ВЛОШКИ ЗА ПАЗУВИ СО АПСОРПЦИЈА НА ПОТ

799.00 ден 299.00 ден -63% Попуст
Заштедувате: 500.00 ден + Бесплатна Достава

ВЛОШКИ ЗА ПАЗУВИ СО АПСОРПЦИЈА НА ПОТ

799.00 ден 299.00 ден -63% Попуст
Заштедувате: 500.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 3 reviews
67%
(2)
33%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
s
s.

Како некој кој претпочита природни методи, овие влошки ми дозволија да избегнувам употреба на хемикалии на мојата кожа. Одлични се и ги користам секојдневно!!

S
S.J.B.H.

Имајќи проблем со иритација на кожата од обичните антиперспиранти, решив да ги пробам овие влошки. Бев пријатно изненаден од нивната способност. Сега овие влошки станаа дел од мојата секојдневна рутина.

В
В.С.

Овие влошки ги користев неколку пати и морам да кажам дека се исклучително ефикасни. Сега можам да ја носам облеката што ја сакам без грижа. Дефинитивно ги препорачувам на секој што има ваков проблем.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава