2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРАВА КОСА

1,390.00 ден 649.00 ден -54% Попуст
Заштедувате: 741.00 ден + Бесплатна Достава

2 ВО 1 ЧЕТКА ЗА ПРАВА КОСА

1,390.00 ден 649.00 ден -54% Попуст
Заштедувате: 741.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 15 reviews
93%
(14)
7%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
V
V.

Ovaa cetka e odlicna za mojta retka kosa, Osven sto ja isprava mi dava i volumen na kosata!

М
Маре Андреева

Безбедна е за употреба, иако е топла. Можете да го користите без грижа и резултатите се извонредни.

В
Вера Крстева

Оваа четка ми заштеди многу пари бидејќи повеќе не морам да купувам посебни пегла и виткачи. Сега имам сè во еден уред, и работи одлично!

Б
Благица Тренчева

Брзо и лесно ја исправа и витка косата. Заштедува време наутро кога се брзам за на работа, а секогаш сум средена.

Т
Трајковска Лола

Ми се свиѓа што можам да ја прилагодам температурата на оваа четка на моите потреби, без разлика на типот на косата. Феноменална карактеристика!

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава