ДИСК ЗА ОБРАБОТКА И СЕЧЕЊЕ НА ДРВО

1,199.00 ден 599.00 ден -51% Попуст
Заштедувате: 600.00 ден + Бесплатна Достава

ДИСК ЗА ОБРАБОТКА И СЕЧЕЊЕ НА ДРВО

1,199.00 ден 599.00 ден -51% Попуст
Заштедувате: 600.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
71%
(5)
29%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
А
Анонимно
ДИМЕНЗИИ

КУПИВ ЕДНО. нЕ СТЕ ПИШАЛЕ ДЕКА ТАМУ КАЈ ШТО СЕ ПРИЦВРСТУВА НА ШМИШАЈБНА ОТВОРОТ Е ПОМАЛ НЕГО КЛАСИЧНИОТ КАЈ НАС, И НЕ МОЖЕ ДА СТОИ ДОБРО. ИМА ЕКСЦЕНТАР. ТРЕБА СО ПОГОЛЕМ ОТВОР. АКО ИМАТЕ, ЗАМЕНЕТЕ МИ ЈА

M
Milenkov Nikola

Lesno se upotrebuva i dava odlicni rezultati bez razlika na iskustvo 😄

F
Filip Dimitriev

Super rezultati dava! So pomal napor mozam da gi zavrsam site zadaci..

М
Милован Симоски

Овој диск за сечење дрво го промени начинот на кој работам. Сега можам да создавам уникатни парчиња со леснотија и прецизност.

A
Aleksa S.

Sece pobrzo od bilo koo druga alatka so sum ja korisel, isto taka i bezbedna e!

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава