ПАТНИЧКИ КУФЕР СО ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА

2,690.00 ден 1,499.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 1,191.00 ден + Бесплатна Достава

ПАТНИЧКИ КУФЕР СО ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА

2,690.00 ден 1,499.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 1,191.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
71%
(5)
29%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
Cvetkova Irena
Презадоволна...

Pakuvanjeto mi bese najdosadnata i mizerna rabota, no so taa torba sega mi e mnogu polesno, bidejki mozam da soberam se sto sakam da zemam, bez da baram po drugi lugje torbi 😄

a
a.m.

Izrabotkata e kvalitetna, ne znam kako no koga ke nabutam sve i svasta nikako ne se kine haha

B
B.A.
Предобра!

Различните прегради, џебови ми прават полесно да се организирам

М
Мирјана Насева

Без разлика дали патувам за работа или прошетка, куферот лесно се прилагодува

Д
Димче Милков

Совршена е за секаков вид на патување. За одмор нуди доволно простор за сите потребни работи, додека за службени патувања нуди практичност и организација.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава