ЕЛЕКТРИЧНА ПОТОПНА ПУМПА ЗА ДИЗЕЛ/ВОДА

2,190.00 ден 799.00 ден -64% Попуст
Заштедувате: 1,391.00 ден + Бесплатна Достава

ЕЛЕКТРИЧНА ПОТОПНА ПУМПА ЗА ДИЗЕЛ/ВОДА

2,190.00 ден 799.00 ден -64% Попуст
Заштедувате: 1,391.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 8 reviews
75%
(6)
13%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
13%
(1)
v
vasil
vasil ristovski

koja visinska razlika moze da postigne ovaa pumpa odnosno do koja visina moze da ja isfrli vodata.

S
Slavcho Risteski
Elektrichna potopna pumpa12V

Pumpata koja ja isprakjate ne e istata od reklamata. Dimenziite koi bea napishani i sega se trgnati ne se isti -pogolema e pumpata, i nema filter kako na reklamata.

H
Hristo Andonov

Ja koristam cesto, vo gradilisteto ili za praznenje na rezervoari, mi se dopagja, kvalitetna e

Z
Zlatko Gosev

Odrzuvanjeto e lesno i brzo, sto e navistina lesna za sekojdnevna upotreba..

G
Goran Vasilev

Pumpata e izdrzliva, materijalite se so visok kvalitet sto rezultira so dolgotrajni performansi vo teski uslovi.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава