-54% Попуст
2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРАВА КОСА 649.00 ден 1,390.00 ден
2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРАВА КОСА Совршена фризура секое утро со нашата 2 во 1 четка! ✨   Ти ја претставуваме специјалната четка за права коса која ќе забрза, но и значително ќе ти ја олесни рутината за исправувањето на косата. Предности при користење на нашиот производ 2 Во 1 Дизајн - Исчешлај ја косата и исправи ја за кратко време! Заштеди време со супер практичен дизајн 2 во 1. Пет нивоа на топлина - Прилагоди ја четката за права коса според твоите потреби. Лесно обликување на косата - Стилирај ја косата како професионалец без мака. Постигни резултати во удобноста на твојот дом како да си излегла од фризерски салон. За сите типови коса - Успешно исправи ја и највитканата коса! Не грижи се за виткање на косата повторно во текот на денот, уникатната четка е дизајнирана да ги исполни сите твои очекувања. ''Оваа четка не само што е лесна за ракување, туку и ќе ви многу време, неверојатно практична и нејзината компактна големина е совршена за патување или за употреба дома.''- ⭐⭐⭐⭐⭐ - Сузана Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: 💨Се користи за исправување на косата и олеснување на процесот на обликување. ✨Оваа четка има функција да ја загрева и исправа косата, правејќи ја мазна и сјајна. 💁🏼‍♀️Може да се користи на различни типови коса, вклучувајќи виткана и брановидна коса, како и стилизирање без оштетување на косата. 🎒Mоже да биде корисна при патување поради нејзиниот компактен дизајн и лесна употреба. ✨Начин на употреба: Започни со чиста и сува или малку влажна коса. Ако сакаш, можеш да нанесеш и мала количина на средство за заштита од топлина или производ за обликување на твојата коса. Пред да започнеш провери дали твојата коса нема заплеткувања и јазли. Постави го посакуваното ниво на топлина. Пониските температури се погодни за фина или оштетена коса, додека повисоките температури се подобри за погуста или погруба коса. Работата со помали делови го олеснува рамномерното обликување на косата. Држи ја четката блиску до коренот на твојата коса и полека лизгај ја надолу до врвовите, следејќи ја природната насока на твојата коса. Можеш да ја користиш четката за да ја исправиш косата или да создадеш бранови, во зависност од твојата желба. Технички карактеристики: Материјал: Керамика Моќност: 45 W Димензии: 27 x 12 x 3 cm Боја: по наш избор!   Нарачајте го производот веднаш со 58% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
КОМПРЕСИВНИ ЧОРАПИ ЗА ЦИРКУЛАЦИЈА (1+1 ГРАТИС) 699.00 ден 1,250.00 ден
 КОМПРЕСИВНИ ЧОРАПИ ЗА ЦИРКУЛАЦИЈА (1+1 ГРАТИС) Компресивни чорапи за циркулација и проширени вени со алуминиумски влакна. Дали постојано ти отекуваат нозете, имаш чувство на пецкање и непријатност на секој чекор? Ти го претставуваме во оваа прилика идеалното решение за овие проблеми! Тоа е производ создаден за да ја подобри циркулацијата во нозете и да ги елиминира проблемите како што се болки во нозете, отоци и други непријатности кои те спречуваат да имаш лесен чекор! Предности при користење на нашиот производ 🧬Ја забрзуваат циркулацијата - Чорапите за компресија помагаат да се зголеми циркулацијата на крвта во нозете, што може да го намали отокот, болката и тежината во нозете. Идеални за луѓе кои имаат нарушена циркулација на крвта. 👌🏼 Удобно носење - Подеднакво е пријатно да ги носиш и во чевли и низ дома без ништо друго на нозете. 💪🏼 Го намалува заморот и непријатноста - Носењето компресивни чорапи за време на долги периоди на стоење или седење може да го намали заморот и непријатноста во нозете, правејќи те поенергичен во текот на денот. ✅ Спречува повреди - Спортистите често користат чорапи за компресија за да го намалат ризикот од повреда и да ја ублажат болката во мускулите, бидејќи обезбедуваат дополнителна поддршка и компресија за време на физичките активности. ''Ги купив овие чорапи поради проблеми со циркулацијата во нозете, чорапите се удобни и квалитетни. Чувствувам олеснување и помалку оток на нозете откако ги користам.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Ленче Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е наменет за луѓе кои страдаат од проблеми со циркулацијата во нозете. Компресивните чорапи помагаат да се зголеми протокот на крв и да се намали отокот. Чорапите се идеални за луѓе кои стојат или седат долго време во текот на денот. Тие помагаат да се спречи замор и отекување на нозете. Спортистите често користат чорапи за компресија за да ги подобрат перформансите и да го намалат ризикот од повреда за време на тренинг и натпревар. Тие помагаат да се спречи длабока венска тромбоза и да се чувствувате удобно за време на долгите патувања. Технички карактеристики: За циркулација и испуштени вени; Материјал: Алуминиумски влакна; Величина: стандард; Универзални - за мажи и жени.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
АВТОМАТСКИ АПАРАТ ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСА 1,099.00 ден 2,190.00 ден
АВТОМАТСКИ АПАРАТ ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСА Безжично автоматско фигаро за совршени кадрици! Рацете те болат, локните нерамни, косата наелектризирана... Сето ова можеш да го решиш со овој автоматски виткач на коса! Само подели ја косата на прамени и вметни ги во апаратот за виткање, а назад ќе дојдат совршено формирани кадрици. Предности при користење на нашиот производ 👧🏼 Дај му прамен и тој ќе направи локна - Остави го процесот на виткање на косата на овој уред. Само подели ја косата на прамени и вметни ги во апаратот за виткање, а назад ќе дојдат совршено формирани кадрици. 🔋 Не мора постојано да го полниш - Извиткај ги локните каде и да се чувствуваш најудобно, бидејќи овој виткач е безжичен. Моќната батерија од 5300 mAh ќе трае до 70 минути. 👌🏼 Лесен и пренослив - Апаратот за виткање е мал, лесен и лесно пренослив. Одговара на сите типови коса и прави секакви локни, па затоа ќе биде совршен за подарок или за позајмување на пријателите. 💯 Практичен - Без жици и кабли, овој безжичен виткач за коса овозможува лесно и брзо обликување на косата, без досадно заплеткување и ограничување на движењето. ''Ако барате уред кој ќе ви помогне брзо и лесно, без жици и безбедно да ја обликувате косата, безжичниот автоматски виткач е совршен производ за вас!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марјана Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Брзо и лесно обликување на косата во секое време и каде било. Прецизно виткање на косата без непријатни заплеткувања и безбедно од прекумерна изложеност на топлина. Практичен и повеќенаменски производ кој може да се користи за креирање различни фризури и прилагоден на различни типови коса. Безжичен виткач за коса погоден за патување, употреба дома и во салони. Технички карактеристики: Димензии: 19,2 x 6 cm Капацитет на батеријата: 5300 mAh Моќност: 25 W 6 поставки за температура (150 – 160 – 170 – 180 – 190 – 200 °C) 11 поставки за време (8 – 18 секунди) Со промена на насоката на извртување (лево - десно) Автоматско исклучување Боја: по наш избор. Нарачајте го производот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-53% Попуст
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА СПРАВА ЗА СКЛЕКОВИ 799.00 ден 1,690.00 ден
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА СПРАВА ЗА СКЛЕКОВИ Повеќенаменска справа за склекови - совршено решение за ефективно вежбање! 🏋🏻‍♂️ Нашата мултифункционална справа за склекови доаѓа со најдобро оптимизирани можни поставки за да ти помогне да ги тренираш градите, рамената, трицепсот и грбот на ефикасен начин! Предности при користење на нашиот производ 💪🏼 Повеќе позиции и агли - Мултифункционалната табла за склекови е дизајнирана со околу 30 комбинации на вежби за различни мускулни групи. Користејќи ги држачите за склекови, можеш да се префрлиш на повеќе позиции за вежбање. ⏱ Сила и издржливост за само 30 минути - Секојдневно вежбај ги мускулите за да го зајакнеш горниот дел од телото, максимизирајќи ја издржливоста на твоето тело. ✅ Без повреди - Повредите често се случуваат поради неправилни позиции за тренирање и можат да го загрозат здравјето на вежбачите. Овој систем е направен така што нема можност за повреди поради неправилности на положбата. 👌🏼 Лесно се расклопува - Оваа пренослива и лесна справа лесно се склопува и складира кога не се користи. ''Како страствен вежбач, воодушевен сум од неговата функционалност и можностите што ги дава. Со повеќе позиции на рацете и различни ширини обезбедува исклучителна разновидност во вежбањето.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драган Г. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа повеќенаменска справа за склекови е идеална за градење мускулна сила во горниот дел од телото. Со различни положби на рацете и опции за прилагодување на ширината, овозможува насочено активирање на мускулите како што се градите, трицепсот, рамената и грбот. Вежбањето на оваа справа помага и за подобрување на стабилноста и рамнотежата. Тоа е одлична алатка за сеопфатно вежбање и насочена работа на сите мускулни групи. Оваа справа е совршена за секој кој сака да вежба во удобноста на својот дом. Тоа е практично решение за одржување на фитнес рутина во секое време од денот. 🔵 Склекови за градите - Постави ги рачките на плавите ознаки на таблата (оваа група вклучува повеќе вежби). Оваа положба на рачките помага да се активираат мускулите на градниот кош, трицепсот и рамената и стомачните мускули. 🟢 Склекови за трицепс - Постави ги рачките на зелените ознаки на таблата. Оваа положба на рачките помага да се фокусира вежбата на трицепсот, додека мускулите на градите и рамената се помалку активни. 🔴 Склекови за рамената - Постави ги рачките на црвените ознаки на таблата. Оваа положба на рацете помага да се активираат мускулите на рамената, додека мускулите на градите и трицепсот се помалку активни. 🟡 Склекови за грб - Иако склековите не се најдобрата вежба за грб, ставањето на рачките на рабовите на таблата може да помогне до одреден степен да ги активирате мускулите на грбот. Технички карактеристики: Тежина: 1100гр; Материјал: ABS пластика; Димензии: 60,8 cm x 18,5 cm x 2 cm; Може да издржи тежина до 200кг.   Нарачајте го производот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-63% Попуст
ВЛОШКИ ЗА ПАЗУВИ СО АПСОРПЦИЈА НА ПОТ 299.00 ден 799.00 ден
ВЛОШКИ ЗА ПАЗУВИ СО АПСОРПЦИЈА НА ПОТ Ја заробува и апсорбира влажноста додека ѝ дозволува на кожата да дише! Одличен производ кој ќе ја одржува твојата хигиена и ќе ја зголеми твојата самодоверба! Удобни за носење и погодни за секојдневна употреба, спречуваат појава на жолти дамки на облеката и непријатни мириси при потење во жешките летни денови! Предности при користење на нашиот производ Заштита на облеката - Спречува дамки од пот на облеката. Ова ти овозможува да ја носиш омилената облека со сигурност, без страв од непријатни дамки. Намалување на непријатните мириси - Влошките ја апсорбираат потта и го спречуваат создавањето на непријатни мириси. Ова ти овозможува да се чувствуваш посвежо и посигурно во текот на денот. Зголемена удобност - Влошките можат да помогнат да се намали иритацијата и непријатноста што може да се предизвика од потење во пределот на пазувите. Ова ти овозможува да се чувствуваш поудобно за време на активности кои бараат физички напор. Зголемена самодоверба - Знаејќи дека нема да имаш дамки од пот на твојата облека може да ти помогне да се чувствуваш посигурен во текот на денот. ''Веќе некое време ги користам влошките и морам да кажам дека сум повеќе од задоволна од нивната функционалност. Многу се удобни за носење и тешко дека ги чувствуваш на себе, а жолтите лочки се веќе минато!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Мартина П. 💡Влошките најчесто се користат за пазувите, но може да се користат и на други делови од телото каде што се јавува прекумерно потење или каде што сакаш дополнителна заштита. ⭐ Зошто нашите влошки се БРОЈ 1 на пазарот: Помагаат да се спречи формирање на грозни дамки од пот на облеката. Ги намалуваат непријатните мириси кои можат да настанат поради потење. Овие влошки помагаат да се одржи кожата на пазувите чиста и сува, намалувајќи го ризикот од инфекција. Ќе ти помогнат да се чувствуваш посигурен во текот на денот, знаејќи дека нема да имаш дамки од пот на твојата облека. Технички карактеристики: Материјал: памук Големина: универзална Пакетот вклучува: 12 x потни влошки   Нарачајте го производот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-49% Попуст
МИНИ ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ 799.00 ден 1,550.00 ден
МИНИ ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ Мини пренослива електрична машинка за бричење! 🧔🏻 Направи ја твојата рутина за бричење полесна и поефикасна со компактен дизајн за совршена преносливост. Без разлика дали си дома или си во движење, постигни беспрекорен изглед брзо и лесно. Предности при користење на нашиот производ 💧 Водоотпорен дизајн - Без разлика дали се работи за брзо дотерување или целосно бричење, можноста да се користи под туш, додава удобност во твојата рутина. Плус, чистењето на машината е лесно. 👌🏼 Прецизно и безболно бричење - Брзината на моторот може да достигне 7200 вртежи во минута, што е двојно поголема од брзината на стандардните електрични машини за бричење, а бричењето е прецизно и безбедно. 💼 Практична за носење - Нашата електрична машинка за бричење се вклопува во твојот џеб или торба и може да се користи за измазнување и бричење кога и каде сакаш. На работа, додека возиш, па дури и додека си на краток одмор. 💪🏻 Широк опсег на апликации - Може да се користи за различни задачи како што се бричење, отстранување на влакна од нозете, пазувите, градите и телото итн. ✨ Нежна за кожата - Дизајнирана со материјали и технологија погодни за кожата, минимизирајќи ја иритацијата и изгорениците со жилет. ''Нејзината преносливост е неверојатна, па можете да ја носите во вашиот ранец или џеб без никакви проблеми. Батеријата исто така трае долго, што е голем плус за патување или користење надвор од домот.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Трајче Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Благодарение на нејзината компактна големина, можеш да одржуваш уреден изглед без разлика каде си. Ако си во брзање наутро, овој водоотпорен уред ти овозможува брзо и лесно да се бричиш додека си под туш, заштедувајќи ти време. Ако се занимаваш со спорт или фитнес и често си во движење, оваа мини машинка за бричење ќе ти помогне да одржуваш уреден изглед и свежина после тренинг или натпревар. Се разбира, овој производ е погоден и за секојдневна употреба дома. Технички карактеристики: Материјал: ABS + легура; Големина: 65мм x 46мм; Мотор: 7200 вртежи во минута; Начин на полнење: USB полнење; Време на полнење: 1 час; Влезен напон: 5V; Номинална моќност: 3W.   Нарачајте го производот веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-51% Попуст
СЕТ 3 ШИШИЊА ЗА ВОДА СО ТАЈМЕР МАРКЕРИ 280ML-2L 599.00 ден 1,199.00 ден
 СЕТ 3 ШИШИЊА ЗА ВОДА СО ТАЈМЕР МАРКЕРИ 280ML-2L Идеални за фитнес и спортски авантури! 💧 Одличен сет мотивациони шишиња за вода со временски ознаки и капацитет од 280ml до 2L. Твојот идеален придружник за одржување на оптимална хидратација во текот на денот! Предности при користење на нашиот производ Практичност и исплатливост - Поголемиот капацитет од 2 литри значи дека не треба често да го дополнуваш ова шише, што е многу практично при интензивни спортски активности. Мотивација за здрави навики - Временските маркери на шишето делуваат како поттик за одржување на здрави навики. Кога ги гледаш етикетите и се придржуваш до распоредот за пиење вода, се чувствуваш мотивиран да се грижиш за твоето здравје. Идеално за спортски активности - Овие шишиња се одличен избор за спортски активности, бидејќи ти помагаат да останетш хидриран за време на тренинг или физички напор. Оптимална хидратација и перформанси - Со многу вода при рака, одржувањето на оптималната хидратација за време на фитнес и спортови на отворено станува полесно, помагајќи да се зачуваат твојата енергија и перформанси. ''Временските маркери на шишињата се навистина корисни бидејќи ми помагаат да следам колку вода пијам во текот на денот. Ова е особено важно за време на интензивни тренинзи кога хидратацијата е клучна.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драган Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој сет шишиња е совршен придружник за луѓе кои се занимаваат со активности на отворено, како што се планинарење, возење велосипед, кампување или трчање. Големиот капацитет овозможува долгорочна хидратација при авантури во природа. Спортистите кои поминуваат време во теретана често бараат големи количини на вода за да останат хидрирани за време на напорните тренинзи. Овие шишиња со временски маркери помагаат да се следи внесот на течности за време на вежбањето. Идеални за секојдневна употреба дома, на работа или на училиште. Технички карактеристики: Шишиња за вода од 3 парчиња/сет; Димензии: 28,5 x 10,5CM (2000ml); 24.5 x 7CM(800ml), 20.5 x 4.5CM (280ml). Боја: по наш избор   Нарачајте го производот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-38% Попуст
ФЛАСТЕРИ ЗА ВРАСНАТИ НОКТИ 499.00 ден 799.00 ден
ФЛАСТЕРИ ЗА ВРАСНАТИ НОКТИ Заборави на болните ножни прсти поради проблеми со враснати нокти! Со помош на самолепливите фластери, можеш на едноставен и безболен начин да го решиш проблемот со вродените нокти, обезбедувајќи удобност и олеснувајќи го процесот на заздравување. Предности при користење на нашиот производ Едноставно и ефикасно решение - Фластерите се во форма на самолеплива лента, нивната примена е брза и безболна, што ти овозможува лесно сам да го решиш проблемот со враснатиот нокт, без потреба да одиш на педикир или хирург. Ја намалува болката и воспалението - Не само што помагаат да се коригира враснатиот нокт, туку и ја намалуваат болката и воспалението што може да се појават околу ноктот. Исто така, помагаат да се создаде правилна положба на ноктот, што го намалува притисокот врз околното ткиво и го олеснува процесот на заздравување. Природно и дискретно решение - Фластерите имаат дискретна конструкција, што значи дека можеш да ги носиш без забележителни траги или непријатност. Кога ќе го ставиш на ноктот, лесно се вклопува во чевлите и ти овозможува нормално да се движиш и да ги извршуваш секојдневните активности. Промовира здрав раст на ноктите - Фластерот помага да се поправи положбата на ноктите, со што се промовира здрав раст на ноктите и се спречува понатамошно растење. Со редовна употреба, ноктот постепено ќе станува поредовен, што ти овозможува да се ослободиш од непријатностите и проблемите на вродениот нокт. ''Кога го носам фластерот се чувствувам многу поудобно, без непријатности. Исто така, забележав дека постепено ми се намалува воспалението што е одлично.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драги Р. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Производот е специјално дизајниран за луѓе кои страдаат од враснати нокти. Самолепливите фластери помагаат да се поправи положбата на ноктот, го намалуваат притисокот и воспалението и го олеснуваат процесот на заздравување. Покрај лекувањето на постоечките проблеми, овој фластер може да се користи и превентивно за да се спречи понатамошно растење на ноктот. Со редовна употреба, можеш да се погрижиш твоите нокти да растат здрави и без проблеми. Производот е одличен за оние кои сакаат дискретно решение за лекување. Начин на употреба: Направи топла купка за стапала, за добро да ја натопиш кожата и ноктите. Дополнително може да користиш сода бикарбона (2-3 супени лажици сода на 5 литри вода и сол). Температурата на водата да не биде потопла од 37 степени. Остави ги стапалата потопени во вода 15-20 минути. Земи парче фластер и залепи го добро на едната бочна страна на зараснатиот нокт, повлечи го на спротивната страна и фиксирај. Постепено, ноктот ќе се подигне над мекото ткиво и полека ќе излезе над него. Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
ДЕТСКА СИЛИКОНСКА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ (1+1 GRATIS) 450.00 ден
ДЕТСКА СИЛИКОНСКА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ (1+1 GRATIS) Научи ги децата како правилно да ги мијат запчињата! Поради посебниот облик, четката за заби во форма на буквата U ќе ти помогне да ги исчистиш забите на твоето дете во сите правци и под агол од 360 степени. Меките влакна на четката за заби ќе му овозможат на твоето дете соодветно чистење, а истовремено ќе бидат удобни како мека масажа на непцата. Предности при користење на нашиот производ Во форма на буквата U - Поради посебниот облик, четката за заби во форма на буквата U ќе ти помогне да ги исчистиш забите на твоето дете во сите правци и под агол од 360 степени. Креативна четка - Одговара на обликот на устата на малите деца, помага за чистење на забите во сите правци. Силиконски влакна - Меките влакна на четката за заби ќе му овозможат на твоето дете соодветно чистење, а истовремено ќе бидат удобни како мека масажа на непцата. Удобна рачка - Убаво обликувана рачка изработена од квалитетна пластика која е и силна и издржлива, така што твоето дете може цврсто да се држи за неа. Лесна е, но сепак има соодветна големина и должина за да се вклопи во раката на детето. ''Фантастичен производ! Уникатната форма овозможува полесно чистење на сите заби и дофат на тешко достапни места. Четкањето станува забавно и ефективно, ја препорачувам на сите родители кои сакаат да им го олеснат миењето на забите на своите деца!'' ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгана В. Ситуации во кои може да се користи: Благодарение на нивната иновативна форма, овие четки за заби им олеснуваат на децата да ја научат правилната техника на четкање. Четкичките за заби во форма на буквата У имаат меки и нежни влакна кои се погодни за деца со чувствителни непца. Oбезбедуваат нежна, но ефикасна грижа за забите и непцата, намалувајќи го ризикот од иритација и непријатност. За децата кои носат протези, овие четки се одличен избор. Нивниот дизајн овозможува лесно маневрирање околу заградите и жиците, што го олеснува одржувањето на оралната хигиена. Нивната уникатна форма го прави четкањето игра, мотивирајќи ги децата редовно да одржуваат орална хигиена. Технички карактеристики: Боја: Розова, Сина; Материјал: Силикон за храна (медицинкси силикон); Препорачана возраст: 2-12 години.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
МОДЕРЕН И СТИЛСКИ ЖЕНСКИ ЧАСОВНИК 599.00 ден 1,099.00 ден
МОДЕРЕН И СТИЛСКИ ЖЕНСКИ ЧАСОВНИК Нов тренди женски часовник со прекрасни детали! Овој модерен женски часовник е совршен додаток за стилски изглед. Неговиот елегантен дизајн се издвојува по својата едноставност и софистицираност, давајќи ти шармантен изглед. Направен од висококвалитетни материјали, овој часовник е исклучително издржлив и сигурен! Предности при користење на нашиот производ ✨ Стилски женски часовник - Елегантен часовник кој ќе го истакне твоот изглед. Со минималистички, но многу модерен изглед, одлично оди и со елегантна и со полежерна облека. ⌚ Модерен додаток - Овој модерен женски часовник е создаден како моден додаток кој го нагласува стилот и елеганцијата. Без разлика на приликата или стилот на облекување, овој часовник ќе додаде допир на софистицираност и шарм на твојот изглед. ⌛ Временско мерење и функционалност - Покрај неговиот атрактивен дизајн, овој часовник обезбедува точно мерење на времето и практична функционалност. 👌🏼 Квалитетна изработка - Овој женски часовник е изработен од висококвалитетни материјали кои гарантираат долговечност и издржливост. Силниот и сигурен механизам обезбедува точност и прецизност на времето, додека квалитетните материјали на куќиштето и нараквицата се спротивставуваат на секојдневното абење и го одржуваат сјајниот изглед на часовникот. ''Првото нешто што ми го привлече вниманието беше неговиот софистициран изглед. Едноставниот, но елегантен дизајн го прави совршен избор за секоја пригода.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Маргарита А. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој моден женски часовник има елегантен дизајн кој ќе го истакне твојот стил. Без разлика дали претпочиташ класичен или модерен изглед, овој часовник ќе оди со секоја облека и ќе ти даде софистициран и шармантен изглед. Изработен од висококвалитетни материјали, овој часовник е сигурен и издржлив. Без оглед на приликата или стилот на облека, овој моден женски часовник е универзално погоден и прилагодлив. Технички карактеристики: Облик: Тркалезен; Материјал: нерѓосувачки челик; Тип на затворач: Магнетна затворач; Дебелина на куќиштето: 1cm; Должина на лента: 22cm; Дијаметар на куќиштето: 3,7cm; Ширина на лента: 1,6cm;   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
СИЛИКОНСКА ЧЕТКА ЗА ТЕЛО (1+1 ГРАТИС) 559.00 ден 999.00 ден
СИЛИКОНСКА ЧЕТКА ЗА ТЕЛО (1+1 ГРАТИС) За нечно и темелно чистење на телото! Овој производ ти помага ефикасно да ја чистиш, обновуваш и измазнуваш кожата додека се капеш. Силиконската четка овозможува длабинско чистење на кожата, отстранувајќи ги нечистотиите и мртвите клетки од површината на кожата. Предности при користење на нашиот производ Детален пилинг на телото - Направи детален пилинг на телото брзо и лезно и ослободи се од мртвите клетки на кожата. Пријатна масажа - Уживај во пријатна масажа која ќе ги опушти твоите мускули за време на секое капење. Двострана рачка - Дизајнирана со рачки на секој крај за погодност и удобност додека ја користиш. Флексибилен силикон - Четката за капење лесно можеш да ја местиш во која било насока. Висококвалитетниот силикон нема да предизвика никаква иритација или оштетување на кожата. Длабоко чистење на кожата - Силиконската четка овозможува длабинско чистење на кожата, отстранувајќи ги нечистотиите и мртвите клетки од површината на кожата. Ја подобрува циркулацијата - Употребата на силиконска четка ја стимулира циркулацијата на крвта, што помага за здрав изглед на кожата и намалување на целулитот. ''Силиконските влакна се доволно меки за да не предизвикаат иритација на кожата, но во исто време доволно цврсти за да обезбедат длабинско чистење. Оваа четка навистина помогна да се ослободам од мртвата кожа оставајќи ја мазна и блескава.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгана Т. Ситуации во кои треба задолжително да се користи: Идеална за длабинско чистење на кожата. Нејзините меки, но цврсти влакна ги отстрануваат мртвите клетки на кожата, нечистотиите и маснотијата, оставајќи ја твојата кожа свежа, мазна и блескава. Користи ја за да ја стимулираш циркулацијата на крвта, да ги опуштиш мускулите и да ја намалиш напнатоста по напорниот ден. Може да се користи и како пилинг за тело. Кориси ја заедно со твојот омилен гел или сапун за нежно да ги отстраниш мртвите клетки од кожата и да ја подобриш текстурата на кожата. Оваа четка е специјално дизајнирана за употреба при туш или када.   Технички карактеристики: Материјал: Силика гел Боја: виолетова, розова, зелена, сина   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕСА ЗА БРАНОВИДНА КОСА 899.00 ден 1,650.00 ден
 ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕСА ЗА БРАНОВИДНА КОСА Направи ја сама твојата совршена брановидна коса! Направи фризура сама и постигни совршени резултати со оваа професионлана преса со три грејни шипки. Зачувај го здравјето и сјајот на твојата коса со помош на керамичката плоча со која е облошена пресата. Направи природни кадрици и блескај секој ден! Предности при користење на нашиот производ Три грејни шипки - Распореди ја косата и направи убави локни со помош на виткање со не само едно, туку дури три грејни шипки за виткање коса. Брзо и лесно користење - Благодарение на брзото загревање и интуитивниот дизајн, оваа преса е лесна за употреба. Можеш брзо да го постигнеш посакуваниот изглед без да губиш време на комплицирани процедури за обликување на косата. Керамичка плоча - Заштити ја косата со керамичка плоча која рамномерно се загрева и спречува твојата коса да гори и ја прави здрава и сјајна. Прилагодлива топлина - 2 различни поставки за температура ти овозможуваат да ја прилагодиш топлината за твојот тип на коса. Без разлика дали имаш тенка или густа коса, можеш безбедно да го постигнеш саканиот ефект без да ја оштетиш косата. ''Почнав да ја обликувам косата за пократко време, а трите грејни шипки ја распределуваат топлината рамномерно, така што брановите се рамномерно формирани, и не ја отетува косата!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Вања О. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа алатка за стилизирање на косата е идеална за поединци кои сакаат да додадат допир на гламур на нивниот секојдневен изглед. Ти овозможува брзо и лесно да креираш меки, природни бранови, што го прави совршен за секојдневни излегувања или работа. Кога имате посебен настан како свадба, забава или вечера за состаноци, овој производ е совршен за постигнување поелегантна и пософистицирана фризура. Ако сакаш привремено да ја промениш фризурата без да се обврзуваш, оваа алатка може да ти помогне да експериментираш со нов изглед. Технички карактеристики: Максимална температура 220 степени; Фреквенција: 50 / 60Hz; Моќност: 45W; Должина на кабелот: 5,6 метри; Приближна големина: 13,2 "x 3,2" (L x W).   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ДЕПИЛАТОР ЗА НЕЖНО ОТСТРАНУВАЊЕ ВЛАКНА 899.00 ден 1,790.00 ден
ДЕПИЛАТОР ЗА НЕЖНО ОТСТРАНУВАЊЕ ВЛАКНА Брзо, безболно, ефективно и без иритации!   Овој депилатор за нежно отстранување на влакна е најефективниот метод за брзо и лесно отстранување и на најтврдоглавите влакна! Совршен е за дами кои сакаат да ја зачуваат меката и нежна кожа и да ја покажат својата женственост. Предности при користење на нашиот производ За целото тело - Лесно допира до сите зони. Лесно ќе ги решиш местата како што се брадата, образите, усните, под пазувите, под линијата на бикини и други делови од телото. Безболен третман - Отстранувањето на влакната не е болен процес, туку пријатен третман. Ергономски дизајн - Едноставен и лесен за ракување, така што секој може да го користи. Ова е најбезбедниот и најефективниот метод за отстранување на влакна за луѓе од сите возрасти и за сите типови на кожа. Идеален за патување - Совршен е за патувања, особено за летни одмори, можеш да го носиш каде и да одиш, мал е и лесен. ''Една од најголемите предности на овој депилатор е неговата лесна употреба без да ја влече кожата или да предизвика иритација.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Ленче С. Упатство за употреба: Вклучете го уредот со притискање на копчето. Полека движи го депилаторот преку кожата со кружни движења, држејќи го под агол од 90 степени. Погрижи се да ги покриеш сите делови од нозете што сакаш да ги депилираш. По употреба, исклучи го депилаторот и стави го заштитното капаче за да спречиш оштетување на главата. Технички карактеристики: Се полни со USB кабел Вградена литиумска батерија   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-35% Попуст
ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА МАНИКИР И ПЕДИКИР 659.00 ден 999.00 ден
 ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА МАНИКИР И ПЕДИКИР Обезбеди совршена нега на твоите нокти! 💅🏻✨ Уморнa си од макотрпно трупирање на ноктите? Со нашата електрична турпија добиваш 6 различни додатоци со различни форми и 6 дополнителни додатоци за турпирање и полирање, за да можеш да направиш комплетен маникир и педикир! Предности при користење на нашиот производ Совршено средени нокти - Обликувај ги твоите нокти или ноктите на твоите клиенти за да изгледаат што е можно поубаво, без разлика дали ги правиш за посебна пригода или за секој ден! Повеќе карактеристики - Отстрани го гелот или вештачки нокти, полирај ја плочката на ноктот, отстрани ја кожата околу ноктите и обликувај ги ноктите со помош на различни додатоци! За природни и вештачки нокти - Користи ја оваа електрична турпија за обликување и полирање на природни и вештачки нокти, како и за отстранување на вештачки нокти! Персонализирана нега - Овозможува прилагодување на брзината и интензитетот на работа според индивидуалните потреби и преференции, обезбедувајќи персонализирана нега на ноктите дома. ''Не само што е неверојатно лесна за употреба, туку е и исклучително ефикасна. Додатоците се многу корисни и ми овозможуваат да ги обликувам, полирам и негувам ноктите на лесен начин.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгана Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Електричната турпија е идеална за редовна нега на ноктите дома, вклучувајќи обликување, полирање и отстранување на кутикулите. Ги обезбедува потребните алатки за маникир и педикир дома. Ти овозможува да постигнеш професионални резултати во удобноста на твојот дом, што е идеално за оние кои сакаат квалитетна нега на нокти без да одат во салон. Обезбедува алатки за прецизно обликување на ноктите на рацете и нозете, што ги прави поубави и естетски попријатни. Технички карактеристики: Материјал: пластика; Димензии: 16 x 2.4 cm; Напон: 5-9 V; Моќност: 10W; Брзина: 3000 - 20000 вртежи во минута.   Нарачајте го производот веднаш со 34% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-38% Попуст
5 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЧЕТКА ЗА КОСА 1,490.00 ден 2,390.00 ден
5 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЧЕТКА ЗА КОСА 5 во 1 уред- сè што ти треба за беспрекорен стил на едно место! Сега веќе не ти се потребни пет различни апарати за да ја истакнуваш твојата фризура секој ден. Нашата професионална четка со дури пет додатоци ќе ти помогне брзо и лесно да ја чешлаш, исправиш, исушиш, виткаш и обликуваш волуменот на косата. Предности при користење на нашиот производ 💨 Сушење на косата - Исуши ја косата побрзо и полесно од кога било со оваа професионална четка за коса. 💁🏻‍♀️ Пеглање на косата - Овој неверојатен апарат ќе ја направи твојата коса исправена како стрела за само неколку минути. ➰ Виткање на косата - Направи помали или поголеми локни кои ќе изгледаат бујно и ќе траат до неколку дена. ♨️ Брзо загревање - Олесни го твоето секојдневие со мултифункционална четка за коса која ти заштедува време и енергија! 🦋 Природен изглед - Твојата коса ќе изгледа природно исправена или природно виткана! Нема да го изгуби природниот сјај и ќе има фантастичен волумен. 🚫 Нема штета - Стилирај ја косата без страв од оштетување! Професионалната четко ја храни твојата коса и ја прави беспрекорно сјајна и свиленкаста. ''Кермичката технологија е неверојатна, брзо се загрева и ми овозможува да ја обликувам косата без да ја оштетам. Ја препорачувам на сите кои сакаат да постигнат совршена фризура без многу труд.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Цаци Л. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Идеален уред за постигнување совршено права коса. Благодарение на топлинската технологија, можеш брзо и лесно да ги трансформираш твоите кадрици во мазни, сјајни прамени. Неговите иновативни додатоци и функции ти овозможуваат да дизајнираш прекрасни обемни фризури, без потреба од повеќе алатки. Мултифункционалниот стајлер за топол воздух 5 во 1 ви овозможува да обликувате кадрици со различни големини и текстури, давајќи ти неограничени опции за стилизирање. Овој уред е многу разновиден и ти овозможува да креираш различни фризури, од права до брановидна, од обемни до совршено стилизирани кадрици. Технички карактеристики: Прилагодлива температура: до 120 ° C Номинална моќност: 1000 W Напон: 220 V Материјал: керамика, ABS, алуминиумска легура Должина на кабел: 2 m Во пакетот добиваш: 1x професионална четка за коса 1x четка за исправување на косата 1x четка за волумен на коса 1x додаток за фенирање 2x додаток за виткање коса   Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава