-53% Попуст
СОЛАРЕН ЛЕД РЕФЛЕКТОР СО СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ 1,199.00 ден 2,550.00 ден
СОЛАРЕН ЛЕД РЕФЛЕКТОР СО СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ Осветли и зголеми ја безбедноста на твојот имот! ⚡ Заштити го твојот дом и двор, осветли и зголеми ја безбедноста со многу силен LED соларен рефлектор со сензор за движење. Нема потреба од користење на електрични жици за инсталирање на LED рефлекторот, тој доаѓа со соларен панел кој собира доволно енергија за негово непречено функционирање. Може да се прицврсти за 5 секунди на која било површина. Предности при користење на нашиот производ Долготрајни LED светилки - LED светилките не само што се економични бидејќи не трошат енергија, туку можат да траат и многу долго (живот од околу 100.000 светлосни часови). Имајќи предвид дека рефлекторот се вклучува само кога детектира движење, тогаш просечниот работен век е околу 5 години. Се полни со сончева енергија - Лед рефлекторот има соларен систем, така што работи бесплатно без дополнително напојување. Светли до 15 метри напред, а има продолжетоци кои светат и од страна, така што овде имаш практично 4 рефлектори во еден. Автоматско осветлување - Вградените сензори овозможуваат автоматско вклучување и исклучување на рефлекторите во зависност од присуството на движење. Ова ја зголемува безбедноста на просторот и дава практично решение за осветлување на места каде што е потребно само во одредени временски периоди. Лесно се инсталира - Може да се прицврсти за 5 секунди на која било површина. ''Со издржливост и минимални трошоци за одржување, дефинитивно би ги препорачал овие соларни LED рефлектори на секој што бара сигурно, економично и еколошки решение за осветлување.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Дамјан Х. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Соларниот LED рефлектор со сензор може да се користи за осветлување на дворовите и градините, обезбедувајќи сигурност и естетско искуство. Со поставување на овој рефлектор со сензор на влезната врата или патеката од домот, можеш да обезбедиш видливост и безбедност во текот на ноќта. За комерцијални или станбени згради, овие рефлектори се одлично решение за осветлување на паркинг места, овозможувајќи ефикасно користење на просторот и зголемување на безбедноста. Со поставување на овие рефлектори покрај патеки, премини или скали, можеш да обезбедиш јасна видливост и безбедност за минувачите, особено ноќе или во услови на слаба видливост. Технички карактеристики: Материјал: ABS пластика; Моќност на соларни панели: 20W; Потрошувачка на енергија на LED: 5W; Класа на водоотпорност: IP65.   Нарачајте го производот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
МАЛА СПА ТУШ ГЛАВА СО 6 РЕЖИМИ НА ПРСКАЊЕ 899.00 ден 1,490.00 ден
МАЛА СПА ТУШ ГЛАВА СО 6 РЕЖИМИ НА ПРСКАЊЕ Мал спа туш со шест различни функции за прскање со вода! Овој мал спа туш го трансформира твоето секојдневно туширање во вистинско искуство на релаксација и луксуз. Благодарение на шестте различни функции за прскање со вода, можеш да го прилагодиш твоето искуство со туширање споредтвоите желби и потреби. Предности при користење на нашиот производ Чувство на луксуз - Овој мал спа туш обезбедува чувство на луксуз во удобноста на твојот дом, овозможувајќи ти да се освежиш и опуштиш како во вистински спа центар. Заштеда на простор - Благодарение на неговата компактна големина, овој туш е идеален избор за помала бања или туш кабина, обезбедувајќи ти функционалност и удобност без да бараш многу простор. Подобрено искуство при туширање - Со 6 различни функции за прскање вода, овој туш овозможува персонализирано искуство при туширање, прилагодувајќи се на твоите преференции и потреби. Економично користење на вода - Овој туш е дизајниран со фокус на ефикасноста на водата, давајќи ти удобно туширање додека штедиш вода, што е еколошки и придонесува за пониски сметки за вода. ''Лесно се инсталира и прилагодува, а различните поставки за спреј го задоволуваат секое мое расположение!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марта Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Без разлика дали сакаш релаксирачки дождлив туш или пулсирачка масажа, овој туш ќе те освежи и ревитализира, правејќи го секое туширање вистинско задоволство. Со шест различни функции за прскање вода, овој туш го решава проблемот со недостатокот на персонализација и приспособување на стандардните тушеви, давајќи им можност на корисниците да уживаат во оптималното искуство при туширање секој пат. Придонесува за оптимизација на корисничкото искуство и им овозможува на корисниците да заштедат драгоцено време и напор при секоја употреба. Технички карактеристики: Матријал: високо квалитетна пластика; Димензии: 8.3 x 7.2 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
СЕТ ПРАКТИЧНИ КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА (100 ПАРЧИЊА) 599.00 ден 990.00 ден
СЕТ ПРАКТИЧНИ КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА (100 ПАРЧИЊА) Совршена заштита за сите твои останати оброци! Кесите за складирање храна се суштински додаток во секоја кујна што овозможува ефикасно пакување, складирање и заштита на храната. Изработени од висококвалитетни материјали кои се отпорни на влага, мириси и пенетрација на воздух, овие кеси обезбедуваат оптимална заштита за сите видови храна. Предности при користење на нашиот производ Продолжена свежина - Кесите за складирање на храна ефикасно ја задржуваат свежината на храната, продолжувајќи го нивниот рок на траење и спречувајќи губење на вкусот. Одржување на хигиена - Со користење на кеси за покривање на храната, ја одржуваш хигиената на твоите оброци, спречувајќи ја контаминацијата од надворешни фактори како прашина, инсекти или микроорганизми. Едноставна организација - Систематската употреба на кесите за складирање храна овозможува полесна организација во фрижидер или оставата, што ја олеснува идентификацијата и пристапот до различни видови храна. Повеќенаменска употреба - Кесите за складирање храна обезбедуваат повеќенаменска функционалност, тие можат да се користат за складирање на остатоци, замрзнување или транспорт на храна на патувања, што ги прави незаменлив додаток во и надвор од кујната. ''Посебно сум импресиониран од нивната повеќенаменска употреба - ги користам за пакување ручеци за работа, замрзнување остатоци, па дури и за организирање на мојот фрижидер.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Оливер Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Кесите за складирање храна се идеални за пакување и складирање на остатоци, спречувајќи губење на свежината и вкусот. Користи ги овие кеси за безбедно транспортирање на храната до работа, патувања или излети, обезбедувајќи твоите оброци да останат свежи и вкусни. Кесичките се погодни за замрзнување на различни намирници, како овошје, зеленчук и месо, заштитувајќи ги од смрзнување и одржувајќи ја нивната свежина. Користи ги за да го организираш твојот фрижидер и да ја чуваш свежата храна одвоена и заштитена. Технички карактеристики: Материјал: ПЕ; Природна должина: 12 см; Должина на истегнување: 42 см.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
КОМПЛЕТ КАЛНИЦИ ЗА КОЛА (2 ПАРЧИЊА) 599.00 ден 990.00 ден
КОМПЛЕТ КАЛНИЦИ ЗА КОЛА (2 ПАРЧИЊА) Заштити го твојот автомобил од кал! 🚙🌨💦 Иновативно решение дизајнирано да го заштити твојот автомобил од нечистотија, кал и други остатоци од патот. Направен од висококвалитетни материјали, овој производ обезбедува сигурна заштита за твоите бандажи и каросерија, заштитувајќи ги од гребнатини, корозија и оштетувања предизвикани од кал и камења. Инсталирањето е брзо и лесно, а универзалниот дизајн овозможува совршено да се вклопи на повеќето возила! Предности при користење на нашиот производ Зачувување на естетиката - Нашите штитници на тркалата гарантираат дека твојот автомобил секогаш ќе изгледа сјајно и професионално. Продолжена издржливост - Со намалување на абењето и корозија предизвикани од кал и прашина, нашиот производ го продолжува животниот век на твоите тркала и каросерија. Лесна монтажа - Со брза и лесна инсталација, нашите штитници за тркала ти овозможуваат да заштедиш време и енергија, без потреба од специјални алатки или сложени процедури Универзална компатибилност - Со својот приспособлив дизајн, нашиот производ одговара на повеќето автомобили, давајќи им можност на широк опсег на корисници да уживаат во неговите придобивки без оглед на марката или моделот на возилото. ''Инсталирањето беше лесно, а по првите возења забележав разлика, моите бандажи остануваат чисти, а тркалата без кал.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марјан Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Нашиот производ обезбедува исклучителна заштита од прскање на вода и кал што може да се насобира на тркалата при возење во влажни или снежни услови. Обезбедува дополнителна заштита од карпи, гранки и други остри предмети што може да ги оштетат твоите бандажи или боја. Го спречува таложењето на снег и мраз на тркалата, што ја подобрува тракцијата и контролата на возилото. Технички карактеростики: Материјал: полипропиленска пластика; Применлива положба: предни и задни тркала.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-39% Попуст
МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ СО АВТОМАТСКО ЗАТЕМНУВАЊЕ 899.00 ден 1,459.00 ден
МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ СО АВТОМАТСКО ЗАТЕМНУВАЊЕ Заштита и јасна видливост! Нашиот шлем со автоматско затемнување е суштинска алатка за сите заварувачи кои сакаат да ја подобрат својата продуктивност и заштита за време на заварувањето. Со автоматско затемнување на стаклото им овозможува на корисниците јасно да го видат заварувањето без напор и без рачно прилагодување, со што се подобрува ефикасноста и прецизноста. Предности при користење на нашиот производ Автоматско затемнување - Нашата автоматска маска за заварување обезбедува моментално затемнување на стаклото за време на моментите на заварување, овозможувајќи им на корисниците јасно да го видат процесот на заварување без напор и без потреба од рачно прилагодување. Повеќенаменска употреба - Може да се користи и за други задачи кои бараат заштита на очите од силна светлина, како што се сечење метал, брусење или дури и работа на сончеви места, што го прави суштинска алатка во работилницата или градилиштето. Подобрена продуктивност - Благодарение на автоматското затемнување и јасната видливост, корисниците можат да заваруваат со поголема прецизност и ефикасност, што резултира со подобрена продуктивност и квалитет на заварот. Удобност и приспособливост - Нашата маска за заварување доаѓа со удобни и прилагодливи прилагодливи ремени и перничиња за брадата, што им овозможува на корисниците да го носат долги временски периоди без непријатност. ''Го користам веќе неколку недели и импресиониран сум од неговите перформанси.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Кире Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Нашиот шлем за автоматско заварување е идеален за професионални заварувачи кои бараат сигурна заштита и високи перформанси при секое заварување. Овој шлем е неопходен алат во работилниците и фабриките каде се изведуваат работи за заварување, обезбедувајќи сигурност и удобност при секојдневната работа. За поправки и одржување на терен, нашата маска им овозможува на техничарите ефикасно да ги извршуваат задачите за заварување со висока прецизност и заштита. Технички карактеристики: Затемнување: 8 нивоа; Материјал на екранот: поликарбонат; Големина 23 x 22 x 36 cm; Работен век 2-3 години; Тежина 340гр.   Нарачајте го производот веднаш со 38% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
ПРАКТИЧНА И ПРЕНОСЛИВА ПИКНИК МАСИЧКА - МИНИ ПОСЛУЖАВНИК 499.00 ден 899.00 ден
ПРАКТИЧНА И ПРЕНОСЛИВА ПИКНИК МАСИЧКА - МИНИ ПОСЛУЖАВНИК Преклопен пикник послужавник што заштедува простор! Нашата преклоплива мини маса за пикник е совршен додаток на секое патување на отворено. Со неговиот пренослив дизајн и едноставното склопување, можеш да уживаш во удобен оброк каде и да одиш. По употреба, едноставно преклопи го и стави го во твојата торба или багажникот на автомобилот. Предности при користење на нашиот производ Преносливост и практичност - Преклопен послужавник за пикник нуди удобност за лесен транспорт и складирање. Неговиот склоплив дизајн му овозможува да се преклопи во компактна големина, што го прави идеален за излети, кампување, излети на плажа или каква било авантура на отворено каде што просторот е ограничен. Стабилност и издржливост - И покрај неговата природа на преклопување, добро дизајнираната маса за пикник обезбедува стабилна поддршка за храна и пијалоци. Разновидност во употреба - Без разлика дали уживаш во оброк во парк, се релаксираш на плажа или организираш скара во дворот, преклопната масичка служи за повеќе намени. Заштеда на простор - Неговиот преклоплив дизајн овозможува лесно складирање кога не се користи, минимизирајќи го нередот и ослободувајќи вреден простор за други активности или предмети за време на собири на отворено. ''Компактниот дизајн ми овозможува лесно да го носам со себе при секое патување на отворено, а цврстата конструкција обезбедува стабилна површина за сите мои потреби.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Столе П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеално решение за излети во паркови, шуми или на плажа, обезбедувајќи стабилна површина за послужување храна и пијалоци за време на релаксирани излети во природа. Совршен додаток за кампување и планинарење, кој ти овозможува да уживаш во оброците на отворено, без оглед на теренот или условите. Корисно решение за излети дома, на балкон или во градина, обезбедувајќи практична површина за оброци на отворено, без потреба од постојан мебел. Технички карактеристики: Материјали: ABS, нерѓосувачки челик; Големина кога се отвора: 12 x 41,7 x 13 cm; Кога се складира: 12 x 41,7 x 1 cm; Тежина на производот: прибл. 0,35 kg; Боја по случаен избор на магационер (плава, зелена, кафена, бела).   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-37% Попуст
ОСВЕЖУВАЧКИ МИКРОФИБЕР ПЕШКИР ЗА ТЕРЕТАНА И СПОРТ 499.00 ден 790.00 ден
ОСВЕЖУВАЧКИ МИКРОФИБЕР ПЕШКИР ЗА ТЕРЕТАНА И СПОРТ Твојот совршен придружник за вежбање! 🧊💦 Нашата крпа за ладење од микрофибер е задолжителен додаток за секој кој редовно вежба во теретана или се занимава со спортови на отворено. Овој иновативен пешкир обезбедува бројни придобивки што го прават твојот тренинг поудобен и поефикасен. Нашата микрофибер крпа не е само за теретана или спортски активности - тој е идеален и за возрасни кои уживаат во лежерните летни прошетки! Предности при користење на нашиот производ Брзо ладење - Со натопување на крпата во вода и истиснување, обезбедува моментално олеснување и ладење за време на интензивни тренинзи или спортски активности, овозможувајќи брзо намалување на телесната температура. Ултра-апсорпција - Со висока апсорпција на влага, овој пешкир ефикасно ја апсорбира потта и влагата од кожата. Мек и нежен за кожата - Изработен од квалитетни микрофибер, овој пешкир е нежен за кожата и дава чувство на мекост и удобност, што го прави секој тренинг уште попријатен. Практичен и пренослив - Со компактен дизајн, овој пешкир е лесно пренослив и лесно може да се вклопи во торба за вежбање или спортски ранец, што го прави совршен придружник за секој тренинг или спортски настан. ''Само ја натопувам во вода, ја исцедувам и ја ставам околу вратот и веднаш чувствувам олеснување. Брзо ја впива потта и ме прави да се чувствувам подобро кога пешачам или вежбам!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Павлинка Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за употреба за време на тренинг во теретана или фитнес центар, овој пешкир обезбедува моментално освежување и удобност додека вежбаш. Совршен придружник за трчање, возење велосипед или која било друга спортска активност на отворено во топлите летни денови, обезбедувајќи освежување и ослободување од топлина. Неопходен додаток за релаксирачки денови на плажа, обезбедувајќи моментално освежување и удобност додека се сончаш или се забавуваш во вода. Пренослив и практичен, овој пешкир е идеален за патување и авантура на отворено, обезбедувајќи освежување и удобност каде и да си. Технички карактеристики: Материјал: мешавина на материјали што вклучува полиестер синтетички влакна како и најлон. Големина: 88cm x 30cm.   Нарачајте го производот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
ДЕТСКА ИГРАЧКА - ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ 1,249.00 ден 2,290.00 ден
ДЕТСКА ИГРАЧКА - ЈАЖЕ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ Вежбање и забава во едно! 🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♂️ Нашето интелигентно јаже за скокање за деца е револуционерен производ кој комбинира физичка активност со забава и интерактивно учење. Овој иновативен уред е дизајниран да им обезбеди на децата сеопфатно фитнес искуство кое го поддржува нивниот развој и напредок. Предности при користење на нашиот производ Го подобрува здравјето - Интелигентното јаже за скокање за деца поттикнува физичка активност и координација на движењата, придонесувајќи за целокупното здравје и развој на детето. Обезбедува интерактивно учење - Оваа иновативна машина комбинира забава и учење, нудејќи интерактивни игри и предизвици кои ги поттикнуваат менталните способности и концентрацијата кај децата. Прилагодено на нивоата на фитнес - Со различни нивоа на брзина на вртењето и приспособливи опции за тренинг, јажето му овозможува на секое дете да напредува според своите способности и да ги достигне своите фитнес цели. Безбедно и лесно за користење - Оваа интелигентна машина обезбедува стабилност и безбедност за време на вежбањето, додека интуитивниот дизајн го прави лесен и забавен за користење. ''Ја купив играчката затоа што ме потсети на моето време кога игравме со јаже. Сега имаат уште една занимација децета за помалку да седат на компјутерите!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Данка Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за деца кои сакаат да се забавуваат и да вежбаат на отворено во исто време, обезбедувајќи им интерактивно искуство кое ја поттикнува физичката активност и развојот на моторните вештини. За време на летните кампувања, нашата интелигентна машина за скокање им овозможува на децата забавна и здрава активност што ги одржува ангажирани и ја поттикнува нивната креативност додека ја истражуваат природата. За семејни излети и активности на отворено, нашето јаже за прескокнување е одличен начин целото семејство да ужива во вежбањето и забавата на свеж воздух. Технички карактеристики: Материјал: пластика; Номинален напон: 3,7V; Влез: 5V/1A; Моќност на моторот: 5W; Прилагодување на брзината: 1-10 брзини; Капацитет на батеријата: 1500 mAh (вклучено); Брзина на прескокнување на јаже: 70-160 вртежи во минута/минута; Батерија за далечински управувач: 1 x CR3032 копче батерија; Големина на машината за прескокнување: 13cm x 9cm (приближно); Должина на стап со јаже: 70 см (приближно).   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
ТЕЧНОСТ ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ 599.00 ден 999.00 ден
ТЕЧНОСТ ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ Иновативна формула за подмачкување на прозорци! Со редовна употреба, лубрикантот овозможува лесно отворање и затворање на прозорците, правејќи го секое патување поудобно и без напор. Освен што го олеснува движењето на прозорецот, нашиот лубрикант обезбедува и заштита од корозија и оксидација на металните делови на прозорецот. Предности при користење на нашиот производ Непречено отворање и затворање - Нашиот лубрикант им овозможува на прозорците лесно да се лизгаат без триење или чкрипење, што го прави секое патување поудобно. Продолжен век на траење на прозорците - Со редовна употреба, нашиот лубрикант ги одржува гумените заптивки и механизмите на прозорците во оптимална состојба, продолжувајќи го нивниот животен век и намалувајќи ја потребата за скапи поправки. Заштита од корозија - Специјалната формула на нашиот лубрикант ги штити металните делови на прозорецот од корозија и оксидација, заштитувајќи ги од штетните надворешни влијанија како што се влагата и солта на патот. Отпорност на вода - Нашиот лубрикант формира заштитен слој на површината на прозорецот што ја отфрла влагата и го спречува навлегувањето на водата, обезбедувајќи суви и безбедни ентериери на возилата дури и при дождливи услови. ''Редовно го користам овој лубрикант како дел од мојата рутина за одржување на возилото и многу сум задоволен од резултатите!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Љупчо П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е специјално дизајниран да обезбеди непречено отворање и затворање на прозорците на автомобилот, намалувајќи го триењето и абењето на деловите на механизмот. Лубрикантот ги штити гумените заптивки од сушење и пукање, одржувајќи ги флексибилни и функционални, што спречува вода и влага да навлезат во внатрешноста на возилото. Специјалната формула на лубрикантот формира заштитен слој на металните делови на прозорецот, обезбедувајќи им заштита од корозија и оксидација, особено на возила често изложени на влажни или солени услови. Редовната употреба на лубриканти ги одржува стаклата на автомобилот во совршена состојба, правејќи ги посветли и продолжувајќи го нивниот естетски и функционален век. Технички карактеристики: Количина: 120 ml.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-53% Попуст
ЧЕТКА ЗА ЗДРАВА КОСА И КОЖА НА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 1,250.00 ден
ЧЕТКА ЗА ЗДРАВА КОСА И КОЖА НА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ (1+1 ГРАТИС) Отстрани ги влакната на твоето домашно милениче! 🐶 Нашиот чешел за негување миленичиња е суштинска алатка за одржување на сјајот и здравото крзно на твоето домашно милениче. Со специјално дизајнирани влакна кои се нежни за кожата, оваа четка ефикасно ги отстранува мртвите влакна и заплетките, намалувајќи го осипувањето околу твојот дом. Предности при користење на нашиот производ Ефикасно отстранување на крзно - Нашиот чешел за чистење миленичиња ефикасно го отстранува распуштеното крзно од твоето домашно милениче, намалувајќи го осипувањето и одржувајќи го твојот дом почист. Нежна за кожата на домашно милениче - Дизајниран со заоблени влакна, нашиот чешел нежно го пробива крзното на твоето домашно милениче без да предизвика непријатност или иритација на неговата кожа. Мултинаменска употреба - Покрај чистењето на влакната од домашни миленици, нашата четка може да се користи и за чистење на ткаенини, теписи и други површини, обезбедувајќи ти повеќенаменска алатка за одржување на твојот дом чист. Практичен дизајн - Ергономски обликуваната рачка овозможува удобно држење за време на чистењето, додека компактната големина овозможува лесно складирање и транспорт. ''Четките се нежни за неговата кожа, а сепак многу ефикасни за отстранување на мртвите влакна. Забележав дека кожата на мојот миленик стана многу поздрава и помалку сува!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгица Ф. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Отстранување на мртви влакна и јазли за одржување на здраво крзно и кожа на домашно милениче. Стимулација на циркулацијата на крвта во кожата, што придонесува за здравјето на кожата и здрав раст на косата. Отстранување на нечистотија, прашина и други нечистотии од косата на миленикот, што ја подобрува хигиената. Технички карактеристики: Материјал: ABS/Силикон; Тежина: 54 g; Големина: 53 х 26 х 190мм.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-57% Попуст
ГРАДИНАРСКИ АЛАТ ЗА ОБРАБОТКА НА ПОЧВА И САДЕЊЕ 499.00 ден 1,150.00 ден
ГРАДИНАРСКИ АЛАТ ЗА ОБРАБОТКА НА ПОЧВА И САДЕЊЕ Твојот клуч за беспрекорна градина! 🌱 Нашата алатка за сеење е задолжителен додаток за секој страствен градинар кој бара ефикасен и практичен начин да ја подобри својата градина или двор. Со својот иновативен дизајн и исклучителна функционалност, оваа алатка овозможува прецизно сеење на семето или дури и ширење на ѓубрива со лесно и без напор. Предности при користење на нашиот производ Прецизно сеење - Нашата алатка со ракави овозможува прецизно сеење на семиња или ширење на ѓубрива, обезбедувајќи рамномерна дистрибуција и оптимален раст на растенијата. Лесно користење - Со ергономски дизајн и лесни материјали, нашата алатка овозможува лесно користење без напор, што го прави секој чекор во градината полесен и поефикасен. Мултинаменска - Освен за сеење семе, нашата рачна алатка може да се користи и за рамномерно ширење на ѓубриво, семиња или други материјали, што го прави исклучително корисен во различни градинарски активности. Долготрајна издржливост - Направена од висококвалитетни материјали, нашата рачна алатка е исклучително издржлива и отпорна на абење, обезбедувајќи долготрајно градинарско уживање со минимално одржување. ''Како долгогодишен земјоделец секогаш барам алатки кои ќе ми ја олеснат работата, а оваа алатка е токму она што ми недостасуваше. Ергономскиот дизајн овозможува удобно држење дури и при долготрајна употреба!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Митко И. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа алатка е идеална за прецизно сеење семиња од секаков вид, што ти овозможува брзо и лесно да засадите растенија во твојата градина или градина. Оваа алатка е совршена за рамномерно ширење на ѓубриво по површината на почвата, обезбедувајќи им на вашите растенија оптимални хранливи материи. Ако сакаш да го обновиш или подобриш твојот тревник, оваа алатка ќе ти овозможи лесно да сееш семе од трева без неправилности и со минимален напор. За контрола на штетници или плевел, оваа алатка може да биде корисна за рамномерно ширење на инсектициди или хербициди по почвата, обезбедувајќи ефикасна заштита за твоите растенија. Технички карактеристики: Материјал: јаглероден челик (отпорен на абење, цврст и не е лесен за кршење); Димензии: 40.5 x 9 x 8 x 6.5 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
МАГИЧНА ТЕЧНОСТ ЗА ЛОВЕЊЕ РИБИ 599.00 ден 1,099.00 ден
МАГИЧНА ТЕЧНОСТ ЗА ЛОВЕЊЕ РИБИ Примамлива течност која ги привлекува рибите за неколку секунди! 🎣🐟 Формулирана со внимание, оваа течност комбинира високо атрактивни ароми и вкусови кои се неодоливи за различни видови риби. Ова е особено корисно за риболовците кои сакаат да експериментираат со различни техники, бидејќи оваа течност може да ја подобри привлечноста на секоја мамка! Предности при користење на нашиот производ 🎣 Ја зголемува ефикасноста - Оваа течност привлекува риба со својот примамлив мирис и вкус, зголемувајќи ги шансите за успешен улов. 👌🏼 Универзална употреба - Може да се користи со различни мамки и техники на риболов, обезбедувајќи разновидност во риболов за различни видови риби. 🐠 Ја подобрува привлечноста - Специфичните состојки во оваа течност помагаат да се привлечат риби дури и во тешки услови, како што се заматена или ладна вода. 🐟 Лесен за употреба - Брзо се шири во водата, што го прави лесен за употреба и практичен додаток за риболовците од сите нивоа на вештини. ''Овој производ стана моја тајна состојка за успешен улов!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Горан Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е идеален за риболов на езера бидејќи со својот примамлив мирис и вкус ја привлекува рибата од длабочините на водата, а со тоа ги зголемува шансите за успешен улов. На реките, каде што рибите често се расфрлани на различни места, оваа течност за мамка може да биде клучна за привлекување риби во твојата област, правејќи го риболовот поефикасен. За конкурентните риболовци, оваа течност може да биде тајната состојка за успех на натпреварите, привлекувајќи повеќе риби и зголемувајќи ги твоите шанси за победа. 🎣 Едноставна примена! Лесно се нанесува на мамки и брзо се шири на водата, привлекувајќи различни риби. Ова ја прави нашата течност практична и ефективна за риболовците! Технички карактеристики: Количина: 100ml.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ХАРТИЕНИ НЕБЕСКИ ЛАМПИОНИ (2+1 ГРАТИС) 799.00 ден 1,590.00 ден
ХАРТИЕНИ НЕБЕСКИ ЛАМПИОНИ (2+1 ГРАТИС) Небески лампиони за родендени, свадби, момински забави и годишнини! Небесните лампиони се прекрасен избор за секоја посебна прослава. Овие однапред направени лампиони создаваат магична атмосфера додека летаат на небото, што ги прави совршени за родендени, свадби, годишнини и други важни настани. Одличен додаток и пријатно изненадување кое ќе те доближи до твоите желби! Предности при користење на нашиот производ Романтична атмосфера - Небеските лампиони креираат впечатливи сцени на небото, додавајќи романтична и магична атмосфера на било кој посебен настан како што се роденданите, свадбите или годишнините. Лесна употреба - Пакетот вклучува 3 лампиони спремни за користење, со јасни упатства за запалување. Тие се достапни и идеални за брзо додавање на елегантен детал на било која прослава. Визуелен спектакл - Кога се запалат, овие небески лампиони креираат магична сцена додека летаат на небесните простории, што обезбедува незаборавно искуство како за набљудувачите. Еколошки прифатливи - Изработени од биоразградливи материјали, овие лампиони се еколошки прифатливи и не претставуваат ризик за животната средина, правејќи ги безбедни за користење надвор. ''Небесните фенери беа апсолутно фантастични на мојата последна роденденска забава! Лесни беа за палење и употреба, дефинитивно ќе ги користам повторно на мојот следен настан!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Јасмина Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Небесните лампиони се идеален избор за да додадеш романтичен шмек на твојата свадбена церемонија, создавајќи магична атмосфера за да го одбележите вашиот голем ден. За роденденски забави на отворено, небесните лампиони додаваат уникатен елемент на забава и возбуда, создавајќи извонредна и магична атмосфера. За парови кои бараат романтичен начин да прослават посебен ден, небесните лампиони се совршен избор за создавање приватна и магична атмосфера. Технички карактеристики: Материјал: хартија отпорна на пламен; Димензии: 83 x 47 x 32 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-43% Попуст
3 ВО 1 МАСТЕР СЕТ МЕТЛИ ЗА ЧИСТЕЊЕ 1,099.00 ден 1,899.00 ден
3 ВО 1 МАСТЕР СЕТ МЕТЛИ ЗА ЧИСТЕЊЕ 3 Во 1 сет кој заштедува простор! Овој практичен комплет метли за чистење е се што ти треба за да го одржуваш твојот дом чист и уреден. Се состои од три основни алатки: метла, четка за под и кутија за ѓубре, сите во едно компактно пакување. Неговиот компактен дизајн го прави идеален за мали простори или тесни простори, додека ергономскиот дизајн овозможува лесно и удобно ракување. Предности при користење на нашиот производ Повеќенаменска функционалност - Овој комплет четки за чистење обезбедува три различни алатки во едно - метла, четка за под и шпатула, што ти овозможува ефикасно да чистиш различни површини со само еден сет. Заштеда на простор - Благодарение на неговиот компактен дизајн, овој комплет овозможува ефикасно чистење со минимално зафаќање на простор, идеално за помали простори или тесни простории. Висококвалитетни материјали - Изработен од издржливи материјали, овој комплет четки обезбедува долготрајна употреба без губење на ефикасноста или квалитетот, обезбедувајќи сигурност и издржливост. Лесно користење - Ергономски дизајниран, секој дел од овој сет овозможува лесна и удобна работа, правејќи го чистењето брзо, ефикасно и помалку заморно. ''Компактниот дизајн ми овозможува лесно да ги чистам и најтесните места во мојот дом!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Сандра Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој комплет четки за чистење е идеален за луѓе кои живеат во мали станови или соби каде што секој сантиметар од просторот е важен. Компактниот дизајн овозможува ефикасно чистење без потреба од повеќе алатки или складирање на обемни средства за чистење. Корисно решение за одржување на чистотата и редот без потреба од големи, неумешни средства за чистење. Компактниот дизајн овозможува лесно маневрирање и чистење дури и во тесни простори, додека мултифункционалноста заштедува простор и го олеснува чистењето на различни површини. Технички карактеристики: Материјал: ABS + PP + челична цевка; Димензии: 92 x 26 x 10 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
USB ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН ФЕНЕР СО 4 РЕЖИМИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ 599.00 ден 999.00 ден
USB ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН ФЕНЕР СО 4 РЕЖИМИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ Ултра моќен фенер со 4 режими на осветлување и USB полнење! Без разлика дали често одиш во природа, немаш осветлување во дворот или често поправаш нешто - овој фенер ќе ги надмине сите батериски ламби и ќе ги замени старите светилки со кабли. USB паметно полнење, полнење во секое време, насекаде. Ултра моќно осветлување со 4 режими: силно осветлување, средно осветлување, трепкање и странично светло. Предности при користење на нашиот производ Моќно осветлување - Oваа рачно фенерче обезбедува моќно осветлување што обезбедува јасна видливост дури и во најтемните средини, што го прави идеален за кампување, планинарење, итни ситуации и други активности. Мултифункционален - Идеален за механички поправки, осветлување на гаражата, кампување, за итно осветлување, пешачење, велосипедизам, ноќен риболов, лов, ноќно трчање и други активности на отворено. 4 режими на осветлување - Со 4 различни режими на осветлување - високо, средно, ниско и трепкачко - оваа светилка обезбедува различни опции за осветлување што може да се прилагодат на различни потреби и ситуации. Стабилно и брзо полнење - USB паметно полнење, полнење во секое време, насекаде. ''Компактниот дизајн е исклучително практичен - лесно се вклопува во торба или ранец, што го прави идеален за патување и кампување.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Стојан К. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Ова светло е идеално за кампување бидејќи обезбедува моќно осветлување и различни режими на осветлување, што го прави суштинска алатка за осветлување на твојот камп или ноќни авантури во природа. Со својата моќна светлина и компактен дизајн, оваа светилка е совршена за пешачење или планинарење, обезбедувајќи јасна видливост на патеките и патиштата во темница. Во случај на итни ситуации како што се прекини на струја или потреба од осветлување во случај на поплави или бури, оваа светилка може да биде вреден извор на светлина и безбедност. Работниците на терен или во затворени простории можат да го користат ова светло како моќно и преносливо осветлување за различни работи или поправки, обезбедувајќи им видливост и безбедност што им се потребни. Технички карактеристики: Материјал: ABS; Димензии: 14 x 5cm; Работен век: 20000H; Вградена литиумска батерија 18650 1200 mAh (вклучена).   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава