САМОЛЕПЛИВА ПВЦ ТРАКА ЗА БАЊА (1+1 ГРАТИС)

899.00 ден 499.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 400.00 ден + Бесплатна Достава

САМОЛЕПЛИВА ПВЦ ТРАКА ЗА БАЊА (1+1 ГРАТИС)

899.00 ден 499.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 400.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 12 reviews
92%
(11)
8%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
С
Славица Стојановска

Ова е најдобриот производ за одржување на хигиената во бањата! Лентата за запечатување е вистински спасител. Ја одржува мојата бања сува, чиста и без мирис 😄!!

Љ
Љубица Ристовска

Обезбедува трајна заштита 🙂 Воодушевен сум од квалитетот, издржлива е и обезбедува долготрајно запечатување, спречувајќи мувла и други несакани проблеми.

К
Колева Тина

Оваа лента е отпорна на влага и не дозволува водата да тече под мијалникот. Сега можам да ја одржувам мојата бања сува без никакви проблеми.

А
Александра Јанкова

Лентата за запечатување е лесна за употреба и исклучително ефикасна. Мојата бања изгледа уредно и чисто, без дамки и влага.

Т
Татјана Петрова

Заштедува време и пари! Повеќе не губам време чистејќи ја влагата под мијалникот. Заштедив пари бидејќи повеќе немам потреба да ги поправам оштетените делови.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава