ШТИТНИК ОД СОНЦЕ ЗА ШОФЕРШАЈБНА (150 X 70 CM)

1,599.00 ден 890.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 709.00 ден + Бесплатна Достава

ШТИТНИК ОД СОНЦЕ ЗА ШОФЕРШАЈБНА (150 X 70 CM)

1,599.00 ден 890.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 709.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
А
Анита

Неверојатен производ кој ја одржува внатрешноста на мојот автомобил ладна и заштитена од штетните сончеви зраци. Сега уживам во возењето без да се грижам за прегревање и избледување на материјалот.

Л
Лука Ѓоргиевски

Врвен производ кој брзо ја намалува температурата во кабината. Моето патување стана многу попријатно и поудобно. 🙂))

Л
Лазо Велковски

Ја штити контролната табла од прегревање и го продолжува животниот век на клима уредот.

Б
Блаже Таневски

Совршен производ за возачи кои сакаат да одржуваат удобна температура во автомобилот. Посебно за камонџии 😄. Лесен е за употреба и обезбедува инстантна заштита од сонце.

В
Ванчо Маноиловски

Со овој автоматски заштитник, внатрешноста на моето возило останува заштитена од УВ зраците, спречувајќи бледнеење и оштетување на материјалот.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава