ВОДООТПОРНА СПОРТСКА КАМЕРА 1080P

1,999.00 ден 1,199.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 800.00 ден + Бесплатна Достава

ВОДООТПОРНА СПОРТСКА КАМЕРА 1080P

1,999.00 ден 1,199.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 800.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
71%
(5)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
14%
(1)
А
Ацо Велков

Одлична цена за овој квалитет! Одлична опција за оние кои сакаат висококвалитетна снимка без да потрошат многу пари!

И
Игор Трајанов

Оваа спортска камера стана мој незаменлив придружник во сите мои авантури, секогаш обезбедувајќи врвни перформанси 🙂

С
Стефан Манев

Снимав спортови, патувања, па дури и блогови користејќи ја оваа камера и секогаш сум задоволен со резултатите 😄

Г
Горан Марковски

Одлична водоотпорна камера! Квалитетот на снимките во резолуција HD 1080p е импресивен, дури и под вода!

Б
Бошко Манасиев

Лесно научив како да ги користам сите функции на камерата и да снимам незаборавни моменти.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава