-53% Попуст
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА СПРАВА ЗА СКЛЕКОВИ 799.00 ден 1,690.00 ден
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА СПРАВА ЗА СКЛЕКОВИ Повеќенаменска справа за склекови - совршено решение за ефективно вежбање! 🏋🏻‍♂️ Нашата мултифункционална справа за склекови доаѓа со најдобро оптимизирани можни поставки за да ти помогне да ги тренираш градите, рамената, трицепсот и грбот на ефикасен начин! Предности при користење на нашиот производ 💪🏼 Повеќе позиции и агли - Мултифункционалната табла за склекови е дизајнирана со околу 30 комбинации на вежби за различни мускулни групи. Користејќи ги држачите за склекови, можеш да се префрлиш на повеќе позиции за вежбање. ⏱ Сила и издржливост за само 30 минути - Секојдневно вежбај ги мускулите за да го зајакнеш горниот дел од телото, максимизирајќи ја издржливоста на твоето тело. ✅ Без повреди - Повредите често се случуваат поради неправилни позиции за тренирање и можат да го загрозат здравјето на вежбачите. Овој систем е направен така што нема можност за повреди поради неправилности на положбата. 👌🏼 Лесно се расклопува - Оваа пренослива и лесна справа лесно се склопува и складира кога не се користи. ''Како страствен вежбач, воодушевен сум од неговата функционалност и можностите што ги дава. Со повеќе позиции на рацете и различни ширини обезбедува исклучителна разновидност во вежбањето.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драган Г. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа повеќенаменска справа за склекови е идеална за градење мускулна сила во горниот дел од телото. Со различни положби на рацете и опции за прилагодување на ширината, овозможува насочено активирање на мускулите како што се градите, трицепсот, рамената и грбот. Вежбањето на оваа справа помага и за подобрување на стабилноста и рамнотежата. Тоа е одлична алатка за сеопфатно вежбање и насочена работа на сите мускулни групи. Оваа справа е совршена за секој кој сака да вежба во удобноста на својот дом. Тоа е практично решение за одржување на фитнес рутина во секое време од денот. 🔵 Склекови за градите - Постави ги рачките на плавите ознаки на таблата (оваа група вклучува повеќе вежби). Оваа положба на рачките помага да се активираат мускулите на градниот кош, трицепсот и рамената и стомачните мускули. 🟢 Склекови за трицепс - Постави ги рачките на зелените ознаки на таблата. Оваа положба на рачките помага да се фокусира вежбата на трицепсот, додека мускулите на градите и рамената се помалку активни. 🔴 Склекови за рамената - Постави ги рачките на црвените ознаки на таблата. Оваа положба на рацете помага да се активираат мускулите на рамената, додека мускулите на градите и трицепсот се помалку активни. 🟡 Склекови за грб - Иако склековите не се најдобрата вежба за грб, ставањето на рачките на рабовите на таблата може да помогне до одреден степен да ги активирате мускулите на грбот. Технички карактеристики: Тежина: 1100гр; Материјал: ABS пластика; Димензии: 60,8 cm x 18,5 cm x 2 cm; Може да издржи тежина до 200кг.   Нарачајте го производот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
Попуст
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД БЕЗ ПЕДАЛИ ЗА ВЕЖБАЊЕ РАМНОТЕЖА Од 1,290.00 ден 1,700.00 ден
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД БЕЗ ПЕДАЛИ ЗА ВЕЖБАЊЕ РАМНОТЕЖА Совршен почеток за стекнување самодоверба и вештини за возење! Безбедно ја развива ориентацијата, создава чувство на рамнотежа и безбедност што доаѓа од постојан контакт на детските стапала со земјата во секое време. Детето учи да балансира и одржува рамнотежа, да вежба различни движења и само за да ја контролира брзината. Погоден за деца над 3 години и со максимална тежина од 25 кг. Предности при користење на нашиот производ Ја подобрува рамнотежата и координацијата - Велосипедот за тренирање деца без педали им овозможува на децата да развијат одлична рамнотежа и координација пред да научат да возат велосипед со педали. Доверба во возењето - Децата постепено може да се навикнат на чувството да возат велосипед и да ја зајакнат нивната самодоверба.   Развој на моторни вештини - Ги охрабрува децата да ги користат своите моторни вештини, како што се координација на рацете и нозете. Оваа активност ќе им помогне да развијат сила, флексибилност и моторни вештини. Безбедност и контрола - Без педали, децата можат да се фокусираат на одржување рамнотежа и управување со велосипедот. Ова им дава поголема контрола врз нивните движења и го намалува ризикот од паѓање или повреда. ''Дефинитивно исплатлива инвестиција за секое дете кое сака да научи да вози велосипед. Обезбедува солидна основа и самодоверба за понатамошен напредок.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Гудица С. Ситуации во кои може да се користи: Развивање на почетни вештини за возење велосипед. Градење самодоверба и независност. Развивање на основни моторни вештини, рамнотежа и координација, кои се клучни за успешно возење велосипед со педали во иднина. Безбедна и забавна активност на отворено. Технички карактеристики: Димензии: 60 x 80 cm Седиштето може да се крене и спушти: (40-50 cm)   Нарачајте го производот веднаш со 25% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-27% Попуст
МИНИ ЕЛЕКТРИЧНО ПИКАДО СО LCD ЕКРАН 1,599.00 ден 2,190.00 ден
МИНИ ЕЛЕКТРИЧНО ПИКАДО СО LCD ЕКРАН Совршена друштвена игра! 🎯 Нашата електрична пикадо табла со звук и LCD екран е совршена комбинација на врвна технологија и забава, создадена да додаде нова димензија на твоите друштвени собири и домашни забави. Оваа мета има се што ти треба за незаборавни моменти со пријателите и семејството, без оглед на твоето ниво на искуство во играта на пикадо. Предности при користење на нашиот производ 🎯 Неограничена забава за сите - Со 18 различни игри и 159 опции, оваа електрична табла за пикадо обезбедува неограничени опции за забава за секого. 🎶 Интерактивно искуство со звук и LCD екран - Уживај во дополнителна димензија на забава со звуци што ги придружуваат твоите хитови и промашувања, додека LCD екранот јасно прикажува резултати и статистика, што ја прави играта уште повозбудлива. 🥇 Подготвен за натпревар - Со 3 стрели и 12 дополнителни додатоци оваа пикадо табла е подготвена за интензивни игри со пријателите и семејството, давајќи ти се што ти треба за неограничени часови забава. 🍻 Совршена за социјални собири - Со можност за играње од 2 до 8 играчи, оваа игра е идеална за собири и забави дома или во кафулиња, ресторани и други места, обезбедувајќи незаборавни моменти на заедничка забава. ''Дефинитивно ја препорачувам на сите кои бараат квалитетна забава за целото семејство!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Столе Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеална за семејни забави дома. Одлична за друштвени собири во кафулиња или ресторани. Организирани игри со пикадо во клубови или социјални простории. Дополнителна забава на настани како што се родендени, прослави или активности за градење тим. Технички карактеристики: Наменето за: 2-8 играчи; Материјал: квалитетна термопластика; Напојување: работи на батерии; Димензии: 25 x 21 x 3.5 cm; Вклучува 3 стрелки за играње; 18 игри и вкупно 159 различни модови на игри.   Нарачајте го производот веднаш со 26% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-69% Попуст
ЛИЗГАЧКА ФИТНЕС ПОДЛОГА ЗА ВЕЖБАЊЕ 599.00 ден 1,890.00 ден
ЛИЗГАЧКА ФИТНЕС ПОДЛОГА ЗА ВЕЖБАЊЕ Револуционерна лизгачка подлога за вежбање! Пробај ја иновативната лизгачка подлога за вежбање која ќе донесе нова димензија на твојот тренинг! Ова е совршен додаток на твојата рутина за вежбање, обезбедувајќи ти низа придобивки што ќе те зајакнат и ќе ти овозможат да ги достигнеш нивоата на фитнес што само си ги замислил. Предности при користење на нашиот производ Подобрена сила и издржливост - Лизгачката подлога за вежбање додава предизвик на твоето вежбање, активирајќи длабоки мускулни групи и помагајќи да ги подобриш твојата сила и издржливост. Стабилност и рамнотежа - Оваа подлога го поттикнува активирањето на стабилизирачките мускули на телото, што ја подобрува твојата рамнотежа и координација за време на вежбањето, придонесувајќи за оптимални резултати. Поинтензивен тренинг - Со надминување на пречките на оваа подлога, твоите тренинзи стануваат попредизвикувачки и поинтензивни, помагајќи да го забрзаш твојот напредок и да ги достигнеш твоите фитнес цели. Разновидност на вежби - Лизгачката подлога ја отвора вратата за креативни нови вежби кои ќе го збогатат твојот тренинг, овозможувајќи ти да истражуваш нови начини за вежбање и предизвикување на твоето тело. ''Оваа подлога уште повеќе ги активира моите мускули, што овозможува побрзи резултати. Мојата рамнотежа отиде на сосема ново ниво и интензитетот на вежбањето е неверојатен.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Татјана Н. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Оваа подлога е направена за да ја подигне твојата кондиција на следното ниво. Идеална е за вежбање кое бара подобрена сила, издржливост и координација. Наменета е да овозможи тренирање на стабилизирачки мускули и подобрување на рамнотежата и координацијата. Одлично е за луѓе кои сакаат да ја подобрат својата стабилност и контрола на телото. Оваа подлога овозможува твоите тренинзи да бидат попредизвикувачки и поинтензивни. Лизгачката подлога дава нови можности за различни вежби. Технички карактеристики: Големина: 180 x 50 cm; Материјал: PE+PVC+EVA; Тежина на пакетот: 1100 g.   Нарачајте го производот веднаш со 57% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
ДЕТСКА ИГРАЧКА - ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ 1,249.00 ден 2,290.00 ден
ДЕТСКА ИГРАЧКА - ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ Вежбање и забава во едно! 🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♂️ Нашето интелигентно јаже за скокање за деца е револуционерен производ кој комбинира физичка активност со забава и интерактивно учење. Овој иновативен уред е дизајниран да им обезбеди на децата сеопфатно фитнес искуство кое го поддржува нивниот развој и напредок. Предности при користење на нашиот производ Го подобрува здравјето - Интелигентното јаже за скокање за деца поттикнува физичка активност и координација на движењата, придонесувајќи за целокупното здравје и развој на детето. Обезбедува интерактивно учење - Оваа иновативна машина комбинира забава и учење, нудејќи интерактивни игри и предизвици кои ги поттикнуваат менталните способности и концентрацијата кај децата. Прилагодено на нивоата на фитнес - Со различни нивоа на брзина на вртењето и приспособливи опции за тренинг, јажето му овозможува на секое дете да напредува според своите способности и да ги достигне своите фитнес цели. Безбедно и лесно за користење - Оваа интелигентна машина обезбедува стабилност и безбедност за време на вежбањето, додека интуитивниот дизајн го прави лесен и забавен за користење. ''Ја купив играчката затоа што ме потсети на моето време кога игравме со јаже. Сега имаат уште една занимација децета за помалку да седат на компјутерите!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Данка Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за деца кои сакаат да се забавуваат и да вежбаат на отворено во исто време, обезбедувајќи им интерактивно искуство кое ја поттикнува физичката активност и развојот на моторните вештини. За време на летните кампувања, нашата интелигентна машина за скокање им овозможува на децата забавна и здрава активност што ги одржува ангажирани и ја поттикнува нивната креативност додека ја истражуваат природата. За семејни излети и активности на отворено, нашето јаже за прескокнување е одличен начин целото семејство да ужива во вежбањето и забавата на свеж воздух. Технички карактеристики: Материјал: пластика; Номинален напон: 3,7V; Влез: 5V/1A; Моќност на моторот: 5W; Прилагодување на брзината: 1-10 брзини; Капацитет на батеријата: 1500 mAh (вклучено); Брзина на прескокнување на јаже: 70-160 вртежи во минута/минута; Батерија за далечински управувач: 1 x CR3032 копче батерија; Големина на машината за прескокнување: 13cm x 9cm (приближно); Должина на стап со јаже: 70 см (приближно).   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
ПРАКТИЧНА И УДОБНА ЈОГА ПОДЛОГА 599.00 ден 990.00 ден
ПРАКТИЧНА И УДОБНА ЈОГА ПОДЛОГА Почувствувај ја благодатта на јогата со нашата пракрична и удобна подлога! Со нашата практична и удобна подлога, ќе постигнеш рамнотежа помеѓу телото и умот, а практиката на јога ќе стане секојдневна оаза на спокојство и зајакнување во твојот живот. Предности при користење на нашиот производ Подобрена удобност и стабилност - Јога подлогата обезбедува мека и рамна површина за вежбање, што овозможува подобра удобност за време на јога вежбите. Исто така, ти помага да одржуваш стабилност и рамнотежа во различни позиции, овозможувајќи ти да се фокусираш на твојата техника и да постигнеш правилно држење на телото. Заштита од повреди - Користењето на јога подлога може да го намали ризикот од повреда за време на вежбањето. Обезбедува заштита на твоите зглобови, колена и 'рбет додека изведуваш разни вежби и асани. Полесно одржување на хигиената - Подлогата е лесна за чистење и одржување. Материјалите од кои е направена често овозможуваат бришење и миење на површината за да биде чиста и хигиенска. Преносливост и практичност - Јога подлогата е лесна и пренослива, што ја прави погодна за носење кога патуваш или вежбаш надвор од домот. Можеш едноставно да ја завиткаш или превиткаш и да ја понесеш со себе. ''Навистина се чувствувам како моето тело да се потпира на мека и потпорна површина. Зглобовите и колената се заштитени за време на вежбањето, што е особено важно за мене бидејќи сум склона кон повреди.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгана Ј. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Идеална е за вежбање јога, пилатес и други фитнес активности. Обезбедува сигурност, удобност и стабилност при различни вежби и пози. Поради нејзината леснотија и преносливост, ова е одличен избор за патување и вежбање во движење. Можеш лесно да ја носиш и да ја користиш насекаде. Удобна е за седење за време на медитација и релаксација. Преку оваа подлога можеш да најдеш спокојство и мир во твојот ум и тело. Користејќи ја оваа подлога, ќе ги заштитиш зглобовите и колената од напнатост и притисок за време на вежбањето, со што ќе го намалиш ризикот од повреда. Технички карактеристики: Материјал: Нитрилна бутадиенска гума; Димензии: 170 x 60 cm; Боја: плава, виолетова.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-37% Попуст
ОСВЕЖУВАЧКИ МИКРОФИБЕР ПЕШКИР ЗА ТЕРЕТАНА И СПОРТ 499.00 ден 790.00 ден
ОСВЕЖУВАЧКИ МИКРОФИБЕР ПЕШКИР ЗА ТЕРЕТАНА И СПОРТ Твојот совршен придружник за вежбање! 🧊💦 Нашата крпа за ладење од микрофибер е задолжителен додаток за секој кој редовно вежба во теретана или се занимава со спортови на отворено. Овој иновативен пешкир обезбедува бројни придобивки што го прават твојот тренинг поудобен и поефикасен. Нашата микрофибер крпа не е само за теретана или спортски активности - тој е идеален и за возрасни кои уживаат во лежерните летни прошетки! Предности при користење на нашиот производ Брзо ладење - Со натопување на крпата во вода и истиснување, обезбедува моментално олеснување и ладење за време на интензивни тренинзи или спортски активности, овозможувајќи брзо намалување на телесната температура. Ултра-апсорпција - Со висока апсорпција на влага, овој пешкир ефикасно ја апсорбира потта и влагата од кожата. Мек и нежен за кожата - Изработен од квалитетни микрофибер, овој пешкир е нежен за кожата и дава чувство на мекост и удобност, што го прави секој тренинг уште попријатен. Практичен и пренослив - Со компактен дизајн, овој пешкир е лесно пренослив и лесно може да се вклопи во торба за вежбање или спортски ранец, што го прави совршен придружник за секој тренинг или спортски настан. ''Само ја натопувам во вода, ја исцедувам и ја ставам околу вратот и веднаш чувствувам олеснување. Брзо ја впива потта и ме прави да се чувствувам подобро кога пешачам или вежбам!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Павлинка Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за употреба за време на тренинг во теретана или фитнес центар, овој пешкир обезбедува моментално освежување и удобност додека вежбаш. Совршен придружник за трчање, возење велосипед или која било друга спортска активност на отворено во топлите летни денови, обезбедувајќи освежување и ослободување од топлина. Неопходен додаток за релаксирачки денови на плажа, обезбедувајќи моментално освежување и удобност додека се сончаш или се забавуваш во вода. Пренослив и практичен, овој пешкир е идеален за патување и авантура на отворено, обезбедувајќи освежување и удобност каде и да си. Технички карактеристики: Материјал: мешавина на материјали што вклучува полиестер синтетички влакна како и најлон. Големина: 88cm x 30cm.   Нарачајте го производот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава