WIFI 360° РОТИРАЧКА КАМЕРА ЗА ВО ФАСОНКА

2,699.00 ден 1,599.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 1,100.00 ден + Бесплатна Достава

WIFI 360° РОТИРАЧКА КАМЕРА ЗА ВО ФАСОНКА

2,699.00 ден 1,599.00 ден -41% Попуст
Заштедувате: 1,100.00 ден + Бесплатна Достава

Ако нарачате денес, ќе го добиете производот пред 5.

0 Останато на залиха
го гледаат овој производ

Бесплатна Достава за 2-3 Дена

14 Дена Рок на Замена

Плаќање на Курир При Достава

Често поставувани прашања

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
М
Марко Јосифов

Обезбедува неверојатно широкоаголно снимање. Нема слепа точка!

J
Jojo

Инсталирањето е многу едноставно. Само поврзете ја на wifi и спремна е за снимање.

С
Стојанче Манев

Квалитетот на сликата е одличен. Снима со висока резолуција и обезбедува јасни детали. Убаво можам да препознаам се што се случува во собата.

B
Boris Trajkov

Dizajnot e diskreten, nalikuva na obicna sijalica taka da ne se primekja nogu, ja imam staveno vo magacin da gi nadgleduvam rabotnicite

А
Александар Мановски

Без разлика каде сум во моментот, можам да го надгледувам домот и да проверувам настани во живо.

Брза достава низ цела Македонија

Се предвидува испорака за 2 до 3 работни дена

Загарантирана сатисфакција

Цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи

Безбедно плаќање

Купените производи ги плаќате на курирската слижба по достава