ЕЛЕКТРИЧНА МЕЛНИЦА ЗА МЕСО 3000W

3,890.00 ден 2,499.00 ден -36% Попуст
Заштедувате: 1,391.00 ден + Бесплатна Достава

ЕЛЕКТРИЧНА МЕЛНИЦА ЗА МЕСО 3000W

3,890.00 ден 2,499.00 ден -36% Попуст
Заштедувате: 1,391.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 14 reviews
86%
(12)
14%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
В
Виктор Стојаноски

Ми заштеди многу пари затоа што сега можам дома да подготвувам мелено месо.

К
Кировска Симона

Мојот омилен дел од оваа машина е можноста за правење различни видови мелено месо, вклучувајќи мешање на различни видови месо. На овој начин можете да направите свои специјалитети и да експериментирате со вкусови.

Б
Благој Тасев

Јас и моето семејство ја користиме веќе неколку месеци и немаме никакви проблеми. Топло ја препорачуваме на сите кои сакаат да подготвуваат месо дома.

В
Весна Јаневска

Најдоброто нешто кај оваа машина за мелење е тоа што можете да ја контролирате текстурата на месото. Без разлика дали сакате крупно мелено месо за болоњезе или ситно мелено за полнети пиперки, овој уред ќе ве задоволи!

Ц
Цветанка Крстева

Благодарение на нејзините 3000 W, работата со месо стана побрза и полесна. А и чистењето е исто така лесно.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава