ИЗВЛЕКУВАЧ НА ВДЛАБНАТИНИ ЗА АВТОМОБИЛ

990.00 ден 499.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 491.00 ден + Бесплатна Достава

ИЗВЛЕКУВАЧ НА ВДЛАБНАТИНИ ЗА АВТОМОБИЛ

990.00 ден 499.00 ден -50% Попуст
Заштедувате: 491.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
a
ali

Brzo i efikasno gi poprava ostetuvanjata bez nekakov napor

A
Atanasov Lazar

Lesno se koristi, iako ne sum koristel prethodno, lesno se sanjdov i brzo ja popraviv stetata.

S
S.

Сe што ми требаше е вклучено во комплетот, супер функционира..

Ј
Јован Стојановски

Го тестирав прво на старата кола, и одлично си ја изврши работата

К
Кирил Иванов

Не ја оштетува бојата за време на процесот, лесно се користи

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава