-32% Попуст
ПРАКТИЧНА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОДОВИ 549.00 ден 799.00 ден
ПРАКТИЧНА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОДОВИ Откриј ја тајната на брилијантното чистење - ефикасност што ќе те воодушеви! Ти ја претставуваме револуционерната практична метла со цврсти пластични влакна - иновативна алатка која ќе ти овозможи брзо, ефикасно и темелно чистење на подовите. Оваа практична метла обезбедува исклучителна ефикасност во отстранувањето на нечистотијата, влакната, остатоците од храна или вода од подот.  Најдобар избор според нашите купувачи   Предности при користење на нашиот производ ✅ Брзо и ефикасно чистење - Практичната метла со флексибилни влакна овозможува брзо и ефикасно чистење на подот. Благодарение на иновативниот дизајн и флексибилниот материјал, лесно ќе ги отстраниш сите видови нечистотии, влакна или вода. 🧹 Теменлно чистење - Оваа метла е опремена со меки, флексибилни влакна кои се виткаат и се прилагодуваат на контурите на подот, овозможувајќи брзо и темелно чистење. Тие ефикасно собираат прашина, влакна од домашни миленици, остатоци од храна и други нечистотии без да создаваат облаци од прашина, што го прави чистењето многу полесно и похигиенско. 🧽 Повеќенаменска употреба - Можеш да ја користиш и за чистење на плочки, ламинат, паркет, цемент, без оглед на видот на површината, оваа метла ќе ја заврши работата брзо и темелно. 🕗 Долготрајна и економична - Благодарение на висококвалитетниот флексибилен материјал и издржливата конструкција, метлата е економичен избор за долгорочно чистење на твојот дом или деловен простор. ''Јас сум воодушевена од нејзината ефикасност и леснотија на користење. Кога првпат ја пробав, не можев да поверувам колку е лесно да се соберат прашина, влакна и други нечистотии од подот.'' ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марија Х. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа метла е дизајнирана за темелно чистење на сите видови подови, вклучувајќи дрво, плочки, ламинат и мермер. Нејзините флексибилни влакна лесно собираат прашина, влакна, трошки и други нечистотии од површината на подот, оставајќи ја чиста и сјајна. Благодарение на флексибилноста на влакната, оваа метла овозможува лесно чистење на тешко достапни места како агли, под мебел или покрај ѕидовите. Исклучително лесна за одржување. По употреба, само исплакни ја под млаз вода и остави ја да се исуши. Технички карактеристики: Материјал: Алуминиумски држач, Тврда пластична конструкција на метла; Димензии: 106 x 23 cm Боја: по наш избор.   Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-41% Попуст
МИКРОФИБЕР ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРАШИНА ПОД МЕБЕЛ (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 999.00 ден
МИКРОФИБЕР ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРАШИНА ПОД МЕБЕЛ (1+1 ГРАТИС) Нема повеќе прашина под мебелот! ✨ Оваа микрофибер четка е специјално дизајнирана да ти овозможи темелно да ја исчистиш прашината и нечистотијата што се акумулира на тешко достапни места, просторите под апаратите како што се фрижидери, машини за перење, шпорети или кабинети. Предности при користење на нашиот производ ✨ Темелно чистење - Микрофибер чистачот за прашина ти овозможува темелно да ја исчистиш прашината и нечистотијата што се акумулира на тешко достапни места, како што е просторот под фрижидерот, машината за перење или шпоретот. 🧹 Лесно ракување - Благодарение на микрофибер четката која се витка, ти овозможува да стигнеш до точното место што сакаш да го исчистиш. ☁ Високо ефикасен микрофибер - Микрофибер материјалот има исклучителна способност да привлекува и задржува прашина, влакна и нечистотија. Благодарение на фините влакна, не само што ги чисти површините, туку и ги задржува честичките прашина, спречувајќи ги да се распрснуваат во воздухот и повторно да се таложат. 💯 Повеќенаменска употреба - Овој чистач не е наменет само за чистење на прашина под мебелот. Може да се користи и за чистење на други тешко достапни места во куќата, како што се тесни процепи, свиоци на мебел или вентилациони решетки. Една алатка за различни намени заштедува време и напор при чистење. ''Овој производ ми го олесни пристапот до тешко достапните места под апаратите и мебелот. Микрофибер влакната се многу меки, што е неопходно за безбедно чистење на чувствителните површини под уредот. Рачката е удобна за држење и ми овозможува лесно да се ракувам со неа додека чистам.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Валентина С. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Оваа микрофибер четка е идеална за отстранување на насобрана прашина, трошки и остатоци од храна под апаратите и мебелот. Достигнувањето до тешко достапните места станува полесно и побрзо со помош на оваа четка. Оваа четка е повеќенаменска алатка за чистење прашина од различни апарати во домаќинство како што се компјутери, телевизори, клима уреди итн. Дава можност темелно да ги исчистиш тешко достапните делови и да ги одржуваш апаратите во оптимална состојба. 🏠 ПОЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА ВИСОКИ МЕСТА Не дозволувај нечистотијата да ги загрози перформансите на твојот клима уред. Нашата четка ти обезбедува ефикасен начин да го одржуваш уредот чист и функционален, продолжувајќи го неговиот животен век и обезбедувајќи ти чист и свеж воздух во просторијата. Технички карактеристики: Материјал: Микрофибер + Pp + Ева; Големина: 100 × 8,5 × 2,5см; Тежина: 215g. Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
ЏОГЕР СО МЕХАНИЗАМ ЗА АВТОМАТСКО ЦЕДЕЊЕ 450.00 ден 899.00 ден
ЏОГЕР СО МЕХАНИЗАМ ЗА АВТОМАТСКО ЦЕДЕЊЕ Забрзај го твоето чистење сега! ✨   Со можност за ротирање за 360 степени, овој џогер ти овозможува лесно да се движиш и да ги чистиш и најтешко достапните делови од просторот. Механизмот за автоматско цедење е вистинска иновација која ќе ти заштеди време и труд. Предности при користење на нашиот производ ✨ Ефикасно и темелно чистење на сите површини - Без разлика дали се работи за тврда основа, паркет, ламинат, плочки или кој било друг тип на под, овој џогер ќе се справи со сите предизвици. Благодарение на неговиот дизајн и специјалната ткаенина, џогерот ефикасно собира прашина, дамки, дамки од храна и други нечистотии, оставајќи ги површините блескави и чисти. ⏱ Заштеда на време и напор - Овој џогер е опремен со автоматски механизам за цедење, кој ти овозможува да заштедиш драгоцено време и да избегнеш непотребни напори. Веќе нема потреба рачно да го плакнеш џогерот. Само повлечи ја рачката и џогерот автоматски ќе се исцеди, отстранувајќи го вишокот вода или средство за чистење. 👌🏼 Прилагодливост и флексибилност - Со својата способност за ротација од 360°, овој џогер ти овозможува лесно маневрирање и чистење дури и на најтешко достапните места. Вртењето во сите правци ти овозможува лесно да стигнеш до аглите, рабовите и под мебелот без да морате да поместуваш тешки предмети. 💯 Трајност и издржливост - Овој џогер е направен од висококвалитетни материјали кои гарантираат долговечност и издржливост. Со соодветно одржување, овој џогер ќе ти овозможи долготрајна употреба, со што ќе ја елиминираш потребата од чести замени на џогер. ''Овој џогер е вистински помошник за ефикасно и брзо чистење. Ротацијата од 360 степени ми овозможува лесно да ги чистам дури и најтешко достапните делови од собата. Без разлика дали е агол, раб или под мебел, овој џогер лесно се движи и темелно ги чисти сите површини.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Тамара Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Со овој џогер лесно ќе ги одржуваш подовите и површините чисти и сјајни. Овој џогер е погоден и за употреба во деловни простории, како канцеларии, ресторани, продавници и хотели. Едноставното чистење на подовите, без разлика дали се работи за тврда основа или плочки, овозможува брзо одржување на хигиената и чистотата на просторот отворен за јавноста. Леснотијата на користење, приспособливоста и ефикасноста на чистењето го прават идеален избор за широк спектар на комерцијални простори. Технички карактеристики: Материјал: пластика, нерѓосувачки челик, микрофибер; Големина: целокупнa должина околу 129cm, хоризонтална должина од околу 36cm.   Нарачајте го производот веднаш со 38% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-54% Попуст
СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ - ПРАКТИЧЕН ЏОГЕР СО КОФА ЗА ЦЕДЕЊЕ 599.00 ден 1,290.00 ден
СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ -  ПРАКТИЧЕН ЏОГЕР СО КОФА ЗА ЦЕДЕЊЕ 2 Во 1 сет за чистење - Најлесно чистење досега! ✨🏠 Запознај го исклучително практичниот џогер што ќе ги чисти и дезинфицира површините многу побрзо, без виткање и триење и ќе заштеди време и пари. Овој практичен сет за чистење е составен од џогер со крпа од микрофибер и уникатна кофа со дел за перење и дел за одводнување и сушење. Предности при користење на нашиот производ 🧽 Микрофибер крпа - Oвозможува максимално отстранување на маснотиите и нечистотијата. Се пере во машина за перење за да не мора повторно да купуваш нова крпа. 🌪 Ротација од 360 степени - Благодарение на ротирачката глава, навалувањето на џогерот е прилагодливо и се ротира за 360 степени. За само неколку моменти стигнува до секој агол и подот темелно се чисти. ✨ Безконтактно чистење - Благодарение на корпата со системот за стискање, рацете остануваат чисти и не доаѓаат во контакт со нечистотија и хемикалии. 🏠 Повеќенаменски - Со помош на Scratch mop сетот можеш да ги избришеш сите видови подови - паркет, платформи, ламинат, мермерни подови, плочки, но и излози и други стаклени и дрвени површини. ''Овој сет за чистење е извонреден, давајќи ми се што ми е потребно за ефективно да го одржувам мојот дом чист. Не само што ми заштедува време и напор, туку обезбедува и темелно чистење без проблеми.'' ⭐⭐⭐⭐⭐ - Валерија К. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Овој производ е идеален за чистење на различни подови, како што се керамички плочки, ламинат, дрво или мермер. Без разлика дали се работи за прашина, дамки или остатоци од храна, оваа џогер ефикасно ќе ги отстрани сите нечистотии. Доколку сакаш брзо и ефикасно да ги исчистиш подовите, овој производ е совршен избор. За одржување на чистотата во домот, овој производ е идеален за секојдневно чистење. Поради својата флексибилност и практичност, овој производ е погоден и за чистење на тешко достапни места како агли, под мебел или околу скали. Главата за џогер е лесно прилагодлива и ти овозможува темелно да ги исчистиш дури и најскриените делови од твојот дом. Технички карактеристики: Микрофибер крпа која се пере во машина; Ротација 360 степени; Димензиите се прикажани на сликата.   Нарачајте го производот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-34% Попуст
СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ И ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ (1+1 ГРАТИС) 599.00 ден 899.00 ден
СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ И ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ (1+1 ГРАТИС) Направи твоите бели патики да изгледаат како нови! Оваа иновативна формула може да направи твоите чевли да изгледаат бели како нови! Помага да се отстрани нечистотијата, флеките и жолтите дамки од обувките, што може да го продолжи животниот век на обувките и да го врати нивниот првичен изглед. Предности при користење на нашиот производ Чистење и белење - Овој производ ги чисти и избелува твоите обувки, отстранувајќи ја нечистотијата, дамките и жолтите дамки, а со тоа го обновува изгледот и го продолжува животниот век на обувките. Зачувување на квалитетот на обувките - Редовната употреба на овој производ помага да се зачува квалитетот и белиот изглед на твоите обувки, така што ќе можеш да уживаш во нив подолго време. Лесен за употреба - Едноставно нанеси од средството на твоите обувки и избриши го со сува крпа за да постигнете сјаен финиш. Универзална примена - Овој производ е погоден за разни видови обувки, вклучувајќи кожни чевли, спортски чевли и чизми, така што може да се користи на широк спектар на обувки. ''Производ кој неодамна го пробав и морам да признаам дека сум воодушевен. Моите омилени бели кожени патики, кои бев подготвен да ги фрлам, изгледаат одлично по употребата на овој производ!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Стефан Р. Ситуации во кои може да се користи: Чистење и белење на бели кожени чевли и други светли материјали. Одржување на сјајот и чистотата на спортските обувки и чизми. Погоден за употреба на различни типови на обувки. Продолжување на животниот век на обувките со одржување на нивниот квалитет и изглед. 📌Начин на употреба: Чекор 1: Користи крпа за да ја избришеш површината, да биде сува. Чекор 2: Нанеси од средството на валканата површина. Додека го нанесуваш средството истовремено стругај со помош на сунгерчето што се наоѓа на самото шише од средството. Стругај додека не исчезне нечистотијата. Чекор 3: Откако ќе излезнат дамките, пребриши со крпа. Технички карактеристики: Количина: 2 x 100ml (200ml вклупно) Димензии на едно пакување: 15 x 4.5 cm (погодно за носење во торба)   Нарачајте го производот веднаш со 33% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-47% Попуст
ТРИАГОЛЕН РОТИРАЧКИ МОП ЗА ЧИСТЕЊЕ (1+1 ГРАТИС) 899.00 ден 1,690.00 ден
ТРИАГОЛЕН РОТИРАЧКИ МОП ЗА ЧИСТЕЊЕ Триаголен џогер со ротација од 360° за темелно чистење на сите агли во домот! Ти го претставуваме иновативниот ротирачки триаголен моп, иновативна алатка за чистење на различни поврпини! Овозможува лесен пристап до сите агли и тешко достапни места! Дизајниран да ти овозможи лесно, ефикасно и удобно чистење на твоите подови и површини. Едноставно ротирај ја главата на мопот и таа лесно ќе ја покрие целата површина. Предности при користење на нашиот производ ✨ Подобрена ефикасност на чистење - Со механизам на ротација 360°, овој џогер ти овозможува да допреш и да го исчистиш секој агол од твојот дом. 💯 Приспособливост и повеќенаменска употреба - Прилагодливата триаголна глава ти овозможува да ги прилагодиш аголот и висината според твоите потреби. Без оглед на видот на подот или површината што треба да се исчисти, овој џогер лесно ќе се прилагоди и ќе обезбеди темелно чистење. Можеш да го користиш на дрвени подови, плочки, ламинат и друго. 🧹 Едноставно и ефикасно чистење - Со микрофибер крпата што ефикасно ги задржува прашината, нечистотијата и дамките, чистењето станува брзо и лесно. Чистачот лесно се лизга по подот, не оставајќи траги или дамки. 👌🏼 Ергономски дизајн и практичност - Долгата рачка ти овозможува да ги исчистиш подовите без да мораш да го виткаш или напрегаш грбот. Рачката е исто така ергономски обликувана и не се лизга, обезбедувајќи ти сигурно и удобно држење додека чистиш. ''Триаголната форма ми овозможува да стигнам и да ги исчистам дури и најтешко достапните агли во нашиот дом. Овој џогер е совршено обликуван за лесно маневрирање околу мебелот, во близина на ѕидови и под маси.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Катерина Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Триаголниот џогер со 360° ротација, е идеален за чистење на сите видови подови, вклучувајќи тврди подови како паркет, ламинат, керамика и линолеум. Без разлика на површината, овој џогер темелно ќе ја отстрани нечистотијата, дамките и прашината од подот. Благодарение на триаголната форма ти овозможува да стигнеш до тешко достапни места како што се аглите, рабовите и под мебелот. Неговата широка основа ти овозможува да покриеш голема површина со еден потег, заштедувајќи ти време и енергија. 💡 ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА! Клучната карактеристика на овој џогер е неговата функција за автоматско цедење. Благодарение на паметниот механизам, можеш лесно да го цедиш џогерот со едноставо потеглување на рачката. Долгата рачка ти овозможува да ги чистите подовите без непотребно оптоварување на грбот. Ергономски обликуваната рачка обезбедува удобно држење и спречува лизгање за време на чистењето. Технички карактеристики: Материјал: ПП, нерѓосувачки челик, микрофибер; Должина: околу 130 см; Големина на главата за џогер: околу 27 x 27 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-51% Попуст
ПРЕНОСЛИВ МИНИ МОП СО АВТОМАТСКО ЦЕДЕЊЕ (1+1 ГРАТИС) 499.00 ден 999.00 ден
ПРЕНОСЛИВ МИНИ МОП СО АВТОМАТСКО ЦЕДЕЊЕ Најлесно и најефикасно чистење во движење! ✨💦 Преносливиот мини џогер со автоматско цедење е иновативна алатка за чистење што ќе ти го олесни одржувањето на домот чист и сјаен. Чистењето станува едноставно и практично. Автоматското цедење ти овозможува лесно да ја регулираш влажноста, елиминирајќи ја потребата од рачно стискање. Предности при користење на нашиот производ ✨ Едноставно и практично чистење - Преносливиот мини џогер со автоматско стискање ти овозможува брзо и лесно чистење на различни површини. Овој џогер автоматски го исфрла вишокот вода, заштедувајќи ти време и напор при чистењето. 👌🏼 Преносливост и лесно ракување - Благодарение на неговата компактна големина и преносливост, овој мини џогер е идеален за употреба во различни простории. 💧 Ефикасна апсорпција и чистење - Одлична способност да апсорбира вода и дамки, што го прави ефикасно средство за чистење. Можеш брзо и темелно да го чистиш мебеот или подот без потреба од крпи и средства. 💦 Хигиена и одржување - Автоматското цедење на овој џогер го намалува ризикот од раст на бактерии и нечистотија. Исто така, лесно се одржува, бидејќи сунѓерот лесно може да се извади и измие, со што се обезбедува чистота за секое следно чистење. ''Ова е еден од најдобрите џогери што некогаш сум ги користела! Со мини дизајнот и автоматското цедење ми го ми олеснува секојдневното чистење!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Михаела Г. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за чистење на различни површини во домот, вклучувајќи подови, плочки и мебел. Овој џогер лесно ќе ги отстрани сите дамки и нечистотии. Со својот компактен дизајн, овој пренослив мини џогер е совршен за помали простори како што се бањи, кујни или тесни ходници. Можеш лесно да го маневрираш околу мебелот и тешко достапните места, обезбедувајќи темелно чистење и одлични резултати. Благодарение на неговиот пренослив дизајн, можеш лесно да го спакуваш и да го користиш за одржување на хигиената во хотелските соби, камп приколките или приколките. 💡 Практичен мини дизајн Неговиот лесен дизајн, исто така, го прави лесен за маневрирање околу мебелот и другите пречки. Без разлика дали се справуваш со брзо чистење или длабинско чистење, овој компактен мини џогер е разноврсно и практично решение за лесно одржување на домот! Технички карактеристики: Материјал: ABS+ (RU) сунѓерска глава.   Нарачајте го производот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-51% Попуст
2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОЗОРЦИ (1+1 ГРАТИС) 499.00 ден 999.00 ден
2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОЗОРЦИ (1+1 ГРАТИС) 2 во 1 Четка дизајнирана за чистење на комарници и прозорци!✨ Исчисти го домот за миг со оваа моќна професионална мултифункционална четка кој ќе ти помогне да ги исчистиш дамките од прозорците во твојот дом, канцеларија или автомобил, а воедно и комарниците на прозорците! Предности при користење на нашиот производ ✌🏼 2 Во 1 дизајн - Благодарение на овој иновативен производ, повеќе не ти се потребни посебни алатки за чистење на прозорците и комарниците. Оваа комбинација 2-во-1 ти заштедува време, напор и пари со тоа што ја елиминира потребата од посебни алатки за чистење прозорци и мрежи против комарци. 👌🏼 Практичен дизајн - Доаѓа со отстранлива долга рачка за лесно чистење, задоволувајќи ги твоите различни висини на чистење, супер удобна и практична. ✨ Квалитетен материјал - Направена од премиум стврднат ПП материјал, еколошки, цврст и издржлив за долготрајна употреба. 💪🏻 Широка примена - Погодна за чистење на мрежести екрани, десктоп, софи и столици, мрежа за комарци и за чистење и полирање на прозорци. ''Овој производ е апсолутен спас! Четката за чистење прозорци и мрежи станаа незаменлив дел од моето домаќинство. Не само што е лесна за употреба, туку и исклучително ефикасна во својата намена.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Гудица Д. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Четката за чистење на прозорци го олеснува отстранувањето на прашината, нечистотијата и отпечатоците од стаклените површини. Може да ја намали потребата од хемиски средства за чистење прозорци и инсектициди. Ова е еколошки пристап за чистење и заштита од инсекти. Комбинацијата на четка за чистење прозорци и мрежи против комарци во еден производ ти овозможува практичност и заштеда на простор. Повеќе не треба да користиш посебни четки за мрежи, бидејќи овој производ ги извршува двете задачи едноставно и ефикасно. Овој производ е дизајниран да биде лесен за употреба. Четката има ергономски облик, што ти овозможува прецизно и лесно да ги чистиш прозорците. Технички карактристики: Големина: 16 × 5,6 × 46 cm; Материјал: Абсорбентен микрофибер, ABS пластика, силикон.   Нарачајте го производот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-40% Попуст
2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ (1+1 ГРАТИС) 899.00 ден 1,490.00 ден
2 ВО 1 ПАМЕТЕН ЏОГЕР ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ (1+1 ГРАТИС) Полесно чистење од било кога! Овoj паметен џогер со својата единствена функција „два во едно“ ти овозможува практично и брзо решение за чистење на твојот дом. Со својот паметен дизајн и иновативна технологија, ти овозможува да заштедиш време и да ги намалиш напорите за чистење. Предности при користење на нашиот производ Микрофибер крпа - Oвозможува максимално отстранување на маснотиите и нечистотијата. Се пере во машина за перење за да не мора повторно да купуваш нова крпа. Ротирачка глава - Благодарение на ротирачката глава, навалувањето на џогерот е прилагодливо и се ротира за 360 степени. За само неколку моменти стигнува до секој агол и подот темелно се чисти. Ќе заштедиш многу време - Повеќе нема да мораш да ги чистиш подовите со влажна крпа, а потоа повторно да прелистуваш сè со сува крпа. Сега имаш сè во еден џогер! Систем за самочистење - Откако ќе завршиш со чистењето, едноставно повлечи ја рачката за да му дозволиш на џогерот да се исцеди и да се исчисти од насобраната нечистотија! ''Ова е еден од најпрактичните и најефикасните џогери што некогаш сум ги користела. Mи овозможува лесно да стигнам и да исчистам дури и тешко достапни места како агли или под мебел, а со системот за цедење се е многу полесно!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Валентина Р. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: . Идеален за чистење на различни видови подови, вклучувајќи дрвени подови, ламинат, керамика, плочки и линолеум. Без разлика на видот на површината, овој џогер темелно ќе ги исчисти нечистотијата, дамките и прашината, оставајќи ги подовити блескави и чисти. Благодарение на ротирачкиот дизајн и микрофибер крпата, овој џогер е особено ефикасен во отстранувањето на тврдокорните нечистотии. Можеш лесно да стигнеш до тешко достапни места, како што се агли или под мебел, без да преместуваш. Ова заштедува време и напор при чистење. Со филтерот за самочистење, можеш лесно да го исчистиш џогерот по секоја употреба. Технички карактеристики: Материјал: пластика, нерѓосувачки челик; Материјал на крпа: микрофибер(x2); Димензии: 120 x 40 x 12 cm.   Нарачајте го производот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-47% Попуст
ПРАКТИЧНА СИЛИКОНСКА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОДОВИ (1+1 ГРАТИС) 499.00 ден 939.00 ден
ПРАКТИЧНА СИЛИКОНСКА МЕТЛА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОДОВИ (1+1 ГРАТИС) Полесно чистење од било кога! Ти ја претставуваме револуционерната магична метла со силиконска подлога - иновативна алатка која ќе ти овозможи брзо, ефикасно и темелно чистење на подовите. Покрај неспоредливата ефикасност, оваа метла е исклучително практична за употреба. Предности при користење на нашиот производ Брзо и ефикасно чистење - Магичната метла со силиконска подлога овозможува брзо и ефикасно чистење на подот. Благодарение на иновативниот дизајн и флексибилниот силиконски материјал, лесно ќе ги отстраниш сите видови нечистотии, влакна или вода. Долготрајна и економична - Благодарение на висококвалитетниот силиконски материјал и издржливата конструкција, метлата е економичен избор за долгорочно чистење на твојот дом или деловен простор. Повеќенаменска употреба - Можеш да ја користиш и за чистење на плочки, ламинат, паркет, цемент, без оглед на видот на површината, магилната метла ќе ја заврши работата брзо и темелно. ''Уникатната карактеристика на оваа метла е нејзиниот силиконски бришач, кој ефикасно и темелно ја отстранува прашината, влакната и сите видови нечистотии од сите површини.'' ⭐⭐⭐⭐⭐ - Кока П. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Без оштетување на површината, може да се користи на сите видови подови, оставајќи ги беспрекорно чисти и сјајни. Силиконскиот бришач на овој производ има способност да собира прашина, влакна и други нечистотии. Ова ја прави идеална за домови со домашни миленици или за луѓе кои сакаат да се ослободат од досадната прашина што се акумулира на површините. Овој производ може да се користи и за ефикасно отстранување на водата од подот. Технички карактеристики: Материјал: нерѓосувачки челик, пластика, силикон; Боја: плава.   Нарачајте го производот веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-35% Попуст
ВАЉАК СО ЛЕПЛИВА ХАРТИЈА ЗА СОБИРАЊЕ ВЛАКНА И ТРОШКИ 590.00 ден 899.00 ден
ВАЉАК СО ЛЕПЛИВА ХАРТИЈА ЗА СОБИРАЊЕ ВЛАКНА И ТРОШКИ Брзо и лесно собери ги влакната и прашината од подот или под мебелот! Нашиот ваљак со леплива хартија е практично решение за чистење тешко достапни места како што се под креветот, троседот или полици - места до кои твојата метла или правосмукалка не може да стигне! Предности при користење на нашиот производ Брзо и лесно - Супер леплива и многу практична, помага ефикасно да се отстрани прашината, влакната, влакненцата или остатоците од храна на подот, креветот па дури и облеката. Лесна употреба - Без батерии и каблови, лесно се склопува и лесно се менуваат лентите. Практичен дизајн - Доволно долга рачка за да ти ја олесни секојдневната работа! ''Овој ваљак стана незаменлив дел од моето чистење, особено сега кога имам мали деца и чистењето со правосмукалка не е најдобра опција, затоа што немам време и секогаш сум во брзање. Исклучително е ефикасен за собирање прашина, коса и други нечистотии од подот или под мебелот!'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марина Ј. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Идеален за брзо и ефикасно отстранување на прашината од сите видови подови, вклучувајќи дрво, ламинат, плочки и теписи. Доколку имаш миленичиња кои оставаат влакна низ целата куќа, овој производ ќе ти биде од голема помош. Овој производ е идеален и за одржување на чистотата во канцелариите, продавниците или другите работни места. Благодарение на својата должина, овој ваљак е особено погоден за брзо чистење на големи површини како што се ходници, тераси или дворови. Технички карактеристики: Должина: 1.5m; Околу 60 листови леплива хартија.   Нарачајте го производот веднаш со 34% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-34% Попуст
7 ВО 1 СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ 599.00 ден 899.00 ден
7 ВО 1 СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ Направи тастатурата да изгледа како нова - 7 во 1 економичен и практичен сет за чистење! Практичен и лесен начин да ја одржуваш твојата тастатура чиста и функционална. Овој сет содржи неколку различни четки кои се специјално дизајнирани да го чистат секој агол од тастатурата, вклучувајќи ги и оние тешко достапни делови. Предности при користење на нашиот производ Едноставно чистење - Лесен начин за чистење на тастатурата на компјутерот и другите електронски уреди. Дизајн за тешко достапни делови - Содржи различни видови четки кои се специјално дизајнирани за чистење на тешко достапни делови. Мултифункционален сет - Комплет за чистење компјутери, лаптопи, мобилни телефони, таблети, камери, слушалки, телевизори, монитори, часовници и други уреди. Економичен и издржлив сет - Долготраен и економичен начин за одржување на функционалноста на твоите електронски уреди без потреба од скапи услуги. Безбедност и ефикасност при чистење - Четките се доволно меки за да не ја оштетат површината на електронските уреди, но доволно цврсти за ефикасно чистење на нечистотиите и нечистотијата. ''Забележав и дека овој комплет четки може да се користи и за чистење на други електронски уреди, што го прави многу практичен и економичен. Покрај тоа, четките се исклучително издржливи и не ја губат својата ефикасност дури и по повеќе употреби.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Марио Ј. Ситуации во кои може да се користи: Чистење на тастатурата на компјутерот. Чистење на лаптопот. Чистење на телефони и други електронски уреди. Чистење на други тешко достапни делови од компјутерска опрема. Технички карактеристики: Материјал: ABS пластика; Димензиите се прикажани на сликата; Бојата на производот е прикажана на сликата. Комплетот вклучува: Mултифункционално пенкало со: мини сунѓерче за чистење на полначот за безжични слушалки и сл; мини четка за чистење на излезот на слушалките и сл; шило за чистење на најнепристапните места, како микрофонот на телефонот. Густа четка за чистење прашина (изработена од најлонски влакна, не ги оштетува површините) Парче микрофибер материјал за бришење екрани Алатка за отстранување на копчињата од тастатурата Шишенце со прскалка (не содржи течност)   Нарачајте го производот веднаш со 33% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-38% Попуст
СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ СО АРОМАТИЧЕН МИРИС 499.00 ден 799.00 ден
СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ СО АРОМАТИЧЕН МИРИС Исчисти го и освежи го твојот тоалет без напор! Со моќно дејство, овој чистач ги отстранува тврдоглавите нечистотии, дамки и бактерии од површините на тоалетната школка, обезбедувајќи темелна дезинфекција и хигиена. Уникатната арома на овој чистач носи пријатен мирис кој трае, оставајќи ја твојата бања свежа и чиста! Предности при користење на нашиот производ Моќно чистење и дезинфекција - Нашиот чистач за тоалет обезбедува моќно дејство кое ги отстранува нечистотиите, дамките и бактериите од површините на тоалетната школка. Благодарение на неговата ефикасна формула, ти обезбедуваш хигиена и чистота на твојот тоалет без напор. Ароматичен мирис кој трае - Овој чистач не само што го чисти твојот тоалет туку и зад себе остава освежувачки и долготрајен ароматичен мирис. Уживај во пријатниот мирис во твојата бања, обезбедувајќи пријатно искуство секој пат кога ќе ја посетиш. Ефект на пена за подобра адхезија - Благодарение на текстурата на пена, нашиот чистач за тоалет лесно се прилепува на ѕидовите на тоалетната школка и на тешко достапните места, овозможувајќи темелно чистење дури и во скриените агли. Економично пакување од 500ml - Со економичното пакување од 500ml добиваш доволно производ за долготрајна употреба. Ова средство за чистење тоалет претставува одличен сооднос цена-квалитет, овозможувајќи ти да ја одржуваш чистотата на твојот тоалет долго време. ''Никогаш не мислев дека чистењето на тоалетот може да биде толку пријатно! Нечистотијата, дамките и непријатните мириси брзо исчезнаа благодарение на неговото моќно дејство.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драгана Д. Ситуации во кои може да се користи нашиот производ: Овој производ е наменет за темелно чистење и дезинфекција на тоалетната школка, насочувајќи ги тврдоглавите дамки, нечистотија и бактерии. Неговата моќна пена обезбедува сеопфатно и хигиенско чистење, оставајќи ја тоалетната школка блескава чиста и свежа. Обезбедува долготраен ароматичен мирис, што го прави идеален за освежување на атмосферата во бањата по секоја употреба. Неговата специјална формула цели на тешко достапни места, обезбедувајќи темелно и брзо чистење без потреба од дополнително оптоварување. Технички карактеристики: Количина: 500ml.   Нарачајте го производот веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 
-50% Попуст
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ПЕНА ЗА ХЕМИСКО И ДЕТАЛНО ЧИСТЕЊЕ 399.00 ден 790.00 ден
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ПЕНА ЗА ХЕМИСКО И ДЕТАЛНО ЧИСТЕЊЕ Иновативнa повеќенаменска пена која ќе ја исчисти секоја дамка за само 5 минути! Запознај го активното иновативно средство кое ќе ја исчисти секоја дамка за само 5 минути, која можеби си ја избегнувл со години. Уникатната формула ги разградува честичките од нечистотија, ги исфрла на површината и зад себе остава сјајна површина без траги. Предности при користење на нашиот производ Длабоко чистење - Постигнува извонредни резултати за длабинско чистење дури и на тешко достапни места. Ја враќа свежината, ја спречува појавата на грини и го продолжува животот на површините. Брзо дејство - Активното моќно средство ќе се погрижи дури и за најупорните масни наслаги, старите дамки и нечистотијата за само неколку минути. Исто така брзо се суши и не остава никакви траги зад себе. Повеќенаменска - Моќната формула ги дезинфицира сите површини во домот, во автомобил или во канцеларија. Без штетни материи - Активната пена е висококвалитетно, целосно биоразградливо и антиалергиско средство. ''Спрејот е лесен за употреба, само го нанесов на површината, оставив да делува неколку минути, а потоа го исплакнав со вода. Резултатот е феноменален - гумите изгледаат како нови и сјајни.'' - ⭐⭐⭐⭐⭐ - Драган Л. 🏆 Зошто нашиот производ е БРОЈ 1 на пазарот: Чистачот е специјално формулиран за ефикасно отстранување на нечистотијата, прашината, маслото и другите нечистотии од површината на гумите, правејќи ги чисти, сјајни и обновени. Овој производ може да се користи и за освежување и чистење на пластичните површини на возилото, како што се браници, лајсни или внатрешни панели. Ги отстранува наслагите на сопирачките, прашината и дамките од бандажите, правејќи ги сјајни и светли. Технички карактеристики: Количина: 650ml.   Нарачајте го производот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава