САМОЛЕПЛИВА ТРАКА ЗА ПОПРАВАЊЕ НА КОМАРНИЦИ (1+1 ГРАТИС)

1,099.00 ден 599.00 ден -46% Попуст
Заштедувате: 500.00 ден + Бесплатна Достава

САМОЛЕПЛИВА ТРАКА ЗА ПОПРАВАЊЕ НА КОМАРНИЦИ (1+1 ГРАТИС)

1,099.00 ден 599.00 ден -46% Попуст
Заштедувате: 500.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Т
Ташев Глигор

Ја препорачувам на сите кои сакаат да си ги одржуваат мрежниците во добра состојба и да се заштитат од комарци.

И
Ивона Димовска

Ефикасно спречува инсекти да влезат во мојот дом. Сега слободно ја отворам вратата и уживам во свежиот воздух без грижа.

Ј
Ј.Н.

Многу е издржлива и сигурна. Лесен е за употреба и дава одлични резултати. Ја препорачувам на секој што не сака да троши пари и да ги менува мрежите на ново.

N
Nikola

Благодарение на оваа трака не морам да купувам нова мрежа бидејќи и не е многу ефтина, а ова е ефикасно и ефтино решение!

И
Ивана Филипова

Овој производ мора да го има секој во својот дом! Издржлива и ефикасно го поправа оштетувањата.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава