TV SMARTBOX 4K - 8GB RAM/128 GB ROM

3,999.00 ден 1,999.00 ден -51% Попуст
Заштедувате: 2,000.00 ден + Бесплатна Достава

TV SMARTBOX 4K - 8GB RAM/128 GB ROM

3,999.00 ден 1,999.00 ден -51% Попуст
Заштедувате: 2,000.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 6 reviews
83%
(5)
17%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Г
Гордана Алексова

Покрај импресивните перформанси, има и прекрасен дизајн. Тенок, стилски и елегантен, воопшто не зафаќа простир под телевизорот и не изгледа грубо.

G
Gorgi Todorov

Дополнителен плус е можноста за проширување на меморијата. Ако некогаш ми треба повеќе простор, лесно можам да додадам дополнителен капацитет за складирање.

Д
Дарко Божинов

Корисничкиот интерфејс е интуитивен, а навигацијата низ менијата е едноставна. Се е поставено на начин што ми е лесен за управување, а со тоа го подобрува целокупното корисничко искуство.

М
Марија Стојанова

Искуството за гледање е нешто посебно поради резолуцијата 4K. Сликите се јасни, боите се живописни и деталите се остри.

Д
Диме Филов

Со 128 GB внатрешна меморија обезбедува доволно простор за складирање апликации и многу повеќе.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава