МАШКИ ТАКТИЧКИ ВОДООТПОРНИ ЦРНИ ШОРЦЕВИ

1,999.00 ден 1,499.00 ден -26% Попуст
Заштедувате: 500.00 ден + Бесплатна Достава

Број

M L XL XXL XXXL

МАШКИ ТАКТИЧКИ ВОДООТПОРНИ ЦРНИ ШОРЦЕВИ

1,999.00 ден 1,499.00 ден -26% Попуст
Заштедувате: 500.00 ден + Бесплатна Достава

Број

M L XL XXL XXXL

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
З
Зоран Ангеловски

Овие шорцеви се покажаа како исклучително сигурни за време на моите авантури. Од планински патеки до дивински терен. Сигурност во екстремни ситуации!

Љ
Љупче Велков

Наидов на некои дождливи денови додека ги носев овие шорцеви, но не грижете се - водоотпорноста е навистина импресивна.

Ј
Јордан Трајков

Без разлика дали пешачам, кампувам или само шетам низ градот, овие шорцеви се секогаш функционални.

C
Customer

Стилот на овие шорцеви е навистина модерен и урбан воен. Ги носам насекаде, од лежерни излегувања до авантуристички патувања.

Д
Дарко Талевски

Удобноста на овие шорцеви е несомнена. Без разлика дали шетате низ град или се занимавате со спорт, овие шорцеви не се тешки и не ја попречуваат вашата слобода на движење. Совршен комфор при сите активности!

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава