-32% Попуст
ПРАКТИЧНА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОДОВИ 549.00 ден 799.00 ден
ПРАКТИЧНА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОДОВИ Откриј ја тајната на брилијантното чистење - ефикасност што ќе те воодушеви! Ти ја претставуваме револуционерната практична метла со цврсти пластични влакна - иновативна алатка која ќе ти овозможи брзо, ефикасно и темелно чистење на подовите. Оваа практична метла обезбедува исклучителна ефикасност во отстранувањето на нечистотијата, влакната, остатоците од храна или вода од подот.  Најдобар избор според нашите купувачи   Предности при користење на нашиот производ ✅ Брзо и ефикасно чистење - Практичната метла со флексибилни влакна овозможува брзо и ефикасно чистење на подот. Благодарение на иновативниот дизајн и флексибилниот материјал, лесно ќе ги отстраниш сите видови нечистотии, влакна или вода. 🧹 Теменлно чистење - Оваа метла е опремена со меки, флексибилни влакна кои се виткаат и се прилагодуваат на контурите на подот, овозможувајќи брзо и темелно чистење. Тие ефикасно собираат прашина, влакна од домашни миленици, остатоци од храна и други нечистотии без да создаваат облаци од прашина, што го прави чистењето многу полесно и похигиенско. 🧽 Повеќенаменска употреба - Можеш да ја користиш и за чистење на плочки, ламинат, паркет, цемент, без оглед на видот на површината, оваа метла ќе ја заврши работата брзо и темелно. 🕗 Долготрајна и економична - Благодарение на висококвалитетниот флексибилен материјал и издржливата конструкција, метлата е економичен избор за долгорочно чистење на твојот дом или деловен простор. ''Јас сум воодушевена од нејзината ефикасност и леснотија на користење. Кога првпат ја пробав, не можев да поверувам колку е лесно да се соберат прашина, влакна и други нечистотии од подот.'' ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марија Х. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа метла е дизајнирана за темелно чистење на сите видови подови, вклучувајќи дрво, плочки, ламинат и мермер. Нејзините флексибилни влакна лесно собираат прашина, влакна, трошки и други нечистотии од површината на подот, оставајќи ја чиста и сјајна. Благодарение на флексибилноста на влакната, оваа метла овозможува лесно чистење на тешко достапни места како агли, под мебел или покрај ѕидовите. Исклучително лесна за одржување. По употреба, само исплакни ја под млаз вода и остави ја да се исуши. Технички карактеристики: Материјал: Алуминиумски држач, Тврда пластична конструкција на метла; Димензии: 106 x 23 cm Боја: по наш избор.   Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-42% Попуст
СУПЕР АПСОРБИРАЧКА ПОДЛОГА ЗА БАЊА (1+1 ГРАТИС) 699.00 ден 1,190.00 ден
СУПЕР АПСОРБИРАЧКА ПОДНА ПРОСТИРКА ЗА БАЊА (40 X 60 CM) Револуционерна супер-апсорбирачка подлога за бања - за суво, безбедно и стилско капење! Спречува таложење на влага и разни нечистотии на подот и на твоите стапала им обезбедува целосна удобност. Можеш да ја користиш во бањата или во било која друга просторија. Бидејќи спречува лизгање, може да се користи и како основа за када или туш кабина! росторија. Бидејќи спречува лизгање, може да се користи и како основа за када или туш кабина. Предности при користење на нашиот производ ☁️ Чувај ја твојата бања сува - Нашата супер абсорбирачка подлога ефикасно ја апсорбира влагата и спречува лизгање, одржувајќи ја бањата сува и безбедна. 🌬️ Брзо сушење - Благодарение на специјалниот дизајн, нашата подлога брзо се суши, елиминирајќи ги непријатните мириси и спречувајќи размножување на бактерии. ✅ Апсорбирачка и нелизгачка - Дното на подлогата е дизајнирано да спречи лизгање. Затоа после пријатно капење безгрижно можеш да настапиш. Бидејќи ја апсорбира целата влага за кратко време и брзо се суши. ✨ Едноставно одржување - Оваа простирка ќе ја исчистиш многу едноставно со помош на четка, сунѓер и најобичен сапун или детергент, без потреба од агресивни средства. ''Нема да бидете разочарани! Сега се чувствувам побезбедно кога влегувам во када, знаејќи дека подлогата обезбедува одлична заштита од лизгање.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Спасе П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е дизајниран да ја апсорбира водата брзо и лесно од бањата, што го прави идеален за ставање на подот пред туш или када. Кога се користи во бањата, овој производ ќе спречи ширење на влагата и водата низ подот, одржувајќи ја бањата сува и чиста. Користењето на овој производ го намалува ризикот од лизгање и паѓање во бањата, со што се подобрува хигиената и безбедноста. Покрај практичната намена, овој производ може да биде и декоративен елемент во твојата бања. ✔ НЕЛИЗГАЧКА ПОДЛОГА Ти овозможува безбедно излегување од бањата! Технички карактерстики: Димензии: 40 x 60 cm; Дебелина: 4mm; Форма: oвална.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-34% Попуст
HDTV ВНАТРЕШНА АНТЕНА 4К 599.00 ден 899.00 ден
 HDTV ВНАТРЕШНА АНТЕНА 4К Кристално чиста и јасна слика на твојот телевизор! 📺 Дигиталната HD внатрешна антена работи исто како твојата стара антена но сега со компактен дизајн! Твојот телевизор веднаш ќе добива бесплатни дигитални ТВ канали како што се врвни канали за емитување локални вести и временски услови, спортски настани и многу, многу повеќе! Предности при користење на нашиот производ 4️⃣Кристално чиста слика - Оваа антена обезбедува извонреден HD и 4K квалитет на сликата, овозможувајќи ти да уживаш во омилените ТВ програми со извонредна јасност и острина. 📺 HDTV – Дигитална внатрешна антена со висока дефиниција. 👌🏼 Лесно поврзување – Залепи ја твојата HDTV антена на прозорецот или во задниот дел на кој било стандарден или телевизор со рамен екран. 🎬 Бесплатни канали – TV Premium HD дигиталната антена ти дава пристап до бројни локални канали без дополнителни месечни трошоци, заштедувајќи ти пари за претплати. ✨ Дискретен дизајн - Антената има компактен и дискретен дизајн кој лесно се вклопува во твојот ентериер, така што нема да се забележи, но ќе ти овозможи одлични перформанси при прием на сигнал. 📽 Начин на поврзување: Само залепи ја твојата HDTV антена на прозорецот или во задниот дел на кој било стандарден или телевизор со рамен екран и уживај со твоето семејство во живописни HD и дигитални канали. ''Сликата на нашите омилени канали сега е кристално чиста и со неверојатен 4K квалитет.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Симон Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа антена е идеална за оние кои сакаат да го подобрат квалитетот на нивното домашно телевизиско искуство, обезбедувајќи им кристално чиста слика и подобар пристап до локалните канали. Оваа антена е компактна и пренослива, што ја прави одличен избор за луѓе кои сакаат кампување и патување, овозможувајќи им да гледаат ТВ програми каде и да се. Постарите корисници кои живеат сами или поминуваат повеќе време дома може да ја користат TV Premium HD дигиталната антена за да го подобрат своето ТВ искуство и да пристапат до локалните вести и забава без дополнителни трошоци. Технички карактеристики: Брзо и лесно поставување; Кристално чиста слика; Димензии ( Д x В ): 14cm x 6cm; Тежина: 150g.   Нарачајте го производот веднаш со 51% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
МИКРОФИБЕР ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРАШИНА ПОД МЕБЕЛ (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 999.00 ден
МИКРОФИБЕР ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРАШИНА ПОД МЕБЕЛ (1+1 ГРАТИС) Нема повеќе прашина под мебелот! ✨ Оваа микрофибер четка е специјално дизајнирана да ти овозможи темелно да ја исчистиш прашината и нечистотијата што се акумулира на тешко достапни места, просторите под апаратите како што се фрижидери, машини за перење, шпорети или кабинети. Предности при користење на нашиот производ ✨ Темелно чистење - Микрофибер чистачот за прашина ти овозможува темелно да ја исчистиш прашината и нечистотијата што се акумулира на тешко достапни места, како што е просторот под фрижидерот, машината за перење или шпоретот. 🧹 Лесно ракување - Благодарение на микрофибер четката која се витка, ти овозможува да стигнеш до точното место што сакаш да го исчистиш. ☁ Високо ефикасен микрофибер - Микрофибер материјалот има исклучителна способност да привлекува и задржува прашина, влакна и нечистотија. Благодарение на фините влакна, не само што ги чисти површините, туку и ги задржува честичките прашина, спречувајќи ги да се распрснуваат во воздухот и повторно да се таложат. 💯 Повеќенаменска употреба - Овој чистач не е наменет само за чистење на прашина под мебелот. Може да се користи и за чистење на други тешко достапни места во куќата, како што се тесни процепи, свиоци на мебел или вентилациони решетки. Една алатка за различни намени заштедува време и напор при чистење. ''Овој производ ми го олесни пристапот до тешко достапните места под апаратите и мебелот. Микрофибер влакната се многу меки, што е неопходно за безбедно чистење на чувствителните површини под уредот. Рачката е удобна за држење и ми овозможува лесно да се ракувам со неа додека чистам.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Валентина С. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа микрофибер четка е идеална за отстранување на насобрана прашина, трошки и остатоци од храна под апаратите и мебелот. Достигнувањето до тешко достапните места станува полесно и побрзо со помош на оваа четка. Оваа четка е повеќенаменска алатка за чистење прашина од различни апарати во домаќинство како што се компјутери, телевизори, клима уреди итн. Дава можност темелно да ги исчистиш тешко достапните делови и да ги одржуваш апаратите во оптимална состојба. 🏠 ПОЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА ВИСОКИ МЕСТА Не дозволувај нечистотијата да ги загрози перформансите на твојот клима уред. Нашата четка ти обезбедува ефикасен начин да го одржуваш уредот чист и функционален, продолжувајќи го неговиот животен век и обезбедувајќи ти чист и свеж воздух во просторијата. Технички карактеристики: Материјал: Микрофибер + Pp + Ева; Големина: 100 × 8,5 × 2,5см; Тежина: 215g. Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
СТОЕЧКА БОКСЕРСКА ВРЕЌА + ГРАТИС РАКАВИЦИ 1,499.00 ден 2,499.00 ден
СТОЕЧКА БОКСЕРСКА ВРЕЌА + ГРАТИС РАКАВИЦИ Ослободи го стресот и изгради сила со динамичен тренинг! 🥊 Нашата боксерска вреќа обезбедува динамичен и забавен тренинг кој комбинира физичка активност со терапија за ослободување од стрес. Оваа спортска опрема ти овозможува да ја ослободиш негативната енергија, додека развиваш сила и издржливост на горниот дел од телото. Предности при користење на нашиот производ 👌🏼 Избистри го умот и ослободи го стресот - Вреќата за бокс обезбедува одличен начин за ослободување на напнатоста и стресот. Удирањето на вреќата ти овозможува да ја канализираш негативната енергија и да се чувствуваш опуштено после секој тренинг. 🥊 Развиј сила и издржливост - Овој тренинг е исклучително ефикасен за развој на сила и издржливост. Повторливото удирање на вреќата ги зајакнува мускулите на горниот дел од телото, подобрувајќи ја физичката форма и тонусот. 💥 Подобри ја координацијата и брзината - Тренингот го поттикнува развојот на координацијата и брзината на реакција. Вреќата ти овозможува прецизно да ги насочиш ударите, подобрувајќи ги твоите боксерски вештини и агилност. ⚡ Зголеми го нивото на енергија и самодоверба - Активниот тренинг го стимулира ослободувањето на ендорфините, подобрувајќи го твоето расположение и енергија. Редовното вежбање придонесува и за зголемување на самодовербата и чувството на лична сила. ''После секој тренинг се чувствувам освежен и полн со енергија. Оваа боксерска вреќа на надувување ја препорачувам на сите кои сакаат комбинација од забава и тренинг, без потреба да одат во теретана.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Љупче Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеална за оние кои сакаат да уживаат во динамичен и ефективен боксерски тренинг во удобната атмосфера во нивниот дом. Без потреба да одиш во теретана, можеш да работиш на твојата кондиција и ослободување од стрес секогаш кога тоа ти одговара. Оваа вреќа обезбедува одличен начин за ослободување од стресот и анксиозноста. За оние кои сакаат да ги подобрат своите боксерски вештини, оваа торба обезбедува одлична платформа за вежбање удари, ритам и прецизност. Без разлика на возраста, оваа вреќа овозможува забава, релаксација и физичка активност, што ја прави совршен додаток за семејни вежби и активности. Технички карактеристики: Висина: 160cm.   Нарачајте го производот веднаш со 48% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-51% Попуст
ЧЕЛИЧЕН ДОДАТОК ЗА КОСЕЊЕ ТРЕВА 699.00 ден 1,399.00 ден
ЧЕЛИЧЕН ДОДАТОК ЗА КОСЕЊЕ ТРЕВА Совршено решение за беспрекорна градина! 🌾🌻   Висококвалитетна и разноврсна алатка која ќе ти помогне да постигнеш совршено косење и одржување на градината. Оваа издржлив додаток за тример ти овозможува брзо и ефикасно да ја исечеш тревата, плевелот и грмушките без оглед на видот на површината што ја обработуваш. Предности при користење на нашиот производ 🤹 Разновидна употреба - Челичната глава за тример, со дијаметар од 200-150 mm, ти овозможува лесно и прецизно да ја средуваш и чистиш тревата, плевелот и грмушките. Без разлика дали треба да одржуваш градина, овоштарник или да работиш на големи површини, овој додаток ќе ја заврши работата брзо и ефикасно. 💪 Издржливост и отпорност - Изработена од висококвалитетен челик, овој додаток за тример обезбедува исклучителна издржливост и отпорност на абење и кинење. Можеш да бидеш сигурен дека ќе издржи долгорочна употреба дури и во најпредизвикувачките услови. 💯 Висока ефикасност на сечење - Благодарение на специјално дизајнираните сечила и напредната технологија за сечење, овој додаток за тример обезбедува брзи и прецизни сечења. Лесно се справува со различни видови треви и растенија, давајќи ти професионално среден изглед на градината 👌🏼 Лесна замена и прилагодување - Благодарение на практичниот дизајн, заменувањето на главата е брзо и лесно. ''Благодарение на цврстиот челик од кој е направен, овој додаток ја сече тревата без никакви проблеми и ја одржува во совршена состојба.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Трајче П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Челичниот додаток за сечење трева е идеален за практично одржување на големи тревници. Благодарение на неговата издржливост и ефикасност, овој производ овозможува брзо и темелно косење дури и на големи површини. Совршен избор за професионални работници одговорни за одржување на јавни површини како што се паркови, спортски терени или плоштади. Неговите висококвалитетни ножеви лесно сечат низ густата трева, давајќи ти беспрекорни резултати и одржувајќи го твојот тревник во совршена состојба. Неговата цврста конструкција овозможува рамномерно косење трева дури и на нерамни површини. 💥 Цврста конструкција!Овој челичен додаток за косилка претставува врвна моќност и издржливост за одржување на тревникот. Неговата челична конструкција обезбедува висока отпорност што го прави сигурен алат за долготрајна употреба. Технички карактеристики: Дијаметар: Ø 200mm. Материјал: челик.   Нарачајте го производот веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ИЗВЛЕКУВАЧ НА ВДЛАБНАТИНИ ЗА АВТОМОБИЛ 499.00 ден 990.00 ден
 ИЗВЛЕКУВАЧ НА ВДЛАБНАТИНИ ЗА АВТОМОБИЛ Брз и ефикасен начин! 💥 Не троши го твоето време, пари и напор одејќи по мајстори за да го поправат тоа бидејќи сега ние ти нудиме полесен и побрз начин да ги решиш проблемите со твојот автомобил! Револуционерен алат кој овозможува лесно и ефикасно отстранување на оштетувањата на каросеријата без потреба од скапи и временски зафатни поправки! Предности при користење на нашиот производ 👌🏼 Ефикасно извлекување - Извлекувачот на вдлабнатини овозможува брзо и лесно отстранување на оштетувањата, без потреба од скапи и долготрајни поправки. 🚘 Брза поправка - Користењето на извлекувач за вдлабнатини овозможува брзо санирање на оштетувањата на каросеријата. Тоа ти заштедува време и ти го прави животот поедноставен. 💰 Економично - Во споредба со традиционалните методи за поправка, користењето на извлекувач за вдлабнатини е многу поекономично. Тоа значи дека ќе можеш да го поправиш твојот автомобил по пониска цена, со што ќе заштедиш пари. 🛠 Лесно користење - Извлекувачот на вдлабнатини на автомобилот е лесен за употреба, дури и за експерти кои не се за автоматска поправка. Тоа значи дека нема да мора да барате помош од професионалци и ќе можете сами да го поправите вашиот автомобил. ''Неодамна направив неколку несакани штети на колата и бев загрижен како ќе изгледа, но вдлабнатините целосно исчезнаа, уредот е лесен за користење, па секој може да го користи без разлика на искуството.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Сашко Л.   🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеално решение за отстранување на помали вдлабнатини и оштетувања на површината на автомобилот кои често се резултат на паркирање или возење на тесни простори. Ако сакаш да ги намалиш трошоците за поправка на гребнатини на твојот автомобил, овој производ може да биде одлична опција. Овој производ им дава можност на сопствениците на автомобили сами да вршат приватна поправка, без потреба да одат во сервисен центар. Начин на употреба: 1. Со монтирање на механизмот и затегнување на специјалната завртка, вдлабнатината ќе се коригира. 2. Извлекувачот лесно се вади, а лепилото лесно се отстранува со шпатула. Можеш да ја избришеш областа со медицински алкохол. 3. Ако вдлабнатините на автомобилот не предизвикале оштетување на бојата, овој извлекувач со мала вештина значително ќе го подобри изгледот на твојот автомобил без трошоци за сервисирање. Технички карактеристики: Материјал: Алуминиум; Дијаметар на плочата: 12,2 см; Висина на плочата: 11,3 см.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-64% Попуст
ЕЛЕКТРИЧНА ПОТОПНА ПУМПА ЗА ДИЗЕЛ/ВОДА 799.00 ден 2,190.00 ден
 ЕЛЕКТРИЧНА ПОТОПНА ПУМПА ЗА ДИЗЕЛ/ВОДА Електричнa потопнa дизел пумпa за брзо и ефикасно работење! 🚚💦 Исклучително корисна и ефикасна опрема која ти овозможува брзо и сигурно испумпување на вода или незапаливи течности од различни локации. Нејзината мобилност и леснотија на користење се идеални за итни ситуации, како што се празнење поплавени области, како и за секојдневни задачи како наводнување или празнење бунари. Предности при користење на нашиот производ 👌🏼 Мобилност и пристапност - Преносливата електрична дизел пумпа ти овозможува брзо и лесно да ја преместиш пумпата на различни локации. Ова е особено корисно во итни ситуации или на места каде што нема постојан извор на енергија. 💪🏼 Ефикасност и моќност - Оваа пумпа е многу ефикасна и моќна, обезбедувајќи брзо и сигурно исфрлање на вода или течност. Ова е од суштинско значење за брзо отстранување на водата од поплавените области или за употреба во градежни проекти. 🥇 Универзална примена - Оваа пумпа е универзално применлива за различни намени, вклучувајќи празнење поплавени области, наводнување земјоделски култури, пумпање вода од бунари или акумулации и многу повеќе. Флексибилноста и повеќенаменската употреба ја прават неопходна алатка во многу ситуации. 💦 Доверливост и конзистентност - Преносливaтa електричнa потопнa дизел пумпa обезбедува постојан проток на течност без оглед на условите, што ja прави сигурнa за употреба во различни временски услови и средини. ''Оваа пумпа се покажа не само како практична алатка за секојдневните задачи, туку и непроценлива во итни ситуации. Многу корисна алатка!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Димитри Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: 🚚Оваа пумпа е идеална за пренос на дизел од резервоари на возила, трактори, градежни машини или бродови. ⛽Исто така, може да се користи за полнење на резервоарот за гориво во случај на итни случаи или патување на места каде што нема бензински пумпи. 💦Земјоделците можат да ја користат оваа пумпа за ефикасно наводнување на посевите или празни резервоари за вода на фармата. Оваа способност за брзо и ефикасно пренесување на големи количини на вода го прави вредна алатка во земјоделството. 💧Во случај на поплави во урбани или рурални области, оваа пумпа може брзо да ја евакуира водата и да помогне да се намали штетата. 🧺Во индустријата, оваа пумпа може да се користи за различни задачи, како што се пренесување хемикалии, системи за испирање, полнење резервоари или вршење други дејства кои бараат ефикасен и прецизен пренос на течности. 🔔 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: да се користи исклучиво за испумпување на незапаливи течности (дизел, вода, вино, масло, ...). Не користете за пумпање на запаливи течности (бензин, алкохол, керозин, ...). Технички карактеристики: Материјал: Алуминиумско тело; Должина на кабел: 3m; Влезен напон: DC 12V; Моќност: 60W; Проток: 30L / min - 8500 вртежи во минута; Дијаметар на пумпата: 38mm/51mm; Дијаметар на млазницата: 16mm/19mm; Поврзување со батеријата преку кабелски клипови; Надворешен филтер што се отстранува и се мие; Прекинувач за вклучување/исклучување.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-51% Попуст
ТЕЧНОСТ ЗА ОБНОВА НА ПЛАСТИКА ВО АВТОМОБИЛОТ 30ML 499.00 ден 999.00 ден
 ТЕЧНОСТ ЗА ОБНОВА НА ПЛАСТИКА ВО АВТОМОБИЛОТ 30ML Освежи ја и заштити ја внатрешноста на твоето возило! ✨ Овој повеќенаменски слој за пластични површини е суштински додаток за одржување и обновување на внатрешноста на твоето возило. Формулиран со посебно внимание на потребите на возачот, овој слој обезбедува сеопфатна заштита и освежување на внатрешните пластични делови, давајќи им нов сјај и продолжувајќи ја нивната издржливост. Предности при користење на нашиот производ ✨ Обновува и ревитализира - Овој слој ја обновува старата и избледена пластична внатрешност на автомобилот, давајќи му свеж и светол изглед. 🔆 Заштита од УВ зрачење - Обезбедува заштита од штетните ефекти на сончевите зраци, спречувајќи понатамошно оштетување на пластиката од УВ зрачење и продолжувајќи ја издржливоста на внатрешноста на возилото. 🚙 Антистатички својства - Го намалува акумулацијата на прашина и нечистотија на површината, што го олеснува одржувањето и го чисти изгледот на внатрешноста на возилото. 💦 Отпорност на вода - Отпорен е на вода и течности, заштитувајќи ја внатрешноста на возилото од можни оштетувања предизвикани од истурени пијалоци или други течности. ''По само едно нанесување, пластиката во моето возило изгледа целосно обновена и сјајна. како штотуку да излезе од салонот.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Трајче Н. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е идеален за обновување на избледени или оштетени пластични делови од внатрешноста на автомобилот, како што се контролни табли, конзоли, врати и панели. Се користи за заштита на пластичните делови од внатрешноста на автомобилот од штетните ефекти на сончевото УВ зрачење, со што се спречува понатамошно оштетување и избледување. Помага да се одржува чистотата на внатрешноста на возилото со тоа што спречува акумулација на прашина и нечистотија на пластичните површини, што го прави одржувањето на возилото полесно и почисто. Им дава на пластичните делови од внатрешноста на автомобилот нов сјај и свежина, што ги прави попривлечни и естетски привлечни, што придонесува за целокупниот изглед и вредност на возилото. 💡 Начин на употреба: Прво добро се протресува шишенцето за да се соединат сите состојки. Потоа се користи апликатор или крпа и мала количина течност се нанесува на површината на пластиката во автомобилот што бара реставрација. По нанесувањето, течноста рамномерно се распоредува по површината со помош на апликатор или крпа. Остави да се исуши според упатствата на производителот, а потоа избришете го вишокот течност со сува крпа. Технички карактеристики: Големина на шише: 8.4 x 2.9cm; Количина: 30ml. Нарачајте го производот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-46% Попуст
ИГРАЧКА МИНИ ФУДБАЛ ЗА ДЕЦА 699.00 ден 1,290.00 ден
ИГРАЧКА МИНИ ФУДБАЛ ЗА ДЕЦА Со оваа играчка малите ќе заборават на мобилните телефони и компјутерите!⚽ Со својата компактна големина, оваа играчка е совршена за забава во затворен простор и им овозможува на децата да уживаат во возбудата на фудбалски натпревар дури и кога се надвор од теренот. Предности при користење на нашиот производ ⚽ Научи ги децата за најпопуларниот спорт - Оваа забавна игра промовира стратегија и вештини за координација и е забавна за деца и возрасни од сите возрасти! Исто така, ќе ги научиш твоите деца за координација на очите и рацете и ќе ги изградите нивните рефлекси. 👌🏼 Безбедна за малите - Мини фудбалската играчка е еколошка и е безбедна за децата. Изработена е од пластика без мирис, безопасна и е покриена со висококвалитетна боја која нема лесно да избледи. 🎮 Започни забава каде и да одиш - Ставете го каде сакаш и започни ја забавата! Можеш лесно да ја поставиш оваа играчка на маса на која било рамна површина и забавата може да започне. 🙋🏼‍♂️ Забавно за секого - Мини играчката ќе ги забавува сите љубители на фудбалот, без разлика на возраста. Таа е идеална за детски забави и родендени, семејни вечери и собири. ''Ја купивме за нашите деца и воодушевени сме што стана омилена игра во нашиот дом. Оваа игра е одличен начин децата да научат како да играат како тим, да решаваат проблеми и да развијат стратегија.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драган Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа мини табла за фудбал е специјално дизајнирана да обезбеди забава во затворен простор за децата. Обезбедува возбудлива и привлечна активност во која може да се ужива во удобноста на домот, што е совршен избор за дождливи денови или кога играта на отворено е ограничена. Играта е создадена за да им помогне на децата да развијат различни вештини. Ја подобрува нивната координација рака-око, рефлексите и фината моторика додека маневрираат со играчите и се стремат кон голови. Исто така, поттикнува стратешко размислување и донесување одлуки, дозволувајќи им на децата да ја анализираат играта и да направат тактички потези. Охрабрува пријателска конкуренција и тимска игра додека децата ги предизвикуваат своите пријатели или членови на семејството на игра. ⚽ Децата кои сакаат фудбал ќе бидат воодушевени што ќе можат да ја играат својата омилена игра во мал формат! Технички карактеристики: Големина: 38 x 18 x 7,5см; Материјал: висококвалитетен ABS.   Нарачајте го производот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-51% Попуст
ДЕТСКА ИГРАЧКА - МАГИЧНА ПАТЕКА ЗА ВОЗЕЊЕ + АВТОМОБИЛЧЕ 699.00 ден 1,399.00 ден
 ДЕТСКА ИГРАЧКА - МАГИЧНА ПАТЕКА ЗА ВОЗЕЊЕ + АВТОМОБИЛЧЕ Креативна и едукативна играчка за деца која создава магија! 🚘💫 Детската патека за тркање е сет кој вклучува патека и автомобил за возење, креативна и едукативна играчка за деца. Патеката прво треба да се замисли, потоа да се состави и да се постави. Патеката може да се витка и заоблува во секоја форма и секој правец. Патеката свети во мракот и има 4 весели бои, додека пак автомобилот има 4 ЛЕД сијалички кои прават вистинска забава во детската соба. Предности при користење на нашиот производ ⚡ 4 ЛЕД светилки – Додека автомобилот поминува, ЛЕД светилките ја осветлуваат патеката што дава дополнителна магија на целата игра. 🌈 4 весели бои –  Сетот создава магија во собата кога ќе го изгасиш светлото. 🧩 Содржи 220 дела – Многу едноставно, се спојуваат еден со друг во сите комбинации на бои. Формата на патеката можеш многу лесно да ја менуваш. ''Децата се воодушевени, сами созндаваат патеки за тркање, уникатни форми и дизајни. Покрај тоа овозможува неверојатна забава, ја поттикнува креативноста и ги развива моторните вештини кај децата.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Дамјан Т. 🧩 Деловите се спојуваат и патеките се прават за неколку секунди. Патеката може да се витка и обликува во секој правец. Патеката може да се свитка за 360˚да се направи круг и автомобилот ќе се движи во внатрешниот дел.  🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа уникатна патека за тркање е направена од 220 дела, кои многу едноставно се спојуваат еден со друг во сите комбинации на бои. Формата на патеката можеш многу лесно да ја менуваш. Откако ќе ја склопиш патеката време е за трка! Сетот создава магија во собата кога ќе го изгасиш светлото. Веселите бои светат во мракот и твоите деца ќе уживаат во играта. Оваа детска играчка ти нуди часови и часови забава во комбинација на бои и форми. Можностите се неограничени, и секоја наредна патека може да биде различна од претходната. 🚗 Сетот вклучува и автомобилче кое работи на батерии. Направен е од проѕирен материјал и има 4 ЛЕД светилки.  Технички карактеристики: Патека од 220 дела (3,6 метри); Автомобилче со 4 лед светилки: 3ААА батерии.   Нарачајте го производот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
СОЛАРНА ФОНТАНА ЗА ДЕКОРАЦИЈА 899.00 ден 1,499.00 ден
СОЛАРНА ФОНТАНА ЗА ДЕКОРАЦИЈА Заштеди енергија и додај елеганција во твојата градина со нашата соларна фонтана! ⛲   Уживај во изгледот на твојата градина со привлечноста на нашата соларна фонтана, иновативен и еколошки додаток кој ќе ја претвори твојата градина, езерце или базен во оаза на мир и убавина. Предности при користење на нашиот производ ♻️ Eко-пријателска убавина - Со искористување на енергијата на сонцето, работи без трошење електрична енергија, го намалува твојот еколошки отпечаток и придонесува за зачувување на планетата. 👌🏼 Лесна инсталација - Нашата фонтана со соларна енергија е дизајнирана за лесна инсталација, не бара комплицирани жици или надворешни извори на енергија. Само стави ја во твојата градина, езерце или базен и остави го сонцето да го направи остатокот. 🧘🏼‍♀️ Мирна атмосфера - Создади смирувачка и мирна атмосфера со релаксирачките звуци и грациозните движења на нашата лебдечка фонтана. Без разлика дали се работи за градинарска оаза или рај покрај базен, оваа водна карактеристика ќе ја збогати атмосферата на секој надворешен простор. ✅ Ниски трошоци за одржување - Работи автоматски, заштедувајќи ти напор и трошоци, притоа обезбедувајќи ти магични моменти и задоволство. ''Фонтаната изгледа прекрасно во мојата градина - нејзините елегантни водени ефекти додаваат посебен шарм и хармонија на целокупниот амбиент.'' ⭐⭐⭐⭐⭐ - Моника Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа фонтана е совршен избор за сопствениците на градина, двор или базен кои сакаат да додадат посебен шарм и естетска привлечност на нивниот простор. Ако имаш езерце во твојата градина, оваа соларна лебдечка фонтана дополнително ќе ја збогати. Нејзиниот пловечки дизајн и овозможува слободно да лебди по водата и создава прекрасни водени ефекти, кои ќе го привлечат вниманието на сите посетители. Оваа фонтана е одлична опција и за декорирање на прослави, како што се свадби, родендени или други настани на отворено. ⚒ Начин на употреба: Потребна е само доволно сончева светлина и водена површина за да функционира. Се вклучува веднаш штом ќе се постави на површината на водата и има доволно сончева светлина, автоматски се исклучува. Стави ја на површината на водата, почекај сончева светлина и веќе можеш да уживаш во нежното прскање со вода. Гумата од долната страна прави фонтаната да не се прелева, туку слободно да плови по водата. Со приложените додатоци, можеш целосно да ги прилагодиш начинот на прскање и висината според твоите желби. Постојаната циркулација на вода го спречува создавањето на алги. Можеш да ја преместиш фонтаната на различни водни тела како што сакаш.   Технички карактеристики: Димензии: 16 х 16 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
КОМПРЕСИВНИ ЧОРАПИ ЗА ЦИРКУЛАЦИЈА (1+1 ГРАТИС) 699.00 ден 1,250.00 ден
 КОМПРЕСИВНИ ЧОРАПИ ЗА ЦИРКУЛАЦИЈА (1+1 ГРАТИС) Компресивни чорапи за циркулација и проширени вени со алуминиумски влакна. Дали постојано ти отекуваат нозете, имаш чувство на пецкање и непријатност на секој чекор? Ти го претставуваме во оваа прилика идеалното решение за овие проблеми! Тоа е производ создаден за да ја подобри циркулацијата во нозете и да ги елиминира проблемите како што се болки во нозете, отоци и други непријатности кои те спречуваат да имаш лесен чекор! Предности при користење на нашиот производ 🧬Ја забрзуваат циркулацијата - Чорапите за компресија помагаат да се зголеми циркулацијата на крвта во нозете, што може да го намали отокот, болката и тежината во нозете. Идеални за луѓе кои имаат нарушена циркулација на крвта. 👌🏼 Удобно носење - Подеднакво е пријатно да ги носиш и во чевли и низ дома без ништо друго на нозете. 💪🏼 Го намалува заморот и непријатноста - Носењето компресивни чорапи за време на долги периоди на стоење или седење може да го намали заморот и непријатноста во нозете, правејќи те поенергичен во текот на денот. ✅ Спречува повреди - Спортистите често користат чорапи за компресија за да го намалат ризикот од повреда и да ја ублажат болката во мускулите, бидејќи обезбедуваат дополнителна поддршка и компресија за време на физичките активности. ''Ги купив овие чорапи поради проблеми со циркулацијата во нозете, чорапите се удобни и квалитетни. Чувствувам олеснување и помалку оток на нозете откако ги користам.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Ленче Т. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е наменет за луѓе кои страдаат од проблеми со циркулацијата во нозете. Компресивните чорапи помагаат да се зголеми протокот на крв и да се намали отокот. Чорапите се идеални за луѓе кои стојат или седат долго време во текот на денот. Тие помагаат да се спречи замор и отекување на нозете. Спортистите често користат чорапи за компресија за да ги подобрат перформансите и да го намалат ризикот од повреда за време на тренинг и натпревар. Тие помагаат да се спречи длабока венска тромбоза и да се чувствувате удобно за време на долгите патувања. Технички карактеристики: За циркулација и испуштени вени; Материјал: Алуминиумски влакна; Величина: стандард; Универзални - за мажи и жени.   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-45% Попуст
САМОЛЕПЛИВА ПВЦ ТРАКА ЗА БАЊА (1+1 ГРАТИС) 499.00 ден 899.00 ден
САМОЛЕПЛИВА ПВЦ ТРАКА ЗА БАЊА (1+1 ГРАТИС) Ефикасно решение за заштита од мувла, влага и нечистотија! Ние го најдовме совршеното решение за проблемите со мувла во твојот дом! Се лепи за сите споеви помеѓу елементите како што се мијалник, када, туш, тоалет, работ на прозорецот, мијалник и плочка, за да спречи навлегување на вода, да спречи создавање мувла и црни дамки, и секако да ти заштеди време на постојано чистење. Предности при користење на нашиот производ Заштита од влага - Овој производ е одличен начин да се спречи влагата да навлезе во аглите на бањата. ПВЦ материјалот е водоотпорен и издржлив, така што овој облик ќе ги заштити ѕидовите и плочките од влага. Лесна инсталација - Самолепливата трака е лесна за монтирање и не бара употреба на лепак. Едноставно отстрани ја заштитната фолија и залепи ја калапот на ѕидот или плочката во аглите. Естетски изглед - Лесно може да се вклопи во дизајнот на твојата бања. Исто така, неговиот тенок и дискретен дизајн убаво ќе се вклопи во аглите и нема да го оштети естетскиот изглед на бањата. Лесно одржување - Оваа ПВЦ трака е многу лесна за одржување и чистење. Едноставно избриши ја со влажна крпа и тоа е се што е потребно за да ја одржуваш твојата бања чиста и уредна. ''Без разлика колку често ja користите туш кабината или кадата, оваа трака ефикасно ќе го спречи навлегувањето на вода во аглите и на тој начин ќе се заштитат ѕидовите и плочките и нема да се појавува мувла. А истовремено го подобрува и изгледот на бањата!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Славица Ф. ⭐ Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Погодна за сите површини, мијалник, када, туш, тоалет, работ на прозорецот, мијалник и плочка, Заштита на аглите од влага, околу вц школката, кадата, туш кабината или мијалникот. Естетско подобрување на изгледот на твојата бања. Лесни за одржување и чистење, што ги прави идеални за употреба во бањи. Само избриши ја со влажна крпа и тоа е сè што е потребно. Технички карактеристики: Должина 3М Ширина 3.5 cm   Нарачајте го производот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-60% Попуст
40 ВО 1 РАЧЕН АЛАТ ЗА СЕКАКВИ ПОПРАВКИ 650.00 ден 1,590.00 ден
40 ВО 1 РАЧЕН АЛАТ ЗА СЕКАКВИ ПОПРАВКИ Твојот 40-во-1 алат за совршени поправки! 🛠   Без разлика дали поправаш мебел, апарати, велосипеди или нешто друго, овој комплет ќе ти овозможи брзо, ефикасно и професионално да ја завршиш работата. Предности при користење на нашиот производ 🛠 Совршена разновидност за секоја поправка - Со нашиот комплет клучеви, шрафцигери и приклучници 40 во 1, имаш се што ти треба за да се справиш со различни поправки и проекти. 💪🏼 Прилагоден на сите потреби - Сетот содржи широк опсег на големини на приклучоци, што го прави идеален за сите видови завртки и фитинзи. Веќе нема да бараш различни алатки - нашиот се-во-едно сет ќе ги задоволи сите твои потреби и ќе ти го олесни организирањето на твојата работилница. 👌🏼 Издржливост и квалитет - Направени од висококвалитетни материјали, нашиот комплет клучеви, шрафцигери и приклучници обезбедува исклучителна издржливост и долговечност. Алатките ќе ти служат многу години и ќе издржат секојдневна употреба без губење на перформансите. 💼 Пренослив и компактен дизајн - Сетот е дизајниран да може лесно да се транспортира и складира. Можеш да го понесеш со себе на која било работа. ''Овој комплет е едноставно неопходна алатка за секој мајстор. Без разлика дали се работи за мала поправка на домот или поголем проект, овој комплет има се за да ја завршите работата како што треба.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драги П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Комплетот му овозможува на корисникот да се справи со различни поправки и задачи, без разлика дали се работи за поправка на апарати за домаќинство, мебел или други предмети. Овој комплет може да се користи во различни индустриски и домашни ситуации, овозможувајќи му на корисникот да ги има сите потребни алатки во еден сет. Овој сет обезбедува економично решение за корисниците бидејќи добиваат широк спектар на алатки во еден производ. Сетот е компактен и лесно пренослив, што го прави идеален за употреба дома, во работилница или во движење. Технички карактеристики: Доаѓа со цврста торбичка за носење; Содржи широк спектар на приклучоци.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава