АВТОМАТСКИ АПАРАТ ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСА

2,190.00 ден 1,099.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 1,091.00 ден + Бесплатна Достава

АВТОМАТСКИ АПАРАТ ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСА

2,190.00 ден 1,099.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 1,091.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 8 reviews
75%
(6)
25%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Н
Наташа

Со интуитивен дизајн и брзо ракување, оваа машина стана суштински дел од мојата секојдневна рутина за нега на коса.

В
Вики Митева

Со различни температурни и временски подесувања, можам да го постигнам токму изгледот што го сакам, без разлика на мојот тип на коса.

А
Анета Доневска

Ми овозможува да експериментирам со различни стилови без никакви тешкотии.

С
Стефановска Елена

Овој виткач за коса не е само производ, туку вистински сојузник во моето секојдневие!

В
Виолета Стојчев

Благодарение на напредната технологија ризикот од оштетување и кршење на косата е намален.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава