5 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОМБИНИРАНА АЛАТКА

899.00 ден 499.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 400.00 ден + Бесплатна Достава

5 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОМБИНИРАНА АЛАТКА

899.00 ден 499.00 ден -45% Попуст
Заштедувате: 400.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 4 reviews
75%
(3)
25%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Б
Благој Мицевски

Алатката доаѓа и со торбичка за носење, за да можете лесно да ја транспортирате. Гарантира издржливост и сигурност. Практична, функционална и сигурна алатка која ќе ви служи долго време. Доколку барате алатка која ќе ви помогне во различни ситуации во природата, ова е вашиот вистински избор!

С
Слободан Лазаров

Алатката има вграден компас кој ќе ви помогне да се движите во природа. Тоа е многу корисна карактеристика за оние кои се занимаваат со планинарење, истражување или геокахирање. Бидете сигурни дека нема да сe изгубите ;)

M
Mirko

Не треба да се грижите дали ќе се скрши или оштети при употреба, бидејќи е многу цврста и издржлива. Можете да го користите за да ископате дупка, да извадите корени, да чистите снег или дури и како мала секира.

Х
Христо Атанасовски

Многу практична и компактна алатка која ќе ви помогне во различни ситуации. Благодарение на неговата компактна големина, можете лесно да го носите со себе на патувања во природа, кампување или планинарење.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава