ИГРАЧКА АВИОНЧЕ СО ДАЛЕЧИНСКО

3,099.00 ден 1,999.00 ден -36% Попуст
Заштедувате: 1,100.00 ден + Бесплатна Достава

ИГРАЧКА АВИОНЧЕ СО ДАЛЕЧИНСКО

3,099.00 ден 1,999.00 ден -36% Попуст
Заштедувате: 1,100.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 5 reviews
80%
(4)
20%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
Danuta

За сите љубители на авијацијата, овој авион е вистинска инспирација. Летањето со тој прекрасен авион ми дава чувство дека сум дел од вистински пилот, што е бесценето искуство.

Л
Лазар Венев

Овој воздушен авион е совршен за игра на отворено. Големите површини, како што се полињата или парковите, стануваат писти за неограничени летачки авантури.

Г
Горан Костов

Дизајнот на овој авион е лесен и издржлив, што го прави идеален за летање. Не само што е отпорен на удари, туку и лесно се справува со различни услови на летање, обезбедувајќи ни сигурност при секој лет.

М
Мухамед

Овој воздушен авион е исклучително брз и агилен. Способноста за изведување различни маневри, од вртења до свиоци, го прави секој лет исклучително забавен и динамичен.

А
Алекс Даниеловски

Овој авион со далечински управувач овозможува неверојатно летачко искуство. Со прецизни контроли, мојот син може да управува со авионот како вистински пилот и да ја почувствуваат возбудата на секој лет.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава