МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КЛУЧ 48 ВО 1

999.00 ден 699.00 ден -31% Попуст
Заштедувате: 300.00 ден + Бесплатна Достава

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КЛУЧ 48 ВО 1

999.00 ден 699.00 ден -31% Попуст
Заштедувате: 300.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
C.

So rotacijata mozamk lesno da stignam do site mesta so sto se olesnuva postignuvanje na praviot agol

Д
Даниел Марковски

Овој клуч зафаќа минимален простор, но нуди максимална функционалност.

Д
Дарко Панов

Нема потреба да носам повеќе клучеви, што не само што е практично, туку и заштедува тежина во торбата со алат.

Б
Борче Угринов

Клучот е силен, издржлив и лесен за употреба 😄

К
Костадин Тилевски

Со овој клуч, никогаш нема да мора да ја барате вистинската алатка!

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава