ВОДООТПОРНО ЛЕД СОЛАРНО ГРАДИНАРСКО ОСВЕТЛУВАНЈЕ (3 + 1 ГРАТИС)

1,490.00 ден 699.00 ден -54% Попуст
Заштедувате: 791.00 ден + Бесплатна Достава

ВОДООТПОРНО ЛЕД СОЛАРНО ГРАДИНАРСКО ОСВЕТЛУВАНЈЕ (3 + 1 ГРАТИС)

1,490.00 ден 699.00 ден -54% Попуст
Заштедувате: 791.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 12 reviews
92%
(11)
8%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
L.N.

Не можам да ја замислам мојата градина без нив! 🙂

И
Игор Вангелов

Овие светилки заштедуваат пари на моите сметки за електрична енергија и ја прават мојата градина побезбедна. Сега се чувствувам безбедно во мракот.

С
Соња Доневa

Нивниот елегантен дизајн додава на целокупниот изглед на мојата градина. Ги препорачувам на сите!!!

N
N.J.

Инсталирањето на овие светилки беше неверојатно лесно. Само ги поставив на оградата и оставив сонцето да си ја заврши работата. Сега нашата градина изгледа уште подобро!

P
Petar Pavlic

Јас сум многу задоволен од овие соларни светилки. Тие се напојуваат со сончева енергија во текот на денот и обезбедуваат прекрасна светлина во текот на ноќта. Тие се економични и штедат енергија!

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава