40 ВО 1 РАЧЕН АЛАТ ЗА СЕКАКВИ ПОПРАВКИ

1,590.00 ден 650.00 ден -60% Попуст
Заштедувате: 940.00 ден + Бесплатна Достава

40 ВО 1 РАЧЕН АЛАТ ЗА СЕКАКВИ ПОПРАВКИ

1,590.00 ден 650.00 ден -60% Попуст
Заштедувате: 940.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
71%
(5)
29%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
L.P.

Благодарение на овој сет на клучеви, мојата продуктивност значително се зголеми. Не губам време барајќи ја вистинската алатка или грижејќи се дали ќе можам да ја завршам работата.

А
Аце Лазаревски

Квалитетот што го добивате е фантастичен за цената. Не треба да трошите многу за да добиете алатка која ќе ви трае и ќе ви служи долго време.

B
Bjbj Hjb

Овој комплет клучеви нуди широк опсег на големини, што го прави погоден за многу различни задачи. Бев пријатно изненаден од тоа колку е разноврсна и како ми помага да се соочам со различни предизвици.

С
Стојан Стамболиски

Овие клучеви се лесни за употреба и овозможуваат прецизно прилагодување. Без разлика на видот на работата, можам брзо и ефикасно да завршам се што е потребно. Ова стана неопходна алатка во мојата работилница.

Р
Ристовски Михаил

Комплетот е многу компактен и доаѓа со сопствено куферче, што го олеснува складирањето и организирањето. Секогаш знам каде ми се клучевите и не губам време барајќи ја вистинската алатка.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава