СУПЕР АПСОРБИРАЧКА ПОДЛОГА ЗА БАЊА (1+1 ГРАТИС)

1,190.00 ден 699.00 ден -42% Попуст
Заштедувате: 491.00 ден + Бесплатна Достава

СУПЕР АПСОРБИРАЧКА ПОДЛОГА ЗА БАЊА (1+1 ГРАТИС)

1,190.00 ден 699.00 ден -42% Попуст
Заштедувате: 491.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 6 reviews
100%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Е
Емилија Мавровска

Сушењето е брзо, што значи дека не треба да се грижите за влажните и лизгави подови. Обезбедува стабилност и безбедност за време на туширањето. Оваа подлога е едноставно совршена и ја препорачувам на секој што сака да ја надгради својата бањ

М
Мери Диновска

Без оглед на количината на влага, подлогата остана сува на допир, што ја прави нашата бања чиста и безбедна. 😄

Ј
Јорданова Цветанка

Површината е одлично дизајнирана и нуди исклучителна анти-лизгачка функционалност, обезбедувајќи ни безбедност додека ја користиме бањата.

g
georgina

Способноста за брзо сушење е навистина корисна, бидејќи не мора да се грижиме за влажните подови после туширање. По секоја употреба, подот останува сув!

M
Martina L.

Брзо се суши, што е одлично за одржување на хигиената во бањата. Површината не се лизга, што ни дава сигурност и мир при користење на бањата.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава