-43% Попуст
ТВ КОМОДА (120 X 34 X 24 CM) 2,999.00 ден 5,199.00 ден
 ТВ КОМОДА (120 X 34 X 24 CM) Одличен избор за повеќе простор и елеганција! 📺 ''Nordic White'' Освежи ја и надгради ја твојата дневна соба со нашата стилска ТВ комода. Ова елегантно парче мебел носи повеќе простор и функционалност во твојата дневна соба, овозможувајќи ти да го организираш и прилагодиш твојот простор според твоите потреби. Предности при користење на нашиот производ 📺 Ја зголемува функционалноста на твојата дневна соба - Нашата скалабилна комода за ТВ со простор за складирање ти овозможува максимално да го искористиш просторот во твојата дневна соба, давајќи ти дополнителен простор за складирање и организација. 🛋 Елегантен и модерен изглед - Нашиот ТВ комода носи софистициран изглед во твојата дневна соба, истовремено обезбедувајќи функционалност. Нејзиниот елегантен дизајн го надополнува современиот ентериер и ја прави твојата дневна соба визуелно попривлечна. ✨ Организирана и чиста дневна соба - Благодарение на просторот за складирање, можеш лесно да ги организираш сите твои медиумски уреди, книги, играчки и други работи, со што ќе ја одржуваш дневната соба чиста и уредна. ''Чувствувам дека дневната соба стана поорганизирана, уредна и попривлечна со ова парче мебел. Квалитетот на комодата е исто така одличен - цврста е и добра изработка!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марија Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Обезбедува дополнителен простор за складирање медиумски уреди, книги и други предмети, со што се олеснува организацијата на дневната соба. Нејзиниот елегантен дизајн и модерен изглед ја прават одличен избор за подобрување на визуелниот изглед на дневната соба. Фиоките за складирање ти овозможувата да ги чуваш работите надвор од видното поле, што придонесува за организација и чистота на дневната соба. Технички карактеристики: Материјал: Иверица; Димензии: 120 x 34 x 27 cm. Во пакувањето добиваш: Производот е спакуван расклопен и доаѓа со упатство и алат за лесно склопување!   Нарачајте го производот веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-31% Попуст
УДОБЕН КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ СО МРЕЖАСТ НАСЛОН 2,999.00 ден 4,290.00 ден
 УДОБЕН КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ СО МРЕЖАСТ НАСЛОН Удобно канцелариско столче за совршен работен ден! 👨🏼‍💻 Овој удобен канцелариски стол со наслон од мрежа за дишење и тркала кои се вртат 360° обезбедува идеално решение за продуктивен и удобен работен ден. Неговиот ергономски дизајн обезбедува поддршка на 'рбетот и ти овозможува да останеш во удобна позиција за време на долгите часови седење. Предности при користење на нашиот производ 💺 Исклучителна удобност - Благодарение на неговиот ергономски дизајн и мрежата што дише, оваа столица обезбедува исклучителна удобност за време на долгите работни часови. Го поддржува твојот 'рбет и овозможува природно држење на телото. 💨 Подобрена вентилација - Воздушната мрежа овозможува подобра циркулација на воздухот, спречувајќи потење и непријатност во текот на летните денови или за време на интензивна работа. 👌🏼 Флексибилност и мобилност - Со тркала кои се вртат за 360°, оваа столица ти овозможува лесна подвижност и пристап до сите делови од твојата работна површина без да мора да станеш. ✨ Современ дизајн - Покрај функционалноста, оваа столица носи и модерен изглед во твојата канцеларија или работен простор. Неговиот естетски дизајн придонесува за професионалниот изглед на околината. ''Работам од дома и поголемиот дел од денот го поминувам на моето биро, а благодарение на оваа столица успевам да издржам подолго време. Би ја препорачал на сите кои сакаат да го подобрат своето работно искуство и да уживаат во удобност во текот на работниот ден.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Дарко Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: За луѓе кои работат од дома, овој стол е совршен за удобна и продуктивна работна средина. Обезбедува поддршка за време на долги работни часови и овозможува ефикасно управување со работните задачи. Овој стол е идеален за употреба во традиционална канцелариска средина. Неговиот ергономски дизајн ја подобрува удобноста и продуктивноста на вработените. Студентите исто така ќе ја ценат удобноста на овој стол за време на долги часови на студирање и истражување. Тркалата овозможуваат лесно движење низ просторот, што е корисно за пристап до сите потребни материјали. Без разлика дали имаш мало работно ќоше во твојот дом или домашна канцеларија, оваа столица ќе ти помогне да создадеш ефикасна и удобна работна средина без оглед на големината на просторот. Технички карактеристики: Дименизи: 52 x 48 x 43 cm; Висина: 43-51 cm; Ногарки (дијаметар): 60 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 30% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-47% Попуст
СТАЛАЖА ЗА ОБУВКИ СО 9 РЕДА 699.00 ден 1,299.00 ден
 СТАЛАЖА ЗА ОБУВКИ СО 9 РЕДА Организирај ги твоите чевли лесно и ефикасно! Подобри ја организацијата на твојот простор со нашата склоплива сталажа за чевли. Со капацитет од 27 пара распоредени на 9 ката, овој практичен систем ти овозможува ефикасно да ги организираш обувките, одржувајќи ги уредни и лесно достапни. Предности при користење на нашиот производ Максимален капацитет - Со капацитет за 27 пара чевли распоредени на 9 ката, оваа сталажа обезбедува максимална искористеност на просторот, овозможувајќи ти ефикасно да организираш и складираш голем број чевли на едно место. Практичност на склопување и проширување - Иновативниот дизајн на склопување му овозможува на организаторот лесно да се преклопува и расклопува, што го прави совршен за ситуации кога сакате привремено да ослободиш простор. Прегледност - Секој пар чевли има свое место. Оваа сталажа помага да се зачува квалитетот и изгледот на твоите чевли. Естетски дизајн - Покрај функционалноста, оваа сталажа на чевли внесува и естетски шмек во твојот простор. Со чист и модерен изглед, придонесува за декорација на ходникот, создавајќи уреден и стилски амбиент. ''Сталажата е одлична, не зафаќа многу простир а сепак има доволноместо за да се наредат повеќе обувки.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Mарија Х. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеална за организирање чевли во ходниците или влезовите, оваа сталажа ти овозможува уредно да ги распоредиш чевлите, правејќи го просторот добро организиран и чист. Оваа сталажа е совршена за уредување на детската соба бидејќи овозможува лесно достапно и организирано поставување на детските чевли. Лесно се прилагодува на висината на чевлите и ти овозможува јасно да ги организираш твоите обувки. Технички карактеристики: Материјал: пластика, метал; Димензии: 140 x 51 x 24 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-38% Попуст
MAKE-UP МАСА СО ОГЛЕДАЛО 3,599.00 ден 5,799.00 ден
 MAKE-UP МАСА СО ОГЛЕДАЛО Совршена комбинација на функционалност и стил! Оваа make-up маса со огледало и практично складирање е идеален додаток за секоја соба. Нејзината функционалност овозможува практична организација на шминка, накит и други производи за убавина, правејќи ги лесно достапни и спречувајќи неред. Предности при користење на нашиот производ Практична организација - Со многу простор за складирање, оваа маса ти овозможува да ги организираш твоите шминки, накит и други производи за убавина на едно место, правејќи ги лесно достапни. Елегантен изглед - Маса со огледало и модерен дизајн додава елеганција и стил на секој простор, правејќи го привлечно и функционално парче мебел. Практичен простор за шминкање - Огледалото ти обезбедува добро осветлување и рефлексија, правејќи шминка и средување брзо и ефикасно. Помалку неред - Сите твои производи за убавина се на своето место, спречувајќи неред и овозможувајќи да го поминеш утринскиот ритуал на шминкање или да се подготвиш побрзо. ''Не само што е функционална, туку и изгледа неверојатно стилски. Сега моето катче за шминкање е организирано и чисто.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгана В. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Обезбедува практично место за шминка и организација на производи за убавина. Совршена за креирање дневни рутини за шминкање и експериментирање со различни стилови. Одлична за помали соби со ограничен простор. Додава луксузен и функционален елемент во хотелските соби и салони за шминкање и релаксација. Технички карактеристики: Димензии: 120 x 80 x 40 cm; Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации. Во пакувањето добиваш: Производот е спакуван расклопен и доаѓа со упатство и алат за лесно склопување!   Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава