КОМПРЕСИВНИ ЧОРАПИ ЗА ЦИРКУЛАЦИЈА (1+1 ГРАТИС)

1,250.00 ден 699.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 551.00 ден + Бесплатна Достава

КОМПРЕСИВНИ ЧОРАПИ ЗА ЦИРКУЛАЦИЈА (1+1 ГРАТИС)

1,250.00 ден 699.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 551.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Marina Krstevska

Go custvuvam veke podobruvanjeto a gi nosam samo dve nedeli, polesno odam, i ne me bolat kako sto me bolea porano.

O
Olivera Lazareva

Mnogu mi pomagaat za venite sto gi imam po nozete

Ј
Јасна Мудинова
Dobri se.

Лесно се облекуват и соблекуват чорапите, меки се и удобни за носење.

Z
Zarko Nakov

Овие чорапи станаа мој секојдневен придружник. Ги носам на работа, за време на прошетки, па дури и за време на вежбање.

М
Мицева Зорица

Дизајнот е интересен, а квалитетот е добар. Не само што обезбедуваат медицинска придобивка, туку и изгледаат одлично.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава