СИЛИКОНСКА НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА ЗА ПЕЧЕЊЕ ВО AIR FRYER 20CM (1+1 ГРАТИС)

999.00 ден 599.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 400.00 ден + Бесплатна Достава

СИЛИКОНСКА НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА ЗА ПЕЧЕЊЕ ВО AIR FRYER 20CM (1+1 ГРАТИС)

999.00 ден 599.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 400.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 20 reviews
80%
(16)
20%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Д
Драгица Николовa

Ми помага да ги подготвам омилените оброци без вишок маснотии. Храната има добар вкус и се чувствувам подобро!

Љ
Љупка Стаменовa

Ми овозможува да подготвувам поздрави оброци без стрес од пржење. Моите гости се воодушевени од вкусот и текстурата на храната.

С
Симона Атанасовa

Месото и зеленчукот не се лепат до дното, а крцкавоста останува ненадмината. На сите им ја препорачувам 😄

К
Китанов Васко

Може да се користи повторно и повторно, што заштедува пари и го прави еколошка опција. Одлично решение за здравата храна!

Ј
Јорданка Велиновска

Идеален за печење и подготовка на крцкави јадења. Со него можам да експериментирам со различни рецепти и храната секогаш излегува совршено!

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава