USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1,590.00 ден 899.00 ден -44% Попуст
Заштедувате: 691.00 ден + Бесплатна Достава

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1,590.00 ден 899.00 ден -44% Попуст
Заштедувате: 691.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
DIME
MINI PRENOSLIVA PRAVOSMUKALKA

Odlichno ,ova se no samo usisivach nikako.Kazetemi kade da go pratam na servis ?????

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава