МИНИ ПРЕНОСЛИВ КЛИМА УРЕД

1,699.00 ден 799.00 ден -53% Попуст
Заштедувате: 900.00 ден + Бесплатна Достава

МИНИ ПРЕНОСЛИВ КЛИМА УРЕД

1,699.00 ден 799.00 ден -53% Попуст
Заштедувате: 900.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
71%
(5)
29%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
О
Оливер Ристов

Одличен сооднос цена-перформанси! Овој мини пренослив ладилник исполнува повеќе отколку што очекував по прифатлива цена, што го прави непроценлив додаток за моето домаќинство!

Г
Г.Н.

Оваа мини клима ми помага подобро да спијам навечер, ја ставам до мојот кревет во жешките ноќи, без да се грижам за прегревање.

Н
Никола Јанков

Благодарение на неговата компактна големина, овој мини ладилник стана мој верен придружник мри секое патување, обезбедувајќи ми оаза на свежина на сите дестинации!

Д
Д.Д.

Брзо ја лади просторијата! Иако е мал, овој уред е исклучително ефикасен за ладење на помали простории, со што ми обезбедува пријатен воздух во текот на денот!

С
Симон Велев

Воодушевен сум што овој ладилник може да се вклопи на која било маса или работна површина и работи речиси без никаков шум!

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава