-50% Попуст
МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА ВО АВТОМОБИЛ (1+1 ГРАТИС) 699.00 ден 1,390.00 ден
МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА ВО АВТОМОБИЛ (1+1 ГРАТИС) Лесно и безбедно возење! 📲 Магнетниот држач за телефон за автомобил е совршено решение за возачите кои сакаат да останат поврзани и организирани додека возат. Овој држач ги комбинира практичноста, безбедноста и приспособливоста за да го подобри твоето возачко искуство. Предности при користење на нашиот производ 🚙 Безбедност на пат - Магнетниот држач за телефон за во автомобил им овозможува на возачите да останат фокусирани на патот, давајќи им безбедно место за монтирање на телефонот и лесен пристап до информации без да го тргаат погледот од патот. 👌🏼 Прилагодлив за оптимална удобност - Со приспособливост од 360°, овој држач им овозможува на возачите да го постават телефонот под саканиот агол, приспособувајќи го на нивните потреби и создавајќи удобно искуство во возењето. 💪🏻 Лесно склопување и расклопување - Дизајнот што се склопува овозможува лесно склопување и расклопување на држачот, со што се олеснува процесот на инсталирање на телефонот и прилагодување на неговата положба во возилото. ✨ Зачувување на уредот - Магнетниот држач за телефон за автомобил не само што обезбедува погодно место за монтирање на телефонот, туку помага и за зачувување на твојот уред со тоа што го држи безбедно на место и го спречува лизгањето или паѓањето додека возиш, намалувајќи го ризикот од оштетување или кршење. ''Овој држач има моќни магнети што цврсто го држат телефонот додека возам, обезбедувајќи уредот да остане стабилен и безбеден дури и при ненадејни движења или кога поминувам преку нерамнини на патот.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Петар Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој магнетен држач за телефон за автомобил е идеален за возење со GPS навигација, овозможувајќи им на возачите да го постават телефонот во оптимална положба за јасно видлив екран и лесен пристап до насоките за време на патувањето. Користењето телефон додека возиш може да биде опасно, но овој држач овозможува повици без раце, давајќи им на возачите можност да ја користат функцијата на звучникот или слушалките Bluetooth додека се на пат. Овој држач им овозможува на возачите безбедно да уживаат во стриминг аудио содржина додека возат со тоа што ќе го стават телефонот на видно место и ќе го користат како извор за забава во автомобилот. ✨ Прилагодлив дизајн! Со можност за ротирање за 360 степени, овој држач им овозможува на возачите лесно да го прилагодат аголот на својот телефон за да имаат оптимална видливост на екранот и пристап до сите функции. Технички карактеристики: Материјал: легура + ABS; Големина: околу 5 x 2,8 x 1,7cm.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-59% Попуст
3 ВО 1 УРЕД ЗА ТЕСТИРАЊЕ НА ЗЕМЈИШТЕ - ПОЧВА 699.00 ден 1,699.00 ден
3 ВО 1 УРЕД ЗА ТЕСТИРАЊЕ НА ЗЕМЈИШТЕ - ПОЧВА Мерење на влажност, pH вредности и сончева светлина! 🌱 3 Во 1 тестерот за почва обезбедува сеопфатно решение за грижата за твоите растенија. Овој иновативен уред овозможува прецизно мерење на три клучни фактори за успешен развој на растенијата: влага во почвата, pH вредност и сончева светлина. Предности при користење на нашиот производ 🌱 Оптимален раст на растенијата - Со прецизни мерења на влажноста на почвата, pH вредноста и сончевата светлина, можеш да обезбедиш твоите растенија да добијат совршена средина за здрав раст и развој. 💦 Спречи прекумерно наводнување и подводнувањето - Со познавање на точните нивоа на влага во почвата, можеш да избегнеш и прекумерно наводнување, што може да доведе до гниење на коренот, и под наводнување, што може да го спречи растот и продуктивноста на растенијата. 👌🏼 Одржување на здравјето на почвата - Следењето на нивото на pH ти помага да ја одржиш киселоста или алкалноста на почвата во идеален опсег за твоите растенија, обезбедувајќи оптимално навлегување на хранливи материи и спречување на недостатоци или токсичност на хранливи материи. ✨ Приспособена грижа - Вооружен со точни податоци за условите на почвата, можеш поефикасно да ги приспособиш твоите градинарски напори, да нанесуваш ѓубрива, да го прилагодуваш распоредот за наводнување и да избираш соодветни растителни видови врз основа на специфичните потреби на твојата почва. ''Отсекогаш сум барал алатка која би ја олеснила грижата за растенијата, а овој уред го прави тоа на најдобар можен начин!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Владо Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: За градинарите кои одгледуваат растенија во саксии на тераса или балкон, овој производ овозможува прецизно следење на условите на почвата во ограничен простор, што е клучно за успешно одгледување. Во урбани средини каде што просторот во градината е ограничен, сопствениците можат да го користат овој производ за оптимално искористување на просторот и одржување на здравјето на нивните растенија во урбана средина. Професионалните градинари можат да го користат овој производ за прецизно следење на условите на почвата во различни области на градината или на различни локации, помагајќи им да обезбедат најдобра можна грижа за растенијата и да постигнат извонредни резултати. 💡 Како да се користи: Промени ја позицијата на влажност / pH / светлина по потреба. Вметни ја сондата во земјата. Приспособи ја положбата на сондата додека покажувачот на бирачот не се ниша малку. По 10 минути, провери го нивото на влага/pH/светлина на бирачот. Отстрани ја сондата од земја и исчисти ја по секоја употреба. Технички карактеристики: Опсег на pH: 3,5-8 pH (3,5-6,5 киселина, 7-8 алкална); Опсег на влажност: 1-10 (1-3 суви, 4-7 нормални, 8-10 влажни); Релативна светлина: 0-2000 Лукс (0-200 Ниска, 200-500 Ниска +, 500-1000 Ниту, 1000-2000 Hgh); Големина на производот: 11,5 x 2,0 x 1,5 инчи; Дијаметар на бакарна сонда: 0,2 инчи; Дијаметар на алуминиумска сонда: 0,2 инчи; Должина на сондата: 7,9 инчи; Растојание помеѓу сонди: 0,5 инчи; Тежина на производот: 2 oz / 56 g.   Нарачајте го производот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-52% Попуст
ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ ПРАШИНА И ГРИНИ ОД ПОСТЕЛНИНА 1,999.00 ден 4,100.00 ден
ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ ПРАШИНА И ГРИНИ ОД ПОСТЕЛНИНА 🌪✨ Ефективно чистење на перници, постелнина, душеци и софи! 🚫👾   Овој револуционерен уред за отстранување на прашина е ефикасен начин да се обезбеди чистота и свежина на твојот дом. Со моќност од 100W и безжичен дизајн, овој уред ти овозможува лесно и ефикасно да ги отстраниш микроскопските грини од различни површини како што се перници, постелнина, душеци и софи. Предности при користење на нашиот производ ✨ Длабоко чистење - Ефикасно ги отстранува микроскопските грини од перниците, чаршафите, душеците и софите, обезбедувајќи свежина и чистота во твојот дом. 🚨 Безбедно чистење со УВ - Користи УВ светлина за дезинфекција на површините, елиминирајќи ги потенцијалните алергени и бактерии без хемикалии или агресивни агенси. 👌🏼 Безжична флексибилност - Со безжичен дизајн и моќност од 100W, овој уред овозможува лесно маневрирање и чистење дури и на тешко достапни места без потреба од поврзување на електрична енергија. 👾 Заштита од алергии - Со редовна употреба, овој уред помага да се намалат алергените во домот, давајќи им олеснување на луѓето кои се чувствителни на прашински грини и алергени. ''Овој уред е дефинитивно исплатлива инвестиција за секој кој сака да одржува чист и здрав дом!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марија Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е идеален за луѓе кои страдаат од алергии на прашина, обезбедувајќи им ефикасен начин да го намалат присуството на алергени во нивниот дом. Домашните миленици можат да внесат грини во домот, така што овој производ е корисен за сопствениците кои сакаат да ги одржуваат своите простори чисти и свежи. Хотелите, апартманите и другите сместувачки капацитети можат да го користат овој производ за темелно чистење на перниците, чаршафите и душеците помеѓу гостите за да обезбедат хигиена и удобност. Производот е корисен за родителите кои сакаат да обезбедат чистота и хигиена на детските креветчиња, перниците и другите текстилни производи кои често се изложени на бактерии и алергени. ✨ Лесна употреба! Вклучи ја со притискање на копчето за вклучување. Повлечи ја преку постелнината, кога ќе завршиш, исклучи ја и испразни го садот за прав. Ова е се! По употреба, твојата постелнина ќе биде чиста и освежена. Технички карактеристики: Брзина на вртење: 8000 пати/мин; Брзина на моторот: 31000 rmp; Излез: DC 22V 0,8A; Моќност: 100 W; Моќност на светилката: 12W. Нарачајте го производот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-53% Попуст
БЕЗЖИЧЕН HDMI АДАПТЕР ЗА ПОВРЗУВАЊЕ НА ТЕЛЕФОН СО TV 999.00 ден 2,099.00 ден
 БЕЗЖИЧЕН HDMI АДАПТЕР ЗА ПОВРЗУВАЊЕ НА ТЕЛЕФОН СО TV Претвори го телефонот во преносно кино! 📺👀 Дали си незадоволен од телевизорот, затоа што не е паметен? Помогни му да стане паметен, направи го секој ден полесен - поврзи го овој уред со твојот телевизор и уживај во сите придобивки! Поврзи се, вклучи и гледај! Не ти треба дополнителна апликација за да го користиш. Предности при користење на нашиот производ 📺 Уживај во совршена квалитетна слика - Нема повеќе да ги замижуваш очите обидувајќи се да гледаш филм на мал екран на телефонот. Направи си пуканки и уживај во филмови со кристално чиста, Full HD слика на ТВ екранот. 👌🏼 Пренослив и лесен - Овој адаптер доаѓа во мал пренослив формат за да можеш да го носиш насекаде! Користи го за деловни конференции, канцелариски состаноци, училници или однеси го кај твојот пријател кога ќе се соберете! 🎬 Кино во твојот дом - Направи идеална кино атмосфера во твојот дом. Гледај филмови на големи екрани со висока резолуција и квалитетен звук, само со овој HDMI адаптер. 💥 Брзо поврзување - Без долги и заплеткани кабли - адаптерот бара само безжична Wi-Fi конекција за неговото функционирање. Поддржува дисплеи со висока резолуција. 🍿 Уживај со твоите најблиски - Филмовите, сериите и натпреварите ќе се прикажуваат во 4K ultra HD резолуција без сечење и пелтечење! ''Вклучувањето е едноставно, а квалитетот на сликата и звукот се извонредни!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Мите С. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Безжичниот HDMI адаптер е идеален за споделување видео содржини од твојот мобилен телефон на твојот телевизор. Погоден е за гледање видеа, блогови или семејни филмови заедно со сите. Овој адаптер обезбедува одлично искуство за играње на големиот екран. Поврзи го твојот паметен телефон со телевизорот и уживај во игрите со пријателите или семејството со импресивна графика и звук. Професионално споделувај документи, презентации или други важни информации со колегите или клиентите. Следи ги онлајн апликациите за обука или вежбање на големиот екран, обезбедувајќи си дополнителна мотивација и јасна слика за вежбите.  📺 Компатибилен со стандардните HDMI порти, овој адаптер беспрекорно се интегрира во постоечкото поставување за домашна забава. Едноставно приклучи го на телевизорот, поврзи го паметниот телефон преку Wi-Fi и уживај! Технички карактеристики: Поврзување со ТВ: HDMI излез; WiFi фреквенција: 2,4 GHz – 5 GHz WiFi 802,11 b/g/n; Напојување: 5 V / 1 А; RAM: 1GB; ROM: 128Mb; Rockchips RK3036 Dual Core; Miracast/DLNA/Airplay Mirroring; Оперативен систем: Linux; Димензии: 5,2 x 5,2 x 1,3 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-36% Попуст
ДЕТСКА ТРАМБУЛИНА СО МРЕЖА 140ЦМ 3,999.00 ден 6,190.00 ден
 ДЕТСКА ТРАМБУЛИНА СО МРЕЖА 140ЦМ Безбедна забава и активност што предизвикува насмевка! Оживеј го секојдневието на твојот дом со ова незаменливо средство за забава и здрав раст на твоите малечки. Трамбулината за скокање во затворен простор им овозможува на децата неодолива забава во удобноста на нивниот дом. Ова не е само играчка, туку и средство за поттикнување на развојот на моторните вештини преку безбедно и радосно скокање. Предности при користење на нашиот производ Физичка активност во затворен простор - Со оглед на зголеменото време што децата го поминуваат во затворени простории, ова е одличен начин да се поттикне физичката активност кај децата. Скокањето на трамболина обезбедува забава додека ги одржува здрави. Развој на моторни вештини - Трамболина за скокање во затворен простор им дава на децата единствена можност да ги развијат своите моторни вештини. Редовното скокање поттикнува координација, рамнотежа и сила, придонесувајќи за целокупниот моторен развој. Забавна вежба - Трамболина им дава на децата единствена можност да вежбаат преку игра. Наместо досадно вежбање, скокањето на трамболина носи радост и возбуда, охрабрувајќи ги децата да останат активни и да уживаат во фитнесот. Безбедност во домашната средина - Внатрешната трамбулина е идеално решение за безбедно скокање во домот. Со внимателен дизајн и безбедносни мерки, родителите можат да бидат сигурни дека децата уживаат во оваа забавна активност без да се грижат за повреди. ''Ако барате одличен начин да ги одржувате децата активни и среќни, трамболината е дефинитивно одличен подарок за нив!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Моника Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Трамболината ги забавува децата во удобноста на твојот дом, без разлика дали времето е лошо надвор или сакаш дополнителна опција за игра во затворен простор. Наменета е да го поддржи развојот на моторните вештини кај децата, вклучувајќи рамнотежа, координација и сила. Идеално решение за физичка активност на децата во затворен простор. Тоа им овозможува да останат активни и здрави без оглед на надворешните услови, обезбедувајќи им на родителите алтернатива за одржување на нивото на енергија. Со внимателен дизајн и безбедносни мерки, оваа трамбулина е дизајнирана за безгрижна игра дома. Родителите можат да бидат сигурни дека децата уживаат во скокањето на безбеден начин, со што се елиминира ризикот од повреда. Технички карактееристики: Материјал за подлога: ПП подлога за скокање; Вкупна висина: 122 см; Дијаметар: 140 см; Носивост: 200 кг.   Нарачајте го производот веднаш со 35% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
Попуст
МУЛТИНАМЕНСКИ ПИШТОЛ - СЕТ ЗА ОБРАБОТКА НА ДРВО И МЕТАЛ Од 1,499.00 ден 2,290.00 ден
 МУЛТИНАМЕНСКИ ПИШТОЛ - СЕТ ЗА ОБРАБОТКА НА ДРВО И МЕТАЛ Метален пиштол за совршено фиксирање! 🛠 Овој пиштол е исклучително моќна алатка дизајнирана за брзо и безбедно прицврстување на различни материјали. Без разлика дали изведуваш градежни проекти, одржување на домот или завршни работи, овој пиштол ќе ти ја даде потребната моќ и прецизност. Оваа алатка овозможува флексибилност и ефикасност при работа на различни проекти! Предности при користење на нашиот производ 💪🏻 Брзо и ефикасно поправање - Овој пиштол овозможува брзо и ефикасно фиксирање на различни материјали, заштедувајќи ти време и олеснувајќи ги работите за изградба или поправка. 🛠 Повеќенаменска употреба - Тој може да се прилагоди на различни барања за прицврстување, што го прави совршена алатка за различни типови површини. 💥 Силно и прецизно прицврстување - Благодарение на силната конструкција и прецизноста во работењето, овој пиштол обезбедува сигурно и силно прицврстување. Без оглед на видот на ѕидниот материјал, можеш да сметаш на добри резултати и долготрајно фиксирање. ✨ Подобрена ефикасност на работниот процес - Зголеми ја ефикасноста на твојот работен процес, брзо и лесно решавајќи ги задачите за прицврстување на различни градилишта или проекти. ''Со овој алат можам ефикасно да решавам секакви задачи за поправање, без оглед на материјалот.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Душко Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Пиштолот за фиксирање е идеален за занаетчии кои работат на градежни и завршни работи. Со можност за прицврстување на различни материјали, оваа алатка ќе ја подобри ефикасноста и прецизноста во сите фази на градежните проекти. За столари или декоратори, овој пиштол обезбедува прецизно прицврстување при изработка на мебел или украсни елементи. Во домаќинството, оваа алатка ќе ги олесни поправките и одржувањето. Без разлика дали поправаш ѕидови или поправаш елементи во домот, овој пиштол нуди силно и сигурно решение. Градежните компании и професионалците на градилиштата можат да го искористат овој пиштол за брзо и прецизно прицврстување. Со способноста за прилагодување на различни задачи, оваа алатка станува незаменлив дел од професионалната опрема на градилиштата. Технички карактеристики: Материјал: Легуриран челик + гума; Големина: 35 x 11 см. Пакетот вклучува: 1 x Пиштол; 1 x Комплет замeнливи додатоци; 1 x Глава; 1 x Четка; 1 x Масло; 1 x Кутија.   Нарачајте го производот веднаш со 34% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ПРИЛАГОДЛИВ АЛУМИНИУМСКИ ДРЖАЧ ЗА ЛАПТОП 699.00 ден 1,390.00 ден
 ПРИЛАГОДЛИВ АЛУМИНИУМСКИ ДРЖАЧ ЗА ЛАПТОП Подобри го твоето работно искуство! 👨🏻‍💻 Овој флексибилен алуминиумски држач за лаптоп е елегантно и практично решение за оптимизирање на твојот работен простор. Со прилагодување на висината и навалувањето, овој држач обезбедува ергономски дизајн кој го намалува заморот и ја подобрува твојата продуктивност. Предности при користење на нашиот производ 💪🏼 Стабилен и издржлив - Не треба да се грижиш ако твојот лаптоп е премногу тежок за овој држач - тој е направен од цврста алуминиумска легура, која може да издржи многу големи тежини без никакво оштетување. 💻 Флексибилен - Не е важно дали си во седечка, полуседечка или лежечка позиција! 6-те можни положби на овој држач ќе ти направат удобно седење во секое време и ќе ја спречат напнатоста на мускулите. 👌🏼 Компактен и прилагодлив - Прилагодливиот држач за лаптоп е склоплив и можеш да го ставиш во твојата торба и да го носиш со себе насекаде - на патувања, во кафуле, канцеларија - можностите се бесконечни! 👨🏻‍💻 Лесен и пренослив - Со својата алуминиумска конструкција, овој држач за лаптоп е исклучително лесен, што го прави идеално решение за луѓето во движење. Носи го лесно и користи го насекаде за да ја оптимизираш твојата работна средина. ''Ергономскиот дизајн на држачот ми овозможува да ги прилагодам висината и наклонот според мојот личен комфор, што значително ја намали напнатоста на вратот и грбот за време на долгите работни часови.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Дими Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Флексибилниот алуминиумски држач за лаптоп е идеален за оние кои работат од дома. Овозможува прилагодување на висината и навалувањето, обезбедувајќи удобност за време на работното време и подобрување на работното искуство. Овој држач е совршен придружник за службени патувања. Со својата лесна алуминиумска конструкција, тој обезбедува мобилност и ти овозможува да создадеш продуктивна работна средина насекаде. За студентите и професорите за учење, овој држач обезбедува ергономска поддршка за време на долгите часови на учење. 💪🏼 Стабилна и издржлива конструкција Овој прилагодлив држач за лаптоп се издвојува по својата стабилна и издржлива конструкција, обезбедувајќи сигурна поддршка при секојдневна употреба. Прилагодливиот дизајн ти дава целосна контрола врз висината и аголот на наклон. Технички карактеристики: Димензии: 26 x 20 x (55-140) cm.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-34% Попуст
ЗИМСКА МАСКА ЗА ЛИЦЕ СО ФИЛТЕР ЗА СКИЈАЊЕ 599.00 ден 899.00 ден
 ЗИМСКА МАСКА ЗА ЛИЦЕ СО ФИЛТЕР ЗА СКИЈАЊЕ Совршена комбинација на топлина и удобност! 😷 Зимската маска за скијање која ја покрива целата глава, лице и врат претставува совршена комбинација на топлина, удобност и функционалност за време на секој зимски спортски предизвик. Изработена со внимание на деталите, оваа маска обезбедува целосна заштита од суровата зимска клима, овозможувајќи ти да уживаш во скијањето без оглед на временските услови. Предности при користење на нашиот производ 🧕🏼 Топла и заштитна бариера од глава до врат - Нашата зимска маска за скијање обезбедува целосна покриеност, заштитувајќи те од студот и ветерот при секое спуштање. 💨 Непречено дишење - Уживај во слободата на дишење со посебен дел за устата устата, овозможувајќи ти да останеш фокусиран на секој момент на патеката. 👀 Јасен вид во секоја насока - Со прецизно дизајниран отвор за очи, оваа маска обезбедува јасна видливост, овозможувајќи ти лесно да се движиш низ секој снежен пејзаж. 👌🏼 Прилагодлив комфор - Лесна, но издржлива, нашата ски-маска се прилагодува на твоето лице за да обезбеди оптимално вклопување без непријатност, овозможувајќи ти целосно да се фокусираш на уживањето во радостите на зимата. ''Оваа маска се издвојува по својот врвен квалитет на материјалот и внимателниот дизајн бидејќи обезбедува целосна заштита од студ, ветер и снег. Топла, удобна и функционална - дефинитивно ја препорачувам на секој љубител на зимските спортови!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Спасе Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Зимската скијачка маска е идеална за скијачките ентузијасти кои се соочуваат со предизвиците на екстремните временски услови. Без разлика на ниските температури, силните ветрови или снежните бури, оваа маска обезбедува целосна заштита за да можеш непречено да уживаш во секој момент на патеката. За оние кои се одлучуваат да одат на скијање во слободен стил или сноуборд, каде брзото возење и скокањето често одат рака под рака, оваа маска е незаменлива. Нејзината цврста конструкција штити од ветровити услови и овозможува дишење, обезбедувајќи удобност и заштита што ти треба во секој слободен момент на патеката. Со целосна заштита за лице, врат и филтер за дишење, оваа маска ја обезбедува потребната заштита од студот и ти овозможува слободно да дишеш додека ги истражуваш неистражените делови на планината. Отворот за очи овозможува јасен поглед во темница, обезбедувајќи сигурност и удобност за време на ноќното скијање. Технички карактеристики: Материјал: руно; Големина: 33 x 38cm.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-54% Попуст
МАГИЧНА И ЗАБАВНА ЛЕТЕЧКА САМОВИЛА 599.00 ден 1,290.00 ден
 МАГИЧНА И ЗАБАВНА ЛЕТЕЧКА САМОВИЛА Оживеј ја имагинацијата на твојата принцеза! 🧚🏼‍♀️✨ Самовилата што лета ќе ги воодушеви вашите мали принцези! Оваа неверојатна летечка кукла ќе ги одведе девојките во светот на бајките полн со магија со својот посебен танц! Со помош на иновативна IR технологија и сензори за движење, оваа играчка навистина може да лета и да биде во воздухот до неколку минути! Предности при користење на нашиот производ Сензор на допир - Оваа играчка има сензор за допир, односно кога ќе полета и почне да паѓа надолу доволно е само да ја поставите раката пред леталото и таа повторно ќе се издигне на горе. Лесна за употреба - Вилата треба само да се вклучи, а твоето девојче лесно ќе ја насочи со раката. Никогаш нема да и здодее! Лета до 5 метри во височина - Движи ги крилјата на самовилата со притискање на копче и таа може да лебди веднаш над твојата рака или 5 метри над неа. Магичен дизајн - Куклата со дизајн на вила има ротирачко здолниште и сензор кој и овозможува да ги следи движењата на раката под неа. Батерии што се полнат - Не мора да ги менуваш батериите, само наполни ги со USB-кабел! ''Ја препорачувам на секој родител кој сака да го воодушеви своето дете со нешто посебно и магично!“ - - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Татјана Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеална играчка за додавање магичен сјај на роденденските забави! Оваа блескава кукла ќе ја воодушеви секоја мала принцеза на нејзиниот посебен ден. Создадена да инспирира имагинативна игра дома, оваа играчка ги поттикнува децата да го истражуваат светот на бајките и да создаваат свои авантури. Комбинирајќи забава и едукација, летечката самовила може да послужи како одлична алатка за развивање на детската имагинација и креативност. Тоа им помага на децата да развијат приказни и да ги прошират своите хоризонти преку игра. Со својот елегантен дизајн и магичен сјај, оваа кукла е совршен подарок за секоја пригода. Без разлика дали се работи за роденден, Божиќ или некој друг посебен момент, оваа играчка сигурно ќе го остави твоето дете без зборови и ќе предизвика насмевка на неговото лице. Технички карактеристики: Полнење: USB кабел; Време на полнење: 30 мин; Време на лет: 7-10 мин; Материјал: пластика.   Нарачајте го производот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-47% Попуст
ПРЕНОСЛИВА ВЕРТИКЛАНА ПЕГЛА НА ПАРЕА 899.00 ден 1,690.00 ден
 ПРЕНОСЛИВА ВЕРТИКЛАНА ПЕГЛА НА ПАРЕА Пренослива вертиклана пегла за совршено пеглање без ограничувања! Рачната пегла на пареа е незаменлив асистент кој мора да го имаш дома, лесно ќе ги отстрани наборите од облеката без разлика на материјалот, како на пр: памук, синтетика, постелнина, кадифе, свила и други. Исто така е одлична за дезинфекција, со што може да ги исчистиш темелно сите површини во твојот дом! Предности при користење на нашиот производ Брзо и ефикасно пеглање - Преносливата пегла на пареа овозможува брзо загревање и ефикасно пеглање, со што се заштедува време и се постигнува беспрекорен изглед на облеката. Лесно маневрирање - Ергономскиот дизајн овозможува лесно ракување и лесно маневрирање, правејќи го пеглањето удобно и без напор. Повеќекратна употреба - Покрај за пеглање, оваа пренослива пегла може да се користи и за освежување на облеката и дезинфексија со пареа, со што се обезбедува повеќенаменска функционалност за различни текстилни потреби. Нега на деликатна ткаенина - Иновативната технологија на пареа на нашата пренослива пегла овозможува нежно пеглање, со што се зачувува квалитетот на ткаенините. Безбедна е за сите видови материјали, обезбедувајќи долговечност на твојата облека. ''Пегчата се загрева за неколку минути, лесно се ракува и убаво ги пегла рубите!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Оливера Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Преносливата пегла на пареа е совршен придружник за службени патувања. Благодарение на компактниот дизајн и безжичната функционалност, одржувањето на професионалниот изглед на твојата облека станува едноставно и брзо, без разлика каде се наоѓаш. Кога ќе се соочиш со неочекуван состанок или настан на работа, оваа пегла е идеална за брзо освежување на твојот стил. Во домашна средина, овозможува ефикасно и брзо пеглање без губење време за поставување и чекање пеглата да се загрее. Совршена е за секојдневна употреба за да ја одржува твојата облека да изгледа беспрекорно. Технички каеактеристики: Напојување: 220V 50Hz; Моќност: 375W – 750W; Капацитет на садот за вода: 200 ml.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-43% Попуст
ТВ КОМОДА (120 X 34 X 24 CM) 2,999.00 ден 5,199.00 ден
 ТВ КОМОДА (120 X 34 X 24 CM) Одличен избор за повеќе простор и елеганција! 📺 ''Nordic White'' Освежи ја и надгради ја твојата дневна соба со нашата стилска ТВ комода. Ова елегантно парче мебел носи повеќе простор и функционалност во твојата дневна соба, овозможувајќи ти да го организираш и прилагодиш твојот простор според твоите потреби. Предности при користење на нашиот производ 📺 Ја зголемува функционалноста на твојата дневна соба - Нашата скалабилна комода за ТВ со простор за складирање ти овозможува максимално да го искористиш просторот во твојата дневна соба, давајќи ти дополнителен простор за складирање и организација. 🛋 Елегантен и модерен изглед - Нашиот ТВ комода носи софистициран изглед во твојата дневна соба, истовремено обезбедувајќи функционалност. Нејзиниот елегантен дизајн го надополнува современиот ентериер и ја прави твојата дневна соба визуелно попривлечна. ✨ Организирана и чиста дневна соба - Благодарение на просторот за складирање, можеш лесно да ги организираш сите твои медиумски уреди, книги, играчки и други работи, со што ќе ја одржуваш дневната соба чиста и уредна. ''Чувствувам дека дневната соба стана поорганизирана, уредна и попривлечна со ова парче мебел. Квалитетот на комодата е исто така одличен - цврста е и добра изработка!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марија Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Обезбедува дополнителен простор за складирање медиумски уреди, книги и други предмети, со што се олеснува организацијата на дневната соба. Нејзиниот елегантен дизајн и модерен изглед ја прават одличен избор за подобрување на визуелниот изглед на дневната соба. Фиоките за складирање ти овозможувата да ги чуваш работите надвор од видното поле, што придонесува за организација и чистота на дневната соба. Технички карактеристики: Материјал: Иверица; Димензии: 120 x 34 x 27 cm. Во пакувањето добиваш: Производот е спакуван расклопен и доаѓа со упатство и алат за лесно склопување!   Нарачајте го производот веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ИЗВЛЕКУВАЧ НА ВДЛАБНАТИНИ ЗА АВТОМОБИЛ 499.00 ден 990.00 ден
 ИЗВЛЕКУВАЧ НА ВДЛАБНАТИНИ ЗА АВТОМОБИЛ Брз и ефикасен начин! 💥 Не троши го твоето време, пари и напор одејќи по мајстори за да го поправат тоа бидејќи сега ние ти нудиме полесен и побрз начин да ги решиш проблемите со твојот автомобил! Револуционерен алат кој овозможува лесно и ефикасно отстранување на оштетувањата на каросеријата без потреба од скапи и временски зафатни поправки! Предности при користење на нашиот производ 👌🏼 Ефикасно извлекување - Извлекувачот на вдлабнатини овозможува брзо и лесно отстранување на оштетувањата, без потреба од скапи и долготрајни поправки. 🚘 Брза поправка - Користењето на извлекувач за вдлабнатини овозможува брзо санирање на оштетувањата на каросеријата. Тоа ти заштедува време и ти го прави животот поедноставен. 💰 Економично - Во споредба со традиционалните методи за поправка, користењето на извлекувач за вдлабнатини е многу поекономично. Тоа значи дека ќе можеш да го поправиш твојот автомобил по пониска цена, со што ќе заштедиш пари. 🛠 Лесно користење - Извлекувачот на вдлабнатини на автомобилот е лесен за употреба, дури и за експерти кои не се за автоматска поправка. Тоа значи дека нема да мора да барате помош од професионалци и ќе можете сами да го поправите вашиот автомобил. ''Неодамна направив неколку несакани штети на колата и бев загрижен како ќе изгледа, но вдлабнатините целосно исчезнаа, уредот е лесен за користење, па секој може да го користи без разлика на искуството.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Сашко Л.   🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеално решение за отстранување на помали вдлабнатини и оштетувања на површината на автомобилот кои често се резултат на паркирање или возење на тесни простори. Ако сакаш да ги намалиш трошоците за поправка на гребнатини на твојот автомобил, овој производ може да биде одлична опција. Овој производ им дава можност на сопствениците на автомобили сами да вршат приватна поправка, без потреба да одат во сервисен центар. Начин на употреба: 1. Со монтирање на механизмот и затегнување на специјалната завртка, вдлабнатината ќе се коригира. 2. Извлекувачот лесно се вади, а лепилото лесно се отстранува со шпатула. Можеш да ја избришеш областа со медицински алкохол. 3. Ако вдлабнатините на автомобилот не предизвикале оштетување на бојата, овој извлекувач со мала вештина значително ќе го подобри изгледот на твојот автомобил без трошоци за сервисирање. Технички карактеристики: Материјал: Алуминиум; Дијаметар на плочата: 12,2 см; Висина на плочата: 11,3 см.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
WIFI 360° РОТИРАЧКА КАМЕРА ЗА ВО ФАСОНКА 1,599.00 ден 2,699.00 ден
 WIFI 360° РОТИРАЧКА КАМЕРА ЗА ВО ФАСОНКА Вашата безбедност никогаш не била поважна! 💡🎥 Револуционерна безжична паметна безбедносна камера која ќе ја подигне безбедноста на твојот дом на сосема ново ниво. Оваа компактна камера со панорамски поглед од 360° обезбедува континуиран мониторинг на твојот дом, одржувајќи те тебе и имотот безбедни 24/7, без оглед на временските услови или условите. Предности при користење на нашиот производ 📽 24/7 мониторинг на твојот дом - Камерата обезбедува деноноќно следење на твојот дом, што значи дека можеш да бидеш сигурен дека твојот имот е заштитен во секое време, дење и ноќе. 📍 Покриеност од 360° - Оваа паметна камера обезбедува целосна покриеност на секоја точка од твојот дом(соба) благодарение на панорамскиот поглед од 360°. Нема слепи точки - ништо нема да ти избега од видикот. 📲 Опции за паметни известувања - Камерата е опремена со паметни опции за известување преку мобилната апликација, така што веднаш ќе бидеш известен за какви било неправилности во твојот дом, било да се тоа движење, бучава или други активности. 💡 Лесна инсталација и употреба - Инсталирањето на камерата е брзо и лесно, без потреба од професионални техничари. Исто така е многу лесна за користење, така што секој може лесно да ја контролира безбедноста на својот дом. ''Нема потреба да се грижите за безбедноста на домот кога ја имате оваа безжична камера. Благодарение на панорамскиот поглед од 360 степени, секој агол е под око на оваа камера. Ништо нема да остане незабележано. Чувствувајте се целосно безбедно!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Трајче Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Одличен избор за надзор и безбедност на твојот дом. Можеш да ја поставиш во ходникот, дневната соба или која било друга просторија за да ги следиш настаните во реално време и да бидеш известен за какви било неправилности. Ако имаш сопствен деловен простор, оваа камера може да биде корисна за следење на настани во канцеларија или продавница дури и кога не си присутен. Додека си на одмор или патуваш, со камерата можеш да ги следиш настаните, па дури и да го снимаш материјалот за подоцна. Доколку имаш домашни миленици, овој производ ти овозможува да го следиш нивното однесување додека си далеку од дома. Ова е корисно за одржување на безбедноста на твоите миленици. 💡 Лесна инсталација: Оваа безжична камера е лесна за поставување, само треба да го поврзиш системот за камера со сијалица за да ја поврзиш камерата со WiFi, што е многу практично. Може да се инсталира со користење на нормална основа на сијалицата E27, нема повеќе дополнителни чекори за инсталација. Технички карактеристики: Паметна IP камера 1080P HD; Грло: Е27/ 110-240V; Резолуција: 1080P (Full-HD) 2MP; Мемориска TF картичка до 128GB (не е вклучена); Потрошувачка: 2W x 4; Заштита IP65; Дневно и ноќно снимање (Infrared); 4x дигитален зум; Објектив: 3,6mm; Сензор: CMOS; Формат за компресија на видео: H.264; Агол на гледање: 355°/90°(вертикално); Поддржани мобилни системи: Android/iOS; Димензии: 150 x 65mm; Тежина: 290гр.   Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-31% Попуст
СЕТ ВАКУМСКИ ТЕРМОС СО ЧАШИ 500МЛ 699.00 ден 999.00 ден
 СЕТ ВАКУМСКИ ТЕРМОС СО ЧАШИ 500МЛ Термос со вакум изолација и чаши за секоја пригода! 🔥🧊 Совршен за секојдневна употреба или патување, овој комплет термос изолиран со вакуум со придружни чаши ти овозможува удобност во секое време. Предности при користење на нашиот производ ⏰ Долготрајна топлинска изолација - Благодарение на висококвалитетната вакуумска изолација, овој термос ги одржува твоите пијалоци топли или ладни многу подолго од обичните термоси. Уживај во свежиот вкус на твоето кафе или ладен пијалок во текот на денот. 🥤 Дополнителни чаши - Сетот вклучува чаши кои одлично се вклопуваат со термосот. Ова ти овозможува лесно да споделуваш пијалоци со твоите пријатели или семејството без потреба од дополнителни чаши. 💪🏼 Квалитетна конструкција - Термосот е направен од висококвалитетни материјали кои се издржливи и отпорни на абење. Можеш да се потпреш на него да те служи долго време и да ги одржува твоите пијалоци свежи и вкусни. ✅ Економична опција - Со користење на овој сет на термос и чаши, ја намалуваш потребата од купување чаши или шишиња за еднократна употреба, со што ќе го зачуваш твојот паричник и ќе придонесеш за зачувување на животната средина. ''Овој комплет со термос и чаши изолирани со вакуум е апсолутно фантастичен! Моето утринско кафе останува топло во текот на целиот работен ден, без разлика колку е студено надвор.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Бобан Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Совршен за секојдневна употреба на работа. Го одржува твоето кафе топло во текот на целиот работен ден, овозможувајќи ти да уживаш во свежиот вкус. Кога одиш на патување или екскурзија, овој сет е суштински придружник. Омилените пијалоци можеш да ги одржуваш топли или ладни, без разлика колку ќе трае твојата авантура. Сетот вклучува 3 чаши, што го прави совршен за споделување пијалоци со семејството или пријателите на пикник, кампување или собир на отворено. 💦 ТОПЛИ ИЛИ ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ Главната карактеристика на овој сет е вакуумската изолација, која ја одржува температурата на пијалокот долго време. Термосот ги одржува топлите пијалоци топли или освежителните пијалоци ладни, што ги прави идеални за патување, излети или секојдневна употреба! Технички карактеристики: Големина: 23,8cm x 6,7cm; Капацитет: 500ml; Материјал: Внатрешен 304, надворешен 201 нерѓосувачки челик. Боја: по наш избор   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-42% Попуст
ГУМЕНА ПОДЛОГА ЗА ТУШИРАЊЕ (1+1 ГРАТИС) 699.00 ден 1,199.00 ден
ГУМЕНА ПОДЛОГА ЗА ТУШИРАЊЕ (1+1 ГРАТИС) За полесно чистење на стапалата! Нашата силиконска подлога за масажа обезбедува нежен пилинг и ефективно длабинско чистење на кожата на стапалата. Воедно го подобрува туширањето и го спречува лизгањето при туширање! Предности при користење на нашиот производ Безбедност против лизгање - Силиконската тркалезна подлога за туширање е дизајнирана од материјал што не се лизга што обезбедува сигурна заштита од лизгање додека се тушираш. Ова помага да се спречи лизгање и паѓање под туш, намалувајќи го ризикот од повреда. Нега на кожа - Силиконската четка за масажа обезбедува нежен пилинг на телото и ефективно длабинско чистење на кожата. Лесна за употреба - Оваа четка за нозе е многу лесна за употреба, особено се препорачува за луѓе со проблеми со колковите и грбот, при што не дозволува наведнување. Хигиенско и лесно одржување - Силиконскиот материјал е отпорен на вода и мувла, што го прави идеален за употреба во влажна средина за туширање. Покрај тоа, лесно се чисти и одржува. Можеш едноставно да го исплакнеш и да го оставиш да се исуши, а со тоа да ја одржуваш хигиената во твојата бања. ''Одличен производ кој вреди секој денар. Се чувствувам многу побезбедно, а тоа ми е најважно. Само ја исплакнувам после туширање и оставам да се исуши.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Вера Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е идеален за секој кој сака дополнителна безбедност за време на туширањето. Обезбедува површина против која го спречува лизгањето, што е особено важно за постарите, трудниците и децата. Силиконскиот материјал е отпорен на вода и мувла, што го прави одличен избор за одржување на хигиената во бањата. Oваа подлога ја штити површината на кадата или туш кабината од гребнатини или оштетувања што може да настанат кога користиш сапун или други козметички производи. Можеш да ја користиш како декоративен елемент кој го надополнува изгледот на твојата бања. Технички карактеристики: Материјал: Силикон; Дијаметар: 45 cm; Боја: Сива.   Нарачајте го производот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава