СТОЕЧКА БОКСЕРСКА ВРЕЌА + ГРАТИС РАКАВИЦИ

2,499.00 ден 1,499.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 1,000.00 ден + Бесплатна Достава

СТОЕЧКА БОКСЕРСКА ВРЕЌА + ГРАТИС РАКАВИЦИ

2,499.00 ден 1,499.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 1,000.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 6 reviews
83%
(5)
17%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Martin Kimov

Ja kupiv za deteto no i jas ponekogas vezbam na nea, super e vaka za domasen trening

Ј
Јован Рисидов

Идеално за оние кои водат активен животен стил

D
Dejan Baldziev

Se custvuvam posmiren i poenergicen posle sekoj trening

С
Славчо Алексовски

Материјалите се висококвалитетни и безбедни, така што можете да се фокусирате на тренингот без грижи..

В
Владо Попов

Одличен додаток за секоја домашна теретана.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава