-51% Попуст
КОМПАКТНИ И ВОДООТПОРНИ БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ 699.00 ден 1,399.00 ден
КОМПАКТНИ И ВОДООТПОРНИ БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ Голем број паметни функции во еден уред! 🎧 Слушањето музика со совршено јасен стерео звук е вистинско задоволство преку ергономски дизајнирани, водоотпорни безжични слушалки - звучи примамливо? Уникатните безжични слушалки се совршени за која било од твоите секојдневни навики. Тие ти заштедуваат многу време и го олеснуваат животот! Предности при користење на нашиот производ Јасен стерео звук - Ќе можеш да ја слушнеш секоја песна кристално јасно, да гледаш филмови или да разговараш без никакви тешкотии. Микрофон - Разговарај со саканата личност со часови без да ги користиш рацете. Автоматско управување - Слушалките имаат паметен принцип на работа, автоматски се вклучуваат и исклучуваат, а штом еднаш ќе ги поврзеш, тие ќе продолжат да се поврзуваат автоматски. LED екран со параметри - Кутијата за слушалки има вграден LED екран кој емитува мека светлина и го покажува статусот на батеријата на слушалките. Магнетен принцип - Кутијата е многу практична. Се затвора со магнет и е многу погоден за носење во чанта. ''Квалитетот на звукот е извонреден, со јасни високи тонови и длабок бас. Врската е брза и стабилна, без губење на сигналот. Дизајнот е елегантен и функционален, батеријата трае долго...'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Дамјан К. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Благодарение на водоотпорноста и сигурното прицврстување, овие слушалки се идеални за трчање, теретана и други физички активности. Компактниот дизајн ги прави совршен придружник за патување, овозможувајќи ти да уживаш во музика или подкасти без метеж од кабли. Безжичното поврзување и квалитетниот микрофон овозможуваат јасна и сигурна комуникација за време на деловни повици и видео конференции. Без разлика дали шеташ низ град, извршуваш домашни работи или се релаксираш дома, овие слушалки обезбедуваат квалитетен звук и слобода на движење. Технички карактеристики: Материјал: квалитетна пластика; Димензии: 11 x 10 x 4 cm; Поврзување: Bluetooth; Компатибилен со: IOS, Android, Windows; Време на репродукција на музика: 4-5 часа.   Нарачајте го производот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-48% Попуст
РОТИРАЧКИ ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН НА РЕТРОВИЗОР 499.00 ден 950.00 ден
РОТИРАЧКИ ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН НА РЕТРОВИЗОР Совршена видливост и практичност при возење! Ротирачкиот држач за телефон е совршено решение за безбедно и практично користење на твојот телефон додека возиш. Целосно ротирачки, ти овозможува да го поставиш телефонот под кој било агол за оптимално гледање. Инсталирањето е брзо и лесно, без потреба од дополнителни алатки. Предности при користење на нашиот производ Целосна ротација - Tи овозможува да го поставиш телефонот под кој било агол благодарение на ротацијата од 360°, обезбедувајќи оптимална видливост и удобност додека возиш. Лесна инсталација - Брзо и лесно се монтира на ретровизорот на автомобилот, без потреба од дополнителни алатки или комплицирани процедури. Стабилност и безбедност - Цврстиот држач ја обезбедува стабилноста на телефонот, спречувајќи го да паѓа или да се движи додека возиш, дури и на нерамни патишта. Универзална компатибилност - Прилагодлив на сите големини на телефони, што го прави идеален за различни модели и брендови на мобилни уреди. ''Инсталирањето беше брзо и лесно, а држачот е цврсто прицврстен и стабилен.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Јане Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Им овозможува на возачите безбедно да користат апликации за навигација на нивните телефони, без да го попречуваат нивното возење. Обезбедува пригоден начин за остварување повици без раце при возење, одржувајќи ја концентрацијата на возачот на патот. Тоа е корисна алатка за следење на сообраќајот и патување преку апликации за следење, обезбедувајќи информации за сообраќајот без да го попречуваш возењето. Возачите можат да ги користат своите телефони за да снимаат патувања или да фотографираат безбедни ситуации без да ја ризикуваат безбедноста при возењето. Технички карактеристики: Материјал: ABS; Димензии: 14 x 25-30 x 6-9 x 3-6 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА ВО АВТОМОБИЛ (1+1 ГРАТИС) 699.00 ден 1,390.00 ден
МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА ВО АВТОМОБИЛ (1+1 ГРАТИС) Лесно и безбедно возење! 📲 Магнетниот држач за телефон за автомобил е совршено решение за возачите кои сакаат да останат поврзани и организирани додека возат. Овој држач ги комбинира практичноста, безбедноста и приспособливоста за да го подобри твоето возачко искуство. Предности при користење на нашиот производ 🚙 Безбедност на пат - Магнетниот држач за телефон за во автомобил им овозможува на возачите да останат фокусирани на патот, давајќи им безбедно место за монтирање на телефонот и лесен пристап до информации без да го тргаат погледот од патот. 👌🏼 Прилагодлив за оптимална удобност - Со приспособливост од 360°, овој држач им овозможува на возачите да го постават телефонот под саканиот агол, приспособувајќи го на нивните потреби и создавајќи удобно искуство во возењето. 💪🏻 Лесно склопување и расклопување - Дизајнот што се склопува овозможува лесно склопување и расклопување на држачот, со што се олеснува процесот на инсталирање на телефонот и прилагодување на неговата положба во возилото. ✨ Зачувување на уредот - Магнетниот држач за телефон за автомобил не само што обезбедува погодно место за монтирање на телефонот, туку помага и за зачувување на твојот уред со тоа што го држи безбедно на место и го спречува лизгањето или паѓањето додека возиш, намалувајќи го ризикот од оштетување или кршење. ''Овој држач има моќни магнети што цврсто го држат телефонот додека возам, обезбедувајќи уредот да остане стабилен и безбеден дури и при ненадејни движења или кога поминувам преку нерамнини на патот.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Петар Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој магнетен држач за телефон за автомобил е идеален за возење со GPS навигација, овозможувајќи им на возачите да го постават телефонот во оптимална положба за јасно видлив екран и лесен пристап до насоките за време на патувањето. Користењето телефон додека возиш може да биде опасно, но овој држач овозможува повици без раце, давајќи им на возачите можност да ја користат функцијата на звучникот или слушалките Bluetooth додека се на пат. Овој држач им овозможува на возачите безбедно да уживаат во стриминг аудио содржина додека возат со тоа што ќе го стават телефонот на видно место и ќе го користат како извор за забава во автомобилот. ✨ Прилагодлив дизајн! Со можност за ротирање за 360 степени, овој држач им овозможува на возачите лесно да го прилагодат аголот на својот телефон за да имаат оптимална видливост на екранот и пристап до сите функции. Технички карактеристики: Материјал: легура + ABS; Големина: околу 5 x 2,8 x 1,7cm.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
X5 БЕЗЖИЧЕН BLUETOOTH ТРАНСМИТЕР И ПОЛНАЧ ЗА АВТОМОБИЛ 699.00 ден 1,290.00 ден
X5 БЕЗЖИЧЕН BLUETOOTH ТРАНСМИТЕР И ПОЛНАЧ ЗА АВТОМОБИЛ Нека возењето со автомобил стане вистинско задоволство! Сега конечно ќе можеш да уживаш во твоите омилени песни и долги телефонски разговори во секој момент од возењето! Тргнуваш на долг пат? Не заборавај да го земеш овој smart bluetooth трансмитер со себе! Предности при користење на нашиот производ Повеќе начини за поврзување - Покрај Bluetooth конекција, телефонот можеш да го поврзиш преку USB или SD картичка, изборот е твој! Полнење на телефонот - Веќе нема да ти биде празна батеријата на телефонот, бидејќи можноста за USB конекција ти овозможува да го полниш телефонот додека слушаш музика. Олесни ги телефонските повици - Држењето на телефонот додека возиш може да биде многу опасно и непрактично. Води го секој разговор течно со предавателот за полесно и побезбедно возење. За секој автомобил - Не постои специфичен калап за трансмитер, тој се вклопува во секој автомобил без разлика на брендот и возраста. Елегантен дизајн - Покрај попријатна атмосфера во автомобилот, трансмитерот ти дава одличен квалитет и модерен изглед на автомобилот. ''Квалитетот на звукот е добар, а стабилноста на поврзувањето е одлична, дури и при долги патувања. Дизајнот е компактен, елегантен и лесно се вклопува во мојот автомобил.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драган В. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Bluetooth MP3 плеерот овозможува безжично поврзување со мобилен уред, обезбедувајќи удобност и слобода додека возиш. Функцијата за полнење во автомобил ти овозможува истовремено да го полниш мобилниот уред додека уживаш во музика, што е корисно за одржување на полнење на уредот за време на долги патувања. Овој производ обезбедува висококвалитетен звук кој може да го подобри аудио искуството додека возиш, особено за оние кои немаат вграден аудио систем за автомобил. Овој производ ги комбинира функциите на MP3 плеер и полнач за автомобил во компактен и практичен дизајн, што го прави погоден за оние кои ја ценат мултифункционалноста и практичноста. Технички карактеристики: FM трансминтер; Дигитален дисплеј; Аудио влез; Микрофон; TF слот за мемориска картичка; USB влез 5V 2.5mA; Bluetooth конекција; Контроли за менување канали, гласност, одговарање на повици.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
МОЌЕН ЛОВЕЧКИ ТЕЛЕСКОПСКИ ДВОГЛЕД СО 50X ЗГОЛЕМУВАЊЕ 1,699.00 ден 3,099.00 ден
 МОЌЕН ЛОВЕЧКИ ТЕЛЕСКОПСКИ ДВОГЛЕД СО 50X ЗГОЛЕМУВАЊЕ Направи ги твоите набљудувања спектакуларни! Овој професионален двоглед е врвна алатка за истражување на светот околу тебе. Со исклучително зголемување до 50X, искуси остри и јасни слики на долги растојанија. Прилагодливиот зум од 50X ти овозможува да го прилагодиш видното поле според твоите потреби, што го прави идеален за различни активности. Предности при користење на нашиот производ Моќен зум од 50X - Со големо зголемување од 50X, овoj двоглед ти овозможува да го прилагодиш видното поле според твоите потреби. Без губење на јасност, истражувај пејзажи, следење птици или настани на далечина со импресивна прецизност и удобност. Призми BAK4 за остра и светла слика - Уживај во исклучителната острина и осветленост на сликата благодарение на призмите BAK4. Овие напредни призми обезбедуваат висок контраст и исклучителен пренос на светлина, што го прави твоето гледање реално и забележливо дури и во услови на слаба осветленост. Професионален телескопски дизајн - Со дизајн кој ги комбинира функционалноста и естетиката, овој двоглед е исклучително пренослив, издржлив и прилагоден на професионалните потреби. Повеќе намени за различни активности - Со своите моќни карактеристики, овој двоглед е прилагоден на различни активности. Без разлика дали си за гледање диви животни, планинарење, спортски настани или гледање ѕвезди, овој двоглед нуди разновидност за да одговара на различни интереси и страсти. ''Првото нешто што се издвојува е неверојатното зголемување кое ми овозможува да гледам детали на импресивни растојанија. Без губење на квалитетот на сликата, можам да го прилагодам видното поле според моменталните потреби, без разлика дали гледам спортски настани или гледам ноќно небо.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Столе Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој професионален двоглед е совршен за љубителите на природата кои сакаат да го истражуваат дивиот свет со удобност и јасност. Со големо зголемување и призми BAK4, секоја птица или пејзаж станува детална и живописна. Големото зголемување и можноста за прилагодување на зумот го прават овој двоглед идеален за гледање спортски настани. Без разлика дали се работи за фудбалски натпревар, трка или голф турнир, тие даваат непобитен увид во делувањето на теренот. Лесниот дизајн и издржливоста го прават овој двоглед совршен придружник за планинари и истражувачи. Зголемувањето од 10X овозможува детално набљудување на далечните планински врвови или истражување на огромни пејсажи за време на авантурите. Технички карактеристики: Максимално 50X зголемување за подобрена видливост; Дијаметарот на предната леќа е 4,6 cm, задната е 2 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
CAR MP3 WIFI ТРАНСМИТЕР 599.00 ден 999.00 ден
 CAR MP3 WIFI ТРАНСМИТЕР Нека возењето со автомобил стане вистинско задоволство! Сега конечно ќе можеш да уживаш во твоите омилени мелодии и долги телефонски разговори во секој момент од возењето! Предности при користење на нашиот производ Беспрекорна репродукција на музика - Лесно уживај во омилената музика и аудио содржина во твојот автомобил. Поврзи го твојот MP3 безжичен плеер со твојот мобилен уред за безжично пуштање музика. Практично USB полнење - Држи ги твоите мобилни уреди наполнети додека си на пат. Вградениот USB полнач осигурува дека твојот телефон или други гаџети остануваат напојувани, овозможувајќи ти да останеш поврзан и да користиш апликации за навигација без да се грижиш за батеријата. Олесни ги телефонските повици - Држењето на телефонот додека возиш може да биде многу опасно и непрактично. Води го секој разговор течно со предавателот за полесно и побезбедно возење. За секој автомобил - Не постои специфичен калап за трансмитер, тој се вклопува во секој автомобил без разлика на брендот и возраста. ''Вградениот USB полнач ја одржува батеријата секогаш полна, кога одам на пат користам навигација и си пуштам музика без проблем за батеријата.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Давид Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој уред е идеален за луѓе кои сакаат да ја слушаат омилената музика додека возат, без потреба од кабли или непотребни компликации. Вградениот USB полнач им овозможува на возачите да ги задржат своите мобилни уреди наполнети додека возат, што е особено корисно за долги патувања и користење на апликации за навигација. Возачите можат безбедно да зборуваат на телефон без да ги тргнат рацете од воланот. Овој уред е дизајниран да биде компатибилен со различни уреди и автомобилски аудио системи, што го прави совршен додаток за различни потреби на возачот. Технички карактеристики: Димензии (должина * ширина * висина): 5cm x 5cm x 3cm; Влез на енергија: DC 12V/24V; Фреквенција на пренос: 87,5-108,0MHz; Растојание на пренос: 10м; USB излез: 5V/1A; Аудио влез; Микрофон; TF слот за мемориска картичка; Bluetooth конекција; Контроли за менување канали, гласност, одговарање на повици.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-36% Попуст
СЕТ ДВЕ РАДИО СТАНИЦИ ТОКИ-ВОКИ 2,399.00 ден 3,699.00 ден
СЕТ ДВЕ РАДИО СТАНИЦИ ТОКИ-ВОКИ Воспостави комуникација со другите додека кампуваш, планинариш или ловиш! 📡📵💬 Радио токи воки е идеален партнер за комуникација на отворено. Со способноста за брзо и сигурно комуницирање на растојанија каде што мобилните телефони често губат сигнал, овој уред е од суштинско значење за планинарење, кампување, лов или каква било активност што ти треба безбедно и брзо поврзување. Предности при користење на нашиот производ 💬 Брза и сигурна комуникација - Рачниот радио воки токи овозможува брза и сигурна комуникација на растојанија каде што мобилните телефони можеби немаат сигнал. Неопходно е за итни ситуации, пешачење, кампување и други активности на отворено. 💡 Лесно користење - Овие уреди се лесни за употреба. Нема потреба од комплицирани поставки или конфигурации. Едноставно притисни го копчето за разговор и комуницирај со пријателот. ✅ Ја зголемува безбедноста - Користејќи радио воки токи, можеш брзо да контактираш со другите членови на твојот тим или група во случај на итен случај или дезориентација. Ова ја зголемува безбедноста за време на екскурзии или авантури на отворено. 👌🏼 Економска опција - Уредите се економична опција за комуникација бидејќи не бараат месечни трошоци или трошоци за мобилни телефони. Откако ќе го купиш уредот, можеш да го користите без дополнителни трошоци. ''Јас сум воодушевен од неговата сигурност и леснотија на користење. Го испуштив неколку пати додека планинарев, но ништо не му е . Батеријата трае долго, што е уште еден плус, затоа што не морам да се грижам дали ќе ја полнам цел ден.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драган Ф. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеални за пешачење и кампување бидејќи овозможува комуникација на места каде што мобилните телефони често немаат сигнал. Ова ти помага да останеш поврзан со твојата група додека ја истражуваш природата. Идеални се за користење за во фабрики, магацини, поголеми деловни објекти. Можеш брзо и ефикасно да комуницираш со спасувачките тимови или други луѓе во случај на проблем или несреќа. Овој уред се користи и за професионални цели, како што се градилишта, настани, безбедност и други ситуации каде што е потребна брза и сигурна комуникација помеѓу членовите на тимот. Технички карактеристики: Вградена батерија која со едно полнење може да се користи и до 48 часа; Опсег за комуникација до 5 км; Фреквентен опсег: VHF/UHF FM; Фреквенција: 400-470 MHz; Мочност: 5W; Напон: 3.7V. Во пакетот добиваш: Сетот доаѓа во пар од две бази за полнење, два полначи, две радио станици и држачи.   Нарачајте го производот веднаш со 35% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
БЕЗЖИЧНА И ЕЛЕГАНТНА BLUETOOTH СЛУШАЛКА ЗА СОСТАНОЦИ 499.00 ден 990.00 ден
 БЕЗЖИЧНА И ЕЛЕГАНТНА BLUETOOTH СЛУШАЛКА ЗА СОСТАНОЦИ Безжична слушалка со bluetooth технологија за деловна елеганција! Идеална за деловни луѓе кои бараат високо ниво на продуктивност и квалитетна комуникација. Благодарение на bluetooth технологијата, можеш да остваруваш повици и да извршуваш повеќе задачи без проблеми, со кристално чист звук кој овозможува јасна комуникација. Предности при користење на нашиот производ 👔 Елегантен деловен изглед - Оваа слушалка е дизајнирана имајќи ги предвид деловните корисници, обезбедувајќи софистициран изглед кој совршено се вклопува во професионална средина. ✅ Безбедност и продуктивност - Користењето Bluetooth технологија овозможува слобода на движење, што го олеснува и поефикасно извршувањето на повеќе задачи и деловните разговори. 🔉 Кристално чист звук - Висококвалитетниот звук овозможува јасни и прецизни телефонски повици, што е од суштинско значење за успешна комуникација во деловниот свет. 🔋 Долготрајна батерија - Оваа слушалка има долготрајна батерија, што значи дека можеш да ја користиш за време на долги работни денови или патувања, без да се грижиш за батеријата. ''Покрај тоа што изгледа одлично, оваа слушалка дава извонреден звук и перформанси. Исто така, батеријата трае исклучително долго, што е огромен плус.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Давид Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: 👨🏼‍💻Овој производ е идеален за деловни луѓе кои често учествуваат на видео или аудио состаноци. Обезбедува кристално чист звук и овозможува ефективна комуникација со колегите и клиентите. 🚌За оние кои често патуваат поради работа, овој производ ти овозможува удобно да слушаш музика, да гледаш филмови или да остваруваш деловни повици за време на долгите патувања. 🏃🏼‍♂️За сите кои работат од дома, овој производ обезбедува слобода на движење и ти овозможува да се фокусираш на работата без одвлекување на вниманието од околината. ⚡Оваа слушалка го олеснува извршувањето на повеќе задачи, бидејќи овозможува истовремено извршување на различни задачи, како што се водење повици и работа на компјутер или таблет. Технички карактеристики: Тежина на производот: 86 гр; Големина на производот: 70мм x 60мм x 28мм; Време на полнење: 1 час; Време на употреба: 2-3 часа.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-36% Попуст
ИГРАЧКА АВИОНЧЕ СО ДАЛЕЧИНСКО 1,999.00 ден 3,099.00 ден
ИГРАЧКА АВИОНЧЕ СО ДАЛЕЧИНСКО Авион на далечински управувач кој ќе те воодушеви! Овој уникатен авион е дизајниран со внимание на деталите и изработен од висококвалитетни материјали кои гарантираат издржливост и стабилност за време на летот. Kорисниците можат да уживаат во целосна контрола на авионот, изведувајќи разни акробации, вртење и полетување со леснотија. Предности при користење на нашиот производ Возбудлива забава - Авионот со далечински управувач носи неверојатна забава за сите возрасти. Овој најсовремен авион обезбедува контрола во воздухот и ти овозможува да уживаш во возбудата на летање и маневрирање на далечина. Развој на моторни вештини - Со контролирање на овој авион, корисниците можат да ги подобрат своите моторни вештини и координација на движењата. За прецизно насочување на летот и изведување акробации ќе бидат потребни вешти раце и фокус, што може позитивно да влијае на развојот на фината моторика. Образовно искуство - Авионот со далечински управувач може да биде одличен начин за учење на принципите на летот, аеродинамиката и основите на пилотирањето. Оваа форма на забава, исто така, може да поттикне интерес за воздухопловството и науката кај корисниците од сите возрасти. Далечински управувач - Овој извонреден авион ти овозможува да уживаш во возбудата на летањето и контролирањето на авионот од далечина, давајќи ти уникатно искуство на контрола во воздухот. Ова е одличен начин да излезеш надвор, да уживаш во природата и физичката активност додека леташ со авион. ''Далечинскиот управувач има одличен дизајн, удобен е за држење во рака и сигналот е сигурен, што овозможува подолго време на лет без да се грижите за загубите на сигналот.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Трајче М. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Обезбедува неверојатно забавно искуство на отворено за деца и возрасни. Децата и возрасните можат да го истражуваат светот на авијацијата со контролирање на летот на овој авион за далечинско управување, што поттикнува интерес за науката и технологијата. Дава можност на ентузијастите во авијацијата да ги исполнат своите хоби и страсти за авиони. Контролата на летот на овој модел на авион носи чувство на автентичност и радост на летањето. Овој производ е одличен начин за поврзување и поминување квалитетно време со твоето семејство. Технички карактеристики: Време на еден лет: 12–15 мин; Време на полнење: 30-40 мин; Далечинска фреквенција: 2,4 GHz; Далечинско напојување: 2 × AA батерија (не се вклучени); Напојување на авионот: 3,7 V, 150 mAh; Материјал: EPP, ABS.   Нарачајте го производот веднаш со 35% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
ЏЕБНА LED + COB БАТЕРИСКА СВЕТИЛКА (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 999.00 ден
ЏЕБНА LED + COB БАТЕРИСКА СВЕТИЛКА (1+1 ГРАТИС) Револуционерна џебна LED+COB батериска светилка! Практичен и моќен извор на светлина кој ќе ги олесни различните активности во мракот. Оваа компактна светилка лесно се вклопува во џеб, ранец или торба, што ја прави совршен придружник за авантури на отворено, ноќни прошетки или кампување. Предности при користење на нашиот производ Моќно осветлување - Оваа лед светилка со џебна големина обезбедува исклучително моќно светло што го осветлува патот напред, овозможувајќи ти да гледаш појасно и да бидеш побезбеден во мракот. Двојна функционалност - Благодарение на комбинацијата на LED и COB технологијата, оваа светилка нуди опции за двојно осветлување - со помош на панели COB и интензивно фокусирано светло со помош на LED диоди. Преносливост и практичност - Компактниот дизајн ја прави светилката исклучително практична да ја носиш со себе насекаде. Идеална за авантури на отворено, кампување, поправки во домот и многу други ситуации. Мултинаменска светилка - Оваа џебна батериска светилка нуди разноврсност за широк опсег на задачи. Без разлика дали треба да осветлиш темен работен простор, да читаш книга во слабо осветлена област или да поставите камп навечер, овој рефлектор може да се прилагоди за да обезбеди совршено решение за осветлување за секоја ситуација. ''Практичниот дизајн и преносливост се апсолутен хит! Можам лесно да ја носам со мене во џебот или да ја прикачам на мојот ранец. Несомнено ќе ви помогне безбедно да се движите во темнина со фантастично осветлување!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Мартин Л. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Совршена за кампување, планинарење, риболов и други активности на отворено каде што е потребно моќно и приспособливо осветлување. Идеална за осветлување на работилницата и изведување на различни поправки во домот, обезбедувајќи ти јасна светлина што ја олеснува прецизната работа. Ја гарантира твојата безбедност додека се движиш во потемни делови од градот или природата. Компактен дизајн за лесно и практично носење. Технички карактеристики: Материјал: ABS; Димензии: 183 x 8 x32 mm; Батерија: 3 x AAA.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-47% Попуст
МИНИ ВОДООТПОРНА ЛЕД СВЕТИЛКА 899.00 ден 1,690.00 ден
МИНИ ВОДООТПОРНА ЛЕД СВЕТИЛКА Ултра моќна мини светилка со 5 режими на осветлување! Ултра моќно осветлување со 5 режими: силно осветлување, средно осветлување, трепкање, странично светло и фокус. Светилката е направена за итни случаи - отпорна е на падови, удари и лоши временски услови, па не треба да се грижиш ако останеш без струја, автомобилот ти се расипе или си во природа, овој фенер нема да го дозволи тоа. Предности при користење на нашиот производ Совршена видливост - Без разлика дали сакаш да го осветлиш патот до шаторот додека кампуваш или твојот следен плен додека ловиш, оваа светилка гарантира совршена видливост во сите услови. Ништо повеќе нема да пропуштиш. Ултра лесен дизајн - Нема да се чувствуваш уморен по долго време користење. Погодна за патници на долги растојанија, клиенти со стари лица и деца. Бидејќи е многу лесна, дури и случајно да падне, нема да им наштети на децата и постарите лица. Мултифункционална - Идеална за механички поправки, осветлување на гаражата, кампување, за итно осветлување, пешачење, велосипедизам, ноќен риболов, лов, ноќно трчање и други активности на отворено. Напојување - Работи со 2 x 18650 батерии (вклучени во пакувањето), времето на користење е 6 пати подолго од обичните батериски светилки, 15 часа непречено користење без никакви проблеми. ''Со својата издржливост, капацитет за полнење и водоотпорност, обезбедува врвно светлосно искуство во секоја ситуација. Неговата висока осветленост овозможува јасна и моќна светлина што ги осветлува и најоддалечените точки.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Трајче Н. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Благодарение на неговата силна светлина и отпорност на вода, ова фенерче е идеално за кампување и пешачење. Можеш да го користиш за да го осветлиш твојот камп, да ја истражуваш околината или да се движиш по патеките за време на ноќните авантури. Со својата тактичка функционалност, ова фенерче е одлична алатка за лична безбедност и самоодбрана. Водоотпорната светилка е корисна за различни професионални активности како што се поправки, истражување на темни простори или осветлување на работните површини. Во итни ситуации како што се прекини на струја или природни катастрофи, оваа светилка е непроценлива. Технички карактеристики: Материјал: ABS; Осветлување: околу 980000lm; Работи со 2 x 18650 батерии (вклучени се); Димензии: 13,5 x 3,5 x 2,8 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
ВОДООТПОРНА СПОРТСКА КАМЕРА 1080P 1,199.00 ден 1,999.00 ден
ВОДООТПОРНА СПОРТСКА КАМЕРА 1080P Снимај го секој момент исполнет со адреналин! Оваа водоотпорна спортска камера 1080p обезбедува врвно искуство за снимање за сите љубители на екстремни спортови, активности на отворено и патувања. Со своите исклучителни перформанси и напредни функции, оваа камера е дизајнирана да те придружува во сите услови и да го сними секој момент исполнет со адреналин. Предности при користење на нашиот производ Снимај ги врвните спортски подвизи со кристално чиста резолуција - Благодарение на водоотпорната спортска камера од 1080p, можеш да ги снимаш твпите спортски активности со извонреден квалитет на сликата и да го доживееш секој детал како повторно да си таму. Издржлив дизајн кој се прилагодува на сите услови - Овој фотоапарат е дизајниран да издржи екстремни услови - водоотпорен е, отпорен на удари и погоден за сите авантури. Без разлика дали скокатш со падобран, сурфаш по брановите или трчаш на дожд, камерата ќе те следи во секое време. Oбјектив од 140 степени - Една од главните придобивки e широкоаголен објектив од 140 степени коj ти овозможува да снимаш повеќе детали во една снимка. Со овој објектив, можеш да покриеш поширока област и да снимаш пошироки пејзажи, групни фотографии или спортски активности без да ги изгубиш од вид важните елементи. Разновидни режими за снимање - Без разлика дали се занимаваш со возење велосипед, скијање или нуркање, ќе имаш совршени алатки за снимање и документирање на твоите авантури. ''Резолуцијата од 1080p обезбедува исклучително јасни и остри слики, така што можам да го доживеам секој детал како да сум повторно таму.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Јане Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа водоотпорна спортска камера 1080p е идеална за снимање екстремни спортови како сурфање, нуркање, планинарење или скокање со падобран. Можеш да го снимиш секој момент исполнет со адреналин и повторно да го доживееш преку извонреден квалитет на сликата. Нејзината издржливост и водоотпорност ти овозможуваат да го користиш во различни временски услови и терени. Можеш целосно да се препуштиш на водените авантури знаејќи дека твојот фотоапарат ќе остане недопрен. Снимај ги твоите авантури додека истражуваш нови места, запознаваш различни култури или се восхитувате на прекрасните пејзажи. Технички карактеристики: Режим на фотографирање: единечно/непрекинато снимање/само-тајмер (2сек/5/10/20/30/60 сек.); Екран: 2-инчен TFT LCD; Резолуција на видео: 1920*1080 15fps AVI, 1080*720, 30fps AVI; Влез/излез: USB2.0; Складирање: Micro SDHC Class10 до 32 GB (не е вклучена); Батерија: Вградена литиумска батерија од 900 mAh; Рок на енергија: 90 минути; Широкоаголен објектив: 140 степени; Фокус: 12cm; Сензор: GC1004; Водоотпорност: 30М; Димензии: 59,27 x 40,13 x 29,8 mm.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-63% Попуст
WIFI СПОРТСКИ BLUETOOTH СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН 599.00 ден 1,590.00 ден
WIFI СПОРТСКИ BLUETOOTH СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН Твојот идеален избор за неограничено уживање во музика и активности! WIFI спортските bluetooth слушалки со моќен бас, микрофон и мулти-функции се дизајнирани да обезбедат врвен звук и удобност за време на спортски активности и секојдневна употреба. Овие слушалки ти овозможуваат целосно да се препуштиш на твојата омилена музика, обезбедувајќи моќен бас и исклучителна јасност на звукот. Предности при користење на нашиот производ Супериорен звук со моќен бас - WIFI слушалките обезбедуваат исклучително квалитетен звук со моќен бас. Уживај во богато звучно искуство додека ја слушаш омилената музика или гледаш филмови, давајќи ти врвно аудио искуство. Безжична слобода и практичност - Благодарение на технологијата Bluetooth, овие слушалки ти даваат безжична слобода на движење. Можеш слободно да се движиш за време на спортски активности или извршување на секојдневните задачи, додека уживаш во твојата омилена музика. Мултифункционалност и практичност на користење - Овие слушалки се опремени со различни функции кои ти го олеснуваат користењето. Контролите на уво ти овозможуваат да ја прилагодите јачината на звукот, да менуваш песни, да одговараш на повици и многу повеќе. Ова ти овозможува лесно и брзо да ги контролирате слушалките без да го користиш телефонот. Отпорност на пот и вода - Со отпорност на пот и вода, овие слушалки се идеален избор за спортски активности и вежбање. Без разлика колку напорно вежбаш или колку се потиш, ќе останат безбедно на своето место и ќе ти го дадат врвното искуство на слушање без оглед на условите. ''Првото нешто што ме импресионираше беше квалитетот на звукот. Секој тон се репродуцира со екстремна прецизност, давајќи ми неверојатно звучно искуство. Исто така овозможуваат лесно да ја прилагодам јачината на звукот, да менувам песни или да одговарам на повици, сето тоа без да го допирам мојот телефон.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драган М. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Обезбедуваат сигурно и удобно вклопување, овозможувајќи ти да уживаш во твојата омилена музика додека трчаш, вежбаш во теретана или се занимаваш со каква било физичка активност. Силниот бас и чистиот звук го подобруваат твоето вежбање, одржувајќи те мотивиран и енергичен. Безжичното поврзување и квалитетот на чист звук обезбедуваат практични и кристално чисти разговори во движење. Безжичниот дизајн ја елиминира маката од заплетканите жици, нудејќи ти слобода на движење и беспрекорно аудио искуство. Можеш да се нурнеш во омилената музика или филм без да ги вознемируваш другите околу тебе. Технички карактеристики: Bluetooth-компатибилна верзија: 5.0; Работно растојание: 10m; Тип на приклучок: 3,5 mm; Време на полнење: околу 2 часа; Време на работа: околу 6-8 часа; Батерија на слушалки: 300 mAh; Фреквенција: 10kHz-50kHz; Чувствителност: 108±3db; Влезна струја: 5V 1A; Импеданса: 32Ω.   Нарачајте го производот веднаш со 56% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-47% Попуст
ГЕЛ ПЕРНИЧЕ ЗА ВЕЛОСИПЕДСКО СЕДИШТЕ (1+1 ГРАТИС) 799.00 ден 1,490.00 ден
ГЕЛ ПЕРНИЧЕ ЗА ВЕЛОСИПЕДСКО СЕДИШТЕ (1+1 ГРАТИС) Најдобар сојузник за безгрижно возење! Уживај во безгрижно и удобно возење со нашето силиконско гел перниче за велосипедско седиште. Дај му на твоето тело дополнителна удобност и поддршка што ја заслужува, намалувајќи го заморот и непријатноста за време на подолгите возења! Предности при користење на нашиот производ Исклучителна удобност - Нашето гел перниче обезбедува неспоредлива удобност при секое возење. Со дизајн инспириран од саќе, ова перниче обезбедува оптимална поддршка и го намалува притисокот врз клучните контактни точки, правејќи го твоето возење удобно и без болка. Подобрена вентилација - Дизајнот со саќе овозможува извонредна вентилација, која ти помага да бидеш сув за време на твоето возење. Дишењето на материјалот го спречува задржувањето на потта и непријатните мириси, правејќи го возењето попријатно и хигиенски побезбедно. Квалитетна изработка - Нашата перница е изработена од висококвалитетен силиконски материјал кој е мек, флексибилен и долготраен. Обезбедува исклучителна отпорност на абење и лесно се чисти. Без оглед на условите за возење, оваа пернче ќе ја задржи својата форма и удобност долго време. Универзална компатибилност - Нашето перниче е универзална големина и дизајнирано да одговара на повеќето стандардни седишта за велосипеди. Лесно се монтира и се закачува на седиштето, што ти овозможува да го користитш на различни велосипеди. ''Никогаш не сум почувствувал таква неверојатна удобност додека возам велосипед! Без никаква непријатност или замор, можам да се фокусирам на моето возење и уживам во секој момент.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Давид Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Гел-перничето за велосипедско седиште обезбедува ефикасна заштита од непријатност и болка при долги возења со велосипед. Овој производ е дизајниран за драматично подобрување на удобноста додека возиш велосипед, обезбедувајќи мека и потпорна површина за седење. Вибрациите и ударите ефикасно се апсорбираат, обезбедувајќи дополнителна заштита од непријатни удари за време на возењето. Помага на велосипедистите да се фокусираат на нивното возење, намалувајќи го заморот и одржувајќи високо ниво на удобност, што придонесува за подобри перформанси и уживање во возењето велосипед.   Технички карактеристики: Материјал: Гел; Димензии: 267mm x 160mm.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-28% Попуст
ЧАДОР ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ НА ШОФЕРШАЈБНА 799.00 ден 1,099.00 ден
ЧАДОР ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ НА ШОФЕРШАЈБНА 100% заштита на твојот автомобил од сонце и прегревање! 🚫☀ Оваа висококвалитетна тенда е дизајнирана ефикасно да ги блокира сончевите зраци и да ја спречи нивната штетна изложеност во внатрешноста на вашето возило. Дебелиот материјал и специјално дизајнираните слоеви го спречуваат продирањето на УВ зраците и топлината, со што се намалува ризикот од прегревање на внатрешноста. Предности при користење на нашиот производ 🌞 Заштита од сонце - Направена од висококвалитетна ткаенина со сребрена облога, не само што ги рефлектира сончевите зраци и совршено ти обезбедува кул средина за возење, туку и спречува пукнатини на контролната табла и тапацирот. 👌🏼 Компактен и лесен - Доаѓа со торба за складирање и лесно се преклопува, а има само околу 1 килограм тежина. Може да се стави во вратата на автомобилот, централната контрола или на други места. 💯 Лесен за користење - Има дизајн на чадор, лесно се отвора и затвора. Супер заштеда на простор и заштеда на време за секојдневна употреба. 🚚 Широка компатибилност - Без разлика дали поседуваш седан, камион, SUV, миниван или дури и комбе, чадорот за сонце се обвиткува околу шофершајбната и постигнува максимална покриеност за твоето возило. ''Висококвалитетниот материјал обезбедува исклучителна издржливост и долговечност! Потребни се само неколку секунди за поставување и обезбедува целосна заштита од несакано сончево зрачење преку ден.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Васил М. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Наменет да ја заштити внатрешноста на твојот автомобил од силното сонце. Капакот го покрива предниот или задниот прозорец на автомобилот за да ја намали температурата во автомобилот и да спречи прегревање на внатрешноста. Помага да се одржи удобна температура и ја намалува потребата за користење климатизација, со што се заштедува енергија. Ќе ти помогне да се заштити внатрешноста од штетните ефекти на сончевата светлина и да се зачува нејзиниот изглед и боја. Ќе ти обезбеди приватност и безбедност со тоа што ги спречува случајните минувачи да гледаат внатре во твоето возило. Ова може да биде особено корисно кога го оставаш вашиот автомобил паркиран на јавни места. ✨ Компактен дизајн и квалитетна изработка! Неговиот практичен дизајн нуди лесна инсталација и отстранување, обезбедувајќи погодност за секојдневна употреба. Направен имајќи ја предвид издржливоста, овој штитник за сонце има висококвалитетни материјали кои обезбедуваат долготрајни перформанси! Технички карактеристики: Димензии: 140 x 80 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава