго. Тоа е разноврсна алатка која ја подобрува твојата кулинарска креативност. Технички карактеристики: Материјал: керамичка онелеплива обвивка; Дијаметар: 19cm; Рачка: 15cm.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-49% Попуст
СУПЕР ПРАКТИЧНА КУЈНСКА ПОДЛОГА ЗА ПРИБОР 699.00 ден 1,350.00 ден
СУПЕР ПРАКТИЧНА КУЈНСКА ПОДЛОГА ЗА ПРИБОР Чувај ги кујнските површини чисти и суви со нашата подлога за сушење садови! Ти ја претставуваме нашата врвна модерна абсорбентна подлога, ултимативно решение за почиста и поефикасна кујна. Нејзините својства на брзо сушење значат дека можеш повторно да ја користитш за кратко време, заштедувајќи ти и напор и вредни минути во твојата дневна рутина. Предности при користење на нашиот производ Исклучителна апсорпција - Нашата иновативна подлога за кујнски прибор брзо ја апсорбира вишокот на влага, одржувајќи ги твоите садови суви и чисти. Зачувување на естетиката - Благодарение на нашиот модерен дизајн, основата не само што е функционална, туку придонесува и за естетиката на твојата кујна, правејќи ја уште попривлечна. Лесно одржување - Одржувањето на нашата подлога е брзо и лесно - едноставно измиј ја или избриши ја, со што ќе заштедиш време и напор при чистење на кујната. Повеќенаменска употреба - Нашата подлога не е само за садови! Можете исто така да ја користите како заштита за работни површини, како основа за сушење зеленчук или овошје и многу повеќе. ''Ја нарачав пред неколку месеци и сеуште е во одлична состојба. Лесно се одржува и мие, што е голем плус.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Кате В. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа подлога е идеална за употреба во кујната за да ја апсорбира влагата од чиниите и лажиците. Ова го спречува непотребниот неред и можното оштетување на работните површини во кујната. Капките и водата што би можеле да останат на масата или подот во кујната се спречени. Доколку ја користиш рерната, оваа подлога може да послужи како специјална подлога за чинии и тави кои си ги извадила од рерната. Апсорбира влага и остатоци, одржувајќи ја твојата работна површина чиста. Оваа подлога е одлична за заштита на кујнските површини од оштетување што може да настане од чинии или други предмети што ги ставаш на неа. Технички карактеристики: Материјал: полиестер; Димензии: 50 x 60 cm; Боја: сива.   Нарачајте го производот веднаш со 48% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-52% Попуст
ПРЕНОСЛИВ МИНИ USB СОКОВНИК 1,299.00 ден 2,690.00 ден
 ПРЕНОСЛИВ МИНИ USB СОКОВНИК Подготвувај здрави пијалоци било каде со овој USB пренослив соковник 🍹🍍 Одличен кујнски апарат за цедење на сок (нектар) од калинки и цитруси, погоден за домашна и професионална употреба. Дизајн на USB полнење, безжичен и пренослив, можеш да цедиш сок во секое време, каде било, за да можеш да го користиш со сигурност. Уживај во свежо цеден сок во секое време и каде било со само еден клик! Предности при користење на нашиот производ Безжичен и пренослив дизајн - Електричниот соковник за цитрус користи USB-C технологија за полнење. Уживај во вкусниот сок во секое време и каде било со еден клик! Компактен дизајн - Големината е компактна и пренослива. Не зазема никаков простор. Користи го дома или понеси го со себе на пикник за да имаш хранлив сок во секое време од денот. Без неред - Поради самиот механизам за цедење сок, кој е од затворен тип, нема прскање од страна или прелевање, а целиот процес е готов за неколку секунди. Користи го до 15 пати - Со едно брзо полнење, соковникот ќе ти трае со денови. Нема да мора да се грижиш дали ќе го надополниш и дали некаде имаш извор на енергија! Лесно корисење - На предната страна има копче кое едноставно го притискаш кога сакаш да го користиш и уште еднаш да го исклучиш, ништо полесно! ''Навистина извонреден производ кој го промени начинот на кој консумирам свежо овошје и зеленчук. Со оглед на брзиот начин на живот, стана суштински дел од мојата секојдневна рутина за исхрана.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Кате Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој пренослив мини USB соковник е идеален придружник за патување, кој ти овозможува лесно да подготвуваш свежи пијалоци без разлика каде си. Неговата компактна големина и удобен USB порт го прават совршен за патниците кои сакаат да одржуваат здрави навики во движење. За оние кои поминуваат многу време на работа или во канцеларија, овој мини соковник е одличен избор. Можеш брзо и лесно да направиш освежителни пијалоци или здрави смути директно на работното место. За оние кои сакаат брзи и здрави оброци дома, овој соковник е одлична алатка. Со силни ножеви и лесно ракување, можеш лесно да направиш различни пијалоци, сосови или каши, подобрувајќи ја твојата исхрана со свежи состојки. Технички карактеристики: Работна струја: 7.4V; Режим на полнење: преку USB; Материјал: AS, ABS; Моќност: 45 W; Големина на производот: 237 x 138 x 112мм.   Нарачајте го производот веднаш со 51% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
МИНИ ЕЛЕКТРИЧЕН СЕЦКО СО USB ПОЛНЕЊЕ 599.00 ден 999.00 ден
 МИНИ ЕЛЕКТРИЧЕН СЕЦКО СО USB ПОЛНЕЊЕ Брзо и ефикасно сечкање! Овој практичен уред ќе те освои со својата практична подвижност бидејќи лесно се полни преку USB, овозможувајќи ти да го користиш насекаде, без потреба од штекер. Моќниот мотор обезбедува брзо и ефикасно сечкање на овошје, зеленчук, јаткасти плодови и друга храна, заштедувајќи ти драгоцено време. Предности при користење на нашиот производ Практична USB полнење - Овој електричен сецко се полни преку USB, што го прави идеален за употреба насекаде. Без потреба од штекер, можеш да го користиш во кујна, на кампување или патување. Брзо и ефикасно сечкање - Благодарение на моќниот мотор, овој сецко ти овозможува брзо и лесно сечкање овошје, зеленчук, јаткасти плодови и друга храна. Заштеди време и труд при подготовката на храната. Лесно одржување - Електричниот сецко лесно се чисти и одржува. Можеш лесно да ги извадиш деловите и да ги измиеш, што ќе ти заштеди време и труд. Прецизно сечкање - Овој електричен сечкач ти овозможува прецизно сечкање на храната, која е идеална за подготовка на разни јадења. Без разлика дали сакаш крупно сечкани или ситно сечкани состојки, овој уред ќе ти помогне да постигнеш совршени резултати. ''Неодамна го купив и оттогаш стана непроценлив асистент во кујната. Го користам за секој ручек бидејќи многу ми ја олеснува работата.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Сања К. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој електричен сецко е совршен за брзо и ефикасно подготвување оброци дома. Го олеснува сечкањето зеленчук, овошје и други состојки за различни рецепти. USB полнењето го прави овој уред одличен за кампување и активности на отворено. Без потреба од електрични извори, можеш брзо да подготвуваш храна во природа. Можеш да го земеш со себе и да го користиш за подготовка на храна додека не си дома. Технички карактеристики: Капацитет: 250L; Големина: 10,3 x 9,8 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
3 ВО 1 РОТИРАЧКИ КУЈНСКИ СЕЦКО И РЕНДЕ 899.00 ден 1,790.00 ден
 3 ВО 1 РОТИРАЧКИ КУЈНСКИ СЕЦКО И РЕНДЕ Брзо и ефикасно рендање и сечкање овошје и зеленчук! 🥦🍎 Заврши ги задачите во кујната за исклучително кратко време, заборави на макотрпното сечкање и рендање. Сега има многу полесно и поефикасно решение! Ротирачкиот сецко е висококвалитетен, едноставен и лесен за употреба. Обезбедува побрза работа во кујната и можност да се посветиш на други работи. Предности при користење на нашиот производ 🥗 Брзо и ефикасно подготвување храна - Овој уред овозможува брзо и ефикасно рендање и сечкање на овошје, зеленчук и друга храна, заштедувајќи ти време и напор при подготвување оброци. 3️⃣ 3 вида на сечкање и рендање - 3 различни сечила се наменети за дробење, крупно и фино рендање. 👌🏼 Лесен за користење - Вметни ја храната и затвори го капакот, сврти ја рачката и гледај како ситно сечканата храна паѓа право во садот. ✨ Лесно чистење - Сите делови од ова ренде лесно се вадат и се мијат во машина за садови, што го прави процесот на чистење брз и удобен. ''Најмногу ја ценам неговата повеќенаменска употреба. Со различни додатоци, може да се справи со сите видови храна - од зеленчуци до овошје, сирења и кашкавал.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгица В. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој уред го прави секојдневното подготвување на храната побрзо и поедноставно, без разлика дали рендаш зеленчук за салата, сечеш овошје за десерт или подготвуваш состојки за оброк. Кога одиш на пикник или патување, оваа ренде е компактен и практичен за брза подготовка на храна на лице место. Овој апарат е корисен за семејни оброци, особено кога подготвуваш оброци за голем број луѓе. Брзо се справува со сечкањето и рендањето големи количини храна. За оние кои сакаат да експериментираат во кујната, овој уред е одличен за креативно подготвување различни јадења и експериментирање со различни техники за преработка на храна. 💡 Начин на употреба: Доволно е да вметнеш овошје или зеленчук во соодветниот сад и да ја завртиш рачката. Рендето брзо и прецизно ќе се погрижи за рендање или сечење, заштедувајќи ти време и напор. Вметни ја храната и затвори го капакот, сврти ја рачката и гледај како ситно сечканата храна паѓа право во садот! Cодржи капак кој ја притиска храната, па безбедноста е загарантирана. Сечилата за сечење се изработени од нерѓосувачки челик кои се исклучително остри. Технички карактеристики: Материјал: ABS, нерѓосувачки челик; Димензии: 26 cm x 24 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-51% Попуст
ДОЗЕР ЗА АМЕРИКАНСКИ КРОФНИ 499.00 ден 999.00 ден
ДОЗЕР ЗА АМЕРИКАНСКИ КРОФНИ Заштеди време и олесни го процесот на правење брзи американски крофни!   Со овој мини апарат за американски крофни ќе станеш вистински мајстор во правењето на ова задоволство. Направи ги највкусните крофни во твојот дом полесно од кога било досега. Предности при користење на нашиот производ Лесен за употреба - Направи ги највкусните крофни во само неколку едноставни чекори - истури ја смесата за крофни во дозерот и потоа во загреаното масло. Брз процес - Заштеди време и направи ги омилените крофни побрзо од кога било благодарение на иновативниот апарат. Пренослив дизајн - Овој исклучително практичен и компактен апарат има пренослив дизајн. Повеќе не мора да се замараш со различни кабли. Совршена форма - Сите крофни што ќе ги дозираш со овој уред ќе бидат со иста големина и форма, што покрај вкусот придонесува и за нивниот атрактивен изглед. ''Никогаш не сум можела да направам толку совршени американски крофни дома, а сега тоа стана возможно благодарение на овој неверојатен производ!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марија Д. Ситуации во кои може да се користи: Идеален за луѓе кои сакаат да прават американски крофни дома. Овозможува брзо и лесно дозирање на тестото за совршено обликувани крофни. Со негова помош, можеш да создадеш различни вкусови и да уживаш во вкусни задоволства дома. Рестораните и кафулињата можат да го користат за брзо и лесно правење крофни, со што значително се зголемува продуктивноста и се намалува времето на чекање на клиентите. Правење крофни од дома за кетеринг и разни настани, како што се детски родендени, свадби, прослави и други пригоди.  Упатство за употреба: Подготви го тестото за крофни според твојот рецепт. Стави го тестото во дозерот Притисни ја рачката на дозерот за да го дозираш тестото во врелото масло за пржење. Повтори го овој процес додека не ја направиш количината што ја сакаш. Технички карактеристики: Материјал: пластика Димензии: 18 x 10 cm   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-48% Попуст
НЕЛЕПЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ 1,199.00 ден 2,290.00 ден
НЕЛЕПЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ Нелеплива површина и лесна за употреба! 🥞 Нелеплива електрична тава за брзо и лесно подготвување на палачинки, тортиљја, такос и многу други вкусни оброци за помалку од 20 секунди дури и без искуство во кујната. Тавата не треба да се премачкува со путер или масло, што значи дека твоите палачинки ќе бидат здрави! Предности при користење на нашиот производ 🥞 Брза и лесна подготовка на палачинки - Оваа електрична тава овозможува брзо и лесно подготвување на вкусни палачинки. Благодарение на нелепливата технологија, палачинките лесно се одвојуваат од површината, што го забрзува процесот на подготовка. 👌🏼 Безбедност и леснотија на користење - Со својата интуитивна контролна табла, оваа тава е лесна за употреба дури и за почетници во кујната. Опремена е со безбедносни функции кои обезбедуваат стабилна работа и спречуваат прегревање. 🍯 Совршено печени палачинки - Благодарение на рамномерната распределба на топлината, оваа тава дава рамномерно печени палачинки со рамна и златно-кафеава површина. ✨ Лесно чистење и одржување - Нелепливата површина овозможува лесно одвојување на палачинките и спречува лепење на остатоците од храна. Ова исто така го олеснува чистењето на апаратот по употреба, заштедувајќи време и напор во кујната. ''Овој уред го направи правењето палачинки побрзо и полесно од кога било досега. Палачинките буквално сами се одвојуваат од површината, без потреба од дополнително масло или подмачкување на тавата.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Мартина Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа електрична тава за палачинки е идеална за оние кои сакаат брз и вкусен појадок. Со нелеплива површина и едноставни контроли, подготвувањето совршени палачинки станува брза и лесна секојдневна рутина. Родителите можат да го користат овој уред за брзо да направат вкусни палачинки за своите деца. Без разлика дали си сам или со семејството, леснотијата на користење ти овозможува да подготвиш оброк додека трепнеш. Палачинките може да се подготват со различни филови и да се послужат како вкусно уживање кое ќе ги воодушеви гостите. Освен за подготовка на палачинки, тавата може да се користи и за подготовка на други јадења, како тортиљи. Можностите се бесконечни! Технички карактеристики: Дијаметар: 20 cm; Должина на кабел: 75 cm; Големина на апаратот: 38 x 20 x 4.8 cm; Моќност: 650W; Облога: нелеплива; Температура на работа: 200 степени  +/- 20 степени; Време на загревање: зависи од собната температура ~ 1,5 мин.   Нарачајте го производот веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-48% Попуст
ПРАКТИЧЕН ОРГАНИЗАТОР ЗА КУЈНИСКИ ПРИБОР 899.00 ден 1,699.00 ден
ПРАКТИЧЕН ОРГАНИЗАТОР ЗА КУЈНИСКИ ПРИБОР Совршена организација! Нашиот организатор за кујнски фиоки е клучот за одржување на твојата кујна уредна, организирана и функционална. Овој прецизно дизајниран производ ти овозможува ефикасно одвојување и складирање на кујнскиот прибор, вклучувајќи лажици, вилушки, ножеви и други основни алатки. Предности при користење на нашиот производ Совршена организација на приборот - Организаторот за кујнски фиоки обезбедува беспрекорна организација на кујнскиот прибор. Со помош на прецизно дизајнирани прегради, секое парче кујнска опрема има свое место, што ги прави фиоките средени и чисти. Полесен пристап до приборот - Одвојувањето на кујнскиот прибор го прави пристапот до секое парче побрз и поедноставен. Нема повеќе пребарување или мешање, сега можеш брзо и лесно да го земеш токму она што ти е потребно за да подготвиш храна. Заштедува време - Овој организатор заштедува драгоцено време што инаку би го потрошил барајќи ги вистинските додатоци. Сè е јасно видливо и на дофат, што го забрзува процесот на подготовка на храната и го олеснува готвењето. Зачувување на квалитетот на приборот - Одвојувањето на кујнскиот прибор исто така помага да се зачува квалитетот и изгледот на твоите лажици, вилушки, ножеви и други прибори. Со оглед на тоа што не се допираат или гребат, додатоците остануваат подолго зачувани и изгледаат беспрекорно. ''Секоја лажица, вилушка и нож има свое посебно место, со што се елиминира нередот и збунетоста. Ја олесни работата во кујната и ја прави секоја подготовка на храна поефикасна.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Кате А. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Помага да се одржи уреден и организиран простор, што го олеснува секојдневното подготвување на оброците. Во угостителските објекти, овој производ ја олеснува организацијата и пристапот до кујнскиот прибор, со што се зголемува ефикасноста и брзината на подготовка на храната. Помага да се одржи хигиената и поефикасна услуга на храна на настани. Организаторот е корисен и во големи професионални кујни, како што се хотелски ресторани или болнички кујни. Технички карактеристики: Материјал: ПП материјал; Димензии: околу 39,8 x 38,4 x 5,3 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава