БЕЗЖИЧНА И ЕЛЕГАНТНА BLUETOOTH СЛУШАЛКА ЗА СОСТАНОЦИ

990.00 ден 499.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 491.00 ден + Бесплатна Достава

БЕЗЖИЧНА И ЕЛЕГАНТНА BLUETOOTH СЛУШАЛКА ЗА СОСТАНОЦИ

990.00 ден 499.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 491.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
А
Александар Стојанов

Без оглед на околината, можам целосно да се фокусирам на разговорот. Совршена е за работа во побучна средина или патување.

N
Nada Ivanova

Baterijata navistina trea dovolno dolgo, ne ja polnam cesto

D
Dusko Tasev

Udobna e za nosenje, tenka e i ne smeta na useto i pri podolgo nosenje

M
Marta Medeiros

Brzo se povrzuva so bluetooth bez nepotrebni komplikacii..Pobrza konekcija, pobrza produktivnost!

З
Зорица Димитровски

Дизајнот е едноставен и елегантен! Одличната комбинација на стил и функционалност, совршен додаток на деловниот изглед.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава